Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.Kroos
Mocskos focisták akik szívüket lelküket kiteszik az általuk imádott játékkal és nem érdekli őket, hogy tétnélküli vagy nem hajtanak játszanak és nyerni akarnak.
Sajnálni tudlak ha te arra vársz,hogy a legjobbak sérüljenek elpuhuljanak. Én mindig arra várok, hogy legyen inkább egy még jobb. Dehát nem vagyunk egyformák.Toca
na végre valamiben egyetértek veled 😀

nem láttam a sérülést, de egyébként benne van a pakliban, hogy az agyoncuccozott Messi előbb vagy utóbb lesérül, Ronaldo sem véletlenül hízott el idejekorán, és sérült le állandó jelleggel, eszméletlen sok cuccot kapott ő is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
"Chelsea is the first reigning Champions League winner to be eliminated in the group stage."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.Kroos
Mocskos focisták akik szívüket lelküket kiteszik az általuk imádott játékkal és nem érdekli őket, hogy tétnélküli vagy nem hajtanak játszanak és nyerni akarnak.
Sajnálni tudlak ha te arra vársz,hogy a legjobbak sérüljenek elpuhuljanak. Én mindig arra várok, hogy legyen inkább egy még jobb. Dehát nem vagyunk egyformák.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
kurva élet hogy megbasszuk idegenben a MU-t és kiszop a Braga otthon. röpke 10 miska úszott így Árpi bácsinak...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak szeret játszani. Ha ez hülyeség, nem értem, mit keresünk ebben a topikban?szaba
Az egy dolog, de semmi értelme nem volt. Minek játsszak akkor, ha továbbment a csapat 2 hete? Hadd játszanak a fiatalok egy tétnélküli BL-meccsen...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Gratulálok Tito!JC6
Ez hülyeség. Biztos, hogy nem csak az ő döntése volt, Messi is akart játszani. Ilyen még kb. egy edzésen is benne van.szaba
Akkor Messi is jó nagy hülye.JC6
Csak szeret játszani. Ha ez hülyeség, nem értem, mit keresünk ebben a topikban?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok Tito!JC6
Ez hülyeség. Biztos, hogy nem csak az ő döntése volt, Messi is akart játszani. Ilyen még kb. egy edzésen is benne van.szaba
Akkor Messi is jó nagy hülye.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Gratulálok Tito!JC6
Ez hülyeség. Biztos, hogy nem csak az ő döntése volt, Messi is akart játszani. Ilyen még kb. egy edzésen is benne van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok Tito!
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
de milyen szabálytalanság? meccsenként 3 ilyen van...akkor mkit aki kicsit keményebben becsúszik tiltsanak el? méginkább kisasszony foci lesz
amúgy szerencsétlennek azért törött el a lába, mert azon a szar mély talajon leragadt.Divat
nem attól lesz szabályos vmi, hogy a labdát találja el először. ha az ellenfél játékos tesi épségét veszélyezteti az már eleve az, itt, hogy a kontaktus is megtörtént sztem egyértelmű a piros, de tudtommal van itt pár hivatásos spori, hátha ők jobban tudják.
az meg külön "öröm", hogy egy tucatlégiós csinált ilyet egy hazai fiatal kárára, semmi szükség az ilyenekre, sajnos nem mindenki lehet olyan, mint Luque vagy Gallardo.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 www.transfermarkt.de/de/55-millionen-transfer-hulk-droht-zenit-mit-wechsel-im-winter-/news/anzeigen_107202.html

Megy a balhé a Zenitnél.Amadeus91
Végre egy jó kis német cikk már nagyon hiányzott.
Mért nem lheet magyar cikket idézni ? 😀Toca
érkezési sorrend van
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
 www.transfermarkt.de/de/55-millionen-transfer-hulk-droht-zenit-mit-wechsel-im-winter-/news/anzeigen_107202.html

Megy a balhé a Zenitnél.Amadeus91
Végre egy jó kis német cikk már nagyon hiányzott.
Mért nem lheet magyar cikket idézni ? 😀
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 www.transfermarkt.de/de/55-millionen-transfer-hulk-droht-zenit-mit-wechsel-im-winter-/news/anzeigen_107202.html

