Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Ettől függetlenül minden Magyar ember büszke lehet a Vidire idén. Végre volt egy olyan csapatunk akinek reális esélye volt a továbbjutásra egy európai kupa sorozatban. Remélem ma felszabadultan fogunk játszani, és kegyetlenül megcsapjuk a Sportingot.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
dehát az 1-1 győzelem, 2-2-es gólaránnyal. ne mond h számít az idegenben lőtt gól...ha jól számolom és marad így a Basel meccs (mocskos bundások), akkor holnap a Vidinek 4 góllal kell győznie. de javítsatok ki, ha tévedek...JC6Ha itt x van, akkor kiesik a Vidi, mert az egymás elleni mérleg az első számú döntőtényező szerintem.Schleck
szerk.: igaz... 😕
több mint 13 éve
Így vanha jól számolom és marad így a Basel meccs (mocskos bundások), akkor holnap a Vidinek 4 góllal kell győznie. de javítsatok ki, ha tévedek...JC6Ha itt x van, akkor kiesik a Vidi, mert az egymás elleni mérleg az első számú döntőtényező szerintem.Schleck
több mint 13 éve
ha jól számolom és marad így a Basel meccs (mocskos bundások), akkor holnap a Vidinek 4 góllal kell győznie. de javítsatok ki, ha tévedek...JC6Ha itt x van, akkor kiesik a Vidi, mert az egymás elleni mérleg az első számú döntőtényező szerintem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha jól számolom és marad így a Basel meccs (mocskos bundások), akkor holnap a Vidinek 4 góllal kell győznie. de javítsatok ki, ha tévedek...
több mint 13 éve
Elmarad a Vidi meccse, holnap 21:05-re halasztották, a pálya futball mérkőzésre jelenleg nem alkalmasJack Zoltánarra alkalmas, csak soccerre nem
több mint 13 éve
Elmarad a Vidi meccse, holnap 21:05-re halasztották, a pálya futball mérkőzésre jelenleg nem alkalmas
több mint 13 éve
itt megy majd a vidimeccsnem megy itt semmi és nem a link hibája 😀
onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=8jjncaa
több mint 13 éve
itt megy majd a vidimeccsonlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=8

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Nem normális ez az UEFA. 2020-as EB-t nem ország, hanem városok rendezik.Magyarorszag nem lesz benne, talan Zagrab ahol meg terv sincs csak igeret a stadionra...
Remélem valakinek lesz ilyen útja a csoportkörben: Lisszabon - Moszkva - Glasgow. Utána mondjuk mehetne Isztambulba, majd vissza Páriszba esetleg. Meh.
Vagy Tiszakécske, Akasztó, Eger hármas.
Böszmeség.tüsi91
Szerintem ennek semmi ertelmenincs de Platini mindig is ilyen faszsagokat talalt ki, nem lepodnek meg ha vegen Braziliaban lenne egyszer az Eb 😀
több mint 13 éve
Jo ez egy szetesett csapat fejben, raadasul a Juve es a Szatyor is jo kis csapat. Emberfeletti modon nyertek tavaly, embertelenul gyengen estek ki most nem kell azert tul nagy feneket keriteni neki."Chelsea is the first reigning Champions League winner to be eliminated in the group stage."Double Bez mindent elmond a tavalyi győzelmükről, pedig nyert már pár olyan csapat aki gyengébbnek volt kikiáltva mint ez a Chelsea (Porto vagy a Liverpool szerintem)
"érdekes" csapat.davemayer
több mint 13 éve
Nem normális ez az UEFA. 2020-as EB-t nem ország, hanem városok rendezik.Remélem valakinek lesz ilyen útja a csoportkörben: Lisszabon - Moszkva - Glasgow. Utána mondjuk mehetne Isztambulba, majd vissza Páriszba esetleg. Meh.
Vagy Tiszakécske, Akasztó, Eger hármas.
Böszmeség.
több mint 13 éve
"Chelsea is the first reigning Champions League winner to be eliminated in the group stage."Double Bez mindent elmond a tavalyi győzelmükről, pedig nyert már pár olyan csapat aki gyengébbnek volt kikiáltva mint ez a Chelsea (Porto vagy a Liverpool szerintem)
"érdekes" csapat.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Jóvammá ne hisztizz, nem vagy az esetem...Most mé'?? Sobrival már szakítottam... 😛apeszoskösz, nincs jobb mint egy barát aki megérti minden szavad 😉 buzulás nuku!sutianapFordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.apeszosEmondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianapMozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Tocasutianap
több mint 13 éve
hidegrázós: www.youtube.com/watch?v=XrJBmZ_V6ko&feature=youtu.be
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De ez logikus nem?Az egyik oldal azt mondja: 2 hete továbbjutottunk (spanyol kupában is tj.). Gondoljunk a jövőre, mi lesz, ha majd nem lesz Xavi, Messi, Puyol, Iniesta, stb.? Dobjuk be a fiatalokat, hadd erősödjenek s.kupa meg tét nélküli BL-meccsen, hisz ez mindenkinek használ. Nem kellett győzni, nem kellett X góllal győzni, csoport elsőség sem forgott veszélyben, semmi sem indokolta azt, hogy bevesse Tito a kulcsembereket tegnap. Max azokat, akik kevesebb lehetőséget kaptak az utóbbi időben...
A másik oldal azt mondja: de Messi igazi futballista, nélküle nincs Barca. Ő nem a pénzért, a játék szeretete miatt játszik. Minden meccsen ott akar lenni, tétre menőn és tét nélkülin is.
Hát most megszívta. Oké, nem súlyos, de bármikor kettétörhetik. Nekem nem esne jól, ha tét meccsen történne, sőt, semmikor se történjen meg, de könyörgöm: semmi nem indokolta a játékát, semmi. Még féltávnál sincs a bajnokság, ott a kupa, BL és a többi. És ha Messi kidől, erősen lecsökkenek a csapat esélyei, minden fronton.
A jövőjére és a családjára is gondolnia kell, nem szabad MINDENÉT a foci elé helyezni.
több mint 13 éve
Időzőjelet látom nem ismerik egy-ketten....Attól függetlenül bármikor bekövetkezhet egy felesleges,tét nélküli meccsen kidől az egyik egy évre aztán lesz sírás-rívás,okoskodás hogy minek játszott stb.
több mint 13 éve
Most mé'?? Sobrival már szakítottam... 😛apeszoskösz, nincs jobb mint egy barát aki megérti minden szavad 😉 buzulás nuku!sutianapFordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.apeszosEmondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianapMozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Most mé'?? Sobrival már szakítottam... 😛kösz, nincs jobb mint egy barát aki megérti minden szavad 😉 buzulás nuku!sutianapFordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.apeszosEmondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianapMozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca
több mint 13 éve
kösz, nincs jobb mint egy barát aki megérti minden szavad 😉 buzulás nuku!Fordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.apeszosEmondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianapMozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Fordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianapMozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca
több mint 13 éve
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianapMozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...
több mint 13 éve
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Irony Level 1.1 - Too High...Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...Mocskos focisták akik szívüket lelküket kiteszik az általuk imádott játékkal és nem érdekli őket, hogy tétnélküli vagy nem hajtanak játszanak és nyerni akarnak.
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.Kroos
Sajnálni tudlak ha te arra vársz,hogy a legjobbak sérüljenek elpuhuljanak. Én mindig arra várok, hogy legyen inkább egy még jobb. Dehát nem vagyunk egyformák.Toca
több mint 13 éve
Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...akkor rábasztál, mert nem súlyos a sérülése... 😀
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.Kroos
|
