Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ettől függetlenül minden Magyar ember büszke lehet a Vidire idén. Végre volt egy olyan csapatunk akinek reális esélye volt a továbbjutásra egy európai kupa sorozatban. Remélem ma felszabadultan fogunk játszani, és kegyetlenül megcsapjuk a Sportingot.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha jól számolom és marad így a Basel meccs (mocskos bundások), akkor holnap a Vidinek 4 góllal kell győznie. de javítsatok ki, ha tévedek...JC6
Ha itt x van, akkor kiesik a Vidi, mert az egymás elleni mérleg az első számú döntőtényező szerintem.Schleck
dehát az 1-1 győzelem, 2-2-es gólaránnyal. ne mond h számít az idegenben lőtt gól...

szerk.: igaz... 😕
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
ha jól számolom és marad így a Basel meccs (mocskos bundások), akkor holnap a Vidinek 4 góllal kell győznie. de javítsatok ki, ha tévedek...JC6
Ha itt x van, akkor kiesik a Vidi, mert az egymás elleni mérleg az első számú döntőtényező szerintem.Schleck
Így van
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ha jól számolom és marad így a Basel meccs (mocskos bundások), akkor holnap a Vidinek 4 góllal kell győznie. de javítsatok ki, ha tévedek...JC6
Ha itt x van, akkor kiesik a Vidi, mert az egymás elleni mérleg az első számú döntőtényező szerintem.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha jól számolom és marad így a Basel meccs (mocskos bundások), akkor holnap a Vidinek 4 góllal kell győznie. de javítsatok ki, ha tévedek...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elmarad a Vidi meccse, holnap 21:05-re halasztották, a pálya futball mérkőzésre jelenleg nem alkalmasJack Zoltán
arra alkalmas, csak soccerre nem

több mint 13 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks LSU Tigers 1 059
Elmarad a Vidi meccse, holnap 21:05-re halasztották, a pálya futball mérkőzésre jelenleg nem alkalmas
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt megy majd a vidimeccs
 onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=8jjncaa
nem megy itt semmi és nem a link hibája 😀

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 110 — no es importante
itt megy majd a vidimeccs
 onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=8


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Nem normális ez az UEFA. 2020-as EB-t nem ország, hanem városok rendezik.

Remélem valakinek lesz ilyen útja a csoportkörben: Lisszabon - Moszkva - Glasgow. Utána mondjuk mehetne Isztambulba, majd vissza Páriszba esetleg. Meh.

Vagy Tiszakécske, Akasztó, Eger hármas.

Böszmeség.tüsi91
Magyarorszag nem lesz benne, talan Zagrab ahol meg terv sincs csak igeret a stadionra...
Szerintem ennek semmi ertelmenincs de Platini mindig is ilyen faszsagokat talalt ki, nem lepodnek meg ha vegen Braziliaban lenne egyszer az Eb 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
"Chelsea is the first reigning Champions League winner to be eliminated in the group stage."Double B
ez mindent elmond a tavalyi győzelmükről, pedig nyert már pár olyan csapat aki gyengébbnek volt kikiáltva mint ez a Chelsea (Porto vagy a Liverpool szerintem)

"érdekes" csapat.davemayer
Jo ez egy szetesett csapat fejben, raadasul a Juve es a Szatyor is jo kis csapat. Emberfeletti modon nyertek tavaly, embertelenul gyengen estek ki most nem kell azert tul nagy feneket keriteni neki.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem normális ez az UEFA. 2020-as EB-t nem ország, hanem városok rendezik.

Remélem valakinek lesz ilyen útja a csoportkörben: Lisszabon - Moszkva - Glasgow. Utána mondjuk mehetne Isztambulba, majd vissza Páriszba esetleg. Meh.

Vagy Tiszakécske, Akasztó, Eger hármas.

