Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
na végre valamiben egyetértek veled 😀Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...Mocskos focisták akik szívüket lelküket kiteszik az általuk imádott játékkal és nem érdekli őket, hogy tétnélküli vagy nem hajtanak játszanak és nyerni akarnak.
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.Kroos
Sajnálni tudlak ha te arra vársz,hogy a legjobbak sérüljenek elpuhuljanak. Én mindig arra várok, hogy legyen inkább egy még jobb. Dehát nem vagyunk egyformák.Toca
nem láttam a sérülést, de egyébként benne van a pakliban, hogy az agyoncuccozott Messi előbb vagy utóbb lesérül, Ronaldo sem véletlenül hízott el idejekorán, és sérült le állandó jelleggel, eszméletlen sok cuccot kapott ő is.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
"Chelsea is the first reigning Champions League winner to be eliminated in the group stage."
több mint 13 éve
Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...Mocskos focisták akik szívüket lelküket kiteszik az általuk imádott játékkal és nem érdekli őket, hogy tétnélküli vagy nem hajtanak játszanak és nyerni akarnak.
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.Kroos
Sajnálni tudlak ha te arra vársz,hogy a legjobbak sérüljenek elpuhuljanak. Én mindig arra várok, hogy legyen inkább egy még jobb. Dehát nem vagyunk egyformák.
több mint 13 éve
Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.
több mint 13 éve
kurva élet hogy megbasszuk idegenben a MU-t és kiszop a Braga otthon. röpke 10 miska úszott így Árpi bácsinak...
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak szeret játszani. Ha ez hülyeség, nem értem, mit keresünk ebben a topikban?szabaAz egy dolog, de semmi értelme nem volt. Minek játsszak akkor, ha továbbment a csapat 2 hete? Hadd játszanak a fiatalok egy tétnélküli BL-meccsen...
több mint 13 éve
Csak szeret játszani. Ha ez hülyeség, nem értem, mit keresünk ebben a topikban?Akkor Messi is jó nagy hülye.JC6Gratulálok Tito!JC6Ez hülyeség. Biztos, hogy nem csak az ő döntése volt, Messi is akart játszani. Ilyen még kb. egy edzésen is benne van.szaba
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akkor Messi is jó nagy hülye.Gratulálok Tito!JC6Ez hülyeség. Biztos, hogy nem csak az ő döntése volt, Messi is akart játszani. Ilyen még kb. egy edzésen is benne van.szaba
több mint 13 éve
Gratulálok Tito!JC6Ez hülyeség. Biztos, hogy nem csak az ő döntése volt, Messi is akart játszani. Ilyen még kb. egy edzésen is benne van.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok Tito!
több mint 13 éve
de milyen szabálytalanság? meccsenként 3 ilyen van...akkor mkit aki kicsit keményebben becsúszik tiltsanak el? méginkább kisasszony foci lesznem attól lesz szabályos vmi, hogy a labdát találja el először. ha az ellenfél játékos tesi épségét veszélyezteti az már eleve az, itt, hogy a kontaktus is megtörtént sztem egyértelmű a piros, de tudtommal van itt pár hivatásos spori, hátha ők jobban tudják.
amúgy szerencsétlennek azért törött el a lába, mert azon a szar mély talajon leragadt.Divat
az meg külön "öröm", hogy egy tucatlégiós csinált ilyet egy hazai fiatal kárára, semmi szükség az ilyenekre, sajnos nem mindenki lehet olyan, mint Luque vagy Gallardo.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
érkezési sorrend vanwww.transfermarkt.de/de/55-millionen-transfer-hulk-droht-zenit-mit-wechsel-im-winter-/news/anzeigen_107202.htmlVégre egy jó kis német cikk már nagyon hiányzott.
Megy a balhé a Zenitnél.Amadeus91
Mért nem lheet magyar cikket idézni ? 😀Toca
több mint 13 éve
www.transfermarkt.de/de/55-millionen-transfer-hulk-droht-zenit-mit-wechsel-im-winter-/news/anzeigen_107202.htmlVégre egy jó kis német cikk már nagyon hiányzott.
