Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 918 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Netflixen vegignyomtam a Mindhuntert, nagyon tetszett. Hasonló műsorokból egy sem jött be, de valaki nem ajánlana valami ehhez hasonló rejtett kincset?
#JC6
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Netflixen vegignyomtam a Mindhuntert, nagyon tetszett. Hasonló műsorokból egy sem jött be, de valaki nem ajánlana valami ehhez hasonló rejtett kincset?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
StarWars új reakciók? 1/2rész.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ez a 2. Bad Batch rész viszont nagyon töltelék volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 163 — Lucas Scott
Star Wars: The Bad Batch 1. rész
| Tökéletes első rész. Jól kapcsolták össze a Clone Wars zárásával. Az első 10 perc erős és utána kicsit lassulnak a dolgok, de végig Bad Batch-ről szól a sztori, az ő szemszögükből látjuk Order 66-ot & hogyan esik le nekik mi történik stb.
Vannak ismerős arcok (és lesznek is még); jó volt látni Depa Billabát akcióban és a fiatal Kanan-t. Halott jedi-ről is találgatnak h ki lehetett a Kamino-n, de sztem itt annak van jelentősége, hogy úgy vitték oda, vagy ott esett el. Legjobb tudomásom szerint a kánonban egyedül Shaak Ti volt az egyetlen Jedi, aki ott állomásozott valameddig (de ő Coruscanton volt Order 66 alatt, ill Obi Van is volt ott de ennek nincs jelentősége).
|
Beki
| A kard egyébként Windujéra hasonlít legjobban az ismert fénykardok közül, ugye ő is Coruscanton esett el és ahogy kizuhant kötve hiszem h ilyen egybe holttestként hurcibálnák a lepel alatt 😀 |
empty taxi
| Filoniéknál azért nem árt figyelni az ilyen apróságokra sem, bár nyilván a halott jedi azért került oda h jelezze a Bad Batch-nek hogyan változnak a dolgok.
Amúgy Samuel L Jackson pont ma rakott ki vmit Instagramra #macelives szöveggel. 😀
|
Beki
| nekem is bejött, jó hangulata, tetszett, hogy Sawt is beleszőtték egy picit. érdekes lesz ez az egész, hogy van egy renitens a batchből |

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első hivatalos képek a GoT Prequel House of Dragonról.

Princess Rhaenyra Targaryen & Prince Daemon Targaryen.


Alicent Hightower(remélem ez a szerep meghozza a populáris áttörést is végre Olivia Cookenak) & Otto Hightower


The Sea Snake



Mare of Easttown: lassú ütemű krimi sorozat, Kate Winslettel a főszerepben. A Sharp Objects-hez hasonlít, az idő nagy részében a városról és az ott élő emberekről szól, nem a nyomozásról. Aki azt szerette/utálta, ezt is szeretni/utálni fogja.
ender1112
Eddig teljesen korrekt. Evan Petersnek meg jó sorozata 😉 van idén ezzel meg a WandaVisionnel.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Red Moon-t latta valaki? Elso reszt neztem meg, az kozepes volt, tipikus budget streaming sorozat. Beleolvasva a kovetkezo epizodokba, nem tudom erdemes-e idot szanni ra.

