Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Lupin: nekem nagyon ül az adaptáció, bejövős.
empty taxi
Baromi jó, kár h csak 5 részes. Várom a folytatást.
steelwolf
erről lehet tudni valamit, hogy mikor érkezik? engem is nagyon elkapott. 😀
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lupin: nekem nagyon ül az adaptáció, bejövős.
empty taxi
Baromi jó, kár h csak 5 részes. Várom a folytatást.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
 hvg.hu/kultura/20210111_szex_es_new_york_folytatas

Sobri örülhet 😊
Mondjuk pont az egyetlen értékelhető szereplő (Samantha) nem lesz benne...
warr_b
Kicsit lehangoló lesz "kiscsajokat" öregasszonyként látni szerencsétlenkedni.
Én a csajokat is csípem, de nem nézném szívesen Dunhamet 20 év múlva.
Lehet jó lesz, de inkább a "nem lesz jó"ra szavazok.
Sobri Jóska
Remélem Miranda itt is indul a New York-i kormányzó posztért, mint Cythina Nixon IRL. 😊
iktriad
IRL leszbikus, ahogy Charlotte is.
Míg a sorozatban ugye nem igazán.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Lupin: nekem nagyon ül az adaptáció, bejövős.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 hvg.hu/kultura/20210111_szex_es_new_york_folytatas

Sobri örülhet 😊
Mondjuk pont az egyetlen értékelhető szereplő (Samantha) nem lesz benne...
warr_b
Kicsit lehangoló lesz "kiscsajokat" öregasszonyként látni szerencsétlenkedni.
Én a csajokat is csípem, de nem nézném szívesen Dunhamet 20 év múlva.
Lehet jó lesz, de inkább a "nem lesz jó"ra szavazok.
Sobri Jóska
Remélem Miranda itt is indul a New York-i kormányzó posztért, mint Cythina Nixon IRL. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
 hvg.hu/kultura/20210111_szex_es_new_york_folytatas

Sobri örülhet 😊
Mondjuk pont az egyetlen értékelhető szereplő (Samantha) nem lesz benne...
warr_b
Kicsit lehangoló lesz "kiscsajokat" öregasszonyként látni szerencsétlenkedni.
Én a Csajokat is csípem, de nem nézném szívesen Dunhamet 20 év múlva.
Lehet jó lesz, de inkább a "nem lesz jó"ra szavazok.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
 hvg.hu/kultura/20210111_szex_es_new_york_folytatas

Sobri örülhet 😊
Mondjuk pont az egyetlen értékelhető szereplő (Samantha) nem lesz benne...
warr_b
De újra felnyeríthet SJP jeee...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
#retro 😁

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 hvg.hu/kultura/20210111_szex_es_new_york_folytatas

Sobri örülhet 😊
Mondjuk pont az egyetlen értékelhető szereplő (Samantha) nem lesz benne...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Queen's Gambit (Netflix)

Már lecsengett a hype kicsit, de ajánlom, aki még nem nézte meg. Mint sorozat, nem hoz újat általánosságban véve, de a történet remek, a sakk, mint középpontba állítás pedig zseniális. Ahogy egy kritikában olvastam, sakk még soha nem volt ennyire izgalmas...és ez igaz. Bár én alapból szeretem a sakkot, sakkoztam is korábban néha, de tényleg ül a dolog.
Viszont ami a legnagyszerűbb, az Anya Taylor-Joy! 😊 Lenyűgöző a csaj, a kisugárzása, a játéka, teljességgel átadja a karaktert. Sok kritika dicsérte, meg is érdemelte.
Chargers LT
Gyere a lichess-re (ha még nem vagy fent), meg a sakk topikba!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 430
A Fauda szvsz kb reggelire megeszi a Homeland majd összes évadát, a vörös akasztása óta tuti... ha jóindulattal nézzük, akkor addig meg legyen mondjuk kb laza egál. 😊
ozibozi
Ne már, ez micsoda elfogultság, a Homeland a maga nemében bazi nagyot virított.
Oké volt 1-2 nagyon gyér évad, de szépen visszajött megint az utolsó évadokra.
FLZOLI
És ettől még nem lehet jobb?
Mondjuk nyilván könnyebb ha van alapod ami a Homeland volt valszeg.
De ha kiveszik a rinyát belőle akkor bőven lehet.
Toca
Pont ez történt.
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Queen's Gambit (Netflix)

