Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, amúgy most már hivatalos, hogy lesz 2. évad a sorozatból is. A ma éjszakai rész meg 76 perces lesz. Alig várom Nick Offerman milyet alakít majd.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
The Last Of Us

Én nem vagyok nagy sorozatnéző, ennek legfőbb oka az időhiány.
De ez eddig elég jó.
Vegig fenntartja az izgalmat.
A csókos jelenet nekem nem tetszett, de egye fene.
Reméljük nem laposodik el mint a Lost anno, az is kurva jól indult.
Bazzani
Én is tegnap potoltam a két részt. Elképesztően beszippantott, nagyon bejön.
A csókban nem értünk egyet: sztem megvan az MTV awardson az év csók jelenete.
csebi
Meg hát ugye ismerve a játék alapsztoriját ez nem egy random momentum.
Ha jól emlékszem a második rész trailerének egyik leginkább wtf és leginkább mémesedő része volt Ellie leszbikus csókjelenete.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician

Negritis, a vajda
Van új bleach anime wow.
Toca
😊
Tavaly év végén ment, kint ráadásul folyamatosan ment itthon vmiert pár hónappal
Gondolom a hellraiser film is jön lassan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan

Negritis, a vajda
Van új bleach anime wow.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
The Last Of Us

Én nem vagyok nagy sorozatnéző, ennek legfőbb oka az időhiány.
De ez eddig elég jó.
Vegig fenntartja az izgalmat.
A csókos jelenet nekem nem tetszett, de egye fene.
Reméljük nem laposodik el mint a Lost anno, az is kurva jól indult.
Bazzani
Én is tegnap potoltam a két részt. Elképesztően beszippantott, nagyon bejön.
A csókban nem értünk egyet: sztem megvan az MTV awardson az év csók jelenete.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Megnéztem az Avatar: The Last Airbender animációs sorozatot.
Újra fogom nézni, mert nagyon jók a karakterek, az animáció, a történet. A legjobb része mégis a párbeszédek és az a tanulságok voltak. Tulajdonképpen minden stimmelt, olyannyira hogy a spinoffként írt képregényt is elolvasom meg majd a Legend of Korra is terítékre kerül.
Mindenkinek ajánlom!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
The Last Of Us

Én nem vagyok nagy sorozatnéző, ennek legfőbb oka az időhiány.
De ez eddig elég jó.
Vegig fenntartja az izgalmat.
A csókos jelenet nekem nem tetszett, de egye fene.
Reméljük nem laposodik el mint a Lost anno, az is kurva jól indult.
Bazzani
Ez a Lost hasonlóság honnan jött elő?
ender1112
Egy sorozat ami nagyon tetszett az elején aztán elengedtem mert nem jó irányba változott. Remélem ez az új nem ilyen lesz.
Cselekményben semmi hasonló.
Bazzani
plusz a last of us cimében el van dugva a Lost is
badummtssz

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
The Last Of Us

Én nem vagyok nagy sorozatnéző, ennek legfőbb oka az időhiány.
De ez eddig elég jó.
Vegig fenntartja az izgalmat.
A csókos jelenet nekem nem tetszett, de egye fene.
Reméljük nem laposodik el mint a Lost anno, az is kurva jól indult.
Bazzani
Ez a Lost hasonlóság honnan jött elő?
ender1112
Egy sorozat ami nagyon tetszett az elején aztán elengedtem mert nem jó irányba változott. Remélem ez az új nem ilyen lesz.
Cselekményben semmi hasonló.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
The Last Of Us

Én nem vagyok nagy sorozatnéző, ennek legfőbb oka az időhiány.
De ez eddig elég jó.
Vegig fenntartja az izgalmat.
A csókos jelenet nekem nem tetszett, de egye fene.
Reméljük nem laposodik el mint a Lost anno, az is kurva jól indult.
Bazzani
Ez a Lost hasonlóság honnan jött elő?
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
The Last Of Us

Én nem vagyok nagy sorozatnéző, ennek legfőbb oka az időhiány.
De ez eddig elég jó.
Vegig fenntartja az izgalmat.
A csókos jelenet nekem nem tetszett, de egye fene.
Reméljük nem laposodik el mint a Lost anno, az is kurva jól indult.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
😃


steelwolf
oberynt ki kellne cserélni javier pena-ra és valóban

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😃

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
Mad Ment láttad már? Vagy bármelyik David Simon sorozatot? Deadwood? Sírhant művek? Rescue me?

Addig minek pazarolnád középszerre az idődet?
r.baggio
Mad men, Deadwood, Sírhant, Wire done. Rescue Me-re ránézek, köszi!
MC12
Deadwood alapmű, és ha már western a Hell on Wheels is elég jóféle volt.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
amugy kozben vegigneztem a besugot, es alapvetoen elkepeszto vegyes az egesz. latszik, hogy rengeteg dologba sokat fektettek, hangulat nagyon atjon, a story is relevans most is (elejen fajtak a nagyon szajba ragos szonoklatok, de szerencsere a vegere csokkent). viszont a logikai bukfencek miatt, eppen, hogy eleri a tetszettet.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
Tulsa King
undisputedly
Rajta van a listán, de megvárom már a Skytime vagy Showtime vagy mi a fityfene 78. streaming adó elindulását aztán apróbaidőszak alatt megnézem 😊

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
Mad Ment láttad már? Vagy bármelyik David Simon sorozatot? Deadwood? Sírhant művek? Rescue me?

Addig minek pazarolnád középszerre az idődet?
r.baggio
Mad men, Deadwood, Sírhant, Wire done. Rescue Me-re ránézek, köszi!

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
Tulsa King
undisputedly
jó lett? még nem jutottam el hogy belenézzek

amúgy a dropout, dopesick és a wecrashed is jó
Negritis, a vajda
Nekem tetszett. Nem valtja meg a vilagot, de egesz jo.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
Tulsa King
undisputedly
jó lett? még nem jutottam el hogy belenézzek

amúgy a dropout, dopesick és a wecrashed is jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
Tulsa King
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 437 — je suis poloska
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
nekem nagyon bejott.
csebi
tesómnak is nagyon, nála top5-ös az Ozark, nálam azért nagyon nem, (igaz, hogy pont én ajánlottam neki hogy nézze).
Kurvajól indult, de aztán idővel egyre inkább úgy tűnt, hogy alig történik benne valami.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
Mad Ment láttad már? Vagy bármelyik David Simon sorozatot? Deadwood? Sírhant művek? Rescue me?

Addig minek pazarolnád középszerre az idődet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
nekem nagyon bejott.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kellene valami a két lost of us között, az ozark-ra gondoltam, régi hiányosságom , nagy kritikai siker meg minden - megéri?
MC12
Abszolút.
steelwolf
Hát, ha egy dögunalmas, életszerűtlen valamit akar nézni, ahol bármi történik a főszereplő ugyanazt az egy fejet vágja, akkor hajrá 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"