Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
1 perc hosszabbítás a Bayern meccsen? fogadott a spori az X-re vagy mi???davemayer
Bundesligában így szoktákAsbee
úgy érted Bundásliga? 😛davemayer
Az a Serie AAsbee
mi az a serie a? az az izé ami csak a sportklubnak kellett? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1 perc hosszabbítás a Bayern meccsen? fogadott a spori az X-re vagy mi???davemayer
Bundesligában így szoktákAsbee
úgy érted Bundásliga? 😛davemayer
Az a Serie A


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Mekkora nyomorult ez a Horváth Sporttv Feri, itt lovagol Amorabietán, hogy az ő öngólja. De 5 perc alatt 5x elmondja ám, hogy ez nem Messi gól, bár annak adták a spanyol kollégák, de majd úgyis módosítva lesz. 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
1 perc hosszabbítás a Bayern meccsen? fogadott a spori az X-re vagy mi???davemayer
Bundesligában így szoktákAsbee
úgy érted Bundásliga? 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1 perc hosszabbítás a Bayern meccsen? fogadott a spori az X-re vagy mi???davemayer
Bundesligában így szokták


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
1 perc hosszabbítás a Bayern meccsen? fogadott a spori az X-re vagy mi???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
"Melczer (11. 75, 87 - mindhármat 11-esből)" Azért az ilyet mindig szívesen olvassa az ember 😀 Viktorunk lehet áttelepül a napfényes Siófokra a következő szezonra, nem? 😮fetomy
Melczernek tavaly is volt egy ilyen meccse ahol három tizit vert be.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
3-4, nem lesz elég idő a félidőben a visszajátszáshoz 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
ez viszont már szánalmas...23 perc alatt 3 kapott gól...

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Melczer (11. 75, 87 - mindhármat 11-esből)" Azért az ilyet mindig szívesen olvassa az ember 😀 Viktorunk lehet áttelepül a napfényes Siófokra a következő szezonra, nem? 😮
több mint 13 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
MU meccsen vezet a Reading-->garantált a sok gólos MU győzelem 😀
közben már 1-1 😊
szerk: 2-2

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
3 Siófok tizi, aha...
Százszor komolyabbakat se szoktak megadni második büntetőnek, mint amit befújtak most másodiknak és harmadiknak is.kaszo
egyébként hihetetlen pali ez a Melczer, mindig beverdesi, tavaly vagy tavalyelőtt is volt egy 3/3-as meccse.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
3 Siófok tizi, aha...
Százszor komolyabbakat se szoktak megadni második büntetőnek, mint amit befújtak most másodiknak és harmadiknak is.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
gratulálok Abramovicsnak, csak így tovább!kristof
én már nem is mondok semmit, egyszerűen botrányos, amit művel a csapat...
Dexxter Tailor
Azt a bl-t nem kellett volna bemákolnotok és akkor a földön járnátok...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
jók ezek a kecskeméti légiósok: egyik sem ér semmit 😀
Vasspatrik!!!eaglesmcnabb
Grat, jobbak voltatok, mióta Horváth az edző az itteni 1. félidő volt a legszarabb félidőnk. A fenti mondatod pedig általánosságban nem igaz, de elég sok kutyaütő légiós van itt valóban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
jók ezek a kecskeméti légiósok: egyik sem ér semmit 😀
Vasspatrik!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
gratulálok Abramovicsnak, csak így tovább!kristof
én már nem is mondok semmit, egyszerűen botrányos, amit művel a csapat...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vagy csak nem kellett volna szétverni az utánpótlást és akkor lennének normális saját nevelésű játékosaink, pl Csiki is tőlünk indult mégis a gúnáréknál lett belőle NB1-es játékos, régen ez elképzelhetetlen volt... Jelenleg Svábon kívül nincs Fradi-nevelésű játékos a keretben és ő is eléggé limitált képességű h finoman fogalmazzak. Talán Monizzal pár év múlva lesz vmi, ő nagy utánpótlás-guru, csak ki kell várni és persze nem elzavarni, ha jön pár gyengébb meccs...Shilkor
nekem nem kell bemutatnod a szétrabolt U-nkat sajnos... 😕

|
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Mennyivel szimpatikusabb ez a Haladás féle csapatépítés mint a Győr, Videoton, Újpest, Fradi képviselte szedett-vedett légiósokból történő építkezés.
Nem célravezetőbb de szerethetőbb.

több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
gratulálok Abramovicsnak, csak így tovább!

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Chelsea 😀 😀 😀

viccesek, főleg amit a WHU 3. góljánál műveltek 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
ÓÓÓÓ Ma rangadóóó. Nyerni kell, és akkor 14 pont előnyünk lesz, azt még ősszel megtartjuk, és akkor már lehet készülni tavaszra
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 187 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Könyves-->Paks
nemhiszem el, h egy normális fiatal csatárra nem vagyunk képesek lecsapni...könyörgöm legalább Kantát hozzuk már végre el télen!!!Divat
Mondjuk ez már október óta tudva lévő. Amúgy ő mit játszik, és milyen?szaba
csatár, és ő az aki kb 20 éves korig cselgáncsozott azt hiszem, utána váltott csak focira.davemayer
iggen? ahhoz képest elég jól tolja...
én nem tudtam, csak azt tudom, h nem vagyunk képesek egyik talonba lévő emtékást se elhozni már évek óta, pedig need is a poszt.Divat
De sikerült már:
Rodenbücher...
Sikersztori volt, nem emlékszel? 😉Sinisa
sztem akkor ő nem volt rossz(persze nem fradi szint)! Jova is onnan jött amúgy...de itt most elsősorban a Tischler,Pál,Könyves,Kanta négyes fogat vmeikére gondoltam!Divat
Vagy csak nem kellett volna szétverni az utánpótlást és akkor lennének normális saját nevelésű játékosaink, pl Csiki is tőlünk indult mégis a gúnáréknál lett belőle NB1-es játékos, régen ez elképzelhetetlen volt... Jelenleg Svábon kívül nincs Fradi-nevelésű játékos a keretben és ő is eléggé limitált képességű h finoman fogalmazzak. Talán Monizzal pár év múlva lesz vmi, ő nagy utánpótlás-guru, csak ki kell várni és persze nem elzavarni, ha jön pár gyengébb meccs...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Ha rajta múlik kikapunk. Check this out, 1:28-tól jön a két klasszik Robinho:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
Könyves-->Paks
nemhiszem el, h egy normális fiatal csatárra nem vagyunk képesek lecsapni...könyörgöm legalább Kantát hozzuk már végre el télen!!!Divat
Mondjuk ez már október óta tudva lévő. Amúgy ő mit játszik, és milyen?szaba
tavaly nagyon szidtam általában sétálgatott, és csak akkor iramodott meg ha kintről rászóltunk, de aztán a Vidi ellen továbbvitt minket a kupában a 4 között, azóta egy szavunk nem lehet rá.
Ahogy mondod ez már régóta le lett zsírozva, az az egy szerencse, hogy van támadónk bőven, így legalább VassPatrik is több lehetőséget kap. Nagyobb para hogy szezon végén a Tisi-Csiki duóból ziher hogy az egyik távozik. Remélem legalább külföldre mennek, Kanta viszont marad!!!

Volt hozzá szerencsém, volt mákunk gazdagon, de mikor már kijött az előzetes kezdő h Binho lesz a center éreztem h baj lesz 😀empty taxi
ahhoz képest hogy érezted a bajt, most végre nyertetek elég könnyedén úgy hogy szinte végigtolta, amíg cserepados volt addig nem jött ez mindig össze 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!