Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
jézus ez a Wilshere gólzinedine5
Nálam eddig ez a Puskás-díj esélyes.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
jézus ez a Wilshere gól
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Simply the best!


Mind a 4 gólunk egészen zseniális volt. Kegyetlen ez a támadósor. 😊
Rambo még mindig president! 😊krixtofer
ez szép volt. Zlatan is kis gólt rúgott.
 www.youtube.com/watch?v=iT-EPrng1XE
Cavani gólja meg mesteri

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Simply the best!


Mind a 4 gólunk egészen zseniális volt. Kegyetlen ez a támadósor. 😊
Rambo még mindig president! 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Aztán bejött Kovács és lerendezte a meccset.Durván jó ez a gyerek.
Kenny
A Mennyeiben.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
8/8 22-1 24 pont
forza Roma!Habi
Csodálom, hogy még nem kértél aláírást valamelyik farkasról 😀Matthew99
azzal tuti csak eljinxelném 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
8/8 22-1 24 pont
forza Roma!Habi
Csodálom, hogy még nem kértél aláírást valamelyik farkasról 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
parades ,Gibraltar u19 az elso hivatalos selejtezon 7-0ra kikapott a horvatoktol.A masodik meccsen 3-0ra a csehektol de mindenki buszke rajuk "well done"

Amugy az nso is.olyan nevek kerultek be a koztusatba ami irrealis.kivi leszek a befutora.(mondjuk kell vmirol irni)
Sousa moniz.Nalam ok a favoritok,mar leirtam mirt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Akkora alibizést is régen láttam a Liverpooltól, mint amit most láttam, hogy pótoltam a délutáni Newcastle Utd elleni meccset.
Felrémlettek a Roy Hodgsoni idők... (N)

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
30 év után végre nem a Barca v. a Real vezetné a spanyol bajnokságot, erre kikap az Atletico
kiváncsi vok meddig bírják a versenyfutást
több mint 12 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
8/8 22-1 24 pont
forza Roma!Habi
7/7 16-0 21 pont
hajrá Diósgyőr!

(sajna az első négy fordulót nem lehet eltörölni, de így se rossz 😛)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
8/8 22-1 24 pont
forza Roma!Habi
meglesz a bajnokság 😊
Tottit sajnáltam, de legalább a másik kedvenc rugdosta a gólokat 😊

más téma:
Balfasz NK9 meg megint gólt vert, uccsó 4 bajnokin 4 gól 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Holnapi Kaposvár meccstől tartok,nem nyerni járunk oda,jó lenne ha jól megszórnánk őket,nem ártana a morálnak az biztos.Kenny
Sajnos ritkán nyerjük ezeket a meccseket sok góllal...
Remélem nem lesz igazunk!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Kádár majdnem guzmicsozott egyet 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
jó nagy vicc volt ez vidi1-vidi2.
Nem tudtam eldönteni hogy direkt balfaszkodtak ennyit a Fehérvár csatárai,vagy tényleg ennyire nem voltak formában.Aztán bejött Kovács és lerendezte a meccset.Durván jó ez a gyerek.
Nikolicot már sajnáltam,rúghatott volna 3-4 gólt simán.

Holnapi Kaposvár meccstől tartok,nem nyerni járunk oda,jó lenne ha jól megszórnánk őket,nem ártana a morálnak az biztos.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
8/8 22-1 24 pont
forza Roma!Habi
Elég durva eddig a Roma, főleg az az 1 kapott gól rémisztő.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
8/8 22-1 24 pont
forza Roma!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azért ismerek olyan játékost, aki szólt volna a sporinak, hogy nem gól...gamerkr
Xanyi? or Devecseri?Divat
Gyepes 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért ismerek olyan játékost, aki szólt volna a sporinak, hogy nem gól...gamerkr
Xanyi? or Devecseri?

|
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
azért ismerek olyan játékost, aki szólt volna a sporinak, hogy nem gól...

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem baj, nekem hozott mixen ~5k-et...buzi farkasokon meg elmegy a másik szelo, pedig agyaltam, h H-ra tegyem, de mondom csak leXel Napoli! 😕

|
több mint 12 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
kiessling mg fogta is utána a fejét... hogy lehetett ezt megadni? 😐

viszont a roma kurvajó


több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Kiessling mekkora gólt fejelt! 😀 o_o 😀Zolika
de hogy 😀

életbe nem láttam még ilyet. és az a durva, hogy meg nem mondtam, vna, hogy nem gól. lyuk nem látszott, csak annyi, hogy bent a labda 😀

mondjuk előtte se volt rossza amikor a kapus seggberúgta az egyik leverkursenit 😀

több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
Kiessling mekkora gólt fejelt! 😀 o_o 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
Más: Guus Hiddink az Ancsinál évi 8 millió eurót keresett, ami 2,4 milliárd forint. Van 32 első és másodosztályú csapatunk, mi lenne, ha ebből az összegből mindegyiknek az élére hoznánk évi 100 000 eurós keresetért egy-egy szakmai vezetőt az utánpótlás koordinálására? Hiddink béréből 3 évig dolgozhatna itt 32 SZAKEMBER a fiatal gyerekekkel. Igaz, ez nem lenne látványos, "csak" hasznos...Szokol
ugyanez a véleményem, talán itt lenne az ideje hogy vegyünk végre egy konkrét külföldi példát (mondjuk a törökökét) és elkezdjünk óriási összeget ölni az utánpótlásba ill az igazi edzőképzésbe + abba hogy külföldi szakemberek tömegét csábítsuk hazánkba. Vagy ez, vagy hagyjuk az egészet a francba és mindenki törődjön bele hogy 3-4. helynél előrébb nem fog lenni a válogatott a random selejtezősorozat végén a csoportjában.
Egyébként most idehozni ennyi pénzért egy ekkora szakembert mégsem most a legjobb ötlet, a feltöltött EB-re lehet hogy az Egervári is eljuttatott volna minket - bár akkor meg 10 évig minden meg lett volna bocsájtva neki szóval jobb hogy felállt...davemayer
évi 100 000 euró nem olyan nagy pénz szerintem, azt megkapja Svájcban is, vagy bárhol nyugaton.Amadeus91
100k euró egy utánpótlás edzőnek, Magyarországon???
Bazi nagy pénz... pláne úgy hogy mondjuk a standard költségek töredéke a svájcinak. Szerintem özönlenének az emberek.

Úgy látom, rossz szakmát választottam, pedig a bankszektorban dolgozom...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)