Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Nomac New England Patriots 4 546 — balazs.t85@gmail.com
Liga kupára még sosem fogadtam,annyira nem is vagyok képben,hogy ki milyen csapattal szokott játszani,a tabella meg az eddigi eredmények alapján tettem egyet,megnézzük,max tapasztaltabb leszek a következőre 😊
DVTK-Vasas 1X
Balmaz-DVSC 2
Cegléd-SZTK 1X
Puskás-Honvéd 1X
Szolnok-Kecsó X2
Újpest-Bcsaba 1X
Eto-Fradi X2

egy jó kis 5,52-es odds jött ki belőleJoeyPorter
A magyar foci olyan mint a lottó 😀 folyamatosságot nehéz benne keresni, de megvan az előnye. Szép magasak az oddosok 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Liga kupára még sosem fogadtam,annyira nem is vagyok képben,hogy ki milyen csapattal szokott játszani,a tabella meg az eddigi eredmények alapján tettem egyet,megnézzük,max tapasztaltabb leszek a következőre 😊
DVTK-Vasas 1X
Balmaz-DVSC 2
Cegléd-SZTK 1X
Puskás-Honvéd 1X
Szolnok-Kecsó X2
Újpest-Bcsaba 1X
Eto-Fradi X2

egy jó kis 5,52-es odds jött ki belőle

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
engem az islanders szivatott, 5/6-ból csak ők nem nyertekdavemayer
Az se kis moose, b2b-en lévő nyeretlen Sabres szétlövésekkel szopatott, papírforma. Nem is értem hogy nem voltam az Islandersen.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
engem az islanders szivatott, 5/6-ból csak ők nem nyertek

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Na mit mondtam??? 😀 😀 😀 2-0 ---> 2-3

Ötletem nincs, hogy hogy a faszba nem vágtam még fel az ereimet.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Amikor Sidney Crosby nem tudja belőni a puckot az üres kapuba a blue lineról, akkor azt hiszem nekem is ideje szünetet tartani. ^ ^ (Tegyük hozzá, hogy az Avalanche-nek is kevés volt másfél percnyi üres kapu, a Jets 62-35-ös lövésaránnyal szopott 0-3-ra, az eddig veretlen Blues meg hat gólt kapott hazai pályán. :# :# :# )

A Coyotes vezet a harmadik harmad végén = biztos, hogy szopni fognak.

De legalább a Lightning nyert 5-1-re az elment kombiban, akiket ugye +1.5-re vettem. :cool:

Bankroll off, találkozunk az NBA nyitónapján. 😊

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Plusz egy add mára: Lightning +1.5/Blues.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
a rohadt horvátok is nagy tippmixesek, vicc azért hogy mennyire leszarják a "profi" játékosok ha tét nélküli meccs van, még ha égnek is az sem számít. Azt gondoltam hogy nem nyernek de egy x-re a strandról is jók lennének a skótok ellen...davemayer
várjá' már, ilyet nem kizárólag a magyarok csinálnak? én azt hittem, sőt biztos vagyok benne, hogy csak is így lehetjjncaa
jj, én ilyet nem írtam, sőt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
hogy szakadna le a fasza ennek a köcsög menekültválogatottnak b+, kikapnak a Championship Select-től, két értelmes játékos van a velszieknél, abból is csak az egyik játszott...
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Mai hoki lőlap:

 sportmajom.blog.hu/2013/10/15/nhl_2013_okt_251

you don't even know what you like and you don't like
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
a rohadt horvátok is nagy tippmixesek, vicc azért hogy mennyire leszarják a "profi" játékosok ha tét nélküli meccs van, még ha égnek is az sem számít. Azt gondoltam hogy nem nyernek de egy x-re a strandról is jók lennének a skótok ellen...davemayer
várjá' már, ilyet nem kizárólag a magyarok csinálnak? én azt hittem, sőt biztos vagyok benne, hogy csak is így lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
elmehet a p*csába belgium, befejeztem....88. percben kapnak egy gólt, előtte meg körbelövik a kaput, 1-0-nál...majmok
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
a rohadt horvátok is nagy tippmixesek, vicc azért hogy mennyire leszarják a "profi" játékosok ha tét nélküli meccs van, még ha égnek is az sem számít. Azt gondoltam hogy nem nyernek de egy x-re a strandról is jók lennének a skótok ellen...

na de legalább az angolok 0-1ről is nyertek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
nem gondoltam volna, hogy a horvátok leadják a 3 pontot...
olasz X...
norvég - izland X...
azer - orosz X...
montnegró...áh...
vicc... elment 1500, ezt a belgák úgy ahogy visszahozhatják, ha nyernek...JC6
de nem nyernek 😀😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem gondoltam volna, hogy a horvátok leadják a 3 pontot...
olasz X...
norvég - izland X...
azer - orosz X...
montnegró...áh...
vicc... elment 1500, ezt a belgák úgy ahogy visszahozhatják, ha nyernek...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 714 — Vikings fan
Hát tettem minimál moneyt 3 kötésre, de Montenegró ,Ruszkik és Izrael keresztbe húzta mindet sebaj. 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na, a mai nap után is nyilvánvalóvá vált, hogy soccerre még mindig nem érdemes tenni... 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
elmehet a búsba montenegró...
több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Az egész jól megy mostanság,legutóbbi fordulóban 8-ból 7 meccs telibe,előtte 8-ból 6 😊
JoeyPorter
Akkor rajtad tartom a szemem 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
...aztán majd az NB1-en szakítunk 😊JoeyPorter
Feltéve ha sikerül eltalálnod, hogy a játékosok mire tesznek a tippmixen 😊

Amúgy ma a törökökre akartam tenni, de agyaltam és végül a te tipped játszottam meg, x2 😊steroid stewie
Az egész jól megy mostanság,legutóbbi fordulóban 8-ból 7 meccs telibe,előtte 8-ból 6 😊
Én a hollandoknál csak azon gondolkoztam,hogy dupla eséllyel holland vagy csak simán,abba biztos voltam,hogy nem nyernek a törökök

több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
...aztán majd az NB1-en szakítunk 😊JoeyPorter
Feltéve ha sikerül eltalálnod, hogy a játékosok mire tesznek a tippmixen 😊

Amúgy ma a törökökre akartam tenni, de agyaltam és végül a te tipped játszottam meg, x2 😊
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Sikerült beszakadni vagy 20 dollárral ma..Még raktam egy élőt amiben benne volt hogy a holland meccsen nem lesz gól az első 15 percben,természetesen 47.perc,gól... 😀 A Penguins valamit még kozmetikázhat rajta,aztán majd az NB1-en szakítunk 😊

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 147 — Cowboys fan
belgáknak valaki szólhatna, hogy minél jobban tolják, annál jobban lesznek rangsorolva. és én sem haragudnék meg rájuk, csöppet sem mellékesen 😊
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
jólvan, oroszok is eladták a meccset egy zsák répáért...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Amúgy elment a harmadik meccs amit a lányom bökött de így is 13 feletti volt az odds. D-re "rakott", 2-1 lett.Bazzani
Van benne potenciál 😊 Készíthetnétek egy konkurens blogot, Maka-t lenyomnátok 😀

Csak viccelek, olvaslak sportmajom és nagyon hasznosak az elemzéseid, és várom, hogy beinduljon a fő vadászterületed 😊