Soccer

40 feliratkozó

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 422 — Colts fan
Valami hasonlót vettem észre én is a dolgokból. De még minden lehet.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Köszi!

Igazából az ötödik gondolattól - "hodgson's very good at setting up a ... - sok újat nem írt, mert én is így vettem észre a dolgokat, de jó, hogy egy volt játékosa erősít meg benne.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Liverpool-szimpatizánsokat talán érdekelheti, twitteren @karlstenk (norvég scout, korábban asszem benne volt a Leverkusen-vezetésében) fordított egy kicsit Lars Bohinen (jelenleg Norvégiában szakértő, játékosként Hodsgon alatt játszott a Blackburnnél) blogjából.

- lars bohinen (played under hodgson at blackburn) with interesting thoughts on the #lfc boss in his blog (in norwegian) http://bit.ly/bNq0jS
- "he's the best coach i've worked with", "training sessions very educational, always tries to recreate match play situations"
- "recreating of match play predominantly defensive drills","as much as it's educational, he overdoes it","creates frustration among players"
- "daily training routines consisting mainly on defensive structure leaves little time for open play without coaching, saps your creativity"
- "hodgson's very good at setting up a team defensively, but i suspect he doesn't have a sophisticated attacking scheme"
- "even at top level players need to be able to express themselves in training... it's a prerequisite for enjoyment and happiness"
- "hodgson is not the right man for liverpool. he's the right man for a club that wants to grind their way to results"
- "he's the right man for a club that isn't expected to deliver creativ football or dictate the games. he's the right man for fulham"
- those quotes were transcripted translations of lars bohinen's thoughts on roy hodgson (worked together at blackburn)
- i find bohinen's account a lot more interesting than the uk media version "great appointment cos he's english and a steady hand"

(Nagyjából ma délelőtt 10-11 körül tweetelte ezeket, ha vissza akarjátok keresni a twitter oldalán.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerk.: MTK-Everton 0-0eaglesmcnabb
wtf, miről maradtam le???!!! 😐

szerk.: mi vagy te bulvárújság? odaírhattad volna hogy női bl... :rolleyes:
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Kemény gyerek lehet ez a Neymar. 18 évesen kirúgják miatta az edzőt... Azért most kapott egy kis fricskát, mert nem hívták meg a brazil keretbe. Kíváncsi leszek, hogy ki hozza át Európába.Matthew99
Mourinho megnevelné mint a sz@rt 😀 amúgy néztem keretet, hát a Pato-Robinho csatárkettős tetszik, amúgy WTF?eaglesmcnabb
Igen, biztosan, Balotellivel is elbirt.... (hányós smiley)Mad
értem én hogy Balotelli Mourinho ideje alatt is csinálta a maga dolgait, de úgy vélem ha egy edzőnek van tekintélye ilyesmi nem történhetne meg mint most a braziloknál... bármekkora játékosról is legyen szó...márpedig Mourinhonak eddig bárhol is edzősködött megvolt a maga tekintélye...

szerk.: MTK-Everton 0-0

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
Kemény gyerek lehet ez a Neymar. 18 évesen kirúgják miatta az edzőt... Azért most kapott egy kis fricskát, mert nem hívták meg a brazil keretbe. Kíváncsi leszek, hogy ki hozza át Európába.Matthew99
Mourinho megnevelné mint a sz@rt 😀 amúgy néztem keretet, hát a Pato-Robinho csatárkettős tetszik, amúgy WTF?eaglesmcnabb
Igen, biztosan, Balotellivel is elbirt.... (hányós smiley)Mad
Nagy vagy 😀
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Kemény gyerek lehet ez a Neymar. 18 évesen kirúgják miatta az edzőt... Azért most kapott egy kis fricskát, mert nem hívták meg a brazil keretbe. Kíváncsi leszek, hogy ki hozza át Európába.Matthew99
Mourinho megnevelné mint a sz@rt 😀 amúgy néztem keretet, hát a Pato-Robinho csatárkettős tetszik, amúgy WTF?eaglesmcnabb
Igen, biztosan, Balotellivel is elbirt.... (hányós smiley)

@KJuraszik
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Kemény gyerek lehet ez a Neymar. 18 évesen kirúgják miatta az edzőt... Azért most kapott egy kis fricskát, mert nem hívták meg a brazil keretbe. Kíváncsi leszek, hogy ki hozza át Európába.Matthew99
Mourinho megnevelné mint a sz@rt 😀 amúgy néztem keretet, hát a Pato-Robinho csatárkettős tetszik, amúgy WTF?eaglesmcnabb
A csapatneveknél elég jók vannak, de ez egy új válogatott. Meglátjuk mit sikerül kihozni belőlük.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Kemény gyerek lehet ez a Neymar. 18 évesen kirúgják miatta az edzőt... Azért most kapott egy kis fricskát, mert nem hívták meg a brazil keretbe. Kíváncsi leszek, hogy ki hozza át Európába.Matthew99
Mourinho megnevelné mint a sz@rt 😀 amúgy néztem keretet, hát a Pato-Robinho csatárkettős tetszik, amúgy WTF?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Kemény gyerek lehet ez a Neymar. 18 évesen kirúgják miatta az edzőt... Azért most kapott egy kis fricskát, mert nem hívták meg a brazil keretbe. Kíváncsi leszek, hogy ki hozza át Európába.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Jó kis forduló volt,kiesett a Chelsea,Man City 😂 Pool

