Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
http://www.nemzetisport.hu/foci_eb_2012/euro-2012-az-uefa-specialis-dijjal-jutalmazza-az-ireket-2144881

végre 1 megfelelő díj a megfelelő helyre. Respect.
több mint 13 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Olaszország: empty taxi, zolika26, Rataxes, Beki, Habi, Kovi470

Spanyolország : davemayer, Sinisa, Bálesz, MarioAna, szaba, csi77, Blevi, dande


15-en maradtunk!

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Elég wtf volt ez a taktika.Csak nekem tűnik jobbnak egy 4-2-3-1 így: Boateng-Hummels-Badstuber-Lahm - Khedira-Schwein - Reus-Özil-Götze - Klose/Gomez?JoeyPorter
Badstuber 😀 😀 😀
Nem túl jó taktika amiben az az ügyetlen benne van.Bazzani
Itt az EB-n nem volt a legjobb, de szvsz a BL-döntős Bayern egyik legjobbja volt a klubszezonban.empty taxi
Hát én akárhányszor láttam, mindig gyenge volt.
Rombolni tud, 3méternél messzebre passzolni azt például nem.
Ez az EB meg minden (van neki bőven) gyengeségét kihozta.
Ha egy az egyben hagyják valakivel az már régen rossz.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Csalódott vagyok. Igazából nem is lehet 1 szavunk sem, kaptunk egy véleményes büntetőt... az egyéni teljesítmények hiányán ment el. Le kell vonni a konzekvenciákat, hogy pl Schweini miért nem tud 5 méterre pontosan passzolni, hogy Podolski mit keres a válogatottban, hogy Kroos mit keres a szélen?!

Egyszerűen kevés volt. Grat a digóknak, szimpatikusan játszó csapatuk van. (Mily meglepő)Amadeus91
Elég wtf volt ez a taktika.Csak nekem tűnik jobbnak egy 4-2-3-1 így: Boateng-Hummels-Badstuber-Lahm - Khedira-Schwein - Reus-Özil-Götze - Klose/Gomez?JoeyPorter
Badstuber 😀 😀 😀
Nem túl jó taktika amiben az az ügyetlen benne van.Bazzani
Itt az EB-n nem volt a legjobb, de szvsz a BL-döntős Bayern egyik legjobbja volt a klubszezonban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Csalódott vagyok. Igazából nem is lehet 1 szavunk sem, kaptunk egy véleményes büntetőt... az egyéni teljesítmények hiányán ment el. Le kell vonni a konzekvenciákat, hogy pl Schweini miért nem tud 5 méterre pontosan passzolni, hogy Podolski mit keres a válogatottban, hogy Kroos mit keres a szélen?!

Egyszerűen kevés volt. Grat a digóknak, szimpatikusan játszó csapatuk van. (Mily meglepő)Amadeus91
Elég wtf volt ez a taktika.Csak nekem tűnik jobbnak egy 4-2-3-1 így: Boateng-Hummels-Badstuber-Lahm - Khedira-Schwein - Reus-Özil-Götze - Klose/Gomez?JoeyPorter
Badstuber 😀 😀 😀
Nem túl jó taktika amiben az az ügyetlen benne van.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Csalódott vagyok. Igazából nem is lehet 1 szavunk sem, kaptunk egy véleményes büntetőt... az egyéni teljesítmények hiányán ment el. Le kell vonni a konzekvenciákat, hogy pl Schweini miért nem tud 5 méterre pontosan passzolni, hogy Podolski mit keres a válogatottban, hogy Kroos mit keres a szélen?!

Egyszerűen kevés volt. Grat a digóknak, szimpatikusan játszó csapatuk van. (Mily meglepő)Amadeus91
Schwainstaigar elég szar volt.szaba
igen, Schweinsteiger elég gyenge volt.

nagyon várom a sok anti-német trollkodását. 😀Amadeus91
Én már csak egy valami miatt aggódom... Mandzukic...
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Csalódott vagyok. Igazából nem is lehet 1 szavunk sem, kaptunk egy véleményes büntetőt... az egyéni teljesítmények hiányán ment el. Le kell vonni a konzekvenciákat, hogy pl Schweini miért nem tud 5 méterre pontosan passzolni, hogy Podolski mit keres a válogatottban, hogy Kroos mit keres a szélen?!

Egyszerűen kevés volt. Grat a digóknak, szimpatikusan játszó csapatuk van. (Mily meglepő)Amadeus91
Schwainstaigar elég szar volt.szaba
igen, Schweinsteiger elég gyenge volt.

nagyon várom a sok anti-német trollkodását. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Csalódott vagyok. Igazából nem is lehet 1 szavunk sem, kaptunk egy véleményes büntetőt... az egyéni teljesítmények hiányán ment el. Le kell vonni a konzekvenciákat, hogy pl Schweini miért nem tud 5 méterre pontosan passzolni, hogy Podolski mit keres a válogatottban, hogy Kroos mit keres a szélen?!