Maga a tortenet es a koncepcio tetszik, nem tudom mennyire fog ez az alternativ idosik jelleg dominalni.
undisputedly
Olvass kicsit vissza, többen is írtak már róla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 918 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem mintha zavarna, de ennyi Star Wars tartalom mellett már lehetne nyitni egy saját topicot!
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Mare of Easttown: lassú ütemű krimi sorozat, Kate Winslettel a főszerepben. A Sharp Objects-hez hasonlít, az idő nagy részében a városról és az ott élő emberekről szól, nem a nyomozásról. Aki azt szerette/utálta, ezt is szeretni/utálni fogja.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Star Wars: The Bad Batch 1. rész
| Tökéletes első rész. Jól kapcsolták össze a Clone Wars zárásával. Az első 10 perc erős és utána kicsit lassulnak a dolgok, de végig Bad Batch-ről szól a sztori, az ő szemszögükből látjuk Order 66-ot & hogyan esik le nekik mi történik stb.
Vannak ismerős arcok (és lesznek is még); jó volt látni Depa Billabát akcióban és a fiatal Kanan-t. Halott jedi-ről is találgatnak h ki lehetett a Kamino-n, de sztem itt annak van jelentősége, hogy úgy vitték oda, vagy ott esett el. Legjobb tudomásom szerint a kánonban egyedül Shaak Ti volt az egyetlen Jedi, aki ott állomásozott valameddig (de ő Coruscanton volt Order 66 alatt, ill Obi Van is volt ott de ennek nincs jelentősége).
|
Beki
| A kard egyébként Windujéra hasonlít legjobban az ismert fénykardok közül, ugye ő is Coruscanton esett el és ahogy kizuhant kötve hiszem h ilyen egybe holttestként hurcibálnák a lepel alatt 😀 |
empty taxi
| Filoniéknál azért nem árt figyelni az ilyen apróságokra sem, bár nyilván a halott jedi azért került oda h jelezze a Bad Batch-nek hogyan változnak a dolgok.
Amúgy Samuel L Jackson pont ma rakott ki vmit Instagramra #macelives szöveggel. 😀
|
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Star Wars: The Bad Batch 1. rész
| Tökéletes első rész. Jól kapcsolták össze a Clone Wars zárásával. Az első 10 perc erős és utána kicsit lassulnak a dolgok, de végig Bad Batch-ről szól a sztori, az ő szemszögükből látjuk Order 66-ot & hogyan esik le nekik mi történik stb.
Vannak ismerős arcok (és lesznek is még); jó volt látni Depa Billabát akcióban és a fiatal Kanan-t. Halott jedi-ről is találgatnak h ki lehetett a Kamino-n, de sztem itt annak van jelentősége, hogy úgy vitték oda, vagy ott esett el. Legjobb tudomásom szerint a kánonban egyedül Shaak Ti volt az egyetlen Jedi, aki ott állomásozott valameddig (de ő Coruscanton volt Order 66 alatt, ill Obi Van is volt ott de ennek nincs jelentősége).
|
Beki
| A kard egyébként Windujéra hasonlít legjobban az ismert fénykardok közül, ugye ő is Coruscanton esett el és ahogy kizuhant kötve hiszem h ilyen egybe holttestként hurcibálnák a lepel alatt 😀 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Star Wars: The Bad Batch 1. rész
| Tökéletes első rész. Jól kapcsolták össze a Clone Wars zárásával. Az első 10 perc erős és utána kicsit lassulnak a dolgok, de végig Bad Batch-ről szól a sztori, az ő szemszögükből látjuk Order 66-ot & hogyan esik le nekik mi történik stb.
Vannak ismerős arcok (és lesznek is még); jó volt látni Depa Billabát akcióban és a fiatal Kanan-t. Halott jedi-ről is találgatnak h ki lehetett a Kamino-n, de sztem itt annak van jelentősége, hogy úgy vitték oda, vagy ott esett el. Legjobb tudomásom szerint a kánonban egyedül Shaak Ti volt az egyetlen Jedi, aki ott állomásozott valameddig (de ő Coruscanton volt Order 66 alatt, ill Obi Van is volt ott de ennek nincs jelentősége).
|
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
HP: nagy a szórás, vannak nagyon jó filmek, vannak kevésbé jók... mondjuk ide azért sikerült elég nagy neveket szerezni rendező/felnőtt szereplő(k), vagy épp forgatókönyvírók terén.. nem érzem korrektnek az összehasonlítást (és a három gyerekszeplő is a szokásos átlagos gyerekszínész szint felettit hozza.)

Ender's Game - majd Sobri elmondja neked miért pocsék 😊 aki nem olvasta a könyvet, annak biztos tetszik persze a film is.. 😛
Szerintem magában (is) megáll a film, de egy teljesen közepes/átlagos próbálkozás... és kivették azokat a részeket, amitől több lehetne... ja, és megálltak 1 filmnél, ami elég fontos.

De sokáig a Gyűrűk urából se sikerült jó feldolgozást csinálni, a Dűnével még mindig küzdenek... nincs ezzel baj...
Igor
De ha már sorozat topik (ahogy arra a HSZ felénél rájöttem) most készül a Wheel of Time sorozat, amitől én személy szerint nagyon tartok. A legösszetettebb világ, 15 könyv, részletes politikával kidolgozott mellék-mellék-mellék szereplőkkel. Félek, hogy még a Shadow and Bone-nál vagy a Witchernél is nehezebben befogadható lesz a "földi halandók" számára...
Gyurma Pappa
Huhh Wheel of Time. Nem kicsit tartok tőle, nem is biztos, hogy elkezdem.

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
HP: nagy a szórás, vannak nagyon jó filmek, vannak kevésbé jók... mondjuk ide azért sikerült elég nagy neveket szerezni rendező/felnőtt szereplő(k), vagy épp forgatókönyvírók terén.. nem érzem korrektnek az összehasonlítást (és a három gyerekszeplő is a szokásos átlagos gyerekszínész szint felettit hozza.)

Ender's Game - majd Sobri elmondja neked miért pocsék 😊 aki nem olvasta a könyvet, annak biztos tetszik persze a film is.. 😛
Szerintem magában (is) megáll a film, de egy teljesen közepes/átlagos próbálkozás... és kivették azokat a részeket, amitől több lehetne... ja, és megálltak 1 filmnél, ami elég fontos.

