Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerk:
A kép nem szép.
De úgy tűnik, csak szalag sérülés, és valszeg nem szakadás.
http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20100919-messi-tores-es-szakadas-sincs/11664

Hosszú lesz ez a kb. 1 hónap Messi nélkül!Sinisa
Huhh, elmondani nem tudom mennyire orulok, ha csak 1 honap lesz 😊barney
lehet, hogy két hét alatt rendbe jön, ha nem szakadt és tört akkor akár ennyi idő alatt is regenerálódhat, de tuti, hogy kockáztatni nem fogunk.Mad
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/barcelona-messi-serulese-nem-sulyos-akar-mar-a-jovo-heten-jatszhat-2045648

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szerk:
A kép nem szép.
De úgy tűnik, csak szalag sérülés, és valszeg nem szakadás.
http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20100919-messi-tores-es-szakadas-sincs/11664

Hosszú lesz ez a kb. 1 hónap Messi nélkül!Sinisa
Huhh, elmondani nem tudom mennyire orulok, ha csak 1 honap lesz 😊barney
lehet, hogy két hét alatt rendbe jön, ha nem szakadt és tört akkor akár ennyi idő alatt is regenerálódhat, de tuti, hogy kockáztatni nem fogunk.

@KJuraszik
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
közben Pintér bemutatkozott a Zaragozában...
http://mtkhungaria.hu/index.php?action=main&nid=9523&sact=news

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szerk:
A kép nem szép.
De úgy tűnik, csak szalag sérülés, és valszeg nem szakadás.
http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20100919-messi-tores-es-szakadas-sincs/11664

Hosszú lesz ez a kb. 1 hónap Messi nélkül!Sinisa
Huhh, elmondani nem tudom mennyire orulok, ha csak 1 honap lesz 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Aszongya Hodgson, hogy a Liverpool a mai vereséggel kiszállt a bajnoki címért folyó harcból.

WTF?
Persze, ez már június 3-án is így volt meg minden, de 5 forduló után hogy nyilatkozhat ilyet a Liverpool menedzsere?
Egyáltalán egy edző hogy mondhat ilyet? 5 forduló után.

😐
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Drága győzelem ez, nagyon úgy tűnik...Bálesz
Reméljük a legjobbakat!
Bár nagyon durva volt a belemenés.


----------------------
Szerk:
A kép nem szép.
De úgy tűnik, csak szalag sérülés, és valszeg nem szakadás.
http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20100919-messi-tores-es-szakadas-sincs/11664

Hosszú lesz ez a kb. 1 hónap Messi nélkül!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szemét újfalusi


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 704 — Illegális gyakorló
Drága győzelem ez, nagyon úgy tűnik...

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
El se hiszem. Idegenben sikerult legyoznie a Barcanak az Atleticot, erre ugy tunik, hogy Messi komolyan megserult...

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Berba visszahozta az árát gólonként 10 milla volt...😊

MU győzelem + Falcons gála - eddig - vidám vasárnap... :cool:


több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 422 — Colts fan
Siralmas Carragher, szó se róla. Mondjuk én is inkább egy Skrtel - Agger középső párost játszatnék, de hát nem én vagyok a menedzser.
Nem mondom, hogy jobb lenne ez a páros jelenleg, de nekik legalább van jövőjük, míg Carrának sajnos már csak múltja van.

Az meg már kristóf17 hsz-ére reakció, hogy szerintem egyáltalán nem érdemeltünk volna még x-et sem. Két kapura tartó lövés, az is 11-esből és szabadrúgásból. Örüljünk, hogy csak 3-2-re kaptunk ki. Ez mondjuk már a MU kritikája is egyben, de ez legyen az ő bajuk.Mikey
Nálam az a mérce ha mind a két csapat egy kalap lóürülék támadásban és semmi helyzet nincsen akkor az x egy egész érthető eredmény 😊
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Közben kezdődik a Barca meccs is.
Kemény lesz, nagyon kemény!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Komolyan ennyire nincsenek tehetséges magyar riporterek?Bazzani
Elveszik a munkát! ... aztat el!

