Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszi srácok, próba 3 rész megvolt és megvett, úgyhogy dara jön 😊
MC12
Jo sorozat, de par evad alatt kifutnak az organikus tortenetszalakbol, nekem onnet mar nem volt elmeny, annyira elrugaszkodott volt. Az elso par evad viszont elvezetes volt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.
MC12
Nem VOLTÁL motoros, de elkerülhetetlenül vágyni fogsz egy motorra 😀

Én imádtam
Gyurma Pappa
Jaja, és a motor mellé biztosan igényelni fog egy shotgun-t is 😊
Willie Parker
Meg a kurvákat is! 🙃
steelwolf
azt már eddig is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.
MC12
Nem VOLTÁL motoros, de elkerülhetetlenül vágyni fogsz egy motorra 😀

Én imádtam
Gyurma Pappa
Jaja, és a motor mellé biztosan igényelni fog egy shotgun-t is 😊
Willie Parker
Meg a kurvákat is! 🙃
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.
MC12
Február óta küzdünk vele, én is nagyon bírom, a 3.,4.,5. évad egészen zseniális, a hatodik már gyengébb, a hetedikkel meg egyenesen nem haladunk hetek óta... Amúgy nagyon jó sorozat, érdemes megnézni.

| Mondjuk normálisan motorzni megtaníthatták volna a szereplőket mert az üldözéses jeleneteknél amit előadnak az nevetséges 😀 |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 078
For All Mankind
Nem jöttem ragozni a dolgot, amit már sokan leírtak, hogy mekkora király sorozat.

Inkább egy fél kérdés a 2. évad, azt hiszem 7. részéről (ha később egyértelművé válik, akkor légyszi ne is spoilerezzetek, inkább ez csak egy költői kérdés 😀):
| A szovjet mérnök aki bemegy Danihez, az a főkunstruktor, Sergej Korolev ugye? Legalábbis őt véltem felfedezni a karakterben. A fizimiska, ahogy a gulagról beszél, ahogy nem mondja meg a nevét...

Érdekes gondolat, hogy ha ő a valóságban nem hal meg - azt hiszem '65-ben - akkor simán lehet, hogy az oroszok megtartják az előnyüket az űrversenyben és hasonlóan alakulnak a dolgok, mint a sorozatban. Hatalmas koponya volt az öreg.
|

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 751
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.
MC12
Nem VOLTÁL motoros, de elkerülhetetlenül vágyni fogsz egy motorra 😀

Én imádtam
Gyurma Pappa
Jaja, és a motor mellé biztosan igényelni fog egy shotgun-t is 😊
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 641 — Egyéb témák lakó
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.
MC12
Nem VOLTÁL motoros, de elkerülhetetlenül vágyni fogsz egy motorra 😀

Én imádtam

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 714 — Scream and scout
Rend a lelke mindennek 😀
 hvg.hu/kultura/20210611_Visszater_Magdi_anyus_a_Baratok_kozt_finalejara


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 841
Köszi srácok, próba 3 rész megvolt és megvett, úgyhogy dara jön 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.
MC12
fasza lesz

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
netlfix he man animációs cucc


+ előzmény anime a gyűrűkurához

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.
MC12
Jaja, nagy kiraly lesz. Az utolso egy, masfel evad kivetelevel kb, legalabbis nekem akkor nagyon valtott egy olyan iranyt a sorozat, ami a kezdetekhez kepest mar tul sok volt. Onnantol nem is volt kifejezetten elvezetes a szamomra, vegigneztem, mert azert csak ledaraltam elotte a korabbi reszeket.

Mindegy, majd latni fogod, aztan kinek mi. Nekem eleg elbaszott utolso masfel evad volt ez. Ettol fuggetlenul ott van a legjobbak kozott nalam a sorozat.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.
MC12
nekem is majd vmikor meg kell nézni, de "ráér"
mondjuk a soprnaost nemrég fejeztem be és imádtam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 841
Akkor most nekiugrunk a “kötelezők” lista következő, még nem látott sorozatára: Sons of Anarchy. Nem vagyok se motoros se semmi ilyesmi, de hátha jó lesz.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
végre befejeztem a Castlevania 4. évadját
ha az utolsó részt kiveszük akkor ez az évad felért az elsőhöz
összeségében egy kurvajó sorozat és aki tolta a játékokat a PS1ig biztos hogy rengeteg utalást lát majd ebben az évadban
ez talán a legjobb film-sorozat videójátékadaptáció

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 285 — The Mathematician
faszán indított a Loki kiváncsi vagyok hova futtatják ki