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most néztem a tegnapi meccset, kezdünk egész jól játszani, már a helyzetek is megvannak, Ibra minden megmozdulása életveszélyes, tegnap már a góéig is eljutott, reméljük innentől a győzelmek is kezdenek majd jönni. Jó lesz ez, még pár hét, mire összeszokik a csapat, utána nem lesz gond csak Pato is legyen rendben, már megint izomsérülése van és emiatt nem is játszott. :/

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Más kérdés, hogy szerintem a Pool hamarosan managert cserél....... azért akár hogy, akármilyen felállításban, de otthon kiesni egy 4. osztályú klub ellen...elég nagy égés...JC6
Amíg ezek a tulajdonosok maradnak, addig Hodgson is. Kb. ő az egyetlen, aki "úgy táncol, ahogy a négyes fütyül neki".

Engem a Ligakupa aztán nagyon nem érdekel, de az mindennek a legalja, hogy otthon kiesünk egy League Two csapat ellen. Pedig még csak nem is az ifik játszottak, hanem a cserejátékosok. És állítólag - közvetítés ugye nem volt - le is focizott minket a Northampton, ez az, ami a komoly.

Na nem baj. Ez van. Lesz ez még így se.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mekkora meccs volt a Cselszkij - NU!!! Sose felejtem!

Más kérdés, hogy szerintem a Pool hamarosan managert cserél....... azért akár hogy, akármilyen felállításban, de otthon kiesni egy 4. osztályú klub ellen...elég nagy égés...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom ki nézte az Arsenal meccset, de eléggé gyér játékvezetés volt. egy meg nem adott gól, egy lesgól( 0,5 méteres les volt, úgy h a partjelző vonalban állt), a második 11-esnél minimum sárgát kellett volna ítélni, ha nem pirosat. ezek mellett elengedett szabálytalanságok, itt is ott is, és sztem több lapot is elővehetett volna a bíró. egy ilyen fontos rangadóra, igazán meghívhattak volna vmi jobb bírói hármast a mainál...kisvanek4
a lényeg az h lenyomtuk a sp*rs-t...rem holnap még ma jön fandervárt-tól a nyilatkozat h, : mi még akkor is nagyobb klub vagyunk... szánalmas csirkék...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Moreno igazi arca. És ilyen alakok vb-meccset vezethettek...
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100922-heroincsempesz-lett-az-olaszokat-kiejto-futballbirobol.htmlDzsokijuing
isten keze mindenkit utolér

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 454 — Saturday Night Lights
Moreno igazi arca. És ilyen alakok vb-meccset vezethettek...
http://www.origo.hu/sport/focivilag/20100922-heroincsempesz-lett-az-olaszokat-kiejto-futballbirobol.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Holnap egyébként játszik az egyetlen BL-ben maradt magyar csapat, 18.00-tól a Hidegkuti-stadionban...

amúgy Benzema gólja kicsit nagyon tetszett... a védelemről pedig mindent elárul az 5 meccs 1 kapott gól...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Reméljük mostmár beindul a Benzema henger :cool:JoeyPorter
Ilyenkor úgy sajnálom, h már nincs disllike. 😛
Boccs nem személyes, azaz de, csak nem veled...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Reméljük mostmár beindul a Benzema henger :cool:

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem mindenki gondolja meg 2x, hogy mit ír ide, mert rossz nézni, hogy süllyed a topic színvonala.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
duscher... :rolleyes:

több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
nem tudom ki nézte az Arsenal meccset, de eléggé gyér játékvezetés volt. egy meg nem adott gól, egy lesgól( 0,5 méteres les volt, úgy h a partjelző vonalban állt), a második 11-esnél minimum sárgát kellett volna ítélni, ha nem pirosat. ezek mellett elengedett szabálytalanságok, itt is ott is, és sztem több lapot is elővehetett volna a bíró. egy ilyen fontos rangadóra, igazán meghívhattak volna vmi jobb bírói hármast a mainál...
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Mekkora kamu tizit kapott a Real...
Tisztára mintha a Fradi ellen fújták volna be. 😊Sinisa
kamu volt a másik 2 tizigyanús eset is amikor kapura tartó lövést tett ki kézzel a védő?
nem mellesleg CR-t 2szer úgy lerúgták, hogy Messi esete lóf... sem volt ahoz képest...eaglesmcnabb
istenem, nemzeti sport hozzászólások között látni hasonlón nevetséges, "enyhén" elfogult gondolatokat. tényleg ritka szánalomba csap át ez a topic. szerintem felejtsük el egy darabig a real-barca témát.

@KJuraszik
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na, az örökké higgadt Pepe...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear