NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hátha még valakinek új rajtam kívül is 😀
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS EGRI FC–ÚJPEST FC 3–4 (3–3)
Pétervására, 450 néző. Vezette: Nagy R.
EGER: Rajics (Bogdanovs) – Preklet, Indermitte (Katona A.), Knakal, Hamouz – Albert Á. (Németh N.), Balog Zs. (Messi Junior) – Koós (Eszlátyi), Dobrics (Farkas Á.), Hrisztov (Tanq) – Pisanjuk (Pavlov)
ÚJPEST. 1. félidő: Balajcza – Szokol, Vermes, Mihajlovics, Pollák – Christ, Litauszki, Proesmans, Kovács D. – Remili, Zamostny. 2. félidő: Horvát T. – Nagy P., Proesmans (Nagy J.), Litauszki, Fodor M. – Christ, Egerszegi, Balogh B., Remili (Barczi), Kovács D. (Nikon) – Szabó B.
Gólszerző: Albert Á., Balog Zs., Koós (11-esből), ill. Remili (2), Kovács D., NikonWyatt
Nekem ez szúrt elsőre szemet

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez most poén ugye.. Indermitte nevű középső védő, engem ez ütött ki elsőre. Mondjuk észt, de akkor is.
Viszont lehet sírni/facebookcsoportot alakítani, kedvenceinknek még nincs fix szerződése..

http://www.heol.hu/heves/sport/egri-fc-bogdanovs-jobban-vedett-mint-rajics-450382

"Az első félidőben látott hat gólt követően alább hagyott a lehetőséget kapott játékosok összpontosítása, így csupán egy újabb találat született a második játékrészben, amelyben arról is meggyőződhettek az egri szimpatizánsok, hogy Németh Norbert valóban igazi erősítést jelenthet majd. Az észt Joel Indermitte, a kameruni Messi Eugene Junior és a brazil Tanq további sorsáról még nincs döntés, mint ahogy a váci Albert Ádám és a BKV-s Eszlátyi István sem kapott még szerződést a klubtól. Elek Ákos viszont „képbe került” az EFC-nél. Ha nem kap megfelelő külföldi ajánlatot a válogatott játékos, elképzelhető az is, hogy Hevesben folytatja a Videoton labdarúgója."

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
sokkal nagyobb arc lehet a Tanq nevű csatár 😀Höri
Jaja, de ő már intermediate gumikon tolja majdWyatt
Jancker reinkarnációja 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
sokkal nagyobb arc lehet a Tanq nevű csatár 😀Höri
Jaja, de ő már intermediate gumikon tolja majd

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sokkal nagyobb arc lehet a Tanq nevű csatár 😀

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hátha még valakinek új rajtam kívül is 😀
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS EGRI FC–ÚJPEST FC 3–4 (3–3)
Pétervására, 450 néző. Vezette: Nagy R.
EGER: Rajics (Bogdanovs) – Preklet, Indermitte (Katona A.), Knakal, Hamouz – Albert Á. (Németh N.), Balog Zs. (Messi Junior) – Koós (Eszlátyi), Dobrics (Farkas Á.), Hrisztov (Tanq) – Pisanjuk (Pavlov)
ÚJPEST. 1. félidő: Balajcza – Szokol, Vermes, Mihajlovics, Pollák – Christ, Litauszki, Proesmans, Kovács D. – Remili, Zamostny. 2. félidő: Horvát T. – Nagy P., Proesmans (Nagy J.), Litauszki, Fodor M. – Christ, Egerszegi, Balogh B., Remili (Barczi), Kovács D. (Nikon) – Szabó B.
Gólszerző: Albert Á., Balog Zs., Koós (11-esből), ill. Remili (2), Kovács D., NikonWyatt
RespektVV4laci a megye 3 után az NB1ben hódít majd? 😊 Viccet félre téve, egész korrekt csapata van az Egernek.iktriad
sok magyar játékossal 😊 egyébként kíváncsi vagyok ,hogy mire mennek, jó kis túra lesz oda 😊 amúgy mikor lesz a sorsolás?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hátha még valakinek új rajtam kívül is 😀
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS EGRI FC–ÚJPEST FC 3–4 (3–3)
Pétervására, 450 néző. Vezette: Nagy R.
EGER: Rajics (Bogdanovs) – Preklet, Indermitte (Katona A.), Knakal, Hamouz – Albert Á. (Németh N.), Balog Zs. (Messi Junior) – Koós (Eszlátyi), Dobrics (Farkas Á.), Hrisztov (Tanq) – Pisanjuk (Pavlov)
ÚJPEST. 1. félidő: Balajcza – Szokol, Vermes, Mihajlovics, Pollák – Christ, Litauszki, Proesmans, Kovács D. – Remili, Zamostny. 2. félidő: Horvát T. – Nagy P., Proesmans (Nagy J.), Litauszki, Fodor M. – Christ, Egerszegi, Balogh B., Remili (Barczi), Kovács D. (Nikon) – Szabó B.
Gólszerző: Albert Á., Balog Zs., Koós (11-esből), ill. Remili (2), Kovács D., NikonWyatt
RespektVV4laci a megye 3 után az NB1ben hódít majd? 😊 Viccet félre téve, egész korrekt csapata van az Egernek.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hátha még valakinek új rajtam kívül is 😀
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS EGRI FC–ÚJPEST FC 3–4 (3–3)
Pétervására, 450 néző. Vezette: Nagy R.
EGER: Rajics (Bogdanovs) – Preklet, Indermitte (Katona A.), Knakal, Hamouz – Albert Á. (Németh N.), Balog Zs. (Messi Junior) – Koós (Eszlátyi), Dobrics (Farkas Á.), Hrisztov (Tanq) – Pisanjuk (Pavlov)
ÚJPEST. 1. félidő: Balajcza – Szokol, Vermes, Mihajlovics, Pollák – Christ, Litauszki, Proesmans, Kovács D. – Remili, Zamostny. 2. félidő: Horvát T. – Nagy P., Proesmans (Nagy J.), Litauszki, Fodor M. – Christ, Egerszegi, Balogh B., Remili (Barczi), Kovács D. (Nikon) – Szabó B.
Gólszerző: Albert Á., Balog Zs., Koós (11-esből), ill. Remili (2), Kovács D., Nikon

