NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
viviano tényleg jó, de áll. handanovicot akarják....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 286 — capitaine du château de Vienne 1487
Az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionale folytatja a nagytakarítást: a fekete-kékek technikai igazgatója, Marco Branca megerősítette, Lúcio után Diego Forlán szerződését is felbontják.

remek igazolás volt, kb lófaszt nem csinált, megmondtam én már akkor, h fölösleges leigazolni....valszeg elmegy Maicon és J. Cesar is, helyettük legalább van fiatal tehetséges alternatíva(Jonathan,Viviano), bár amíg Coutinho-t is képesek vagyunk elbaszni, addig nemtom mi jóra számítsak...remélem a Capitanot nem akarják lapátra tenni...

bejárjuk szépen mi is a rossonerik útját... 😕Divat
de most mér vagy dühös. Moratti baszta el a pénzit, de legalább belátta, hogy még egy évig nem kell tovább fizetni a szépfijút. Pénzeszsák korszak kaput, innen el.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionale folytatja a nagytakarítást: a fekete-kékek technikai igazgatója, Marco Branca megerősítette, Lúcio után Diego Forlán szerződését is felbontják.

remek igazolás volt, kb lófaszt nem csinált, megmondtam én már akkor, h fölösleges leigazolni....valszeg elmegy Maicon és J. Cesar is, helyettük legalább van fiatal tehetséges alternatíva(Jonathan,Viviano), bár amíg Coutinho-t is képesek vagyunk elbaszni, addig nemtom mi jóra számítsak...remélem a Capitanot nem akarják lapátra tenni...

bejárjuk szépen mi is a rossonerik útját... 😕

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
közben meg is van Breno ügyében az ítélet: 3 év 9 hónap. Foci karrier off.

annak aki lemaradt: Breno a Bayern játékosaként magára gyújtotta a saját házát, állítólag részegen. Ha minden igaz akkor az ítélet nem felfüggesztett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Ha még nem volt, talán érdemes:
http://nepstadion.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/04/Futballkultur__Az_Europakiado_nyari_ujdonsagai/
:cool:

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
opsz akk kevertem vkivelempty taxi
Tevez? 😂Asbee
és tényleg 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ivez5gGNlr8


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
opsz akk kevertem vkivelempty taxi
Tevez? 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
ez meg. Breno... 4 év alatt, nem tudott megtanulni társalgás szinten németül, nincs iskolai végzettsége, nincs jogsija. Ez is botrány.Amadeus91
CR-nek angolul nem sikerült a MU-s évek alatt, ráadásul az angol könnyebb nyelv.empty taxi
Szerintem nem beszél egyáltalán rosszul angolul: http://www.youtube.com/watch?v=YNT1TrCTipsSchleck
opsz akk kevertem vkivel


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ez meg. Breno... 4 év alatt, nem tudott megtanulni társalgás szinten németül, nincs iskolai végzettsége, nincs jogsija. Ez is botrány.Amadeus91
CR-nek angolul nem sikerült a MU-s évek alatt, ráadásul az angol könnyebb nyelv.empty taxi
Szerintem nem beszél egyáltalán rosszul angolul: http://www.youtube.com/watch?v=YNT1TrCTips

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
ez meg. Breno... 4 év alatt, nem tudott megtanulni társalgás szinten németül, nincs iskolai végzettsége, nincs jogsija. Ez is botrány.Amadeus91
CR-nek angolul nem sikerült a MU-s évek alatt, ráadásul az angol könnyebb nyelv.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Igazából sem Bayernben sem német válogatottban nem találok egy igaz veréregyéniséget. Ennyi biztosan hiányzik az áttöréshez. Mert egy Lahm és Schweinsteiger hiába jó játékos, sőt előbbi világklasszis, de mégse olyanok mint pl Kahn vagy Effenberg, esetleg Matthäus.Asbee
egyetlen 1 játékos van, akiben ez megvan és az Neuer lenne. Válogatottnál lehet is belőle valami, nálunk meg... én sem örültem amikor megvettük - inkább Kraft miatt - de azok akik most is egy ilyen szezon után disznózzák, több 2nél. (Közben Robben-t meg egekbe magasztalják és nyomják a "Aki nem szereti Robben-t nem Bayern fan" dumát). Komolyan aggaszt ami nálunk folyik...

