Viccek

51 feliratkozó

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Nálam eddig ez vezet 🤣




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress
Ezt tegnap dobta fel a youtube, azóta ötször megnéztem, zseniális a csávó, nem is értem, hogy nem láttam ezt eddig, hátha másnak se volt eddig meg:


több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
" Józsi bácsi pereli a Coca-Cola vállalatot, mert a cég teherautója nekiment Józsi bácsi kis teherautójának. A tárgyaláson a Coca-Cola vállalat ügyvédje kérdezi Józsi bácsitól:

- Maga, ugye, azt mondta a rendőrnek a helyszínen, hogy jól van?
- Hát, - mondja Józsi bácsi - az úgy kezdődött, hogy a tehenemet felraktam a kisteherautómra...
Erre közbevág az ügyvéd:
- Én nem arra vagyok kíváncsi, én azt kérdeztem, hogy azt mondta-e a rendőrnek a helyszínen, hogy jól van?
Józsi bácsi nem vesz tudomást az ügyvédről és folytatja:
- ...elindultunk be a faluba a kisteherautómmal és elértünk az útkereszteződéshez...
Megint beleszól az ügyvéd:
- Tisztelt bíróság, én úgy veszem észre, hogy a felperes nem akarja beismerni, amit a helyszínelő rendőrnek mondott és most indokolatlanul nagy összegű kártérítést akar kikövetelni, ami nem is illeti meg.
A bíró intett Józsi bácsinak, hogy csak folytassa a történteket.
- Hát, ugye, a kereszteződésnél nekem volt elsőbbségem, a Coca-Cola teherautó meg csak áthajtott a stop tábla mellett és jól nekünk jött. A nagy ütközés következtében én jobbra, a tehenem meg balra repült. Igen nagy fájdalmaim voltak, alig bírtam feltápászkodni, amint hallom, hogy a tehenem nagyon bőg, mert igen megsérült. Egy fél perc múlva már ott is volt egy motoros rendőr és látom, hogy megáll a tehenem mellett. Nézi, majd előveszi a pisztolyát és a tehén szeme közé lő, hogy ne szenvedjen tovább. Ezek után átjön oda, ahol én fekszem, kezében még mindég ott a pisztoly és megkérdezi tőlem:
"Maga jól van?" Hát tisztelt bíróság, kérdezem én, mi a lóf...t felelhettem volna erre neki? "

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 710 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“


😅 amugy szerintem azert nem kostolja meg senki a sutit mert ebben a "sutoformaban" 7 brownie keszulhet, itt meg 8 van. Es ki szeretne beleharapni a kakukktojasba? 😂😂
RedFive
Ráadásul ha jól látom függőlegesen 2 db van egymáson. Szóval durvul az orosz rulett 😀
Matthew99
ami a rajta van egy másikon az a gyanús, más a színe, de az alatta lévőt se választanám 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


😅 amugy szerintem azert nem kostolja meg senki a sutit mert ebben a "sutoformaban" 7 brownie keszulhet, itt meg 8 van. Es ki szeretne beleharapni a kakukktojasba? 😂😂
RedFive
Ráadásul ha jól látom függőlegesen 2 db van egymáson. Szóval durvul az orosz rulett 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés


😅 amugy szerintem azert nem kostolja meg senki a sutit mert ebben a "sutoformaban" 7 brownie keszulhet, itt meg 8 van. Es ki szeretne beleharapni a kakukktojasba? 😂😂

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 423 — LIGHTS OUT!
 9gag.com/gag/aRXGmGB

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
226998972-4439029776162402-3605671441747456562-n
RedFive
Már le sem lehet írni hogy k..va, b.... meg?! 😁

| a "mennyünk"-re már ki sem térek... |

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
226998972-4439029776162402-3605671441747456562-n

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De legalább új sportágat teremtett.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 336 — maci faszán vitézkötés
NSFW-6831972

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Tudom és elnézést., 😊
Vrij6
Megítélek neked 9.5/10 Iktriad stíluspontot.
KoporShow
Már mértékegység is lettem? Ez igazán megtisztelő. Egyébként a skálán mi a 10/10? Amitől még a fórummotor is lehal?
iktriad
10/10 csak az eredeti lehet.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Tudom és elnézést., 😊
Vrij6
Megítélek neked 9.5/10 Iktriad stíluspontot.
KoporShow
Már mértékegység is lettem? Ez igazán megtisztelő. Egyébként a skálán mi a 10/10? Amitől még a fórummotor is lehal?

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 hircsarda.hu/2021/07/30/ennyi-volt-az-en-uszasom-interju-scarlett-johanssonnal/

😀
Tony Adams
És ki a cikk írója? 😀

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666

Vrij6
Ez nagyon fárasztó... 😊
Matthew99
Gondolom ezért csinálják ketten.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 hircsarda.hu/2021/07/30/ennyi-volt-az-en-uszasom-interju-scarlett-johanssonnal/

😀
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 412

nagir
Ez az ember nem csak hülye, de az élet is idiótát csinál belőle, hadd érezzék az angolok, hogy kire/mire szavaztak...

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!