Böszmeség.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
"Chelsea is the first reigning Champions League winner to be eliminated in the group stage."Double B
ez mindent elmond a tavalyi győzelmükről, pedig nyert már pár olyan csapat aki gyengébbnek volt kikiáltva mint ez a Chelsea (Porto vagy a Liverpool szerintem)

"érdekes" csapat.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianap
Mozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca
Fordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.apeszos
kösz, nincs jobb mint egy barát aki megérti minden szavad 😉 buzulás nuku!sutianap
Most mé'?? Sobrival már szakítottam... 😛apeszos
sutianap
Jóvammá ne hisztizz, nem vagy az esetem...

több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
hidegrázós:  www.youtube.com/watch?v=XrJBmZ_V6ko&feature=youtu.be

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De ez logikus nem?
Az egyik oldal azt mondja: 2 hete továbbjutottunk (spanyol kupában is tj.). Gondoljunk a jövőre, mi lesz, ha majd nem lesz Xavi, Messi, Puyol, Iniesta, stb.? Dobjuk be a fiatalokat, hadd erősödjenek s.kupa meg tét nélküli BL-meccsen, hisz ez mindenkinek használ. Nem kellett győzni, nem kellett X góllal győzni, csoport elsőség sem forgott veszélyben, semmi sem indokolta azt, hogy bevesse Tito a kulcsembereket tegnap. Max azokat, akik kevesebb lehetőséget kaptak az utóbbi időben...

A másik oldal azt mondja: de Messi igazi futballista, nélküle nincs Barca. Ő nem a pénzért, a játék szeretete miatt játszik. Minden meccsen ott akar lenni, tétre menőn és tét nélkülin is.

Hát most megszívta. Oké, nem súlyos, de bármikor kettétörhetik. Nekem nem esne jól, ha tét meccsen történne, sőt, semmikor se történjen meg, de könyörgöm: semmi nem indokolta a játékát, semmi. Még féltávnál sincs a bajnokság, ott a kupa, BL és a többi. És ha Messi kidől, erősen lecsökkenek a csapat esélyei, minden fronton.

A jövőjére és a családjára is gondolnia kell, nem szabad MINDENÉT a foci elé helyezni.
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Időzőjelet látom nem ismerik egy-ketten....
Attól függetlenül bármikor bekövetkezhet egy felesleges,tét nélküli meccsen kidől az egyik egy évre aztán lesz sírás-rívás,okoskodás hogy minek játszott stb.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianap
Mozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca
Fordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.apeszos
kösz, nincs jobb mint egy barát aki megérti minden szavad 😉 buzulás nuku!sutianap
Most mé'?? Sobrival már szakítottam... 😛apeszos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianap
Mozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca
Fordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.apeszos
kösz, nincs jobb mint egy barát aki megérti minden szavad 😉 buzulás nuku!sutianap
Most mé'?? Sobrival már szakítottam... 😛
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianap
Mozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca
Fordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.apeszos
kösz, nincs jobb mint egy barát aki megérti minden szavad 😉 buzulás nuku!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianap
Mozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...Toca
Fordítok: Ronaldot jobban csipázzák a szavazók, ezért Messinek támogatókat kellett szerválni.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.sutianap
Mozart német cikkjeiből többet értek, pedig egy kukkot nem tudok németül...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Emondom mi volt, a jereváni rádió szerint Krestiánó jobban állt a párizsi osztón, ezért Lájonelt fel kell hozni egy empátiahullámon. Cini-cini cinizma táncol a kis... , akinek fütyülnek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.Kroos
Mocskos focisták akik szívüket lelküket kiteszik az általuk imádott játékkal és nem érdekli őket, hogy tétnélküli vagy nem hajtanak játszanak és nyerni akarnak.
Sajnálni tudlak ha te arra vársz,hogy a legjobbak sérüljenek elpuhuljanak. Én mindig arra várok, hogy legyen inkább egy még jobb. Dehát nem vagyunk egyformák.Toca
Irony Level 1.1 - Too High...

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Már évek óta "várom" h Messi és CR is súlyosabban megsérüljön,kiégjen majd stb...
De meg is "érdemlik" mert csak az van h ki rúg több gólt,csak nekik szabad, meg nehogy a másiknak több esélye legyen...
Egyszer ráfognak fázni mind2, lehet Messi el is kezdte.Kroos
akkor rábasztál, mert nem súlyos a sérülése... 😀

|