Egyszerűen kevés volt. Grat a digóknak, szimpatikusan játszó csapatuk van. (Mily meglepő)Amadeus91
Schwainstaigar elég szar volt.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Csalódott vagyok. Igazából nem is lehet 1 szavunk sem, kaptunk egy véleményes büntetőt... az egyéni teljesítmények hiányán ment el. Le kell vonni a konzekvenciákat, hogy pl Schweini miért nem tud 5 méterre pontosan passzolni, hogy Podolski mit keres a válogatottban, hogy Kroos mit keres a szélen?!

Egyszerűen kevés volt. Grat a digóknak, szimpatikusan játszó csapatuk van. (Mily meglepő)Amadeus91
Elég wtf volt ez a taktika.Csak nekem tűnik jobbnak egy 4-2-3-1 így: Boateng-Hummels-Badstuber-Lahm - Khedira-Schwein - Reus-Özil-Götze - Klose/Gomez?

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Csalódott vagyok. Igazából nem is lehet 1 szavunk sem, kaptunk egy véleményes büntetőt... az egyéni teljesítmények hiányán ment el. Le kell vonni a konzekvenciákat, hogy pl Schweini miért nem tud 5 méterre pontosan passzolni, hogy Podolski mit keres a válogatottban, hogy Kroos mit keres a szélen?!

Egyszerűen kevés volt. Grat a digóknak, szimpatikusan játszó csapatuk van. (Mily meglepő)Amadeus91
Hát ha Löw nem egész meccsen a fikájával foglalkozna, akkor lehet észrevenné, hogy 1-2 poszton nem klappolnak az elképzelései. 😛
De már késő bánat, legalább jóllakottan mehetett haza. 😀

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Csalódott vagyok. Igazából nem is lehet 1 szavunk sem, kaptunk egy véleményes büntetőt... az egyéni teljesítmények hiányán ment el. Le kell vonni a konzekvenciákat, hogy pl Schweini miért nem tud 5 méterre pontosan passzolni, hogy Podolski mit keres a válogatottban, hogy Kroos mit keres a szélen?!

Egyszerűen kevés volt. Grat a digóknak, szimpatikusan játszó csapatuk van. (Mily meglepő)
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
most meg szimpatikus vesztesek lettek.Vrijbloed
Na-na 😊Rataxes
Sírt értük egész németország,pár millió török,néhány lengyel ,valamennyi ghánai is...

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én Divatnak szoktam szurkolni, de mostanság nem hozza a formáját...
😀JC6
kiégtem... 😕

|
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Hasonló meccset várok mint az elsőn. Ment is a lóvé a bűntetőkre :cool:
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek hogy ez a mostani német garnítúra nyer-e nagy tornát. Mert bár még a legtöbb anti-DFB-elf fan szerint is látványos, jó játékkal rukkolnak mostanában elő, a nagyon nagy meccseket mentálisan nem bírják el. Pont ami régen volt a nagy erősségük.
iktriad
Ez a mostani garnitúra megtanult technikásan, szépen focizni. Viszont eltűnt a harapás, s bedarálom az ellenfelet, stb. A kisebbeket bedaráljuk, de pl. az olaszok ellen ez már nem ment.

Ami igazán bántott, az a küzdés hiánya. Nem éreztem azt, amit ilyenkor szoktak a németek, én ezért szerettem meg őket.

Régen köz utált győztesek voltak, most meg szimpatikus vesztesek lettek.

Itt már fejben dől el minden, ott kell a jövőben valahogy, valamilyen módon javulni. A keret erős, és az is marad még egy darabig. De fejben kell javulni, el kell hinni, hogy nyerhet a csapat, és menni előre, darálni...Vrijbloed
Pontosan így vagyok ezzel én is.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
most meg szimpatikus vesztesek lettek.Vrijbloed
Na-na 😊Rataxes
😀 Nem is általánosságban értettem. 😀

Nem mindenki szemében, de sokak szemében. 😀

Legalábbis több a szimpatizáns, mint mondjuk 5-6 éve. 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
most meg szimpatikus vesztesek lettek.Vrijbloed
Na-na 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kíváncsi leszek hogy ez a mostani német garnítúra nyer-e nagy tornát. Mert bár még a legtöbb anti-DFB-elf fan szerint is látványos, jó játékkal rukkolnak mostanában elő, a nagyon nagy meccseket mentálisan nem bírják el. Pont ami régen volt a nagy erősségük.
iktriad
Ez a mostani garnitúra megtanult technikásan, szépen focizni. Viszont eltűnt a harapás, s bedarálom az ellenfelet, stb. A kisebbeket bedaráljuk, de pl. az olaszok ellen ez már nem ment.

