Sorozatok
32 feliratkozó
több mint 3 éve
mer a patty jenkins féle 2. film gyenge lett és más irányba indulnak elwww.gamestar.hu/masvilag/james-gunn-felfedte-a-lapjait-ezekkel-a-filmekkel-es-sorozatokkal-indul-a-megreformalt-dc-filmes-univerzum-321999.htmlJó, jó, de Gal Gadot-t hogy a fenébe lehetett kirúgni? 😡
Negritis, a vajda
Assurbanapli
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
megnéztem, az azok a 90-es évek showt és rohadtul bejött. oké, én nagy fanja voltam az origi szériának és nem is csináltak mást, csak rogyásig hányták szénnel a nosztalgia gőzöst. persze a karakterek gyengébbek és semmilyenebbek, de 10 rész alatt nem is lehet behozni 200 előnyét. remélem lesz folytatás.ami miatt viszont berágtam, hogy kedvet kaptam újra nekimenni az eredetinek de nem streamelik sehol 😕 apropó, azt tudjuk, hogy danny masterson miért nem kapott cameot?
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
www.gamestar.hu/masvilag/james-gunn-felfedte-a-lapjait-ezekkel-a-filmekkel-es-sorozatokkal-indul-a-megreformalt-dc-filmes-univerzum-321999.htmlJó, jó, de Gal Gadot-t hogy a fenébe lehetett kirúgni? 😡
Negritis, a vajda
több mint 3 éve
Hát először nagyon mérges voltam h az arcomba tolják a 2 50-es szakáll Bercit h izélnek. De utána maga a rész cselekmény, kibontás, színészek, befejezés, főleg azzal a zenével(anit már a SzolgálóLányban megszerettem) nagyon rendben volt.
Kellett ez a hosszúság neki!
Az h milyen szerepük lesz a továbbiakban fingom sincs, és nem is értem mert a jelenben már halottak,hacsak a testrablók 👽 el nem vitték őket ,meggyógyitani'.
Marad a flashback, de ha nem lesz további szerepük akkor meg minek ment el erre 2 rész 🤷♂️
több mint 3 éve
www.gamestar.hu/masvilag/james-gunn-felfedte-a-lapjait-ezekkel-a-filmekkel-es-sorozatokkal-indul-a-megreformalt-dc-filmes-univerzum-321999.html
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rokaur
876
MC12
ender1112Azert lehet ennyire biztosra ne vegyuk, hogy semmi szerepuk nem lesz meg (ez a resz is 75%-ban a multban jatszodott) 😊 (Nem jatszottam a jatekot, szoval csak tippelek)
több mint 3 éve
Neked ebben igazad van, ha az a két szereplő mondjuk legalább még 2-3 részben szerepelni fog, komoly jelentőségük van stb. Itt ez érthető okokból nem lesz, tehát az, hogy a két szereplő között milyen volt a kapcsolat minősége, már a következő részben is teljesen mindegy lesz, nemhogy 3 rész múlva. Egyszerűen lényegtelen a fő szál szempontjából, hogy mennyire mély az érzelem e között a két szereplő között.szerintem kellett ennyi ido, nekem halalom az amikor 20p utan el kellene hinnem menyire mely a kapcsolata ket embernek.Igen, én is legalább a felét átunatkoztam...Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
ender1112
warr_b
ender1112
warr_b
rokaur
Abban van jelentősége, hogy Joel emiatt, meg a levél miatt hogyan fog viszonyulni Ellie-hez, de ehhez nem kellett volna 55 perc egy olyan sorozatban ami összesen 9 részes tehát kvázi az össz játékidő 10%-a elment erre az aspektusra, de erősen kétlem, hogy ugyanennyi jelentősége is lesz. (még mielőtt: bármelyik sorozatban nem kedvelem a filler-részeket, szerintem az a megúszás és időhúzás magasiskolája, de ez még egyébként tényleg a jobb fillerek közé tartozott, mert Offerman zseniális színész, jó volt a sztori, jók voltak a fordulatok - csak egyszerűen felesleges volt, de csináljanak nekik egy spin-offot én tuti nézném, lehetne benne potenciál)
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
Jó, csak ez két abszolút mellékszereplő, akik eddig a részig még tán csak kétszeri említés szintjén, ha voltak. Minek erre egy teljes rész? Lett volna inkább egy hosszabb flashback a járvány kitöréséről, vagy valamelyik főszereplőről. Ez olyan Talking dead-es megoldás volt, utáltam már ott is, amíg néztem.szerintem kellett ennyi ido, nekem halalom az amikor 20p utan el kellene hinnem menyire mely a kapcsolata ket embernek.Igen, én is legalább a felét átunatkoztam...Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
ender1112
warr_b
ender1112
warr_b
rokaur
több mint 3 éve
perszeattol függ hol élszHa két férfi szerelmét mutatják be az meleg propaganda akkor egy férfi meg egy nő szerelme az hetero propaganda?ez olyan mint ha valaki muszlim ruhát visel az gáz
csebi
ha valaki keresztet az okés
...
