Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bocs, sütiztem 😀
Szóval betegyem? 😀
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Betegyem a magyar - albánt X-be? 😀JC6
Andorra lesz az.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Betegyem a magyar - albánt X-be? 😀
több mint 12 éve
Nomac New England Patriots 4 546 — balazs.t85@gmail.com
Mit gondoltok a denver meccsen érdemes lehet fogadni az 53 pont felett-re?steroid stewie
Nekem az egy bónusz szorzó mindkét szelvényere 😊
több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Mit gondoltok a denver meccsen érdemes lehet fogadni az 53 pont felett-re?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Colts jövőhéten hazavárja Peytont, a hétfő esti tipikusan az a spot, ahol a csapatok ki szoptak kapni, Chargers se lesz olyan hulladék, mint az oaklandi hajnali meccsen volt. Ha jól sikerül az este, akkor rajtuk leszek. (Ha nem, akkor is. 😛 )Maka
igen, nyerni fogunk a Denver ellen, de jobban jársz ha színezés nélkül a Colts ML-t rakod holnap. | Mégiscsak mi vagyunk a legjobb csapat a ligában. |

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Lőlapom:

Texans -7 @1.90 - 1.1 unit
Vikings -2 @1.90 - 1.1 unit
Jaguars +27 @1.90 - 1.1 unit
Az első pontot szerző csapat NEM nyer a Seahawks - Titans meccsen @3.30 - 0.5 unit
Az első pontot szerző csapat NEM nyer a Broncos - Jaguars meccsen @5.00 - 0.5 unit


Indoklások:  sportmajom.blog.hu/2013/10/13/nfl_week_6_2013_okt

Tetszik a Bengals, ráadásul jó kis middle lehetőség maradt ki, +9.5-en nyitott, jelenleg rakható -6-nál, de Pryor után úgy határoztam, hogy no name feka irányítók ellen nem megyek idegenben.😛

Saints is egy rejtély, nem kéne a Patsnek favoritnak lennie az elmúlt hetek után, de ilyenkor jön Evil Brady és nyernek harminccal.

A Colts jövőhéten hazavárja Peytont, a hétfő esti tipikusan az a spot, ahol a csapatok ki szoptak kapni, Chargers se lesz olyan hulladék, mint az oaklandi hajnali meccsen volt. Ha jól sikerül az este, akkor rajtuk leszek. (Ha nem, akkor is. 😛 )

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Nomac New England Patriots 4 546 — balazs.t85@gmail.com
2.45-ös szorzó van a törökökre a hollandok ellen, ajándék 😉Dexxter Tailor
Szerintem a 2,4-es szorzó ajándék a Hollandokra! Fontos a nekik a TOP8 a világranglistán, a kiemelés miatt. 😊
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
2.45-ös szorzó van a törökökre a hollandok ellen, ajándék 😉


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Bruins rendes játékidőben @2.25
Red Wings/Leafs @2.44
Penguins -1.5 @3.10
Capitals/Sharks @2.87
Blackhawks -1.5/Canucks -1.5 @7.26


 sportmajom.blog.hu/2013/10/12/nhl_2013_okt_337

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Hát ezt nem hiszem el, hogy a tetű spanyoloknak be kellett kapni egyet a végén. Rohadjanak el.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Bevallom férfiasan, hogy fogadtam a holland-magyarra, és nyertem is.Most ezért szégyenkeznem kellene?
Lóf@szt!Szégyenkezzenek azok, akik pályán voltak!Nyulak!
Ja, és ahogy lentebb írtam, fogadtam az ukránok, és az angolok győzelmére is!Bejött.laccoo74
nekem 8 fogadásom volt a holland-magyarra 😀 (gólok száma, győztes hendivel, félidei gólok stb.) mind bejött (úgyhogy visszajött az előző kb. két hetem)
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Kösz a tizigólt Zsuzsi,eltartasz belőle egy darabig😀

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
4 unitot fogadtam tegnap.
német-svéd-angol-portugál, @2.87, elment az idióta luzitánokon.
Hurricanes @2.60, ez ugye döntetlen lett, meg amúgy is a Kings nyert büntetőkkel.
'Yotes @ 2.80 - bejött
Flames @ 2.40 - bejött.
-4 + 5.20, végre pozitívban zártam egy napot.
több mint 12 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Bevallom férfiasan, hogy fogadtam a holland-magyarra, és nyertem is.Most ezért szégyenkeznem kellene?
Lóf@szt!Szégyenkezzenek azok, akik pályán voltak!Nyulak!
Ja, és ahogy lentebb írtam, fogadtam az ukránok, és az angolok győzelmére is!Bejött.
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
honduras - costa rica félidejében (0-0 volt) megtettem 2.30-as szorzóra hogy nyernek a hazaiak, ugyanis nekik kötelező volt nyerni a vb jegyért, costa rica meg már kijutott. ez is bejött 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
jah, még jött egy 5 meccses kötés, a kiscsapatok meccseire tettem, hogy több, mint 2,5 gól lesz. 200-ból 1300, yay 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bejött a portugál - izrael X 😀 hurrrááá 😀
több mint 12 éve
bogjosi New England Patriots 2 296
Nekem az örményeken ment el a 8/9-es szelvényem, mármint a telitalálat, de utóbbi időkhöz képest, végre nyertem, ha keveset is. Remélem ez a sorsfordítóm 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Wales - Macedónia 1-0.
Megtettem nem pár száz forinttal a macedónokat (valami 3.20-as szorzó), mert a hazaiaknak 12 hiányzójuk volt.
Mégis nyertek.
Többet nem jövök 😀JC6
csak 9 volt a hiányzók száma, de miért gondolták ennyien hogy jók a macedónok?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Minda3 elment 😕Toca
Első kettő bejött neki, miről beszélsz?Maka
Nekem ment el mind3 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Wales - Macedónia 1-0.
Megtettem nem pár száz forinttal a macedónokat (valami 3.20-as szorzó), mert a hazaiaknak 12 hiányzójuk volt.
Mégis nyertek.
Többet nem jövök 😀
több mint 12 éve
bálnalekvár Washington Commanders 696
HOU-KC-SF-SEA nagy pénzzel mehet szerintetek?bálnalekvár
Mennyi az a nagy pénz?Sobri Jóska
mit érdekel az téged? mindenkinek más.davemayer
Pont ezért.
Ha tudnám neki mennyi, nem kérdezném.Sobri Jóska
még nem tudom pontosan, de bőven 5 számjegyű lesz

akkorisredskins
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Minda3 elment 😕Toca
Első kettő bejött neki, miről beszélsz?

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
igen, bejön az angol -1ről is, nagyon jó kis nap volt ez

BEARS BABY!

Sir Alex immortal