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Egy kicsit melléfogás volt ez szerintem vagy nem?csi77
ezt magadtól kérdezd 😛

melléfogásnak lehet nevezni, én sem nagyon értettem hogy milyen okokból választották ezt a hölgyet, de fel kell tenni a kérdést hogy muszáj az adott eseményhez kötődnie a dalnak és az előadójának? ha a válasz nem akkor semmi gond, ha igen (mint pl nálam) akkor már necces.davemayer
Akkor egyformán gondolkodunk erről, különösen azért lehetett volna kicsit patrióta a klipp, mert ez a térség először (és utoljára? 😊 ) rendezhetett EB-t.

Ha már Eb zene és patriotizmus, akkor 2004 és Portugália. A zene is viszonylag jó, a bringa is rendben van, ráadásul portugál származású, a klip is illik a témához.

http://www.youtube.com/watch?v=Gk1v9s5s7YI

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
elveszem Bazzani kenyerét: Ferrara lett a Samp edzője, miután Rafa nem vállalta nemzetközi indulás hiányában! hát nemtom...Divat
Ferrara lett a Samp edzője.
Nem örülünk.Bazzani
Divat nyert!szaba
Bocsi, nem olvastam vissza mert hidegen hagynak ezek a Balotellis témák.

Amúgy két érdekesség:
-Mancini a helyszinen tekintette meg a hazai rájátszás meccseinket
-Lombardo Sampdoria zászlóval ünnepelte a Man.City bajnoki címét a pályán

Amúgy inkább maradt volna a Doriahoz ezer szállal kötődő Iachini az edző, mint ez a Juve-s legenda, aki nem mellesleg nagyott bukott mint klubedző.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
elveszem Bazzani kenyerét: Ferrara lett a Samp edzője, miután Rafa nem vállalta nemzetközi indulás hiányában! hát nemtom...Divat
Ferrara lett a Samp edzője.
Nem örülünk.Bazzani
Divat nyert!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Balo apuka lesz.

(emészteni kell még)Amadeus91
az is szőke "hajjal" születik mint ez a... ?davemayer
szőke lesz, kék szemű. Mint a postás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ferrara lett a Samp edzője.
Nem örülünk.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Balo apuka lesz.

(emészteni kell még)Amadeus91
az is szőke "hajjal" születik mint ez a... ?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 285 — capitaine du château de Vienne 1487
Még egy kicsit az EB-re visszatérve, bár nem foci, hanem zenei téren. Lehet, hogy már foglalkoztatok vele, de én most újra megnéztem a hivatalos klippet Oceana-val és elképedtem.
1. Mi köze van Oceananak a lengyelekhez és ukránokhoz? (Igaz Shakira sem dél-afrikai, de ott rajta kívül minden arra utalt)
2. Mi köze a jamaicai öltözetű srácoknak, egy karibi jellegű parton, az észak-kelet európai eb-hez? :o
3. Értem én, hogy a multikulti jegyében minden náció szerepeljen a klippben, de túlzás, hogy egy német-afromartinique-i hölgy énekeljen két olyan ország nevében, ahol (az angolokkal, franciákkal és németekkel ellentétben) nem igazán magas a színesbőrű lakosság aránya. Egy kicsit melléfogás volt ez szerintem vagy nem?csi77
most teccik rágyönni, amerika - latinamerika, európa- k.európa párhuzam direkt-élesbe hadd tuggyák a népek, hol is van a helyük


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Balo apuka lesz.

