Viccek

51 feliratkozó

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Ha kitöröljük Rommelt, az a Rommel-takarítás. Johet a ban.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan

Vrij6
Ki lakik ott keleten?
Szexuális Zaklatás (pfff) Panda!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
épp akartam linkelni twitterről 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!


Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség
bcsarli
Brazzers a kulcsszó. A Google a barátod.
Matthew99
Ok, így már megvan. Meló után át is tanulmányozom ezt az oldalt 😀
bcsarli
Örülök, hogy tágíthattam az érdeklődési köröd.
Matthew99
Ebben a témában eddig máshol tájékozódtam, de fontos több nézőpontból is tanulmányozni a dolgokat 😊

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség
bcsarli
Brazzers a kulcsszó. A Google a barátod.
Matthew99
Ok, így már megvan. Meló után át is tanulmányozom ezt az oldalt 😀
bcsarli
Örülök, hogy tágíthattam az érdeklődési köröd.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség
bcsarli
Brazzers a kulcsszó. A Google a barátod.
Matthew99
Ok, így már megvan. Meló után át is tanulmányozom ezt az oldalt 😀

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség
bcsarli
Brazzers a kulcsszó. A Google a barátod.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr

RedFive
Nekem ehhez kellene egy kis segítség

több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 ext.theperspective.com/graffiti-you-might-not-expect-to-see/4/?ifs=true&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bc-m-vv5-s83a-16159-0607-11-162556068&tr=0.05&fbclid=IwAR06XieYIp0-Odm_OQ9PmELQYxzi6a3Zh-XsbcNA9xvaINimqit7KCaAEL0&fbc=1



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Szenzacios pajtalelet 😁



| Ez az én szerencsenapom. Nem hogy egy, hanem két fenyőfa OSB lemezt találtam ebben a pajtában! |
RedFive
engem sem érdekelne egy hatvanas évekbeli 911-es
slowmotion
amúgy látva az OSB lapok árait, igen ez nagy szerencse.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Szenzacios pajtalelet 😁



| Ez az én szerencsenapom. Nem hogy egy, hanem két fenyőfa OSB lemezt találtam ebben a pajtában! |
RedFive
engem sem érdekelne egy hatvanas évekbeli 911-es
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés
Szenzacios pajtalelet 😁



| Ez az én szerencsenapom. Nem hogy egy, hanem két fenyőfa OSB lemezt találtam ebben a pajtában! |

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma 25 éve!!!