Megy a balhé a Zenitnél.Amadeus91
Mért nem lheet magyar cikket idézni ? 😀
több mint 13 éve
www.transfermarkt.de/de/55-millionen-transfer-hulk-droht-zenit-mit-wechsel-im-winter-/news/anzeigen_107202.htmlMegy a balhé a Zenitnél.
több mint 13 éve
Mi meg közbe megváltunk Supkától. Kiváncsian várom a következő 3-4 hónapban ki lesz az utódja. Ismerve vezetésünk jobbnál-jobb döntéseit, jöhet Döme vagy a Véber Gyuri. A stadion 500 méteres körzetébe, van kb 20 kocsma, szóval beilleszkedési problémáik valószínűleg nem lennének. 😀 Ja és, ha a játék nem is, de legalább a nyilatkozatok szórakoztatóak lennének.
több mint 13 éve
maga a szabálytalanság nálam sem ér két meccsnél többet (főleg, hogy nem visszaeső*), de láttátok mit művelt utána?!de milyen szabálytalanság? meccsenként 3 ilyen van...akkor mkit aki kicsit keményebben becsúszik tiltsanak el? méginkább kisasszony foci lesz
* az Eleket letalpaló Baráth négy meccset kapott, mert nem ez volt az első esetekristof
amúgy szerencsétlennek azért törött el a lába, mert azon a szar mély talajon leragadt.
|
több mint 13 éve
YoungZeeZee
9 840
Magyar meccset nem látok, még összefoglalót sem.Konkrétan Jováról nem tudok nyilatkozni, csak megpróbáltama kapusok szemszögéből bemutatni egy-két dolgot.
Nem a ziccere hegyezném ki hanem ha egy kapus hibázik akkor az jobban feltűnik, kitűnik, mintha egy csatár...
más.
Az ITV4 elkényesztet:
tegnap Mourinho-ról volt doku most meg szegény Muambáról van.
több mint 13 éve
Dortmund, Schalke csoportelsőség!!
több mint 13 éve
maga a szabálytalanság nálam sem ér két meccsnél többet (főleg, hogy nem visszaeső*), de láttátok mit művelt utána?!Mit művelt? Reklamált, meg kimutogatott a kisebbségnek. Nem ütött, nem verekedett, nem köpött le senkit. Akkor mi is a gond?
* az Eleket letalpaló Baráth négy meccset kapott, mert nem ez volt az első esetekristof
több mint 13 éve
maga a szabálytalanság nálam sem ér két meccsnél többet (főleg, hogy nem visszaeső*), de láttátok mit művelt utána?!* az Eleket letalpaló Baráth négy meccset kapott, mert nem ez volt az első esete
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Hurka már egyszer bemásolta de nem csak az számít, h h labdát talált-e vagy sem, hanem h milyen módon érkezettkristofTehát egy egyszerű veszélyes játék volt, semmi több. Részemről sima három meccs és kész, abszolút nem volt szándékos az eset. Az már külön pech, hogy eltört a kisgyerek lába. Hozzáteszem egy 17 éves fiatal szervezete még fejlődésben van, nem biztos, hogy 20 évesen is hasonló lett volna a végkimenetel. A fiatal játékosoknál ez mindig problémát jelent, van amikor rosszul sül el.
több mint 13 éve
Hurka már egyszer bemásolta de nem csak az számít, h h labdát talált-e vagy sem, hanem h milyen módon érkezett
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
a Csirszkit agyonrúgó majd őrjöngő, köpködő, mutogató Tandiát 4 hónapra tiltotta el az MLSZ, üdvözölném a döntést ha nem tartana kb eddig a téliszünet 😀kristofén inkább úgy mondanám, h egy szabályos szerelésért kap 4 hónapot...ez egy vicc, mint ahogy Kemenes eltiltása is az volt, csóri picipest
|
több mint 13 éve
Csak Nagy Tamás ne...Na az bebaszna. Azért kiváncsi leszek ki jön majd.zinedine5😀 😀 Van benne valami. De a cirkuszt a népnek nem szó szerint gondolnám... maradjunk a foci magyar változatánál 😛apeszosmost miért? supka után még visszalépés se lenne!Divatremélem folytatódik a döme múvi!!! már hiányoznak a nyilatkozatai! vele meg lehet matyi nemzetközi porondja! 😊DivatMit vétettünk neked?apeszos
több mint 13 éve
a Csirszkit agyonrúgó majd őrjöngő, köpködő, mutogató Tandiát 4 hónapra tiltotta el az MLSZ, üdvözölném a döntést ha nem tartana kb eddig a téliszünet 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!