Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
döme's all-star team vs dunaújváros 2-4! 😊Divat
rúgott 2 gólt a tarcsi kell ennél több?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
döme's all-star team vs dunaújváros 2-4! 😊

|
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Maradnia kellett volna szerintem. Oroszországban a "Kazany, Zenit, moszkvai csapatok" klubon kívül nincs értelme aláírni, ha csak nem levezetni megy az ember. Kíváncsi vagyok, hogy innen is válogatott lesz-e.Amadeus91
Ebben semmi logika sincs. Az elit csapatnak nem ugyanazokkal kell játszani, mint az alsóházinak? 😀 naugye. Szóval a bajnokság szinvonalától független, hogy Koman melyik gárdában penget, nyilván válogatott marad a ruszki bajnokságból is.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
szánalmasabb mint a Dzsudzsák Mahacskala féle akciója. A Krasznodar nem egy él csapat. Orosz bajnokság alsóház, Isten háta mögött.Amadeus91
és majd pont Koman igazolna Orosz élcsapatba? szertáros van olcsóbban is gondolomHabi
Maradnia kellett volna szerintem. Oroszországban a "Kazany, Zenit, moszkvai csapatok" klubon kívül nincs értelme aláírni, ha csak nem levezetni megy az ember. Kíváncsi vagyok, hogy innen is válogatott lesz-e.Amadeus91
Kellett volna, csak nem akarták, hogy maradjon.
El sem vitték az edzőtáborba.Bazzani
pont a helyére igazolták a svéd válogatott Bajramit. Hát igen, francia másodba sem való. sajnálom, mert sokkal-sokkal többnek/jobbank indult 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
szánalmasabb mint a Dzsudzsák Mahacskala féle akciója. A Krasznodar nem egy él csapat. Orosz bajnokság alsóház, Isten háta mögött.Amadeus91
és majd pont Koman igazolna Orosz élcsapatba? szertáros van olcsóbban is gondolomHabi
Maradnia kellett volna szerintem. Oroszországban a "Kazany, Zenit, moszkvai csapatok" klubon kívül nincs értelme aláírni, ha csak nem levezetni megy az ember. Kíváncsi vagyok, hogy innen is válogatott lesz-e.Amadeus91
Kellett volna, csak nem akarták, hogy maradjon.
El sem vitték az edzőtáborba.Bazzani
vajon miért? (mentalitás?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
szánalmasabb mint a Dzsudzsák Mahacskala féle akciója. A Krasznodar nem egy él csapat. Orosz bajnokság alsóház, Isten háta mögött.Amadeus91
és majd pont Koman igazolna Orosz élcsapatba? szertáros van olcsóbban is gondolomHabi
Maradnia kellett volna szerintem. Oroszországban a "Kazany, Zenit, moszkvai csapatok" klubon kívül nincs értelme aláírni, ha csak nem levezetni megy az ember. Kíváncsi vagyok, hogy innen is válogatott lesz-e.Amadeus91
Kellett volna, csak nem akarták, hogy maradjon.
El sem vitték az edzőtáborba.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
"Úgy tudjuk, az említett időpontra már „lefoglalták″ a Városi Stadiont. Az NB II Nyugati csoportjában szereplő SVSE játszana felkészülési meccset a nagy megyei rivális ETO első csapatával."

Asbee, majd a NUTD meccs színvonalát képzeljétek oda.

egyébként is magyar pályára magyar focit!!!!négy44!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
szánalmasabb mint a Dzsudzsák Mahacskala féle akciója. A Krasznodar nem egy él csapat. Orosz bajnokság alsóház, Isten háta mögött.Amadeus91
és majd pont Koman igazolna Orosz élcsapatba? szertáros van olcsóbban is gondolomHabi
Maradnia kellett volna szerintem. Oroszországban a "Kazany, Zenit, moszkvai csapatok" klubon kívül nincs értelme aláírni, ha csak nem levezetni megy az ember. Kíváncsi vagyok, hogy innen is válogatott lesz-e.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
szánalmasabb mint a Dzsudzsák Mahacskala féle akciója. A Krasznodar nem egy él csapat. Orosz bajnokság alsóház, Isten háta mögött.Amadeus91
és majd pont Koman igazolna Orosz élcsapatba? szertáros van olcsóbban is gondolom


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
szánalmasabb mint a Dzsudzsák Mahacskala féle akciója. A Krasznodar nem egy él csapat. Orosz bajnokság alsóház, Isten háta mögött.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ezek után Juhász is ruszkiföldön köt ki vhol.Divat
Juhásznak tudtommal komoly ukrán kérője van (Dnipro asszem). iktriad
Úgy tudom, hogy a Dnipro már nincs képben.
Bármennyire is utálom a német focit mégis úgy gondolom,hogy Rolandnak a Gladbach lenne a legjobb megoldás a kérői közül.Bazzani
Ő is a Bundesligába vágyik már évek óta. Remélem összejön a bolt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem ezek után Juhász is ruszkiföldön köt ki vhol.Divat
Juhásznak tudtommal komoly ukrán kérője van (Dnipro asszem). iktriad
Úgy tudom, hogy a Dnipro már nincs képben.
Bármennyire is utálom a német focit mégis úgy gondolom,hogy Rolandnak a Gladbach lenne a legjobb megoldás a kérői közül.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Július 21-én Sopronban csapott volna össze a Newcastle United és a Fenerbahce. A feltételes mód használata azért is indokolt, mert kiderült, a városban nem engedélyezik a találkozó megrendezését.

