Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 www.gamestar.hu/masvilag/james-gunn-felfedte-a-lapjait-ezekkel-a-filmekkel-es-sorozatokkal-indul-a-megreformalt-dc-filmes-univerzum-321999.html
Negritis, a vajda
Jó, jó, de Gal Gadot-t hogy a fenébe lehetett kirúgni? 😡
Assurbanapli
mer a patty jenkins féle 2. film gyenge lett és más irányba indulnak el

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
megnéztem, az azok a 90-es évek showt és rohadtul bejött. oké, én nagy fanja voltam az origi szériának és nem is csináltak mást, csak rogyásig hányták szénnel a nosztalgia gőzöst. persze a karakterek gyengébbek és semmilyenebbek, de 10 rész alatt nem is lehet behozni 200 előnyét. remélem lesz folytatás.
ami miatt viszont berágtam, hogy kedvet kaptam újra nekimenni az eredetinek de nem streamelik sehol 😕 apropó, azt tudjuk, hogy danny masterson miért nem kapott cameot?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
 www.gamestar.hu/masvilag/james-gunn-felfedte-a-lapjait-ezekkel-a-filmekkel-es-sorozatokkal-indul-a-megreformalt-dc-filmes-univerzum-321999.html
Negritis, a vajda
Jó, jó, de Gal Gadot-t hogy a fenébe lehetett kirúgni? 😡
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát először nagyon mérges voltam h az arcomba tolják a 2 50-es szakáll Bercit h izélnek.
De utána maga a rész cselekmény, kibontás, színészek, befejezés, főleg azzal a zenével(anit már a SzolgálóLányban megszerettem) nagyon rendben volt.
Kellett ez a hosszúság neki!
Az h milyen szerepük lesz a továbbiakban fingom sincs, és nem is értem mert a jelenben már halottak,hacsak a testrablók 👽 el nem vitték őket ,meggyógyitani'.
Marad a flashback, de ha nem lesz további szerepük akkor meg minek ment el erre 2 rész 🤷‍♂️
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
 www.gamestar.hu/masvilag/james-gunn-felfedte-a-lapjait-ezekkel-a-filmekkel-es-sorozatokkal-indul-a-megreformalt-dc-filmes-univerzum-321999.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
rokaur 876
MC12
ender1112
Azert lehet ennyire biztosra ne vegyuk, hogy semmi szerepuk nem lesz meg (ez a resz is 75%-ban a multban jatszodott) 😊 (Nem jatszottam a jatekot, szoval csak tippelek)
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
ender1112
Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊
warr_b
Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.
ender1112
Igen, én is legalább a felét átunatkoztam...
warr_b
szerintem kellett ennyi ido, nekem halalom az amikor 20p utan el kellene hinnem menyire mely a kapcsolata ket embernek.
rokaur
Neked ebben igazad van, ha az a két szereplő mondjuk legalább még 2-3 részben szerepelni fog, komoly jelentőségük van stb. Itt ez érthető okokból nem lesz, tehát az, hogy a két szereplő között milyen volt a kapcsolat minősége, már a következő részben is teljesen mindegy lesz, nemhogy 3 rész múlva. Egyszerűen lényegtelen a fő szál szempontjából, hogy mennyire mély az érzelem e között a két szereplő között.

Abban van jelentősége, hogy Joel emiatt, meg a levél miatt hogyan fog viszonyulni Ellie-hez, de ehhez nem kellett volna 55 perc egy olyan sorozatban ami összesen 9 részes tehát kvázi az össz játékidő 10%-a elment erre az aspektusra, de erősen kétlem, hogy ugyanennyi jelentősége is lesz. (még mielőtt: bármelyik sorozatban nem kedvelem a filler-részeket, szerintem az a megúszás és időhúzás magasiskolája, de ez még egyébként tényleg a jobb fillerek közé tartozott, mert Offerman zseniális színész, jó volt a sztori, jók voltak a fordulatok - csak egyszerűen felesleges volt, de csináljanak nekik egy spin-offot én tuti nézném, lehetne benne potenciál)

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
ender1112
Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊
warr_b
Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.
ender1112
Igen, én is legalább a felét átunatkoztam...
warr_b
szerintem kellett ennyi ido, nekem halalom az amikor 20p utan el kellene hinnem menyire mely a kapcsolata ket embernek.
rokaur
Jó, csak ez két abszolút mellékszereplő, akik eddig a részig még tán csak kétszeri említés szintjén, ha voltak. Minek erre egy teljes rész? Lett volna inkább egy hosszabb flashback a járvány kitöréséről, vagy valamelyik főszereplőről. Ez olyan Talking dead-es megoldás volt, utáltam már ott is, amíg néztem.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Ha két férfi szerelmét mutatják be az meleg propaganda akkor egy férfi meg egy nő szerelme az hetero propaganda?
csebi
ez olyan mint ha valaki muszlim ruhát visel az gáz
ha valaki keresztet az okés
...
Negritis, a vajda
attol függ hol élsz
Kúrfürst briareos
persze

de pl a 365 nap 3. részénél is van egy édeshármas jelenet amit felhoznak hogy mindenidők legszarabbjai közé tartozik
csak azért mert 2 csávó smárol benne, nekem se jött be de nem ott vannak a film gondjai
és ugyanaz a társaság valahogy nem hisztizett a kopp-kopp esetében mikor Ana de Armasék csinálták ugyanaztt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Ha két férfi szerelmét mutatják be az meleg propaganda akkor egy férfi meg egy nő szerelme az hetero propaganda?
csebi
ez olyan mint ha valaki muszlim ruhát visel az gáz
ha valaki keresztet az okés
...
Negritis, a vajda
attol függ hol élsz

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Ha két férfi szerelmét mutatják be az meleg propaganda akkor egy férfi meg egy nő szerelme az hetero propaganda?
csebi
ez olyan mint ha valaki muszlim ruhát visel az gáz
ha valaki keresztet az okés
...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.

Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
csebi
hat nyilvan a meleg-propagandatol.
egyebkent tok jo kis resz volt. ahogy korabban irtak, soha rosszabb fillert.
Kenny
Ha két férfi szerelmét mutatják be az meleg propaganda akkor egy férfi meg egy nő szerelme az hetero propaganda?

Úgy látszik más az ingerküszöb. Nalam ez messze nem olyan dolog, amitől bminek is fel kell robbannia …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
The gayest of us

több mint 3 éve
rokaur 876
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
ender1112
Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊
warr_b
Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.
ender1112
Igen, én is legalább a felét átunatkoztam...
warr_b
szerintem kellett ennyi ido, nekem halalom az amikor 20p utan el kellene hinnem menyire mely a kapcsolata ket embernek.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.

Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
csebi
hat nyilvan a meleg-propagandatol.
egyebkent tok jo kis resz volt. ahogy korabban irtak, soha rosszabb fillert.
Kenny
kíváncsi vagyok rá, hogy a 9. rész után is fillernek hívod-e majd, mert szerintem ez minden volt, csak nem az.
shawnka
Illetve a "meleg-propaganda" is átgondolandó, ha valaki ismeri a játék második részét.

több mint 3 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.

Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
csebi
hat nyilvan a meleg-propagandatol.
egyebkent tok jo kis resz volt. ahogy korabban irtak, soha rosszabb fillert.
Kenny
kíváncsi vagyok rá, hogy a 9. rész után is fillernek hívod-e majd, mert szerintem ez minden volt, csak nem az.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.

Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?
csebi
hat nyilvan a meleg-propagandatol.
egyebkent tok jo kis resz volt. ahogy korabban irtak, soha rosszabb fillert.

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 895 — Lucas Scott
A következő epizódot ismét más lesz (az győzött meg arról, hogy van anyag a sorozatban a heti posztokhoz), arról csak annyit egyelőre, hogy az HBO Max PR-osa szerint felrobban tőle a net és mindenki arról fog beszélni.

Sorozatjunkie, The last of us 1x3
steelwolf
Én vmirol lemaradtam. Mitől robbant fel az internet?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Jó rész volt, a fillerek közül a jobbik fajta. Habár 76 perc tényleg pazarlás volt rà.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
ender1112
Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊
warr_b
Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.
ender1112
Igen, én is legalább a felét átunatkoztam...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
ender1112
Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊
warr_b
Mondjuk erre a részre kár volt 76 perc, majdnem az egész töltelék volt.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, amúgy most már hivatalos, hogy lesz 2. évad a sorozatból is. A ma éjszakai rész meg 76 perces lesz. Alig várom Nick Offerman milyet alakít majd.
iktriad
azért ne állj fél lábon míg kijön
bármikor kaszálhatják
Negritis, a vajda
A 2. részt még többen nézték, mint az elsőt. Ez zene az HBO fejeseinek füleinek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Ja, amúgy most már hivatalos, hogy lesz 2. évad a sorozatból is. A ma éjszakai rész meg 76 perces lesz. Alig várom Nick Offerman milyet alakít majd.
iktriad
azért ne állj fél lábon míg kijön
bármikor kaszálhatják

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 299 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.
ender1112
Persze, meg mondjuk nem tudom a játék felépítése milyen, hogy esetleg az abbéli fejezetek történéseit követik-e a részek (nekem mondjuk a kilenc részes évad is fura)... csak nem egy szokványos felépítés 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Mondjuk marhára nem értem ezt a "koncepciót"...
Első rész 81 perc
Második 52
Harmadik 76
Negyedik 45
warr_b
Azért nem olyan nehéz: minden rész annyi időt kap, amennyit az adott rész története megkövetel. Nem nyújtják unalmasra, nem tömörítik érthetetlenre, szimpatikus megoldás.