Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez azért már tényleg hülyeség: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/a-messit-megtaposo-ujfalusit-12-meccsrol-is-eltilthatjak-2045763/F.Schleck
Persze ha nem Messi lenne a "szenvedő" fél, akkor szó sem lenne ilyesmiről.. De utálom az ilyeneket...Double B
CR-t minden meccsen faragják,amúgy kapott ő még ennél durvábbakat is mint most Messi, CR-re mégis ráragadt a színészkedős jelző, míg most Messit az egész világ sajnálja ha egyszer véletlenül le merik rúgni...hagyjuk már...eaglesmcnabb
Nem értem, miért kezdik el mostanában kérdőre vonni CR színészkedős mivoltát? Attól még, hogy aprítják, eldobja magát minden kis szartól, és hogy konkrétan Messinél maradjunk, igen sokszor láttam már, hogy felrúgják, és Messi azzal a lendülettel kel fel, és menne tovább.
Szóval azért itt nem arról van ám szó, hogy CR-t agyonrugdalják minden meccsen, Messihez meg most értek hozzá először. Mindkettőt gyilkolják, és egyik sem szent, csak éppen CR olyan szinten kimagaslik a színészek közül, hogy megérdemelne egy olasz állampolgárságot...

Ja, és mellesleg az ilyen belépőkről azok tehetnek, akik nem fékezik meg. Sokkal kevesebb ilyen lenne, ha pl. van Bommel 6 éve nem lépett volna focipályára... Én ezt nagyjából úgy szankcionálnám, hogy az első ilyen belépő mondjuk 2 meccs. Másodszorra úgy minimum 6, harmadszorra fél év, a negyedik után meg megköszönném neki a közreműködést, és többet nem engedném focipályára.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Sajnos mindig lesznek olyan játékosok mint Ujfalusy, Poulsen, Mascerano, Duscher... És ők az ellenfél legjobb játékosaira "vadásznak". Nekik a rombolás a céljuk bármi áron. Ebben pedig benne van ez is. Messi pedig már jó ideje eszméletlenül szivatja őket és hát ezt nehéz elfogadni. Barca meccseken pedig az a taktika, hogy bárhogy állítsuk meg Messit. Úgyhogy én csodálom, hogy csak most kapott egy ilyet.Matthew99
Kihagytad a legnagyobb neveket: van Bommel, Felipe Melo, Pepe.szaba
amúgy ilyen téren Gravesen mindent visz... emlékszem egyszer Robinhot is majdnem lerendezte egy edzésen... még jó hogy Baptista közbelépett 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
ez azért már tényleg hülyeség: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/a-messit-megtaposo-ujfalusit-12-meccsrol-is-eltilthatjak-2045763/F.Schleck
Persze ha nem Messi lenne a "szenvedő" fél, akkor szó sem lenne ilyesmiről.. De utálom az ilyeneket...Double B
CR-t minden meccsen faragják,amúgy kapott ő még ennél durvábbakat is mint most Messi, CR-re mégis ráragadt a színészkedős jelző, míg most Messit az egész világ sajnálja ha egyszer véletlenül le merik rúgni...hagyjuk már...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért a Villa - Bojan - Pedro kezdő nem rossz...Sinisa
csak túl nagyok... 😛
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Én Barca szurkoló vagyok, de röhejes ez az egész sztori. Messi meccsenként kap 3 ilyet. Peche volt, hogy pont elvitte a bokáját, de magán a meccsen is volt alattomosabb belépő ellene...

Btw ennyit Guradioláról. 4 darab támadónk van 3 posztra (köztük Bojan és Jeffren), lehet imádkozni.Escalade
Barcánál hogy megy a rendszer? Pep a főnök az átigazolási piacon, vagy azzal dolgozik, amit az elnökök, alelnökök, sportigazgatók összehoznak neki?
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Én Barca szurkoló vagyok, de röhejes ez az egész sztori. Messi meccsenként kap 3 ilyet. Peche volt, hogy pont elvitte a bokáját, de magán a meccsen is volt alattomosabb belépő ellene...

Btw ennyit Guradioláról. 4 darab támadónk van 3 posztra (köztük Bojan és Jeffren), lehet imádkozni.Escalade
Iniesta is tud játszani akár a bal (főleg itt szokott), akár a jobb oldalon.
Azért a Villa - Bojan - Pedro kezdő nem rossz...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
ez azért már tényleg hülyeség: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/a-messit-megtaposo-ujfalusit-12-meccsrol-is-eltilthatjak-2045763/F.Schleck
Persze ha nem Messi lenne a "szenvedő" fél, akkor szó sem lenne ilyesmiről.. De utálom az ilyeneket...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Én Barca szurkoló vagyok, de röhejes ez az egész sztori. Messi meccsenként kap 3 ilyet. Peche volt, hogy pont elvitte a bokáját, de magán a meccsen is volt alattomosabb belépő ellene...