Már lecsengett a hype kicsit, de ajánlom, aki még nem nézte meg. Mint sorozat, nem hoz újat általánosságban véve, de a történet remek, a sakk, mint középpontba állítás pedig zseniális. Ahogy egy kritikában olvastam, sakk még soha nem volt ennyire izgalmas...és ez igaz. Bár én alapból szeretem a sakkot, sakkoztam is korábban néha, de tényleg ül a dolog.
Viszont ami a legnagyszerűbb, az Anya Taylor-Joy! 😊 Lenyűgöző a csaj, a kisugárzása, a játéka, teljességgel átadja a karaktert. Sok kritika dicsérte, meg is érdemelte.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
A Fauda szvsz kb reggelire megeszi a Homeland majd összes évadát, a vörös akasztása óta tuti... ha jóindulattal nézzük, akkor addig meg legyen mondjuk kb laza egál. 😊
ozibozi
Ne már, ez micsoda elfogultság, a Homeland a maga nemében bazi nagyot virított.
Oké volt 1-2 nagyon gyér évad, de szépen visszajött megint az utolsó évadokra.
FLZOLI
És ettől még nem lehet jobb?
Mondjuk nyilván könnyebb ha van alapod ami a Homeland volt valszeg.
De ha kiveszik a rinyát belőle akkor bőven lehet.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Fauda szvsz kb reggelire megeszi a Homeland majd összes évadát, a vörös akasztása óta tuti... ha jóindulattal nézzük, akkor addig meg legyen mondjuk kb laza egál. 😊
ozibozi
Ne már, ez micsoda elfogultság, a Homeland a maga nemében bazi nagyot virított.
Oké volt 1-2 nagyon gyér évad, de szépen visszajött megint az utolsó évadokra.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Izraeli sorozat, helyszínen helyiekkel forgatva,. Sok jelenetet át kellett írni mert túl felismerhető volt az eredeti, és szóltak hogy talán ezt mégse. :;
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
A Fauda szvsz kb reggelire megeszi a Homeland majd összes évadát, a vörös akasztása óta tuti... ha jóindulattal nézzük, akkor addig meg legyen mondjuk kb laza egál. 😊
ozibozi
Na megnézem majd. Nem is hallottam még róla.
Mondjuk ha a főszereplő nem egy rinyálos idegroncs már nagy előnnyel indul 😀
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 430
A Fauda szvsz kb reggelire megeszi a Homeland majd összes évadát, a vörös akasztása óta tuti... ha jóindulattal nézzük, akkor addig meg legyen mondjuk kb laza egál. 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem is tudtam, hogy Homeland moszkvai részeit BPn forgatták.
Toca
Nagyon vicci a magyarul ordibáló orosz rendőr 😃
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Nem is tudtam, hogy Homeland moszkvai részeit BPn forgatták.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Kegyetlen, kiszámíthatatlan és komplikált - Elindult a Fargo 4. évada

 www.szeretlekmagyarorszag.hu/kult/kegyetlen-kiszamithatatlan-es-komplikalt-elindult-a-fargo-4-evada/
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 178 — The Mathematician
 geeklife.hu/2021/01/07/moon-knight-marvel-sorozat-oscar-isaac-budapest/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát véget ért a Vikings.... Vegyes volt az utolsó évad 2.fele, de egy klasszis, egyedi sorozat fejeződött be. Az tény, hogy Ragnar után igencsak bicsaklott az egész, de voltak jó karakterek és szálak.
Skol! 😊

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Végetért a Vikings (végre)! Igazából a Great Heathen Army inváziója után simán le is fújhatták volna az egészet, mert nagyon el-GoTosították az utolsó 3 (6) évadot. Eckbert és Ragnar karaktere zseniálisan volt ábrázolva, az Aethelstan hypeot sosem értettem a részükről, messze a legidegesítőbb szereplő volt -- a sorozat első felében persze, mert utána gombamód kezdtek szaporodni a személyiség nélküli idegesítő karakterek. Motivációk, szövetségek és barátságok egy fingnyi gondolatra változtak, fontos döntések teljesen légbőlkapott módon lettek meghozva, az eleinte nagyon jó skirmish-szerű harcokat armageddon szintű kamu-csaták váltották fel, amik egymás überelésében a totális baromság szintjéig jutottak. | Bjorn Ironside a szláv (!!!) megszállás visszaverése közben hal meg?! | Ezen utóbbi csaták során egyes esetekben örülhetek, hogy legalább nem akartak áriát énekelni a csatamezőn mindenki által ignorálva. A sorozat szerzőjének a lánya hatalmas karriert fut be, és bár nem lett túlfényezve a dolog, de halandó emberekkel ellentétben az ő külseje semmit nem változott, csak a személyisége ment át egy tucat változáson. A sérók viszont egyre patentabbak lettek, a Cyberpunk 2077ben lehet csak találni olyan penge hajköltemény és tetkó párosítást mint a Vikingek közt. Míg az első évadban a jarlt is My Lordnak hívja a felesége és jól kiépített hatalmi köre van, úgy a végére buzik, kurvák és egyéb műszakiak sorban váltogatták egymást a király címért, konspiráltak és gyilkoltak minden követkevmény nélkül.

