Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Pintért egy tétmeccs után felállította az MLSZ, helyette Dárdai Pál jött, akivel a következő három tétmeccsen hét pontot szerzett a válogatott, köztük a Románia elleni idegenbeli iksszel. A volt szövetségi kapitány úgy véli, ez talán neki is ment volna.

"Tudja-e valaki igazolni, hogy velem nem szerzett volna ugyanennyit?"Pintér Attila
Szerintem velem meg világbajnok lett volna a csapat. Tudja valaki igazolni, hogy nem? 😀

több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
ez a van gaal rohadt nagy nulla. ugyanazt a nézhetetlen fost produkálja, mint moyes, csak elbaszott 200 millát... #lvgout
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Borini folyamatosan eléri, hogy kukázzuk
ha nem lenne Ballo rendszeridegen és Stu sérült pályára se kerülneNegritis
Pedig Suarez típusú hajtós brusztolós csatár, de hogy mennyire nem érzi nálunk a kaput...

Más, Totti kicsinál, kell egy mez tőle, de azok a gólpasszok amiket kapott bazdki.... Gyönyörűek voltak.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Spain, 2. liga
Las Palmas - Zaragoza: 61. percben 4-1, utána 10 perc alatt gyors 3 hazai piros, a vége 5-3 😀
Gratula a Zaragozának!
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
A Stoke újra megmutatta, hogy egy igazi tróger banda. Remélem nincs komoly baja Debuchynek. :/
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Borini folyamatosan eléri, hogy kukázzuk
ha nem lenne Ballo rendszeridegen és Stu sérült pályára se kerülne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
kapott gólok és elbaszott meccsekben vezetjük a ligát 😀
amúgy a játék még mindig nem ideális, de alakulnak a dolgok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

Az utolsó 5 meccs tabellája a PL-ben.
/hozzáteszem, ha a MU nyer holnap ugyan olyan eredményt produkál mint mi, az Arsenal pedig előzne is./
Mindazonáltal idén ritkán van a Pool bármilyen statisztikában is a tabella elején. 😊


Liverpool Fc
több mint 11 éve
YoungZeeZee 9 845
 m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vidi-festoi-spanyol-tengerparton-keszul-a-klub-a-tavaszra-2387205

Eddig a tel eleg szaraz, remelem nem hozzak ide az esot.😀
amugy abszolut idealis a labdarugo ido van itt.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elkészültek az új Perutz Stadion tervei, a 800 millió forintos beruházás állami forrásból valósul meg – adta hírül a Lombard Pápa labdarúgócsapatának honlapja.
Megnyugodtam.Bazzani
én Eger mellett lakom, sokáig fociztam a megye 1.be az itteni településen, a labdarúgó klub létesítményei szintén nem túl magasan kvalifikáltak, pedig a meccseken mindig telt ház van, akár 60-70 ember is.
Állambácsi nem akar ide is felhúzni egy 10-15e fős stadiont?


Liverpool Fc
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Elkészültek az új Perutz Stadion tervei, a 800 millió forintos beruházás állami forrásból valósul meg – adta hírül a Lombard Pápa labdarúgócsapatának honlapja.
Megnyugodtam.

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Bild közölte: a 20 éves Junior Malanda autóbalesetben elhunyt. Nyugodjon békében, nagy ígéretként tartották számon! Emléke örök.


Liverpool Fc
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bastia - PSG
20. ben 0-2
56. ban már 3-2
Még fél óra van hátra, komoly meccs lehet 😊


Liverpool Fc
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
ez a visszajátszás érdekes volt 😀Negritis
Úgy szórták ki hogy nem igazán tett érte 😀
Lazar meg elfáradt úgy látom
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
ez a visszajátszás érdekes volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Igen, de a 2. sárgának nem éreztem jogosságát. Na, a 2. félidő szenzációsan szar jelenleg. Miért nem tudunk ugyan úgy kitámadni mint eddig...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Adam Johnson majdnem tett róla

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2. sárga volt, az meg pirosNegritis
túl jól játszunk ma, nem ez a megszokott, el ne basszákbalazs799
erről beszélek... belealszunk!!-_-


Liverpool Fc
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2. sárga volt, az meg pirosNegritis
túl jól játszunk ma, nem ez a megszokott, el ne basszák


Liverpool Fc
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
2. sárga volt, az meg piros

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Viszont a bíró botrány. Jogos 11-est nem adott meg nekünk, ez meg sehol nem volt kiállítás.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
amúgy Lazar az utóbbi hetekben nagyon jó
mint ahogy Lallana is végre kezdett formába lendülni mikor megsérült
ha tavaszra "szintet" lépnek akkor nehéz lesz őket is a rossz igazolások közé sorolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kicsit vissza a pályára.
0-1, nem is rossz játékkal. Markovic nagyon jól játszik, és a csapat alapjátéka is jobb így, hogy Gerrard végre régi régi helyén a támadó középpályási szerepkörben. Hendro-Lucas 2-ős is elég stabilan tartja a középpályát. Tetszik, határozottan tetszik.balazs799
Nekem is! Csak azt a rohadt késes gólörömöt látnám már végre megint. Pedig úgy szeretem a gyereket, mert szív-lélek, de ha már ott van gurítsa be azon az 1 méter 50 centis helyen helyen bazki. De igen, sajnos gyenge, viszont kellett a gólunkhoz is, meg legalább jól helyezkedik. Hendo is pontatlan ma. Lucas ma hozza amit kell, Cou meg jól fordul, cipeli, csak néha kicsit pontatlan. Sakho-s mezt meg vennék ha nem francia lenne és nem akkora bantu 😀😀😀kristóf17
1-1 hosszabb labda nem jön be a 2 angol középpályástól, de a csapat játéka végre jó volt. Csak le ne olvadjunk a 2. félidőre.
Philippe se volt rossz, csak jobban figyelnek rá miután papíron ő ma a legveszélyesebb, legkreatívabb játékosunk


Liverpool Fc
több mint 11 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Kicsit vissza a pályára.
0-1, nem is rossz játékkal. Markovic nagyon jól játszik, és a csapat alapjátéka is jobb így, hogy Gerrard végre régi régi helyén a támadó középpályási szerepkörben. Hendro-Lucas 2-ős is elég stabilan tartja a középpályát. Tetszik, határozottan tetszik.balazs799
Nekem is! Csak azt a rohadt késes gólörömöt látnám már végre megint. Pedig úgy szeretem a gyereket, mert szív-lélek, de ha már ott van gurítsa be azon az 1 méter 50 centis helyen helyen bazki. De igen, sajnos gyenge, viszont kellett a gólunkhoz is, meg legalább jól helyezkedik. Hendo is pontatlan ma. Lucas ma hozza amit kell, Cou meg jól fordul, cipeli, csak néha kicsit pontatlan. Sakho-s mezt meg vennék ha nem francia lenne és nem akkora bantu 😀😀😀