Negritis, a vajda
Kúrfürst briareos
de pl a 365 nap 3. részénél is van egy édeshármas jelenet amit felhoznak hogy mindenidők legszarabbjai közé tartozik
csak azért mert 2 csávó smárol benne, nekem se jött be de nem ott vannak a film gondjai
és ugyanaz a társaság valahogy nem hisztizett a kopp-kopp esetében mikor Ana de Armasék csinálták ugyanaztt
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
attol függ hol élszHa két férfi szerelmét mutatják be az meleg propaganda akkor egy férfi meg egy nő szerelme az hetero propaganda?ez olyan mint ha valaki muszlim ruhát visel az gáz
csebi
ha valaki keresztet az okés
...
Negritis, a vajda
több mint 3 éve
Ha két férfi szerelmét mutatják be az meleg propaganda akkor egy férfi meg egy nő szerelme az hetero propaganda?ez olyan mint ha valaki muszlim ruhát visel az gáz
csebi
ha valaki keresztet az okés
...
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Ha két férfi szerelmét mutatják be az meleg propaganda akkor egy férfi meg egy nő szerelme az hetero propaganda?hat nyilvan a meleg-propagandatol.A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
csebi
egyebkent tok jo kis resz volt. ahogy korabban irtak, soha rosszabb fillert.
Kenny
Úgy látszik más az ingerküszöb. Nalam ez messze nem olyan dolog, amitől bminek is fel kell robbannia …
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
rokaur
876
szerintem kellett ennyi ido, nekem halalom az amikor 20p utan el kellene hinnem menyire mely a kapcsolata ket embernek.Igen, én is legalább a felét átunatkoztam...Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
ender1112
warr_b
ender1112
warr_b
több mint 3 éve
Illetve a "meleg-propaganda" is átgondolandó, ha valaki ismeri a játék második részét.kíváncsi vagyok rá, hogy a 9. rész után is fillernek hívod-e majd, mert szerintem ez minden volt, csak nem az.hat nyilvan a meleg-propagandatol.A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
csebi
egyebkent tok jo kis resz volt. ahogy korabban irtak, soha rosszabb fillert.
Kenny
shawnka
több mint 3 éve
kíváncsi vagyok rá, hogy a 9. rész után is fillernek hívod-e majd, mert szerintem ez minden volt, csak nem az.hat nyilvan a meleg-propagandatol.A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
csebi
egyebkent tok jo kis resz volt. ahogy korabban irtak, soha rosszabb fillert.
Kenny
több mint 3 éve
hat nyilvan a meleg-propagandatol.A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
csebi
egyebkent tok jo kis resz volt. ahogy korabban irtak, soha rosszabb fillert.
több mint 3 éve
A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Jó rész volt, a fillerek közül a jobbik fajta. Habár 76 perc tényleg pazarlás volt rà.
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
Igen, én is legalább a felét átunatkoztam...Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
ender1112
warr_b
ender1112

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
ender1112
warr_b
több mint 3 éve
A 2. részt még többen nézték, mint az elsőt. Ez zene az HBO fejeseinek füleinek.Ja, amúgy most már hivatalos, hogy lesz 2. évad a sorozatból is. A ma éjszakai rész meg 76 perces lesz. Alig várom Nick Offerman milyet alakít majd.azért ne állj fél lábon míg kijön
iktriad
bármikor kaszálhatják
Negritis, a vajda
több mint 3 éve
Ja, amúgy most már hivatalos, hogy lesz 2. évad a sorozatból is. A ma éjszakai rész meg 76 perces lesz. Alig várom Nick Offerman milyet alakít majd.azért ne állj fél lábon míg kijön
iktriad
bármikor kaszálhatják
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
ender1112

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b