Btw ennyit Guradioláról. 4 darab támadónk van 3 posztra (köztük Bojan és Jeffren), lehet imádkozni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez azért már tényleg hülyeség: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/a-messit-megtaposo-ujfalusit-12-meccsrol-is-eltilthatjak-2045763/F.Schleck
már facebook -on is van "F.ck you ujfalusi" group/page... :/
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ez azért már tényleg hülyeség: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/a-messit-megtaposo-ujfalusit-12-meccsrol-is-eltilthatjak-2045763/

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
azt én is kikérem hogy pepet van bommellel egy lapon említsék.
felipe melohoz pedig egy félbevágott csótányt se mernék hasonlítani, mert félnék, hogy megsértem vele.

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnos mindig lesznek olyan játékosok mint Ujfalusy, Poulsen, Mascerano, Duscher... És ők az ellenfél legjobb játékosaira "vadásznak". Nekik a rombolás a céljuk bármi áron. Ebben pedig benne van ez is. Messi pedig már jó ideje eszméletlenül szivatja őket és hát ezt nehéz elfogadni. Barca meccseken pedig az a taktika, hogy bárhogy állítsuk meg Messit. Úgyhogy én csodálom, hogy csak most kapott egy ilyet.Matthew99
Kihagytad a legnagyobb neveket: van Bommel, Felipe Melo, Pepe.szaba
LOL Pepe szerintem pont nem ide való...jó volt az az ámokfutása 2 éve,de azon kívül nincsenek olyan megmozdulásai,amik direkt arra mennének,hogy sérülést okozzon,épp ellenkezőleg,próbálja sallangmentesen lehozni a meccseket.Ezt nem elfogultságból mondom...JoeyPorter
Véletlen nem lehet taposni...
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sajnos mindig lesznek olyan játékosok mint Ujfalusy, Poulsen, Mascerano, Duscher... És ők az ellenfél legjobb játékosaira "vadásznak". Nekik a rombolás a céljuk bármi áron. Ebben pedig benne van ez is. Messi pedig már jó ideje eszméletlenül szivatja őket és hát ezt nehéz elfogadni. Barca meccseken pedig az a taktika, hogy bárhogy állítsuk meg Messit. Úgyhogy én csodálom, hogy csak most kapott egy ilyet.Matthew99
Kihagytad a legnagyobb neveket: van Bommel, Felipe Melo, Pepe.szaba
LOL Pepe szerintem pont nem ide való...jó volt az az ámokfutása 2 éve,de azon kívül nincsenek olyan megmozdulásai,amik direkt arra mennének,hogy sérülést okozzon,épp ellenkezőleg,próbálja sallangmentesen lehozni a meccseket.Ezt nem elfogultságból mondom...

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szalait szépen ki fogják játszani a mainzból 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kicsit túlreagálja mindenki az egészet, mert éppen Messi volt a szenvedő fél.
Ujfalusy egyáltalán nem féreg módján, alattomosan szokott játszani, megmondta hogy túl gyors volt Messi, mire ő a lábát nyújtotta, már rég nem volt ott a labda, de nem tudott már megállni ennek ellenére. Amilyen rohadt gyors Messi és amilyen gyors mozdulatok vannak már manapság a fociban, ez simán elképzelhető, ráadásul Ujfalusy már többször is bocsánatot kért Messitől.
Minden fordulóban másik 20 ilyen szabálytalanság van, csak az nem annyira csúnya, mert nem Messi kapja.
És igenis hatalmas különbség van egy Mascherano, Felipe Melo, Pepe, van Bommel és egy Ujfalusy között, mert amíg az előbb sorolt játékosok valóban paraszt módon, sunyin jászanak, addig Ujfalusy nem erről híres, korrekt játékos volt a Fiorentinában is és az Atleticoban is.Stez
Annyira egyetértek, hogy nem csak pluszozok, hanem be is írom, hogy egyetértek.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit túlreagálja mindenki az egészet, mert éppen Messi volt a szenvedő fél.
Ujfalusy egyáltalán nem féreg módján, alattomosan szokott játszani, megmondta hogy túl gyors volt Messi, mire ő a lábát nyújtotta, már rég nem volt ott a labda, de nem tudott már megállni ennek ellenére. Amilyen rohadt gyors Messi és amilyen gyors mozdulatok vannak már manapság a fociban, ez simán elképzelhető, ráadásul Ujfalusy már többször is bocsánatot kért Messitől.
Minden fordulóban másik 20 ilyen szabálytalanság van, csak az nem annyira csúnya, mert nem Messi kapja.
És igenis hatalmas különbség van egy Mascherano, Felipe Melo, Pepe, van Bommel és egy Ujfalusy között, mert amíg az előbb sorolt játékosok valóban paraszt módon, sunyin jászanak, addig Ujfalusy nem erről híres, korrekt játékos volt a Fiorentinában is és az Atleticoban is.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Sajnos mindig lesznek olyan játékosok mint Ujfalusy, Poulsen, Mascerano, Duscher... És ők az ellenfél legjobb játékosaira "vadásznak". Nekik a rombolás a céljuk bármi áron. Ebben pedig benne van ez is. Messi pedig már jó ideje eszméletlenül szivatja őket és hát ezt nehéz elfogadni. Barca meccseken pedig az a taktika, hogy bárhogy állítsuk meg Messit. Úgyhogy én csodálom, hogy csak most kapott egy ilyet.Matthew99
Kihagytad a legnagyobb neveket: van Bommel, Felipe Melo, Pepe.szaba
Nekik van a három pont 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
Sajnos mindig lesznek olyan játékosok mint Ujfalusy, Poulsen, Mascerano, Duscher... És ők az ellenfél legjobb játékosaira "vadásznak". Nekik a rombolás a céljuk bármi áron. Ebben pedig benne van ez is. Messi pedig már jó ideje eszméletlenül szivatja őket és hát ezt nehéz elfogadni. Barca meccseken pedig az a taktika, hogy bárhogy állítsuk meg Messit. Úgyhogy én csodálom, hogy csak most kapott egy ilyet.Matthew99
Kihagytad a legnagyobb neveket: van Bommel, Felipe Melo, Pepe.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Sajnos mindig lesznek olyan játékosok mint Ujfalusy, Poulsen, Mascerano, Duscher... És ők az ellenfél legjobb játékosaira "vadásznak". Nekik a rombolás a céljuk bármi áron. Ebben pedig benne van ez is. Messi pedig már jó ideje eszméletlenül szivatja őket és hát ezt nehéz elfogadni. Barca meccseken pedig az a taktika, hogy bárhogy állítsuk meg Messit. Úgyhogy én csodálom, hogy csak most kapott egy ilyet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Huhh, elmondani nem tudom mennyire orulok, ha csak 1 honap lesz 😊barney
lehet, hogy két hét alatt rendbe jön, ha nem szakadt és tört akkor akár ennyi idő alatt is regenerálódhat, de tuti, hogy kockáztatni nem fogunk.Mad
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/barcelona-messi-serulese-nem-sulyos-akar-mar-a-jovo-heten-jatszhat-2045648Stez
Itt van egy bővebb hír egy szerintem megbízhatóbb forrásból:
http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20100920-messi-akar-10-nap-mulva-is-jatszhat/11666