(emészteni kell még)Amadeus91
Már 65 éves, szóval ez tényleg meglepő. Örülök, hogy Morvai után még aktív tud lenni. 😊
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Balo apuka lesz.

(emészteni kell még)Amadeus91
nahisze, gyönyörű egy gyerek lesz majd az is, főleg ha apjára üt... 😀

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Balo apuka lesz.

(emészteni kell még)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
AVB a Tottenham új managere.
70 millió font átigazolási lóvét kap a főnököktől, gondolom ebben benne (van/lehet) Modric 35-40 millió fontos távozása


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nap mondásai között olvastam:

„Ne felejtsük el, hogy ennek a spanyol válogatottnak korábban is rengeteg szexben...őőő sikerben volt már része.”

Alan Shearer erősen freudi elszólása az Eb-döntő közvetítése közben. 😂davemayer
A success rosszul mondása alapvető jelenség, nem Shearer az első 😛

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Még egy kicsit az EB-re visszatérve, bár nem foci, hanem zenei téren. Lehet, hogy már foglalkoztatok vele, de én most újra megnéztem a hivatalos klippet Oceana-val és elképedtem.
1. Mi köze van Oceananak a lengyelekhez és ukránokhoz? (Igaz Shakira sem dél-afrikai, de ott rajta kívül minden arra utalt)
2. Mi köze a jamaicai öltözetű srácoknak, egy karibi jellegű parton, az észak-kelet európai eb-hez? :o
3. Értem én, hogy a multikulti jegyében minden náció szerepeljen a klippben, de túlzás, hogy egy német-afromartinique-i hölgy énekeljen két olyan ország nevében, ahol (az angolokkal, franciákkal és németekkel ellentétben) nem igazán magas a színesbőrű lakosság aránya. Egy kicsit melléfogás volt ez szerintem vagy nem?csi77
Innen indul az ezzel kapcsolatos eszmecsere: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=537275#p537275


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Egy kicsit melléfogás volt ez szerintem vagy nem?csi77
ezt magadtól kérdezd 😛

melléfogásnak lehet nevezni, én sem nagyon értettem hogy milyen okokból választották ezt a hölgyet, de fel kell tenni a kérdést hogy muszáj az adott eseményhez kötődnie a dalnak és az előadójának? ha a válasz nem akkor semmi gond, ha igen (mint pl nálam) akkor már necces.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
nap mondásai között olvastam:

„Ne felejtsük el, hogy ennek a spanyol válogatottnak korábban is rengeteg szexben...őőő sikerben volt már része.”

Alan Shearer erősen freudi elszólása az Eb-döntő közvetítése közben. 😂

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Még egy kicsit az EB-re visszatérve, bár nem foci, hanem zenei téren. Lehet, hogy már foglalkoztatok vele, de én most újra megnéztem a hivatalos klippet Oceana-val és elképedtem.
1. Mi köze van Oceananak a lengyelekhez és ukránokhoz? (Igaz Shakira sem dél-afrikai, de ott rajta kívül minden arra utalt)
2. Mi köze a jamaicai öltözetű srácoknak, egy karibi jellegű parton, az észak-kelet európai eb-hez? :o
3. Értem én, hogy a multikulti jegyében minden náció szerepeljen a klippben, de túlzás, hogy egy német-afromartinique-i hölgy énekeljen két olyan ország nevében, ahol (az angolokkal, franciákkal és németekkel ellentétben) nem igazán magas a színesbőrű lakosság aránya. Egy kicsit melléfogás volt ez szerintem vagy nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/nb-ii-lisztes-es-meg-egy-volt-fradi-jatekos-szegeden-2145447

Höri?Amadeus91
tudom nem höri vagyok 😕 , de drága volt az NB2-es tagság, valahogy visszakell szedni a lóvét, így kellett egy szupersztár aki miatt több ezren fognak kilátogatni a khm.... stadion félébe 😀peach
A Szeged 2011 hivatalos weboldalán, a szeged2011.sport.hu oldalon Lisztes így nyilatkozott a szegedi megállapodásról: „Mivel nagyon szeretek futballozni, nem kizárt, hogy játszom még egy szezont, ám erről mindenképpen szeretnék egyeztetni Tóth Bálint vezetőedzővel. Ami biztos, hosszabb távon állapodtam meg a Szeged2011 csapatával, vagyis, komolyak a szándékaim a szerepvállalást illetően. Remélem, tudok segíteni a szegedi futballnak a céljai elérésében.”

|