És mi akarunk EB-t rendezni...Bazzani
Menjenek a faszomba...SVSE-t is csak a zöld asztalon bírták benn tartani, most meg ez se? Jól szétkúrnak mindent ebben a városban ami soccer.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
Ugyanannyit mint klubszinten eddig bárhol. Semmit.Bazzani
Mondjuk a Monacoban nem játszhatott olyan rosszul, végig kezdő volt, és a téli utolsó helyről majdnem feljutottak az év végére (volt amikor 3 pontra voltak a 3. helytől).iktriad
Ez igaz, de egyrészt francia 2-ről beszélünk, másrészt ő csak egyike volt a téli erősítéseknek, amellyel a Monaco még az első osztályban is stabil középcsapat lett volna. Szóval illett is jól játszani, bár mindenképp pozitívum, hogy sikerült is neki.
Amúgy brutál mennyi pénz van ebben a ruszki fociban. Nem Komanra gondolok most, hanem általánosságban.tüsi91
a hercegségbe igazoltak a posztjára, szal gondolom beijedt h úgy jár mint a Samp'-be...a legszebb, h Ő h mondogatta h nem fog az oroszok igazolni....hát télleg nem, és ugye biztos h nem a pénzért ment oda. sztem Voli jobban járt volna ha hazajön inkább a kondába...
Remélem ezek után Juhász is ruszkiföldön köt ki vhol.Divat
Juhásznak tudtommal komoly ukrán kérője van (Dnipro asszem).
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
Ugyanannyit mint klubszinten eddig bárhol. Semmit.Bazzani
Mondjuk a Monacoban nem játszhatott olyan rosszul, végig kezdő volt, és a téli utolsó helyről majdnem feljutottak az év végére (volt amikor 3 pontra voltak a 3. helytől).iktriad
Ez igaz, de egyrészt francia 2-ről beszélünk, másrészt ő csak egyike volt a téli erősítéseknek, amellyel a Monaco még az első osztályban is stabil középcsapat lett volna. Szóval illett is jól játszani, bár mindenképp pozitívum, hogy sikerült is neki.
Amúgy brutál mennyi pénz van ebben a ruszki fociban. Nem Komanra gondolok most, hanem általánosságban.tüsi91
a hercegségbe igazoltak a posztjára, szal gondolom beijedt h úgy jár mint a Samp'-be...a legszebb, h Ő h mondogatta h nem fog az oroszok igazolni....hát télleg nem, és ugye biztos h nem a pénzért ment oda. sztem Voli jobban járt volna ha hazajön inkább a kondába...
Remélem ezek után Juhász is ruszkiföldön köt ki vhol.

|
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
Ugyanannyit mint klubszinten eddig bárhol. Semmit.Bazzani
Mondjuk a Monacoban nem játszhatott olyan rosszul, végig kezdő volt, és a téli utolsó helyről majdnem feljutottak az év végére (volt amikor 3 pontra voltak a 3. helytől).iktriad
Ez igaz, de egyrészt francia 2-ről beszélünk, másrészt ő csak egyike volt a téli erősítéseknek, amellyel a Monaco még az első osztályban is stabil középcsapat lett volna. Szóval illett is jól játszani, bár mindenképp pozitívum, hogy sikerült is neki.
Amúgy brutál mennyi pénz van ebben a ruszki fociban. Nem Komanra gondolok most, hanem általánosságban.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
Ugyanannyit mint klubszinten eddig bárhol. Semmit.Bazzani
Mondjuk a Monacoban nem játszhatott olyan rosszul, végig kezdő volt, és a téli utolsó helyről majdnem feljutottak az év végére (volt amikor 3 pontra voltak a 3. helytől).
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
Ugyanannyit mint klubszinten eddig bárhol. Semmit.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Július 21-én Sopronban csapott volna össze a Newcastle United és a Fenerbahce. A feltételes mód használata azért is indokolt, mert kiderült, a városban nem engedélyezik a találkozó megrendezését.

És mi akarunk EB-t rendezni...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.tüsi91
Úgy látszik az az új trend hogyha jól játszol a magyar válogatottban a középpályán, előbb-utóbb Oroszországban kötsz ki...
Sok sikert neki, remélem ő nem fog elveszni, mint szinte minden más magyar, aki odaigazolt mostanában.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Koman ---> Krasznodar. Roppant kíváncsi vagyok mit domborít az orosz PL-ben.
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
30. perc már 3-0ra vezetünk a soroksár ellen 😀 úgy tűnik a neves csapatok ellen nagyon megy a csapatnak

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Annyi biztos, hogy bárki>>>>>CarrollHabi
Inkább. 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mikey: én nagyon sajnáltam mikor elengedtük a Romához, sztem jó lesz nálatokkristof
Legalább nem 30 millió fontba került. 😀 Már szimpatikus...Mikey
én a kezdetekben nagyon nem kedveltem, de egy év alatt rengeteget fejlődött, nem is örülök neki, hogy eladtuk, mert a jövő egyik jó kis olasz csatára lesz. Annyi biztos, hogy Borini>>>>>Carroll


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Mikey: én nagyon sajnáltam mikor elengedtük a Romához, sztem jó lesz nálatokkristof
Legalább nem 30 millió fontba került. 😀 Már szimpatikus...