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Egervári, Herczeg...
Nem tudom mikor veszik már észre, hogy Laczkó nem balhátvéd.
Rosszul helyezkedik, párbajokat elveszti, 42 kg...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manchester United-Liverpool 3-2 ::: összefoglaló
http://videa.hu/videok/sport/manchester-u.-liverpool-3-2-angol-fc-foci-00hmgdok1i7kn5jJ
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eddig nem szidtam a DigiSportot.
Ma azonban belepillantottam az MU-Pool meccsbe.
Szerintetek is Van der Saar a legidősebb BRIT játékos aki pályára lépett a PL-ben?
Mert a riporter szerint igen. Éppen a szintén BRIT Schmeichel rekordját döntötte meg.
Et csak egy volt a sok baki közül.
Borzasztó alacsony szinvonalú a kommentálás.

Hétközben a StoryTV-n tudtam meg,hogy az átlépős cselt Cassano Komantól TANULTA.
Nem mellesleg olyan nyílt drukkolást is rég hallottam riportertől ami ott volt.
Jóformán csak a hajrá PSV nem hangzott el.

Komolyan ennyire nincsenek tehetséges magyar riporterek?
Meg a faszomért vette meg a DigiSport az olasz közvetítéseket ha nincs ideje csak felvételről leadni? Így azokkal is kibaszik akik tudják fogni az adót meg akik nem azokkal is.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Siralmas Carragher, szó se róla. Mondjuk én is inkább egy Skrtel - Agger középső párost játszatnék, de hát nem én vagyok a menedzser.
Nem mondom, hogy jobb lenne ez a páros jelenleg, de nekik legalább van jövőjük, míg Carrának sajnos már csak múltja van.

Az meg már kristóf17 hsz-ére reakció, hogy szerintem egyáltalán nem érdemeltünk volna még x-et sem. Két kapura tartó lövés, az is 11-esből és szabadrúgásból. Örüljünk, hogy csak 3-2-re kaptunk ki. Ez mondjuk már a MU kritikája is egyben, de ez legyen az ő bajuk.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én nagyra becsülöm a klubhűséget. tényleg egy tisztelendő dolog, de ebben annyival más és egyrészről jobb az amerikai foci felfogása, hogy az elmondhatatlan. persze azért mert üzletről szól az egész. de azért ez nevetséges számomra hogy egy carragher, aki egy iszonyatosan jó játékos volt jópár évig, végig szopatja a saját csapatát 1 éven át, úgy hogy a apadon egy agger szintű játékos ül. elszomorító nekem. vezetőségnek el kéne döntenie h a multban él, vagy próbál előre gondolkozni. ez mindig egy nehéz döntés, de előbb utóbb meg kell tenni, és én inkább előbbre szavazok.

mellesleg meireles kelemes meglepetés volt h támadni is tud. mondjuk azért gerrardal megcseréltettem volna, de 100x használhatóbb mint a lucas maxi duóa.kacsa
Tegyük hozzá, jelenlegi anyagi helyzetben örüljünk annak, hogy van egy Carragherünk. Még mindig jobb, mintha egy nálánál is rosszabb képességű középső védő játszana helyette.
A vezetőségnek pedig most a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy csapatépítéssel foglalkozzon. (Szerk.: majd Danny Wilson 2 év múlva 😉 )
Harmadrészt Agger is bűnrossz egy ideje, szóval ő se lenne jobb Carra helyén.

Meireles jó, én mondtam. Legalábbis most a többiekhez képest. 😀Mikey
lehet h elfogult vagyok aggerrel mert én nagyon szeretem, de carragher akkor is siralmas. a csapatépítés meg sztem teljesen mindegy h most kezdik el vagy sem. esélyünk azért sajnos nicnsen kupahelyezésre, és akkor már meg lehet próbálni. aztán meglehet eladjuk a téli piacig a klubot és tavassszal veretlenek leszünk és örülünk majd mint maci a málnásban 😊
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 422 — Colts fan
fasszopó webb elmehet a kurva anyjába. carragher kezezését is befujhatta volna az első félidőbe...ez a védelem meg mondjon le. Smallingot be, evans CUT. gerrard miért nem tudott így játszani tavaly a cselszki ellen...ja igen, mert egy csicska senkiházi.Bay Area
Gratulálok. Értelmes hozzászólás volt. Köszönjük hogy megosztottad velünk.

A véleményem hogy egy y-et megérdemelt volna a csapat. A Mu-t nem éreztem jobbnak mert helyzetig ugyan úgy nem jutottak el mint mi. Ma egy Berbatov döntött.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
én nagyra becsülöm a klubhűséget. tényleg egy tisztelendő dolog, de ebben annyival más és egyrészről jobb az amerikai foci felfogása, hogy az elmondhatatlan. persze azért mert üzletről szól az egész. de azért ez nevetséges számomra hogy egy carragher, aki egy iszonyatosan jó játékos volt jópár évig, végig szopatja a saját csapatát 1 éven át, úgy hogy a apadon egy agger szintű játékos ül. elszomorító nekem. vezetőségnek el kéne döntenie h a multban él, vagy próbál előre gondolkozni. ez mindig egy nehéz döntés, de előbb utóbb meg kell tenni, és én inkább előbbre szavazok.

mellesleg meireles kelemes meglepetés volt h támadni is tud. mondjuk azért gerrardal megcseréltettem volna, de 100x használhatóbb mint a lucas maxi duóa.kacsa
Tegyük hozzá, jelenlegi anyagi helyzetben örüljünk annak, hogy van egy Carragherünk. Még mindig jobb, mintha egy nálánál is rosszabb képességű középső védő játszana helyette.
A vezetőségnek pedig most a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy csapatépítéssel foglalkozzon. (Szerk.: majd Danny Wilson 2 év múlva 😉 )
Harmadrészt Agger is bűnrossz egy ideje, szóval ő se lenne jobb Carra helyén.

Meireles jó, én mondtam. Legalábbis most a többiekhez képest. 😀
több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Ja és elnézést 1 hszemért, "felhevült állapot", ilyen ez a "meccs ideg". 😊 Nem tudok hidegvérű maradni ilyenkor.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A második félidő alapján megérdemelt győzelem 😊 Az elsőt nem láttam azért nem nyilatkozom 😊

több mint 13 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Azthiszem nem kérdés, hogy forma alapján, jelenleg Berbatov az elsőszámú csatárunk...Ezt ki gondolta volna a tavalyi szezon után...Pláne, hogy a szurkolók azt akarták hogy elmenjen. De Ferguson most jót húzott (nem mint Tevezzel), és csak azért is megtartotta.

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én nagyra becsülöm a klubhűséget. tényleg egy tisztelendő dolog, de ebben annyival más és egyrészről jobb az amerikai foci felfogása, hogy az elmondhatatlan. persze azért mert üzletről szól az egész. de azért ez nevetséges számomra hogy egy carragher, aki egy iszonyatosan jó játékos volt jópár évig, végig szopatja a saját csapatát 1 éven át, úgy hogy a apadon egy agger szintű játékos ül. elszomorító nekem. vezetőségnek el kéne döntenie h a multban él, vagy próbál előre gondolkozni. ez mindig egy nehéz döntés, de előbb utóbb meg kell tenni, és én inkább előbbre szavazok.

mellesleg meireles kelemes meglepetés volt h támadni is tud. mondjuk azért gerrardal megcseréltettem volna, de 100x használhatóbb mint a lucas maxi duó
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Közben Juják legalább olyan jól nyomja a PSV-ben, mint ahogy a válogatottban szokta...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.