http://www.elmundodeportivo.es/gif/20100919/ujfa.JPG

Labdát sem nézi, eltiltanám vagy fél évre. Messi meg szerencsés h nem lett nagyobb baj.Blevi
Ez a kép azért durvább:
http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/4/56/7/cikk_2045607/0920messi200.jpg

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Hátha Sanyi bá' talál valami érdekeset a büfé asztalon... 😀
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20100920-capellotol-es-del-bosquetol-okulhat-egervari-sandor-az-uefa-fociedzokonferenciajan.html

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Könyörgöm ejtsünk meg egy evans - Smalling cserét (már ha ottvan a padon, mert nem láttam a cseresort)Bay Area
őszintén neked mi a bajod Evanssel???? tüsi91
Nem tartom MU szintű játékosnak. Everton ellen is amiket csinált. Minden meccsen benne van a hiba, olyan mint a régi Brown, de ő fejlődött, Johnnyba nem látom ezt. Ferguson az offseasonban szélső védőt kezdett el belőle faragni, sokkal többet támad, a támadásain látszik a fejlődés, de ő egy középső védő...Azt kellene neki tanítani hogy pl egy Cahill ellen szögletnél hogy ugorjon fel, és milyen módon próbálja megakadályozni a gólt. Smalling pedig nem hiába angol utánpótlás válogatott, és nem hiába hozta Ferguson, akkor amikor úgy volt, hogy Vidic elmegy. Nálam ő sokkal előrébb van mint Evans, de ez csak az én véleményem. (Egyébként nemrég még én is kedveltem, és hittem benne, de a folyamatos balfaszkodásai lerombolták...)

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
http://www.elmundodeportivo.es/gif/20100919/ujfa.JPG

Labdát sem nézi, eltiltanám vagy fél évre. Messi meg szerencsés h nem lett nagyobb baj.Blevi
a büdös férge.....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
http://www.elmundodeportivo.es/gif/20100919/ujfa.JPG

Labdát sem nézi, eltiltanám vagy fél évre. Messi meg szerencsés h nem lett nagyobb baj.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Könyörgöm ejtsünk meg egy evans - Smalling cserét (már ha ottvan a padon, mert nem láttam a cseresort)Bay Area
őszintén neked mi a bajod Evanssel???? Oké csinált egy tizenegyest, ami benne van Torressel szemben Vidicet kb 2szer szórták ki már róla. Azt sem mondanám nagy hibának, mert középpályán megkell faltolni azt jó napot. amúgy smalling szerinted jobb? Persze jól játszott a Rangers ellen, egy olyan meccsen, amikor a Rangers kb 4 szer ment át a félpályán és 1 éknek baszkodta fel a labdát.
Ennek a meccsnek közelébe sem kellett volna lennie az Xnek. Majdnem elkúrtuk megint. Ilyenkor egyébként az a legszebb az szopja tövig Berbát, aki pár hónapja még a legjobban anyázta. Utálom az ilyen embereket.