De sokáig a Gyűrűk urából se sikerült jó feldolgozást csinálni, a Dűnével még mindig küzdenek... nincs ezzel baj...
Igor
HP: amíg "feldolgozható" hosszúságú volt a könyv, addig a filmek is jók (jobbak) voltak, szóval 1,2,3. A 5 film a legrövidebb, a leghosszabb könyvből, és kihagy mindent, amitől az jó volt. A 6 filmben ezt ki akarták javítani, bár ne. A 7. dupla filmet meg hagyjuk is.

Ender's Game: no komment. A sci-fi irodalom egyik legfontosabb könyvéből csináltak egy YA szart.

LOTR: ha nem erőszakolták volna meg a Hobbit-ot, akkor jobb szájízzel emlékeznék rá.

Dűne: izé. Hát nem tudom, meglátjuk. Félek az új film az előző filmet fogja feldolgozni, nem a könyvet...

Divergent: sokat mond, hogy el sem készült az utolsó rész.

Maze Runner: érdekes, mert az első rész, jobb mint a könyv, a többi meg szar, pedig még az egyik legjobb film.

Twilight: nem olvastam, nem nyilatkozom.

Hunger Games: az első könyv=első film, és az jó is. Mivel a többi könyv vállalhatatlanul rossz, a filmek sem lehett jobbak.

Eragon: szerintem könyvben sem akkora szám, mint amekkora kultusza van, fantasy YA könyvek közül szinte minden jobb, de a film szerintem konkrétan pocsék.

Percy Jackson: az első film egész vállalható kategória, a másodikat inkább ne emlegessük. A könyvek közül 3-t olvastam, de elég is lesz.

De ha már sorozat topik (ahogy arra a HSZ felénél rájöttem) most készül a Wheel of Time sorozat, amitől én személy szerint nagyon tartok. A legösszetettebb világ, 15 könyv, részletes politikával kidolgozott mellék-mellék-mellék szereplőkkel. Félek, hogy még a Shadow and Bone-nál vagy a Witchernél is nehezebben befogadható lesz a "földi halandók" számára...

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Red Moon-t latta valaki? Elso reszt neztem meg, az kozepes volt, tipikus budget streaming sorozat. Beleolvasva a kovetkezo epizodokba, nem tudom erdemes-e idot szanni ra.

Maga a tortenet es a koncepcio tetszik, nem tudom mennyire fog ez az alternativ idosik jelleg dominalni.
undisputedly
Ez milyen sorozat ? Nekem egy délkoreait dob ki ezen a címen
VvAlekosz
Bocsanat, most nezem, hogy az elso resz cime volt Red Moon es nem a teljes sorozate. For all the mankind a sorozat:

 www.imdb.com/title/tt9198004/



Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Red Moon-t latta valaki? Elso reszt neztem meg, az kozepes volt, tipikus budget streaming sorozat. Beleolvasva a kovetkezo epizodokba, nem tudom erdemes-e idot szanni ra.

Maga a tortenet es a koncepcio tetszik, nem tudom mennyire fog ez az alternativ idosik jelleg dominalni.
undisputedly
Ez milyen sorozat ? Nekem egy délkoreait dob ki ezen a címen
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Red Moon-t latta valaki? Elso reszt neztem meg, az kozepes volt, tipikus budget streaming sorozat. Beleolvasva a kovetkezo epizodokba, nem tudom erdemes-e idot szanni ra.

Maga a tortenet es a koncepcio tetszik, nem tudom mennyire fog ez az alternativ idosik jelleg dominalni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Kajagoogoo
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Nem nagyon volt olyan "youth/young adult fiction" könyv(sorozat), amiből filmet/filmeket készítettek és ne barmolták volna teljesen el...
Igor
Én a Twilightnál nem éreztem, hogy akkora lett volna a szakadék a könyvek és a filmek között.

Viszont a top3 barmolás, az a Végtelen történet. (Michael Ende könyve.) Talán az minden idők egyik legjobban elbaszott filmfeldolgozása, kb. mint az orosz Gyűrűk ura verzió. Pedig a könyv nagyon jó.

