Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bálesz, most néztem a nyilatkozatokat, mekkora tróger vagy már, lelocsoltad a Supkát? 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Böde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!

Szarrá áztam, de végül megérte 😊Bálesz
mer? ezekről most kivételesen nem tehetett sztem, Wittrédi nagyon jól rúgta...Divat
ne viccelj már, az első góljukat egy normális kapus kifejeli.davemayer
nyilván poénból választotta a hét góljának Nyíl is...már én is egyre gyakrabban elismerem h nem Fradi szintű kapus Levi, de minden szart ne varrjunk már a nyakába!Divat
nézd meg azt a szöget ami a szabadrúgás mögül mutatja az eseményeket, vonalban megy a labda( az összefoglalóban is benne van ez a kameraállás). Olyan kicsi Jova hogy egyszerűen elmegy felette a labda, nem felfelé ugrik és kiüti, hanem kínjában (mivel lép egyet jobbra mert az hiszi a rövidre jön...) baloldalra vetődik szinte vízszintesen. Nem akarok kötsög lenni de Szűcs sztem még most is felugorva jobb kézzel kibokszolja a mezőnybe, vagy megtolja a hosszú irányba oldalra.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Böde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!

Szarrá áztam, de végül megérte 😊Bálesz
mer? ezekről most kivételesen nem tehetett sztem, Wittrédi nagyon jól rúgta...Divat
ne viccelj már, az első góljukat egy normális kapus kifejeli.davemayer
nyilván poénból választotta a hét góljának Nyíl is...már én is egyre gyakrabban elismerem h nem Fradi szintű kapus Levi, de minden szart ne varrjunk már a nyakába!

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Böde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!

Szarrá áztam, de végül megérte 😊Bálesz
mer? ezekről most kivételesen nem tehetett sztem, Wittrédi nagyon jól rúgta...Divat
ne viccelj már, az első góljukat egy normális kapus kifejeli.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak belepillantottam az NSO-n látom 0-2 na mondom Monizt is kicsinálják, de aztán megint látom csak megfordítottuk így tovább 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Böde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!

Szarrá áztam, de végül megérte 😊Bálesz
mer? ezekről most kivételesen nem tehetett sztem, Wittrédi nagyon jól rúgta...

|
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Böde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!

Szarrá áztam, de végül megérte 😊

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Ez a Pécs kuka. apeszos
Gyalázat, takarodjon az összes a picsába, a Supkával az élen.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
BÖDE
BÖDE

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez a Pécs kuka.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Aranylábú gyerekek,
Mi a f**z van Veletek?!?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Lencse haza akar igazolni, remélem emlékszik hol volt a legjobb.empty taxi
egy sörbe, hogy Győrben fog kikötni 😕kristof
kristof, nem tanítottak illemre? Uri ember biztosra nem fogad. 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Lencse haza akar igazolni, remélem emlékszik hol volt a legjobb.empty taxi
egy sörbe, hogy Győrben fog kikötni 😕

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Lencse haza akar igazolni, remélem emlékszik hol volt a legjobb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Ibra tuti földönkívüli...
 sportgeza.hu/futball/2012/12/02/ibra_majdnem_szetszakitotta_a_halot/
Sinisa
Még jó, hogy nem talált el senkit. Ő se normális mint Balotelli de neki legalább van mire...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber Wolfszaba
És CR mint szabadrúgás specialista...
Engem megdöbbentett ez a statisztika (nem friss cikk):
 sportgeza.hu/futball/2012/11/14/amit_c._ronaldo_sem_tud/Sinisa
ő nagyrészt úgy lövi meg a labdát hogy az szélsebesen szálljon és ha igazán jól eltalálja rüsztel akkor ne legyen esélye a kapusnak. Nem csavargat+ ha megnézed az ő szabadrúgásainál az sem mindegy milyen messziről lövi be azokat, van ahonnan más nem tudná (pl a Chelsea elleni lökete). Szerintem ő a legjobb azért, mert sok olyan helyről is veszélyes tud lenni ahol más csak beadná vagy csavarna egy erőtlent a kapus kezébe.davemayer
Ibra tuti földönkívüli...
 sportgeza.hu/futball/2012/12/02/ibra_majdnem_szetszakitotta_a_halot/

CR-nél azt érzem, hogy mind áron Ő akarja lőni, és kapura.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a pincér már most tart attól, hogy kirúgják...

volt értelme odamenni/odavinni! 😀

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber Wolfszaba
És CR mint szabadrúgás specialista...
Engem megdöbbentett ez a statisztika (nem friss cikk):
 sportgeza.hu/futball/2012/11/14/amit_c._ronaldo_sem_tud/Sinisa
ő nagyrészt úgy lövi meg a labdát hogy az szélsebesen szálljon és ha igazán jól eltalálja rüsztel akkor ne legyen esélye a kapusnak. Nem csavargat+ ha megnézed az ő szabadrúgásainál az sem mindegy milyen messziről lövi be azokat, van ahonnan más nem tudná (pl a Chelsea elleni lökete). Szerintem ő a legjobb azért, mert sok olyan helyről is veszélyes tud lenni ahol más csak beadná vagy csavarna egy erőtlent a kapus kezébe.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber Wolfszaba
És CR mint szabadrúgás specialista...
Engem megdöbbentett ez a statisztika (nem friss cikk):
 sportgeza.hu/futball/2012/11/14/amit_c._ronaldo_sem_tud/

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber Wolfszaba
ugyanez az ember szopkodja messi faszát és ordibál ha 2 centiről begurítja. ha jól tudom barcás is, + a stúdióban ülők is a barcát istenítik egyfolytában, nem értem a felháborodásodat.
Ment a lökdösődés, Pepéről minimum 2-szer kiállíthatták volna Diego Costát, + a portugál ma se szabálytalankodott.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber Wolf
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Mekkor egy szar ez a real-atletico. Lökdösödés, fetrengés ez az egész.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Abban is biztos vagyok, hogy Farkas Norbinak fizikai kielégülést okoz, ha fényesre nyalhatja a Realt, és leginkább Ronaldót. Ilyen embereket meccset közvetíteni biztos nem hagynék.szaba
Ink nézd az SEC-döntőt 😉 Bár Verne Lundquist se a kommentálás csúcsa 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Abban is biztos vagyok, hogy Farkas Norbinak fizikai kielégülést okoz, ha fényesre nyalhatja a Realt, és leginkább Ronaldót. Ilyen embereket meccset közvetíteni biztos nem hagynék.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ekkora hentes becsúszást, mint amit Glik művelt. Én feljelenteném testi sértésért.