Viccek

51 feliratkozó

több mint 2 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
 index.hu/gazdasag/2021/06/11/meszaros-lorinc-munkacsy-leggazdagabb-nagyinterju/

Valami fantasztikus róla ez a kép...elég kemény sminkes és photoshop munka lehetett mire ezt összehozták.
Már-már jóképűnek mondható...borzalom 😀
Solymi
Simán csak lefogyott 😊

 www.blikk.hu/aktualis/belfold/varkonyi-andrea-meszaros-lorinc-lefogyott-valtozas/drhvnky

Mondjuk volt honnan, úgy lógott az arca mint egy masztiffnak.
bcsarli
Jah, csak az ember szeme fölötti rész, ha annyira megereszkedik mint a Lölőé, az egy fogyástól nem simul vissza.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 index.hu/gazdasag/2021/06/11/meszaros-lorinc-munkacsy-leggazdagabb-nagyinterju/

Valami fantasztikus róla ez a kép...elég kemény sminkes és photoshop munka lehetett mire ezt összehozták.
Már-már jóképűnek mondható...borzalom 😀
Solymi
Simán csak lefogyott 😊

 www.blikk.hu/aktualis/belfold/varkonyi-andrea-meszaros-lorinc-lefogyott-valtozas/drhvnky

Mondjuk volt honnan, úgy lógott az arca mint egy masztiffnak.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 index.hu/gazdasag/2021/06/11/meszaros-lorinc-munkacsy-leggazdagabb-nagyinterju/

Valami fantasztikus róla ez a kép...elég kemény sminkes és photoshop munka lehetett mire ezt összehozták.
Már-már jóképűnek mondható...borzalom 😀
Solymi
Lassan annyi pénze van. hogy Ryan Gosling arcát is magára operáltathatja. Biztos Andika odaadta neki a szemránc krémét.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
 index.hu/gazdasag/2021/06/11/meszaros-lorinc-munkacsy-leggazdagabb-nagyinterju/

Valami fantasztikus róla ez a kép...elég kemény sminkes és photoshop munka lehetett mire ezt összehozták.
Már-már jóképűnek mondható...borzalom 😀

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!


Bocsi

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Sosem értettem azokat a balfaszokat, akik képesek egy száll pöcsben belesétálni a Teams meetingekbe.
Na hát ma megértettem őket 😀

Illetve megtanultam azt is, hogy régi e-sport reflexekkel nem éri meg a Camera OFF és Join gombokat nagyon gyorsan egymásután megnyomni, mivel egy kb 3 másodperces delay-el sikerült becsatlakoznom a mai kereskedelmi meetingbe 50+ emberhez.... póló nélkül, lefolyva a székben, előttem egy tál ciniminissel 😀 Természetesen utolsó csatlakozóként, kitéve nagyképernyőre.

Egyből záporoztak a rendkívül elmés megjegyzések 😀
Hanni
Nekem alapból le van takarva a kamera, meg ellenőrizni is szoktam, meg azt is, hogy le vagyok-e némítva. És mindig ruhában ülök le elé.

Félek, nehogy hasonló előforduljon velem is 😀

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Sosem értettem azokat a balfaszokat, akik képesek egy száll pöcsben belesétálni a Teams meetingekbe.
Na hát ma megértettem őket 😀

Illetve megtanultam azt is, hogy régi e-sport reflexekkel nem éri meg a Camera OFF és Join gombokat nagyon gyorsan egymásután megnyomni, mivel egy kb 3 másodperces delay-el sikerült becsatlakoznom a mai kereskedelmi meetingbe 50+ emberhez.... póló nélkül, lefolyva a székben, előttem egy tál ciniminissel 😀 Természetesen utolsó csatlakozóként, kitéve nagyképernyőre.

Egyből záporoztak a rendkívül elmés megjegyzések 😀
Hanni
Ment a like.
A ciniminisért. 😊
Bár nekem a kedvencem a Crunchy Nut a Kellogg'stól, de a CiniMinis is top3.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Sosem értettem azokat a balfaszokat, akik képesek egy száll pöcsben belesétálni a Teams meetingekbe.
Na hát ma megértettem őket 😀

Illetve megtanultam azt is, hogy régi e-sport reflexekkel nem éri meg a Camera OFF és Join gombokat nagyon gyorsan egymásután megnyomni, mivel egy kb 3 másodperces delay-el sikerült becsatlakoznom a mai kereskedelmi meetingbe 50+ emberhez.... póló nélkül, lefolyva a székben, előttem egy tál ciniminissel 😀 Természetesen utolsó csatlakozóként, kitéve nagyképernyőre.

Egyből záporoztak a rendkívül elmés megjegyzések 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 162 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

RedFive
És ha nyugati vakcinával lőtték be, akkor Gyuri bácsi mondja az alanynak ugyanezt? 😊
iktriad
Kizart. A Sith lord addigra atprogramozza a chip-et. ☺

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

RedFive
És ha nyugati vakcinával lőtték be, akkor Gyuri bácsi mondja az alanynak ugyanezt? 😊
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 333 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!