Lahm meg Schweini puhapöcs mind2.Amadeus91
Lahm nálam top3 szélsőhátvédben benne van. Aki igazán figyeli játékát az láthatja...Neuer nem baj hogy jött. Oké nagy Schalke fan volt stb. De kellett egy klasszis kapus. Kraft nem az. Rensing meg főleg nem volt az. Robbennel nem hiszem hogy lesz probléma. Szarabb szezont futott oké. De abba gondolj bele 2 éve mit csinált. Nem olyan szar ő mint amilyennek te beképzeled. Ribéry-nek is volt egy elég hosszú rossz periódusa, mégis kiálltak mellette. Robbennél is ez a helyes út szvsz.Asbee
nekem Robben esetében a tudással nincs bajom, klasszis szélső, a személyisége a baj. Lahm szerintem is top3 szélső védő, de nem az a Kahn féle CSK, vagy akár 1 Bommel. A Kraft storynál nekem Uli hozzáállása volt ami nem tetszett főleg, mikor belenyilatkozta a kamerába egyenes adásban, hogy Kraft elküldésével "kitakarítjuk a szart a kapuból". Szó szerint ezt. Egy olyan emberre aki a klub saját nevelése, végig járta a korosztályos csapatokat, stb... közben meg a duma, hogy mi egy nagy, boldog család vagyunk a buszvezetőtől kezdve, a sztáron és szurkolón át Uliékig. Szegényebb lettem egy illúzióval ezután és ez szarul esik.

http://www.youtube.com/watch?v=oTZ2Le77dnY

ez meg. Breno... 4 év alatt, nem tudott megtanulni társalgás szinten németül, nincs iskolai végzettsége, nincs jogsija. Ez is botrány.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?

Asbee: Fene tudja. Azért a biatlonos is elég jó, bár kétségkívül előtte és Kahn után volt egy üresség, amikor pont csak az hiányzott, hogy legyen egy bravúrkapus.fetomy
Igazából sem Bayernben sem német válogatottban nem találok egy igaz veréregyéniséget. Ennyi biztosan hiányzik az áttöréshez. Mert egy Lahm és Schweinsteiger hiába jó játékos, sőt előbbi világklasszis, de mégse olyanok mint pl Kahn vagy Effenberg, esetleg Matthäus.Asbee
egyetlen 1 játékos van, akiben ez megvan és az Neuer lenne. Válogatottnál lehet is belőle valami, nálunk meg... én sem örültem amikor megvettük - inkább Kraft miatt - de azok akik most is egy ilyen szezon után disznózzák, több 2nél. (Közben Robben-t meg egekbe magasztalják és nyomják a "Aki nem szereti Robben-t nem Bayern fan" dumát). Komolyan aggaszt ami nálunk folyik...

Lahm meg Schweini puhapöcs mind2.Amadeus91
Lahm nálam top3 szélsőhátvédben benne van. Aki igazán figyeli játékát az láthatja...Neuer nem baj hogy jött. Oké nagy Schalke fan volt stb. De kellett egy klasszis kapus. Kraft nem az. Rensing meg főleg nem volt az. Robbennel nem hiszem hogy lesz probléma. Szarabb szezont futott oké. De abba gondolj bele 2 éve mit csinált. Nem olyan szar ő mint amilyennek te beképzeled. Ribéry-nek is volt egy elég hosszú rossz periódusa, mégis kiálltak mellette. Robbennél is ez a helyes út szvsz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
És Cech?szaba
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?

Asbee: Fene tudja. Azért a biatlonos is elég jó, bár kétségkívül előtte és Kahn után volt egy üresség, amikor pont csak az hiányzott, hogy legyen egy bravúrkapus.fetomy
Igazából sem Bayernben sem német válogatottban nem találok egy igaz veréregyéniséget. Ennyi biztosan hiányzik az áttöréshez. Mert egy Lahm és Schweinsteiger hiába jó játékos, sőt előbbi világklasszis, de mégse olyanok mint pl Kahn vagy Effenberg, esetleg Matthäus.Asbee
egyetlen 1 játékos van, akiben ez megvan és az Neuer lenne. Válogatottnál lehet is belőle valami, nálunk meg... én sem örültem amikor megvettük - inkább Kraft miatt - de azok akik most is egy ilyen szezon után disznózzák, több 2nél. (Közben Robben-t meg egekbe magasztalják és nyomják a "Aki nem szereti Robben-t nem Bayern fan" dumát). Komolyan aggaszt ami nálunk folyik...

Lahm meg Schweini puhapöcs mind2.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És Cech?szaba
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?
fetomy
Ja értem, a BL nem számít.szaba
Hát az Eb viszont finoman szólva sem sikerült túl fényesen számára
Torresnek kell nyernie
BL, Eb, Eb-gólkirályi cím, BL-elődöntős gól Barcelonában, FA-kupa 😂

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?
fetomy
Ja értem, a BL nem számít.szaba
De igen. Csak nem a bl legjobb kapusát keressük szerintem. Cech nagyon jó kapus, de nem annyira, hogy egy aranylabdára érdemes legyen szerintem.fetomy
és Malinauskas?

|
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És Cech?szaba
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?