Nem ajánlom annak aki fontolgatta, hogy belenézzen. Legalábbis próbálja megállni, hogy Ragnar halála után engedje el, csalódás a többi.
gyeek
én asszem Ragnar halála utáni egy vagy két évadot néztem még, de egyszerűen annyira tré lett, hogy kaszáltam.
csebi
Szerintem elég könnyű megállni, mert érezhetően akkorát zuhan onnantól a színvonal, hogy mintha már egy másik sorozatot nézne az ember. Nekem is top3-as, top5-ös kedvenc a Ragnaros Vikings, de egy évadig bírtam még pluszban és semmi hiányérzetem nincs. Lassan érik viszont az újranézés, bár még csak a Ted Lasso-nál is most jutottam oda, hogy végre elkezdjem, a mandalorian s02-ről meg nagyjából teljesen lebeszélnek, mire egyáltalán leszedném az új évad első részét 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Befejeztem a The Mandalorian második évadát is. Nekem kifejezetten tetszett, és ha a többi leendő sorozat is hozni fogja ezt a szintet, akkor a végén még SW fan lesz belőlem.
Mikey
Fú, én a 4-5-6-on nőttem fel, utána az 1-2-3 irgalmatlan nagy csalódás volt és aztán az új Disney filmek meg totál elvették a kedvemet, a Rogue One kivételével, a Han Solot meg még nem néztem meg.
Értettem én, hogy mit akart az új Disney széria és voltak benne jó részek, a harmadik meg nem lett volna rossz ha ketté szedik, de ettől függetlenül egy totál katyvasz, fullra lerombolták az egész SW mítoszt.

Ez a sorozat kihozta magából a maximumot a hangulat és helyszínek terén és a fan servicet is remekül szolgálta.
A sztori epizodikus és olyan amilyen, a megvalósítás a lehetőségekhez képest korrekt, de ami az előnye, hogy megadta azt, amit a filmek nemigen tudtak, hogy végre SW-t nézel és hihető.

Hogyha a Disney ebbe a sorozatba tolta volna a csilliárd pénzt...te atyaég, mit kaptunk volna...
Viszont ez a sorozat elérte azt, hogy legyen megint SW, sorozatban is.
Reméljük mostmár nem cseszik el.

A stáblista utáni rész is megvan? 😉
Solymi
Szerintem pedig ez a sorozat hiaba jo (mert jo, tetszett nekem is), nagy bajom vele, hogy a masodik evadtol mar kis tulzassal nem a Mandaloriant lattam, hanem 100 szazalekra nyomott fan service-t, es egy Star Warssa alakitott sorozatot. Mert onnan mar minden arrol szolt. Nem csupan easter eggek sokasaga, de sorban behozva az sw-s arcok, mig a vegen mar a mandalori kb atment mellekszereplobe. Azt erzem, hogy a 2.evadot teljes egeszeben felaldoztak a rajongoknak, hadd nyalazzanak, mintha igy akarnak a fos disney szeria utan kiengesztelni a nezot. Olyannyira, hogy szerintem atbillentek a lo tuloldalara.

Ugyhogy hiaba nyalazok en is, es mondom, hogy tetszett, jo volt, valahogy megis hianyerzetem van. En kaptam egy evad Mandaloriant, es egy evad Star Warst. Csak szerintem ennek a sorozatnak nem errol kellett volna szolnia, vagy legalabbis tulsagosan is atment swbe.

De ez is a bajom peldaul az uj reszekkel, tobbek kozott sosem mertek kockaztatni. Abrams is leszallitotta a tutit, egy uj borbe huzott filmet, aminek az alapja, a jelenetek fele megegyezett kb az egyik regebbivel. Meg az utolso is kockazatmentes anyag volt igazabol, csak ahhoz parosult, hogy a tortenet es egyes dolgok hattere sem lett egyaltalan elmagyarazva, kifejtve.
Stez
Utólag jobban belegondolva ez az évad fixen fan service volt, hiszen tudták h be fogják jelenteni az új SW sorozatokat és ehhez igazították az eseményeket is: | Darksaber hozta Bo-Katant, Grogu kipattintása pár évadig Ahsokát és Luke-ot + Thrawn nevének említését, illetve Bobát is tudjuk már. Fan service dolgot mi sem ábrázolja jobban h Favreau a sorozat után nyilatkozott h a végén eredetileg force ghost jelent volna meg, de utolsó pillanatban változtattak és lett Luke. Szakadjak meg, ha a háttérben már nem Luke saját sorozatát készítik elő ezzel...
Lényeg h minden össze fog fonódni a sok új sorozatban és erre beáldozták a Mandalorian S02-őt.
|