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Ender's Game - majd Sobri elmondja neked miért pocsék 😊 aki nem olvasta a könyvet, annak biztos tetszik persze a film is.. 😛
Szerintem magában (is) megáll a film, de egy teljesen közepes/átlagos próbálkozás... és kivették azokat a részeket, amitől több lehetne... ja, és megálltak 1 filmnél, ami elég fontos.
Igor
Hagyjuk is...
Szörnyű az a film.
Egy zseniális könyvből egy tucatfos film, tulajdonképpen minden kimaradt, ami a könyvben egyedi, unikális, fontos. (Locke-Demosztenész szál, hangykirálynő, Ender pragmatikus gondolkodása, jellemfejlődése, Mazer Rackham lényege, stb. stb.)
A könyv top10 sci-fi, alapmű. A film SZAR.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 037 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
HP: nagy a szórás, vannak nagyon jó filmek, vannak kevésbé jók... mondjuk ide azért sikerült elég nagy neveket szerezni rendező/felnőtt szereplő(k), vagy épp forgatókönyvírók terén.. nem érzem korrektnek az összehasonlítást (és a három gyerekszeplő is a szokásos átlagos gyerekszínész szint felettit hozza.)

Ender's Game - majd Sobri elmondja neked miért pocsék 😊 aki nem olvasta a könyvet, annak biztos tetszik persze a film is.. 😛
Szerintem magában (is) megáll a film, de egy teljesen közepes/átlagos próbálkozás... és kivették azokat a részeket, amitől több lehetne... ja, és megálltak 1 filmnél, ami elég fontos.

De sokáig a Gyűrűk urából se sikerült jó feldolgozást csinálni, a Dűnével még mindig küzdenek... nincs ezzel baj...

Inkább csak jelezni akartam, h én nem várnék sokat a helyetekben mert csalódás lesz..
Igor
HP-nél én még egyik filmet se néztem végig elejétől a végéig, de sok részletet láttam, asszony szereti 😊
Viszont a vörös Rupert gyerek annyira botrányosan szar és tehetségtelen, hogy az elmondhatatlan 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
HP: nagy a szórás, vannak nagyon jó filmek, vannak kevésbé jók... mondjuk ide azért sikerült elég nagy neveket szerezni rendező/felnőtt szereplő(k), vagy épp forgatókönyvírók terén.. nem érzem korrektnek az összehasonlítást (és a három gyerekszeplő is a szokásos átlagos gyerekszínész szint felettit hozza.)

Ender's Game - majd Sobri elmondja neked miért pocsék 😊 aki nem olvasta a könyvet, annak biztos tetszik persze a film is.. 😛
Szerintem magában (is) megáll a film, de egy teljesen közepes/átlagos próbálkozás... és kivették azokat a részeket, amitől több lehetne... ja, és megálltak 1 filmnél, ami elég fontos.

De sokáig a Gyűrűk urából se sikerült jó feldolgozást csinálni, a Dűnével még mindig küzdenek... nincs ezzel baj...

Inkább csak jelezni akartam, h én nem várnék sokat a helyetekben mert csalódás lesz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 451 — The Mathematician
Nem nagyon volt olyan "youth/young adult fiction" könyv(sorozat), amiből filmet/filmeket készítettek és ne barmolták volna teljesen el...

Ironikus módon, valszeg a Hunger Games-trilógia a legjobb.... de a borzalmasra sokkal-sokkal-sokkal több példa van - Divergent, Maze Runner, Percy Jackson, Artemis Fowl, Eragon, Mortal Engines/Mortal Instruments - most csak így ami elsőre beugrik, és biztos sokkal több van.

Az, ha a pocsék Eragon film a jobban sikerült próbálkozások közé tartozik, de nem sikerült 2. bőrt lehúzni a sztoriról... na, ez sokat elmond a műfaj sikerességéről.

Ergo: that's gonna be a no for me, dawg.
Igor
nekem annyira nem tetszik a Harry Potter de sokan szeretik

és nekem a könyv mellett is bejött az Enders Game

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem nagyon volt olyan "youth/young adult fiction" könyv(sorozat), amiből filmet/filmeket készítettek és ne barmolták volna teljesen el...

Ironikus módon, valszeg a Hunger Games-trilógia a legjobb.... de a borzalmasra sokkal-sokkal-sokkal több példa van - Divergent, Maze Runner, Percy Jackson, Artemis Fowl, Eragon, Mortal Engines/Mortal Instruments - most csak így ami elsőre beugrik, és biztos sokkal több van.

Az, ha a pocsék Eragon film a jobban sikerült próbálkozások közé tartozik, de nem sikerült 2. bőrt lehúzni a sztoriról... na, ez sokat elmond a műfaj sikerességéről.

Ergo: that's gonna be a no for me, dawg.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
 screenrant.com/percy-jackson-show-casting-disney-plus-details/

nemtom innyen hányan ismerik-szeretik de én várom
Negritis
Én a filmeket is szerettem, szóval várós
Wester
a második film borzalmas sztem, az első 5 könyvet olvastam és szeretem
a második ötnek nemtom mikor állok neki
Negritis
Én nem olvastam a könyveket, úgy nem volt rossz

Lesz ez még így se!