Soccer
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bálesz, most néztem a nyilatkozatokat, mekkora tróger vagy már, lelocsoltad a Supkát? 😀
több mint 13 éve
nézd meg azt a szöget ami a szabadrúgás mögül mutatja az eseményeket, vonalban megy a labda( az összefoglalóban is benne van ez a kameraállás). Olyan kicsi Jova hogy egyszerűen elmegy felette a labda, nem felfelé ugrik és kiüti, hanem kínjában (mivel lép egyet jobbra mert az hiszi a rövidre jön...) baloldalra vetődik szinte vízszintesen. Nem akarok kötsög lenni de Szűcs sztem még most is felugorva jobb kézzel kibokszolja a mezőnybe, vagy megtolja a hosszú irányba oldalra.nyilván poénból választotta a hét góljának Nyíl is...már én is egyre gyakrabban elismerem h nem Fradi szintű kapus Levi, de minden szart ne varrjunk már a nyakába!Divatne viccelj már, az első góljukat egy normális kapus kifejeli.davemayerBöde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!mer? ezekről most kivételesen nem tehetett sztem, Wittrédi nagyon jól rúgta...Divat
Szarrá áztam, de végül megérte 😊Bálesz
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
nyilván poénból választotta a hét góljának Nyíl is...már én is egyre gyakrabban elismerem h nem Fradi szintű kapus Levi, de minden szart ne varrjunk már a nyakába!ne viccelj már, az első góljukat egy normális kapus kifejeli.davemayerBöde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!mer? ezekről most kivételesen nem tehetett sztem, Wittrédi nagyon jól rúgta...Divat
Szarrá áztam, de végül megérte 😊Bálesz
|
több mint 13 éve
ne viccelj már, az első góljukat egy normális kapus kifejeli.Böde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!mer? ezekről most kivételesen nem tehetett sztem, Wittrédi nagyon jól rúgta...Divat
Szarrá áztam, de végül megérte 😊Bálesz
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Csak belepillantottam az NSO-n látom 0-2 na mondom Monizt is kicsinálják, de aztán megint látom csak megfordítottuk így tovább 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Böde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!mer? ezekről most kivételesen nem tehetett sztem, Wittrédi nagyon jól rúgta...
Szarrá áztam, de végül megérte 😊Bálesz
|
több mint 13 éve
Böde Danit klónozzuk vagy 3-4 példányban, Jovát meg zavarjuk már el a büdös picsába, könyörgöm!Szarrá áztam, de végül megérte 😊

több mint 13 éve
Ez a Pécs kuka. apeszosGyalázat, takarodjon az összes a picsába, a Supkával az élen.
több mint 13 éve
BÖDEBÖDE
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Ez a Pécs kuka.
több mint 13 éve
Aranylábú gyerekek,Mi a f**z van Veletek?!?
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
kristof, nem tanítottak illemre? Uri ember biztosra nem fogad. 😉Lencse haza akar igazolni, remélem emlékszik hol volt a legjobb.empty taxiegy sörbe, hogy Győrben fog kikötni 😕kristof

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Lencse haza akar igazolni, remélem emlékszik hol volt a legjobb.empty taxiegy sörbe, hogy Győrben fog kikötni 😕
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Lencse haza akar igazolni, remélem emlékszik hol volt a legjobb.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Ibra tuti földönkívüli...Még jó, hogy nem talált el senkit. Ő se normális mint Balotelli de neki legalább van mire...
sportgeza.hu/futball/2012/12/02/ibra_majdnem_szetszakitotta_a_halot/
Sinisa

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Ibra tuti földönkívüli...ő nagyrészt úgy lövi meg a labdát hogy az szélsebesen szálljon és ha igazán jól eltalálja rüsztel akkor ne legyen esélye a kapusnak. Nem csavargat+ ha megnézed az ő szabadrúgásainál az sem mindegy milyen messziről lövi be azokat, van ahonnan más nem tudná (pl a Chelsea elleni lökete). Szerintem ő a legjobb azért, mert sok olyan helyről is veszélyes tud lenni ahol más csak beadná vagy csavarna egy erőtlent a kapus kezébe.davemayerA Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber WolfszabaÉs CR mint szabadrúgás specialista...
Engem megdöbbentett ez a statisztika (nem friss cikk):
sportgeza.hu/futball/2012/11/14/amit_c._ronaldo_sem_tud/Sinisa
sportgeza.hu/futball/2012/12/02/ibra_majdnem_szetszakitotta_a_halot/
CR-nél azt érzem, hogy mind áron Ő akarja lőni, és kapura.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
a pincér már most tart attól, hogy kirúgják...volt értelme odamenni/odavinni! 😀
|
több mint 13 éve
ő nagyrészt úgy lövi meg a labdát hogy az szélsebesen szálljon és ha igazán jól eltalálja rüsztel akkor ne legyen esélye a kapusnak. Nem csavargat+ ha megnézed az ő szabadrúgásainál az sem mindegy milyen messziről lövi be azokat, van ahonnan más nem tudná (pl a Chelsea elleni lökete). Szerintem ő a legjobb azért, mert sok olyan helyről is veszélyes tud lenni ahol más csak beadná vagy csavarna egy erőtlent a kapus kezébe.A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber WolfszabaÉs CR mint szabadrúgás specialista...
Engem megdöbbentett ez a statisztika (nem friss cikk):
sportgeza.hu/futball/2012/11/14/amit_c._ronaldo_sem_tud/Sinisa
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber WolfszabaÉs CR mint szabadrúgás specialista...
Engem megdöbbentett ez a statisztika (nem friss cikk):
sportgeza.hu/futball/2012/11/14/amit_c._ronaldo_sem_tud/
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber Wolfszabaugyanez az ember szopkodja messi faszát és ordibál ha 2 centiről begurítja. ha jól tudom barcás is, + a stúdióban ülők is a barcát istenítik egyfolytában, nem értem a felháborodásodat.
Ment a lökdösődés, Pepéről minimum 2-szer kiállíthatták volna Diego Costát, + a portugál ma se szabálytalankodott.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
A Ronaldo - csodagól szókapcsolat ma eddig csak hatvanöt alkalommal volt hallható, köszönjük Norber Wolf
több mint 13 éve
Mekkor egy szar ez a real-atletico. Lökdösödés, fetrengés ez az egész.
több mint 13 éve
Abban is biztos vagyok, hogy Farkas Norbinak fizikai kielégülést okoz, ha fényesre nyalhatja a Realt, és leginkább Ronaldót. Ilyen embereket meccset közvetíteni biztos nem hagynék.szabaInk nézd az SEC-döntőt 😉 Bár Verne Lundquist se a kommentálás csúcsa 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Abban is biztos vagyok, hogy Farkas Norbinak fizikai kielégülést okoz, ha fényesre nyalhatja a Realt, és leginkább Ronaldót. Ilyen embereket meccset közvetíteni biztos nem hagynék.
több mint 13 éve
Ekkora hentes becsúszást, mint amit Glik művelt. Én feljelenteném testi sértésért.