Ami igazán bántott, az a küzdés hiánya. Nem éreztem azt, amit ilyenkor szoktak a németek, én ezért szerettem meg őket.

Régen köz utált győztesek voltak, most meg szimpatikus vesztesek lettek.

Itt már fejben dől el minden, ott kell a jövőben valahogy, valamilyen módon javulni. A keret erős, és az is marad még egy darabig. De fejben kell javulni, el kell hinni, hogy nyerhet a csapat, és menni előre, darálni...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én Divatnak szoktam szurkolni, de mostanság nem hozza a formáját...
😀
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊csi77
a mondat első részével nem értek egyet, nálam még mindig a spanyolok az esélyesebbek, jobb a játékosállományuk és a csapat összeszokottsága és a szisztéma zsigerből való pályára varázsolása is mellettük szól.

A második felét a mondatodnak meg válaszra sem méltatom 😛 😉davemayer
Erről a sportágról beszéltem, meg a semleges meccsekről. Amúgy igazad lenne....... 😊
A német-olasz meccs előtt veled értekeztünk arról, hogy az első komoly megmérettetése lesz a németeknek. Nem a tévedhetetlen szakértő mondatta ezt velem, inkább az ellenszenv, de igazam lett. Az olaszokban volt akkora potenciál, hogy rá tudták erőltetni az akaratukat a németekre, akiknek az eddigiekkel ellentétben nem jött a viszonylag korai vezetés, sőt hátrányba kerültek és görcsösek lettek.

Tipp a döntőre?

Spanyolország-Olaszország 0-0, hosszabbításban 1-0

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊csi77
a mondat első részével nem értek egyet, nálam még mindig a spanyolok az esélyesebbek, jobb a játékosállományuk és a csapat összeszokottsága és a szisztéma zsigerből való pályára varázsolása is mellettük szól.

A második felét a mondatodnak meg válaszra sem méltatom 😛 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Milyen sok olasz drukker lett hirtelen. Ez vicces. A németek első komolyabb ellenállásnál simán kiestek, ennyi, nem több. A csodálatos Gomez, meg Özil sem mutatott semmit. Régebben pont a végére volt a legjobb a formaidőzítésük, most (is) úgy jártak, mint a hollandok egy időben szoktak. 34 gólt rúgtak a csoportkörben, aztán a kutya gyenge görögöknek, majd az első komolyabb ellenfélnél összeomlottak (bocs, 2x10 percig tudtak nyomni a félidők elején). Rossz formaidőzítés.
Vasárnap, bár tény, hogy nem ezen az eb-n mutatott játékukkal szerettették meg magukat velem, a spanyoloknak drukkolok. Az olaszok most már esélyesebbnek tűnnek, de én a gyengébbnek szoktam szurkolni, nem a divatnak....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek hogy ez a mostani német garnítúra nyer-e nagy tornát. Mert bár még a legtöbb anti-DFB-elf fan szerint is látványos, jó játékkal rukkolnak mostanában elő, a nagyon nagy meccseket mentálisan nem bírják el. Pont ami régen volt a nagy erősségük.

Szegény Klose - most már van EB bronza a VB és EB ezüst és a 2 VB bronz mellé, de az arany csak nem jön soha össze (és valószinű nem is fog, bár lehet Lőw még kiviszi - ha kijutnak- a 2014 VBre, de nem hiszem hogy pont Brazíliában nyernének majd újra VBt a germánok...).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Le a kalappal az olaszok előtt, ilyen jól 2006 óta nem játszottak mint tegnap.davemayer
Röviden ennyi. Egész konkrétan éppen a németek elleni 2006-os elődöntő óta nem játszottak így, mint most.

Viszont a finálé sztem szar lesz. Olyan meccset tippelek mint a botrány szar 2008-as spanyolok elleni negyeddöntő (0-0), csak most a tizikkel sztem az olaszok nyernek, mert mentálisan hihetetlenül topon vannak ezen az Eb-n.

Amúgy mennyien kiröhögtek, amikor az Eb előtt egy hónappal megmondtam, hogy 4 között lesznek. 😊 Aztán még egyszer kiröhögtek, amikor 3-0-ra nyaltunk az oroszoktól. Én ugyan jó játékot is vártam az olaszoktól, de - elsősorban Pirlo fénykorát idéző játéka miatt - még az általam vártnál is jobbak.

Az nem zavart volna, ha a németektől kikapunk, de az nagyon bántana, ha a spanyoloktól nyalnánk, mert egyszerűen nem érdemlik meg most az Eb-t - legalábbis sztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
komolyabb vizekre evezek ismét:

Az EL meccseken Gyepes az MTK-t fogja "erősíteni". Ennek most örülni kéne? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!