Megy a balhé a Zenitnél.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Mi meg közbe megváltunk Supkától. Kiváncsian várom a következő 3-4 hónapban ki lesz az utódja. Ismerve vezetésünk jobbnál-jobb döntéseit, jöhet Döme vagy a Véber Gyuri. A stadion 500 méteres körzetébe, van kb 20 kocsma, szóval beilleszkedési problémáik valószínűleg nem lennének. 😀 Ja és, ha a játék nem is, de legalább a nyilatkozatok szórakoztatóak lennének.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
maga a szabálytalanság nálam sem ér két meccsnél többet (főleg, hogy nem visszaeső*), de láttátok mit művelt utána?!

* az Eleket letalpaló Baráth négy meccset kapott, mert nem ez volt az első esetekristof
de milyen szabálytalanság? meccsenként 3 ilyen van...akkor mkit aki kicsit keményebben becsúszik tiltsanak el? méginkább kisasszony foci lesz
amúgy szerencsétlennek azért törött el a lába, mert azon a szar mély talajon leragadt.

|
több mint 13 éve
YoungZeeZee 9 840
Magyar meccset nem látok, még összefoglalót sem.
Konkrétan Jováról nem tudok nyilatkozni, csak megpróbáltama kapusok szemszögéből bemutatni egy-két dolgot.
Nem a ziccere hegyezném ki hanem ha egy kapus hibázik akkor az jobban feltűnik, kitűnik, mintha egy csatár...

más.
Az ITV4 elkényesztet:
tegnap Mourinho-ról volt doku most meg szegény Muambáról van.
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Dortmund, Schalke csoportelsőség!!
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
maga a szabálytalanság nálam sem ér két meccsnél többet (főleg, hogy nem visszaeső*), de láttátok mit művelt utána?!

* az Eleket letalpaló Baráth négy meccset kapott, mert nem ez volt az első esetekristof
Mit művelt? Reklamált, meg kimutogatott a kisebbségnek. Nem ütött, nem verekedett, nem köpött le senkit. Akkor mi is a gond?
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
maga a szabálytalanság nálam sem ér két meccsnél többet (főleg, hogy nem visszaeső*), de láttátok mit művelt utána?!

* az Eleket letalpaló Baráth négy meccset kapott, mert nem ez volt az első esete

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Hurka már egyszer bemásolta de nem csak az számít, h h labdát talált-e vagy sem, hanem h milyen módon érkezettkristof
Tehát egy egyszerű veszélyes játék volt, semmi több. Részemről sima három meccs és kész, abszolút nem volt szándékos az eset. Az már külön pech, hogy eltört a kisgyerek lába. Hozzáteszem egy 17 éves fiatal szervezete még fejlődésben van, nem biztos, hogy 20 évesen is hasonló lett volna a végkimenetel. A fiatal játékosoknál ez mindig problémát jelent, van amikor rosszul sül el.
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Hurka már egyszer bemásolta de nem csak az számít, h h labdát talált-e vagy sem, hanem h milyen módon érkezett

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a Csirszkit agyonrúgó majd őrjöngő, köpködő, mutogató Tandiát 4 hónapra tiltotta el az MLSZ, üdvözölném a döntést ha nem tartana kb eddig a téliszünet 😀kristof
én inkább úgy mondanám, h egy szabályos szerelésért kap 4 hónapot...ez egy vicc, mint ahogy Kemenes eltiltása is az volt, csóri picipest

|
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
remélem folytatódik a döme múvi!!! már hiányoznak a nyilatkozatai! vele meg lehet matyi nemzetközi porondja! 😊Divat
Mit vétettünk neked?apeszos
most miért? supka után még visszalépés se lenne!Divat
😀 😀 Van benne valami. De a cirkuszt a népnek nem szó szerint gondolnám... maradjunk a foci magyar változatánál 😛apeszos
Na az bebaszna. Azért kiváncsi leszek ki jön majd.zinedine5
Csak Nagy Tamás ne...
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
a Csirszkit agyonrúgó majd őrjöngő, köpködő, mutogató Tandiát 4 hónapra tiltotta el az MLSZ, üdvözölném a döntést ha nem tartana kb eddig a téliszünet 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!