NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mintha minden klubnál makulátlanul menne minden...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?jjncaa
Ezek szerint nem látsz semmi kivetnivalót abban, hogy az elkövetkezendő 5 évben a Celtic lesz a bajnok, akiknek oda lehet már most adni a bajnoki címet.
A gazdálkodás egy dolog, az a skót szövetség keze alá tartozik, igen. De egy Rangers-re szüksége van az SPL-nek. Ahelyett, hogy a csapatok összefogtak volna, már az első nap leszavazták a GR indulását az első osztályban, amikor még semmi sem volt biztos.
Szép volt, én csak gratulálni tudok nekik. Remélem egyszer majd ők is megtapasztalják. Egytől - egyig.JC6
az nem jutott eszedbe hogy lehet hogy azért nem volt már az elmúlt 10 évben mindig bajnok a Celtic mert a Rangerst csak ez a felelőtlen gazdálkodás volt képes az arany közelében tartani?

Maguknak csinálták, semmi olyan külső hatásról nem tudok amit ne tudtak volna kivédeni, az hogy ez lett a Rangers-el nem a többi csapat hibája, igenis ha élni akar a klub küzdjön meg újra a helyéért. Ha egy gazdasági társaság csődbe megy és a "piacát" hátrahagyja nem hiszem hogy a versenytársat kell szidni mert elveszi azt (Celtic bajnok innentől legalább 5 évig).

Sajnálom a Rangerst de lehet hogy ez is kell nekik ahhoz hogy tiszta lappal újra tudják kezdeni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?jjncaa
Ezek szerint nem látsz semmi kivetnivalót abban, hogy az elkövetkezendő 5 évben a Celtic lesz a bajnok, akiknek oda lehet már most adni a bajnoki címet.
A gazdálkodás egy dolog, az a skót szövetség keze alá tartozik, igen. De egy Rangers-re szüksége van az SPL-nek. Ahelyett, hogy a csapatok összefogtak volna, már az első nap leszavazták a GR indulását az első osztályban, amikor még semmi sem volt biztos.
Szép volt, én csak gratulálni tudok nekik. Remélem egyszer majd ők is megtapasztalják. Egytől - egyig.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/mls-a-balhezo-beckhamet-egy-merkozesrol-eltiltottak-2146615

a videón látszik hogy micsoda szép Beckham kifli volt :cool: én még sárgát sem adtam volna neki 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?jjncaa
ez az a comment amelyik lehúzza az amerikai focit is, hogy mekkora nem is tudom már mi.

más: Sorin Botis--> Békéscsaba
😀 😀 Bajnok csapat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 797 — 258. §
aha, csődbe megy egy klub a katasztrofális gazdálkodás miatt, de jófejségből tegyünk úgy, mintha mi se történt volna... értem én, hogy a soccerfanok notórius nosztalgiázók (ez már a videóbíró elleni csodálatos ellenérveknél is kiderült: "Ez a sport attól volt jó egyforma feltételek voltak Szumátrán és Angliában,innen ennek vége!" vagy "Ennek ez a szépsége, hogy van miről beszélgetni: bent volt, nem volt." és így tovább), de akkora kérés legalább egy leheletnyi racionális gondolkodást elvárni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lovrencsics pedig gól + gólpasszal mutatkozott be a Lech Poznanban.iktriad
És szép volt a gól és a gólpassz is! Örülök neki, hogy ilyen jól sikerült a bemutatkozása. 😊
Itt az összefoglaló: http://www.lechpoznan.pl/news/le,,lech,poznan,,,zetysu,taldykorgan

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy dolog tuti: nem indul az SPL-ben a Rangers. Leszavazta őket szinte az összes klub...
Köcsögök.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Nekem teljesen új, hogy a Rangers meg nem indulhat az első osztályban és lehet a negyedikig visszasorolják.
A Celtic-Rangers meccsek érdekeltek egyedül...kittli
Én úgy tudom, hogy komolyabb a dolog és a Rangers megszűnik. Elvileg most zajlik a felszámolási eljárás.Sebii
megy a kavarás. Elvileg egy konzorcium felvásárolná az Ibox Parkot és a klub létesítményeit, hogy tovább vigye valamilyen formában a klubot, de több pénzes palinak feltétel lenne az 1. osztály.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szegény Jámbor...én úgy, de úgy sajnálom...

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/gyakorlatilag-elvettek-a-bentmaradas-lehetoseget-az-egertol-2146593

Nincs világítás, nincs biztonsági kerítés, nincs semmi, és fel van háborodva, hogy nem játszhatnak otthon. Pedig már május végén borítékolható volt az első hely, kérdem én: miért nem kezdték el a munkálatokat?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senki nem írja be ide, hogy a Honvéd nyert idegenben? iktriad
de. GabóHöri
Látszik hogy egyre fáradtabbá tesz a meló.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Senki nem írja be ide, hogy a Honvéd nyert idegenben? iktriad
de. Gabó

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Nekem teljesen új, hogy a Rangers meg nem indulhat az első osztályban és lehet a negyedikig visszasorolják.
A Celtic-Rangers meccsek érdekeltek egyedül...kittli
Én úgy tudom, hogy komolyabb a dolog és a Rangers megszűnik. Elvileg most zajlik a felszámolási eljárás.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senki nem írja be ide, hogy a Honvéd nyert idegenben? 1 jó nagy lépéssel közelebb kerültünk az Anzsihoz és mondjuk egy 10-1es összesített gólkülönbségű laposra veréshez....

Lovrencsics pedig gól + gólpasszal mutatkozott be a Lech Poznanban.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az MTK hozta a szokásos choker formáját, pedig szarabb ez a Szenice, mint elsőre gondoltam

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Ezeket agyonvertük 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez a portugál spori nem volt épp a helyzet magaslatán, egész meccsen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fifa-igy-mukodik-a-technologia-a-hawk-eye-es-a-goalref-2146503
Én teljesen a Sólyomszem mellett vagyok, az első csak felesleges túlbonyolítás szerintem.Schleck
"A „sólyomszemrendszer” mindkét térfélen hat-nyolc, különböző sarkokban felállított, nagy sebességű kamera által határozza meg a labda pontos helyzetét. A kamerák adatait egy videoszoftver segítségével gyűjtik össze, amely 3D-s képet generál a labda röppályájáról, majd egy másodpercen belül információt küld a mérkőzés játékvezetőjének és asszisztenseinek karórájára az eredményről."

mondjuk ezek után nehéz lesz megmagyarázni majd a méteres lesgólokat, aminek kiszűrése innen már csak egy lépés...jjncaa
Így van, ezzel simán meg tudnák oldani azt is. Ellentétben a másikkal, de lehet pont az általad említettek miatt fognak végül a másik mellett dönteni...

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 797 — 258. §
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fifa-igy-mukodik-a-technologia-a-hawk-eye-es-a-goalref-2146503
Én teljesen a Sólyomszem mellett vagyok, az első csak felesleges túlbonyolítás szerintem.Schleck
"A „sólyomszemrendszer” mindkét térfélen hat-nyolc, különböző sarkokban felállított, nagy sebességű kamera által határozza meg a labda pontos helyzetét. A kamerák adatait egy videoszoftver segítségével gyűjtik össze, amely 3D-s képet generál a labda röppályájáról, majd egy másodpercen belül információt küld a mérkőzés játékvezetőjének és asszisztenseinek karórájára az eredményről."

mondjuk ezek után nehéz lesz megmagyarázni majd a méteres lesgólokat, aminek kiszűrése innen már csak egy lépés...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fifa-igy-mukodik-a-technologia-a-hawk-eye-es-a-goalref-2146503
Én teljesen a Sólyomszem mellett vagyok, az első csak felesleges túlbonyolítás szerintem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Balotelli az MTK stadionban 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Official: Goal-line technology approved for global soccer by IFAB. Will be used at FIFA Club World Cup in December.jjncaa
Vad II > goal line technology

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
M2 adja az MTK meccset 20:15-től,aki a Honvédot szeretné nézni annak itt egy link,ahol van egy csomó meccs: http://www.vipbox.tv/sports/football.html

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Àllítólag a City megpróbálja megszerezni Cassanot.
Tevez + pénz menne helyette Milánóba.Bazzani
Agree


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 797 — 258. §
Official: Goal-line technology approved for global soccer by IFAB. Will be used at FIFA Club World Cup in December.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal