Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Mekkora kamu tizit kapott a Real...
Tisztára mintha a Fradi ellen fújták volna be. 😊Sinisa
Ja,nyilván próbált kompenzálni,előtte volt egy-két gyanús eset meg két kammer sárga 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Mekkora kamu tizit kapott a Real...
Tisztára mintha a Fradi ellen fújták volna be. 😊Sinisa
kamu volt a másik 2 tizigyanús eset is amikor kapura tartó lövést tett ki kézzel a védő?
nem mellesleg CR-t 2szer úgy lerúgták, hogy Messi esete lóf... sem volt ahoz képest...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Mekkora kamu tizit kapott a Real...
Tisztára mintha a Fradi ellen fújták volna be. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
Mi van Riberyvel?Matthew99
Jobb bokájára ráléptek. Vagy valahogy így. De később mintha eléggé be lett volna dagadva a bokája... :/Asbee
biztos összekeverték messivel.

child please!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mi van Riberyvel?Matthew99
Jobb bokájára ráléptek. Vagy valahogy így. De később mintha eléggé be lett volna dagadva a bokája... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azert mindig tanul az ember. En peldaul nem is tudtam, hogy Messi mindig le akarja seriteni a jo vedoket...

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 378 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez les volt... de lényeg a győzelem!

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 795 — Gràcies Pep!
Azért a Villa - Bojan - Pedro kezdő nem rossz...Sinisa
csak túl nagyok... 😛Little Jarry
Messivel mondjuk valóban erősebb volt a fejjáték. 😊szaba
Kluivert óta nem volt egy olyan center a Barcában, aki jól illeszkedett a rövidpasszos játékhoz, és nagyon jól fejelt volna.

@Escalade:
Szerintem Ini nem rossz a bal oldalon.
Azt is el tudnám képzelni a Messi mentes időszakra, hogy Ini és Pedro előtt játszik Villa. Elég kreatív lenne, és a két "szélső" keresztbe is szépen bemozogná a pályát.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Szerintem meg megint kezd átmenni szánalmasba a topikStez
Így van, Ibraazisten!!! 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg megint kezd átmenni szánalmasba a topik

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
http://sportgeza.hu/futball/2010/09/21/ket_meccset_kapott_a_messit_lerugo_ujfalusi/

Mi van Riberyvel?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ribéry... 😕


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
messi kurva unszimpatikus lett az utóbbi időben.gameover
Mikor nem volt az 😛
Amúgy nem szabad bántani mert ő az Isten küldötte...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 391 — Eagles fan
messi kurva unszimpatikus lett az utóbbi időben. mikor láttál pl cr-től olyat h sérülést akart okozni, mert frusztrált volt egy jó bekktől? soha. messi minden alkalommal. szomorú de így van. cr mikor színészkedett spanyolországban? pl-ben nyilván dobálta magát, mert ha nem dobálod akkor 2hetente eltörik a gerinced, mert gecijó vagy. emelett a legszörnyűbb, hogy miután rányomták c-re a bélyeget h színész, minden jellemtelen senki spori nem fújja be rá a tuti faltokat, mert ő kemény és nem fújja cére mert ő színész. messire mindent befújnak mert nem bélyegezték meg. hidd el ha pl-ben kezdte volna ő is így lenne kikiáltva. kabarégameover
ha pl-be kezdte volna, már nem lenne.

child please!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
CR-rel aki "fürdőskurwának" van elkönyvelve...eaglesmcnabb
szerintem nagyon sokat tett ő azért, hogy annak legyen elkönyvelve.fetomy
tett, ezt nem tagadom, de azt senki nem könyveli el, hogy ellene szabálytalankodnak a legtöbbször...
a másik meg ahogy előttem is leírták, Madridban töredék részt nem színészkedik annyit mint régebben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
gameover 20
messi kurva unszimpatikus lett az utóbbi időben. mikor láttál pl cr-től olyat h sérülést akart okozni, mert frusztrált volt egy jó bekktől? soha. messi minden alkalommal. szomorú de így van. cr mikor színészkedett spanyolországban? pl-ben nyilván dobálta magát, mert ha nem dobálod akkor 2hetente eltörik a gerinced, mert gecijó vagy. emelett a legszörnyűbb, hogy miután rányomták c-re a bélyeget h színész, minden jellemtelen senki spori nem fújja be rá a tuti faltokat, mert ő kemény és nem fújja cére mert ő színész. messire mindent befújnak mert nem bélyegezték meg. hidd el ha pl-ben kezdte volna ő is így lenne kikiáltva. kabaré

bocs ha megbántottalak, tényleg nem direkt csinálom.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
CR-rel aki "fürdőskurwának" van elkönyvelve...eaglesmcnabb
szerintem nagyon sokat tett ő azért, hogy annak legyen elkönyvelve.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
magyar kupa
Tisza Volán - Szolnoki MÁV 2-1 😀

hajrá SzegedHöri
Visszavágtunk a hó eleji Volán - Szolnok B 0-1-ért. YEEEAH!! 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Nem értem, miért kezdik el mostanában kérdőre vonni CR színészkedős mivoltát? Attól még, hogy aprítják, eldobja magát minden kis szartól, és hogy konkrétan Messinél maradjunk, igen sokszor láttam már, hogy felrúgják, és Messi azzal a lendülettel kel fel, és menne tovább.
Szóval azért itt nem arról van ám szó, hogy CR-t agyonrugdalják minden meccsen, Messihez meg most értek hozzá először. Mindkettőt gyilkolják, és egyik sem szent, csak éppen CR olyan szinten kimagaslik a színészek közül, hogy megérdemelne egy olasz állampolgárságot...
fetomy
CR ellen követik el a legtöbb szabálytalanságot meccsenként... nem csoda hogy olykor tele van a töke hogy folyton rugdossák... csak sokszor a CR elleni szabálytalanság "sima földobás"-nak minősül...
Messi az El Clasicon tavaly pl. nekifutott Ramosnak, lepattant mint a sz@r, Ramos besárgult, utána Messi felugrott és röhögcsélt... az is milyen már? amiért Messit Messinek hívják, meg véznább azért másként bánnak vele mint pl. CR-rel aki "fürdőskurwának" van elkönyvelve...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
magyar kupa
Tisza Volán - Szolnoki MÁV 2-1 😀

hajrá Szeged

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Én Barca szurkoló vagyok, de röhejes ez az egész sztori. Messi meccsenként kap 3 ilyet. Peche volt, hogy pont elvitte a bokáját, de magán a meccsen is volt alattomosabb belépő ellene...

Btw ennyit Guradioláról. 4 darab támadónk van 3 posztra (köztük Bojan és Jeffren), lehet imádkozni.Escalade
Barcánál hogy megy a rendszer? Pep a főnök az átigazolási piacon, vagy azzal dolgozik, amit az elnökök, alelnökök, sportigazgatók összehoznak neki?marci
Hát vannak kérései (Ibra khhhm), amiket igyekszik a vezetőség teljesíteni + vétójog. Állítólag a nyáron nem adta áldását se Özilre, se egy másik komolyabb focistára.

Sinisa: tud, de milyen minőségben. Bal oldalt még elvan (2 szinttel gyengébb focista azon a poszton) de jobb oldalt katasztrófa (nem is nagyon rémlik, mikor tolta utoljára Pep oda ki). Mivel nem a sebességére épít, és próbál inkább befelé/keresztbe megindulni és ez a jobb oldalról jobb lábbal nehezebben kivitelezhető.
Akkor már Adrianot/Alvest tolnám egyel előrébb, de ez a csapatmélység akkor is ritka halovány 3 kupasorozatra, VB miatt több mint 1 éve pályán roskadó játékosokkal.
edit: Bojanról már kifejtettem a véleményemet. Tavaly voltak biztató meccsei, de szerintem továbbra sem első számú cserecsatár szint. Súlytalan, körülményes, felépítéséhez képest lassú és néha még a labdába való belepöckölés is komoly kihívás számára. Nyilván 20 évesen nem lehet sokat várni, és nem az ő hibája hogy eladtunk felőle minden csatárt.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
Azért a Villa - Bojan - Pedro kezdő nem rossz...Sinisa
csak túl nagyok... 😛Little Jarry
Messivel mondjuk valóban erősebb volt a fejjáték. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
Kihagytad a legnagyobb neveket: van Bommel, Felipe Melo, Pepe.szaba
LOL Pepe szerintem pont nem ide való...jó volt az az ámokfutása 2 éve,de azon kívül nincsenek olyan megmozdulásai,amik direkt arra mennének,hogy sérülést okozzon,épp ellenkezőleg,próbálja sallangmentesen lehozni a meccseket.Ezt nem elfogultságból mondom...JoeyPorter
Véletlen nem lehet taposni...Little Jarry
plusz 1

Más: a vébén is mit művelt a brazilok ellen??? Dunga le is hozta Melót, mert kitört volt az aikido-bajnokság.... Pepe egy mocskos hentes, ezen nincs mit szépíteni.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden úgy döntött, hogy a szeptember 11-i Újpest-Ferencváros (6-0) mérkőzés szurkolói rendbontásai miatt a lila-fehéreknek következő két mérkőzésüket zárt kapuk mögött kell megrendezniük. Az Újpest pályabezárása mellett mindkét klubot, mint visszaesőt 1-1 millió forint megfizetésére kötelezték. Az újpestiek azonnal jelezték, hogy fellebbeznek a határozat ellen, míg az FTC vezetői az írásos ítélet kézhez vétele után döntenek erről - írja az MTI


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ez azért már tényleg hülyeség: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/a-messit-megtaposo-ujfalusit-12-meccsrol-is-eltilthatjak-2045763/F.Schleck
Persze ha nem Messi lenne a "szenvedő" fél, akkor szó sem lenne ilyesmiről.. De utálom az ilyeneket...Double B
CR-t minden meccsen faragják,amúgy kapott ő még ennél durvábbakat is mint most Messi, CR-re mégis ráragadt a színészkedős jelző, míg most Messit az egész világ sajnálja ha egyszer véletlenül le merik rúgni...hagyjuk már...eaglesmcnabb
Nem értem, miért kezdik el mostanában kérdőre vonni CR színészkedős mivoltát? Attól még, hogy aprítják, eldobja magát minden kis szartól, és hogy konkrétan Messinél maradjunk, igen sokszor láttam már, hogy felrúgják, és Messi azzal a lendülettel kel fel, és menne tovább.
Szóval azért itt nem arról van ám szó, hogy CR-t agyonrugdalják minden meccsen, Messihez meg most értek hozzá először. Mindkettőt gyilkolják, és egyik sem szent, csak éppen CR olyan szinten kimagaslik a színészek közül, hogy megérdemelne egy olasz állampolgárságot...

Ja, és mellesleg az ilyen belépőkről azok tehetnek, akik nem fékezik meg. Sokkal kevesebb ilyen lenne, ha pl. van Bommel 6 éve nem lépett volna focipályára... Én ezt nagyjából úgy szankcionálnám, hogy az első ilyen belépő mondjuk 2 meccs. Másodszorra úgy minimum 6, harmadszorra fél év, a negyedik után meg megköszönném neki a közreműködést, és többet nem engedném focipályára.