Asbee: Fene tudja. Azért a biatlonos is elég jó, bár kétségkívül előtte és Kahn után volt egy üresség, amikor pont csak az hiányzott, hogy legyen egy bravúrkapus.fetomy
Igazából sem Bayernben sem német válogatottban nem találok egy igaz veréregyéniséget. Ennyi biztosan hiányzik az áttöréshez. Mert egy Lahm és Schweinsteiger hiába jó játékos, sőt előbbi világklasszis, de mégse olyanok mint pl Kahn vagy Effenberg, esetleg Matthäus.Asbee
A spanyolok között ki a vezéregyéniség? Mert ha nem játékban, hanem hangban mondod, akkor én nem tudnék hirtelen mondani.

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
És Cech?szaba
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?

Asbee: Fene tudja. Azért a biatlonos is elég jó, bár kétségkívül előtte és Kahn után volt egy üresség, amikor pont csak az hiányzott, hogy legyen egy bravúrkapus.fetomy
Igazából sem Bayernben sem német válogatottban nem találok egy igaz veréregyéniséget. Ennyi biztosan hiányzik az áttöréshez. Mert egy Lahm és Schweinsteiger hiába jó játékos, sőt előbbi világklasszis, de mégse olyanok mint pl Kahn vagy Effenberg, esetleg Matthäus.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És Cech?szaba
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?
fetomy
Ja értem, a BL nem számít.szaba
De igen. Csak nem a bl legjobb kapusát keressük szerintem. Cech nagyon jó kapus, de nem annyira, hogy egy aranylabdára érdemes legyen szerintem.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hátha valaki nem néz más jellegű topikokat, és érdekelné valami a portékák közül.



Természetesen ez csak a kínálat töredéke. Bármilyen feliratot, csapatlogót, stb.-t el tudunk készíteni korsóra, pohár, akármilyen üveg vagy tükör felületre.
Érdeklődni: PM-ben, vagy a regisztrációban megadott emailen.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
És Cech?szaba
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?
fetomy
Ja értem, a BL nem számít.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És Cech?szaba
😂 😂 No meg Király Gabi, nem?

Asbee: Fene tudja. Azért a biatlonos is elég jó, bár kétségkívül előtte és Kahn után volt egy üresség, amikor pont csak az hiányzott, hogy legyen egy bravúrkapus.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://sport.hir24.hu/foci-eb-2012/2012/07/04/casillas-raszolgalt-az-aranylabdara/

Nagyon örülnék neki, de sajna esélytelen. Az idei aranylabda Messi és Ronaldo között fog eldőlni ebben biztos vagyok. Pedig Casillas rászolgált az idei teljesítményével.FViktor93
Megérdemelné, de Kahn és Buffon sem kapta meg, szerintem ő sem fogja. Ami elég nagy farokság, tekintve, hogy sokszor 1-1 kapus iszonyat sokat számít a csapatának. Anno Kahn és most Casillas is olyan, aki nélkül a csapatuk közel sem érnék el azokat a dolgokat, amiket elértek.fetomy
Nekem speciel meggyőződésem, hogyha Kahn fiatalabb lenne 10-15 évvel, és még játszana, akkor ez a német válogatott az elmúlt 6 évben szerzett volna legalább egy aranyat. Emlékezzünk csak a 2001-es Bundesliga fináléra...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
És Cech?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://sport.hir24.hu/foci-eb-2012/2012/07/04/casillas-raszolgalt-az-aranylabdara/

Nagyon örülnék neki, de sajna esélytelen. Az idei aranylabda Messi és Ronaldo között fog eldőlni ebben biztos vagyok. Pedig Casillas rászolgált az idei teljesítményével.FViktor93
Megérdemelné, de Kahn és Buffon sem kapta meg, szerintem ő sem fogja. Ami elég nagy farokság, tekintve, hogy sokszor 1-1 kapus iszonyat sokat számít a csapatának. Anno Kahn és most Casillas is olyan, aki nélkül a csapatuk közel sem érnék el azokat a dolgokat, amiket elértek.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
http://sport.hir24.hu/foci-eb-2012/2012/07/04/casillas-raszolgalt-az-aranylabdara/

Nagyon örülnék neki, de sajna esélytelen. Az idei aranylabda Messi és Ronaldo között fog eldőlni ebben biztos vagyok. Pedig Casillas rászolgált az idei teljesítményével.