NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Maróti Pápán 😀 ohh jeeeeKiss
Juniorral is szerződést bontottak....úgy érzem ezek a legnagyobb "igazolásaink"!!!! 😊

|
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
100ig elfogna menni az arabok simán, aztán ott meg jön az akkor vigyétek 😀Toca
Már 80-nál jönni fog, hidd el.
Az a baj, hogy a zsicinek még annyi esze sem lesz, hogy a lehető legtöbbet sajtolja ki az arabokból.
És ebből a 80 millából majd jönni fog 1-2 közepes játékos 15-20 milláért, a többit meg benyeli a zsici.Stez
Remélem átérzitek mi megy az Arsenalnál az amcsi zsicivel. 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
100ig elfogna menni az arabok simán, aztán ott meg jön az akkor vigyétek 😀Toca
Már 80-nál jönni fog, hidd el.
Az a baj, hogy a zsicinek még annyi esze sem lesz, hogy a lehető legtöbbet sajtolja ki az arabokból.
És ebből a 80 millából majd jönni fog 1-2 közepes játékos 15-20 milláért, a többit meg benyeli a zsici.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
100ig elfogna menni az arabok simán, aztán ott meg jön az akkor vigyétek 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Na a PSG csak tovább kapar.
60 milla Silváért+Ibráért.
Mondjuk vicces, hogy Silváért eddig 47-et adtak volna egyedül, erre hozzácsapják a világ egyik legjobb csatárát +13 milláért.
Mondjuk a zsidó cigány valamelyiket el fogja adni még ezen a nyáron, attól tartok.Stez
Csak Zlatan érne meg 60-at...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na a PSG csak tovább kapar.
60 milla Silváért+Ibráért.
Mondjuk vicces, hogy Silváért eddig 47-et adtak volna egyedül, erre hozzácsapják a világ egyik legjobb csatárát +13 milláért.
Mondjuk a zsidó cigány valamelyiket el fogja adni még ezen a nyáron, attól tartok.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Maróti Pápán 😀 ohh jeeee

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
"A politikai elkötelezettségen ironizálni egy Szöllősi Györgynek pedig akkora öngól, hogy Tokody sírva kéri a receptet." 😀szaba
ohhh az a tekerés, akkor még volt magyar foci... 😀davemayer
Utána bontották a stadiont Újpesten a szurkolók, asszem. 😀 De ezt Fake biztos jobban tudja.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
"A politikai elkötelezettségen ironizálni egy Szöllősi Györgynek pedig akkora öngól, hogy Tokody sírva kéri a receptet." 😀szaba
ohhh az a tekerés, akkor még volt magyar foci... 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
"A politikai elkötelezettségen ironizálni egy Szöllősi Györgynek pedig akkora öngól, hogy Tokody sírva kéri a receptet." 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ez sajnos gyanítom a zsák a foltját esete. Imre Matyi, Szőllősi mind a 2-ről 2 jelző jut eszembe: önérdekkövető és kétszínű. Lehet ha Szőllősi távozik hamarabb fordítva történik mindez. Annak a kommentelőnek meg maximálisan igaza van aki a politikusokhoz hasonlította emberi egyenességben az átlag magyar újságírót.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Egy megkeseredett, csalódott és szánni való ember lehet Szöllősi György. Ha boldog egy ember halála miatt (én a cikkből úgy érzem, hogy az), akkor... erre nem is tudok szavakat.gdavid
gondolhatja ezt a kis fejében, de hogy veszi a bátorságot ahhoz hogy ezt le is írja és a közszemlére tegye? :rolleyes:

nem tudom mi célja volt ezzel, de az hogy ilyet meg mer csinálni tényleg vérlázító.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Egy megkeseredett, csalódott és szánni való ember lehet Szöllősi György. Ha boldog egy ember halála miatt (én a cikkből úgy érzem, hogy az), akkor... erre nem is tudok szavakat.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
te jó ég, ez az "ember" valami undorító. a hozzászólásokra való reagálása mindent elmond róla (ha a "cikk" nem volt elég) 😐
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 800 — 258. §
Én nem kedveltem (latatlanban) ezt az Imre Mátyást, de, hogy Szöllősinel sunyibb, alattomosabb, patkány ferget nem tudok mondani a hazai sporteletben, az olyan biztos, minth itt ülök.

Bravó:
http://szollosigyorgy.web4.hu/cikk/im-memoriamgabtsi
nem, ennél nincs lejjebb
kifogytam a szavakból, kétszer kellett a cikket elolvasnom mondatonként, hogy ne valami iszonyat rossz viccnek gondoljam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én nem kedveltem (latatlanban) ezt az Imre Mátyást, de, hogy Szöllősinel sunyibb, alattomosabb, patkány ferget nem tudok mondani a hazai sporteletben, az olyan biztos, minth itt ülök.

Bravó:
http://szollosigyorgy.web4.hu/cikk/im-memoriam

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Zolika elvileg Sopronba igazol, mert ott lakik* (btw, ők is brutál költekezésbe kezdtek nb2-es szinten - Gyánó, Bognár, Fazakas, Seper, Pintér, Farkas J.), pedig a Haladás is hívta.

*a szülei meg itt nem messze 😛Höri
Fehér Zoli tuti? Igencsak jó lenne... 😀 Haverom azt mondta múlt héten, hogy a Haladásba ment. Mondjuk nem csoda ha visszajönne, sokat játszott itt, tavaly láttam meccsen is. Bár ha jól emlékszem svédek (?) ellen még válogatott kerettag volt.Asbee
nem tuti, a Haladásnál is tényként kezelték, hogy megegyeztek vele, ma meg a Sopronnál olvastam ugyanezt. Elvileg az a frissebb

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Zolika elvileg Sopronba igazol, mert ott lakik* (btw, ők is brutál költekezésbe kezdtek nb2-es szinten - Gyánó, Bognár, Fazakas, Seper, Pintér, Farkas J.), pedig a Haladás is hívta.

*a szülei meg itt nem messze 😛Höri
Fehér Zoli tuti? Igencsak jó lenne... 😀 Haverom azt mondta múlt héten, hogy a Haladásba ment. Mondjuk nem csoda ha visszajönne, sokat játszott itt, tavaly láttam meccsen is. Bár ha jól emlékszem svédek (?) ellen még válogatott kerettag volt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/video-a-bayern-uj-igazolasa-latvanyos-golt-lott-az-edzesen-2147807

aha persze, qrva nagy gól volt....végül is nem a cserekapus vette le a kapu mellet...gj nso 😀Divat
Nyomorultak.szaba
http://www.talknerdytomelover.com/storage/633761899407989620-facepalm.jpg

NSO

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/video-a-bayern-uj-igazolasa-latvanyos-golt-lott-az-edzesen-2147807

aha persze, qrva nagy gól volt....végül is nem a cserekapus vette le a kapu mellet...gj nso 😀Divat
Nyomorultak.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/video-a-bayern-uj-igazolasa-latvanyos-golt-lott-az-edzesen-2147807

aha persze, qrva nagy gól volt....végül is nem a cserekapus vette le a kapu mellet...gj nso 😀

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
A Sopron nem úgy volt,hogy kiesik?Az utolsó NB2-s tv-s meccsen még ezt magyarázta a kommentátor :/JoeyPorter
de úgy volt, de végül nem találtak 4-nél több nb3-ast aki indult volna. Ebből a Haladás II meg a Kaposvár II ugyebár alapból kilóg, önálló klubként csak a Putnok és a Csákvár (Bognár Gyuri power) mondta azt, hogy vállalja a feltételeket.

Jövőre pedig a Super NB 2-ben nem lesznek tartalékcsapatokHöri
Csákvár jó hely.Voltunk ott 2 éve egy tornán.Az akkori körülmények voltak minimum nb2-esek.Mondjuk még csak akkor jutottak fel megye I-ből,azt hiszem... :rolleyes:
Más: Október 7 - Március 3 (Elvileg) :cool:

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Sopron nem úgy volt,hogy kiesik?Az utolsó NB2-s tv-s meccsen még ezt magyarázta a kommentátor :/JoeyPorter
de úgy volt, de végül nem találtak 4-nél több nb3-ast aki indult volna. Ebből a Haladás II meg a Kaposvár II ugyebár alapból kilóg, önálló klubként csak a Putnok és a Csákvár (Bognár Gyuri power) mondta azt, hogy vállalja a feltételeket.

Jövőre pedig a Super NB 2-ben nem lesznek tartalékcsapatok

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
ebben egyetértünk, de Aleksidze vagy Fehér Zoltán is jól jönne sztem :rolleyes: bár nekem a legfontosabb az lenne, ha Lencsét sikerülne valahogy megszerezni a Viditől 😀kristof
Hát Alekszidze nekem nem tartozik a kedvenceim közé, de Fehér valóban nagy erősítés lehetne. Főleg, hogy tavaly nekem szemre a védelem tűnt a leggyengébb csapatrésznek.Schleck
Zolika elvileg Sopronba igazol, mert ott lakik* (btw, ők is brutál költekezésbe kezdtek nb2-es szinten - Gyánó, Bognár, Fazakas, Seper, Pintér, Farkas J.), pedig a Haladás is hívta.

*a szülei meg itt nem messze 😛Höri
A Sopron nem úgy volt,hogy kiesik?Az utolsó NB2-s tv-s meccsen még ezt magyarázta a kommentátor :/

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 834 — Amerikai sportok rajongója
ebben egyetértünk, de Aleksidze vagy Fehér Zoltán is jól jönne sztem :rolleyes: bár nekem a legfontosabb az lenne, ha Lencsét sikerülne valahogy megszerezni a Viditől 😀kristof
Hát Alekszidze nekem nem tartozik a kedvenceim közé, de Fehér valóban nagy erősítés lehetne. Főleg, hogy tavaly nekem szemre a védelem tűnt a leggyengébb csapatrésznek.Schleck
Zolika elvileg Sopronba igazol, mert ott lakik* (btw, ők is brutál költekezésbe kezdtek nb2-es szinten - Gyánó, Bognár, Fazakas, Seper, Pintér, Farkas J.), pedig a Haladás is hívta.

*a szülei meg itt nem messze 😛Höri
En meg annak orulnek, ha mar mi is igazolnank valakit, mert eddig kb midennkirol lecsusztunk, es senki nem jott erdemleges. Ennek kieses lesz a vege mostmar tenyleg ha igy marad, igaz felujitott gyepszonyegen legalabb. :o