nemrég láttam ezt a videót és kb ennek a ellentettjének éreztem ezt a részt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 844 — Cowboys fan
Biztatóan nyitott a Loki. Várom a folytatást.
iktriad
máris elkezdődött az NB2?
| elnézést |
Löfli
nem a Vasasról volt szó 😛
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Star Wars - The Bad Batch
| Nagyon lassan építik fel Filoniék ezt az évadot... túlságosan vontatott.
Megérkeznek 1-1 bolygóra, eltöltenek ott 20-25 percet, alig látunk vmit és tovább is állnak (pl Pantora és a héten Ord Mantell). Oké, láttuk már Fennec Shandet, aki most kezdte talán a bounty hunter dolgot; említik Jabba nevét; látjuk Bib-et és ennyi. Omegáról is nagyon lassan csordogálnak az infók és még mindig nem érzi azt az ember, hogy tényleg a squad tagja lenne.
Valamint a rancor sztem nem ugyanaz, amit Luke megölt, mert a mostani részben "her"-ként hivatkoznak rá.
|
Beki
| 6. rész után tartom ezt továbbra is.
Ezúttal a Corellián vannak 10-15 percet: szép akciódús rész, amelyben ismét van pár utalás és ennyi. Behozzák itt is a Martez testvéreket, akik tesznek utalást arra h kiknek dolgoznak (miért kellett a droid commander feje számukra), de itt is lehet csavar. Nyilván sokatmondó h Ahsoka R7 droidja náluk van (CW 7. évad utolsó részében is Rex és Ahsokánál volt a droid).
A végén a "misztikus" alak kb bárki lehet, akire he-ként hivatkoznak. Ugye Rex szerepelt a trailerben, így ha vele vennék fel a kapcsolatot, semmi értelme nem lenne ennek a titokzatosságnak. Bail Organát is kizárnám, szimplán ekkoriban túl sok mindenre kell figyelnie, mintsem h egy elcseszett klón squadot keressen. Olvastam jó pár tippek h Mace Windu az, jót mosolyogtam.
|
Beki
| kurva lassú ... |
csebi
| beszoptátok nincs itt semmi érdekes |

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 113 — Lucas Scott
Star Wars - The Bad Batch
| Nagyon lassan építik fel Filoniék ezt az évadot... túlságosan vontatott.
Megérkeznek 1-1 bolygóra, eltöltenek ott 20-25 percet, alig látunk vmit és tovább is állnak (pl Pantora és a héten Ord Mantell). Oké, láttuk már Fennec Shandet, aki most kezdte talán a bounty hunter dolgot; említik Jabba nevét; látjuk Bib-et és ennyi. Omegáról is nagyon lassan csordogálnak az infók és még mindig nem érzi azt az ember, hogy tényleg a squad tagja lenne.
Valamint a rancor sztem nem ugyanaz, amit Luke megölt, mert a mostani részben "her"-ként hivatkoznak rá.
|
Beki
| 6. rész után tartom ezt továbbra is.
Ezúttal a Corellián vannak 10-15 percet: szép akciódús rész, amelyben ismét van pár utalás és ennyi. Behozzák itt is a Martez testvéreket, akik tesznek utalást arra h kiknek dolgoznak (miért kellett a droid commander feje számukra), de itt is lehet csavar. Nyilván sokatmondó h Ahsoka R7 droidja náluk van (CW 7. évad utolsó részében is Rex és Ahsokánál volt a droid).
A végén a "misztikus" alak kb bárki lehet, akire he-ként hivatkoznak. Ugye Rex szerepelt a trailerben, így ha vele vennék fel a kapcsolatot, semmi értelme nem lenne ennek a titokzatosságnak. Bail Organát is kizárnám, szimplán ekkoriban túl sok mindenre kell figyelnie, mintsem h egy elcseszett klón squadot keressen. Olvastam jó pár tippek h Mace Windu az, jót mosolyogtam.
|
Beki
| kurva lassú ... |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 751
Biztatóan nyitott a Loki. Várom a folytatást.
iktriad
máris elkezdődött az NB2?
| elnézést |
Löfli
Dzsudzsákék feljutottak a Mennyeibe. 😉
iktriad
Dzsu nem Allah-hoz készül megint?

Al-Dzsu-dzak Bha-lash
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztatóan nyitott a Loki. Várom a folytatást.
iktriad
máris elkezdődött az NB2?
| elnézést |
Löfli
Dzsudzsákék feljutottak a Mennyeibe. 😉
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Biztatóan nyitott a Loki. Várom a folytatást.
iktriad
máris elkezdődött az NB2?
| elnézést |
Löfli
Iktriadnak tökéletes. 😊

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Biztatóan nyitott a Loki. Várom a folytatást.
iktriad
máris elkezdődött az NB2?
| elnézést |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Biztatóan nyitott a Loki. Várom a folytatást.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Star Wars - The Bad Batch
| Nagyon lassan építik fel Filoniék ezt az évadot... túlságosan vontatott.
Megérkeznek 1-1 bolygóra, eltöltenek ott 20-25 percet, alig látunk vmit és tovább is állnak (pl Pantora és a héten Ord Mantell). Oké, láttuk már Fennec Shandet, aki most kezdte talán a bounty hunter dolgot; említik Jabba nevét; látjuk Bib-et és ennyi. Omegáról is nagyon lassan csordogálnak az infók és még mindig nem érzi azt az ember, hogy tényleg a squad tagja lenne.
Valamint a rancor sztem nem ugyanaz, amit Luke megölt, mert a mostani részben "her"-ként hivatkoznak rá.
|
Beki
| 6. rész után tartom ezt továbbra is.
Ezúttal a Corellián vannak 10-15 percet: szép akciódús rész, amelyben ismét van pár utalás és ennyi. Behozzák itt is a Martez testvéreket, akik tesznek utalást arra h kiknek dolgoznak (miért kellett a droid commander feje számukra), de itt is lehet csavar. Nyilván sokatmondó h Ahsoka R7 droidja náluk van (CW 7. évad utolsó részében is Rex és Ahsokánál volt a droid).
A végén a "misztikus" alak kb bárki lehet, akire he-ként hivatkoznak. Ugye Rex szerepelt a trailerben, így ha vele vennék fel a kapcsolatot, semmi értelme nem lenne ennek a titokzatosságnak. Bail Organát is kizárnám, szimplán ekkoriban túl sok mindenre kell figyelnie, mintsem h egy elcseszett klón squadot keressen. Olvastam jó pár tippek h Mace Windu az, jót mosolyogtam.
|