bowl.hu div. 1.

15 feliratkozó

több mint 8 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Draft időpont: 2024. szeptember 4. szerda 19 óra

2024-es draftsorrend:

1. Hangover Boyz (Igor)
2. zavi27
3. Lekváros Funk (empty taxi)
4. Somogyi Fémtolvajok (Nomac)
5. Kispest KEAC (gabokocka)
6. Team Szesze (Szesze)
7. Shilkor's Horde (shilkor)
8. Susogós Mackók (Toto21)
9. Loco Motive (peterk2005)
10. Transylvanian Wolves (FLZOLI)
11. Telepi Madarak (peach)
12. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
13. Waiver Warriors (Tony Adams)
14. Kamino Clones (caminoi)
15. Komáromi Repülők (newyorkjet)
16. Pax Cowboys (Antonius)
17. Csongrád Raiders (Leon78)
18. Kanizsa Kinizsi (Zolika)
19. BKV Conductors (Rajna)
20. Southside Guerillas (zinedine5)

Szerkesztette: Rajna
több mint 14 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Ha Göbi nem válaszolna, akkor eladó E.J. Henderson egy kezdő RB-ért, hogy ne kelljen idegeskednem, hogy mindig rossz LB-t padoztattam a 4 LB-m közül 😊
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
Plusz Deucet 3rd WR, Holmes ugye el van tiltva, Husi is 3rd WR, Addai meg a 32. rush offense tagja.

Így első ránézésre a tavalyi csapatod jobb volt! 😊

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wilkerson 4. számú DE a csapatában.
Tolbert fullback.
Sharper PUP listás
Davis és Wilson nem fog kezdeni.

több mint 14 éve
Göbi Indianapolis Colts 731 — Retired WR
Ezt is elemezze valaki, kiváncsi vagyok

QB Matt Ryan
Ray Rice, Bal RB
Joseph Addai, Ind RB
Early Doucet, Ari WR
DeSean Jackson, Phi WR
Austin Collie, Ind WR
Jason Witten, Dal TE
Daniel Muir, Ind DT
Albert Haynesworth, Was DT
Jared Allen, Min DE
Jimmy Wilkerson, NO DE
Lance Briggs, Chi LB
Terrell Suggs, Bal LB
Andra Davis, Buf LB
Terrell Thomas, NYG CB
Kareem Jackson, Hou CB
George Wilson, Buf S
Sebastian Janikowski, Oak K
Pat McAfee, Ind P
Ravens Coach, Bal HC
Santonio Holmes*, NYJ WR
Brian Westbrook, SF RB P
A.J. Hawk, GB LB
T.J. Houshmandzadeh, FA WR
Mike Tolbert, SD RB
Darren Sharper, NO S

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
http://games.espn.go.com/ffl/tradingblock?leagueId=30919&teamId=21
trade block updatelvebriareos
Ment itt az oldalon egy PM.somoskovig
válasz is ment

több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
http://games.espn.go.com/ffl/tradingblock?leagueId=30919&teamId=21
trade block updatelvebriareos
Ment itt az oldalon egy PM.

több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 499
Ezt sikerült összehoznom:

QB: Jay Cutler, Matt Cassel
RB: Chris Johnson, Pierre Thomas, Correll Buckhalter
WR: Pierre Garcon, Bernard Berrian, Mike Williams (Seahawks), Chaz Schilens, Eric Decker
TE: Greg Olsen
DT: Tommy Kelly, Pat Williams
DE: Mathias Kiwanuka, Derrick Harvey, Tim Crowder
LB: Karlos Dansby, Kirk Morrison, Daryl Smith, Demorrio Williams
CB: Charles Tillman, Johnathan Joseph, Ronde Barber
S: Brian Dawkins, LaRon Landry, Ryan Clark
K: Matt Prater
P: Chris Kluwe
HC: Dolphins

Aludtam rá egyet, felkészültem a legrosszabbra, 16-18-ra jó lesz.
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
somos:
Felek a QB-idtol, a futok viszont jok lesznek, megha egyik sem akkora hatalmas steal.. volt WR reach,de atlagos. Miller mindegy.
DL egesz jo, nem elit, de kozel van; LB sor is hasonlo.. sztem ezt kicsit tulertekeled, nevre jobbak mint pontra, CB sztem bust lesz (mondjuk 1 bejohet a kettobol), a S osztag viszont tetszik.
Ezt is kb. 6-9 koze. Igor
Palmerrel tavaly beszoptam, de szerintem egyrészt Benson nem fog még egy olyan idényt futni, másrészt a schedule miatt több hátrányos meccset várok, harmadrészt ilyen minőségű elkapó állománya még sosem volt.
RB egyetértek, 9. helyen viszont nem volt már akkora monster RB, és a tavalyi Larry Johnson - Steve Slaton szopás megtanított rá, hogy normális kezdő RB aranyat ér. Tudom őket rotálni, nem egy workhorse van, akinek az esetleges sérülése tönkrevágja az egész posztot.
WR: Crab szerintem is reach volt, de itt kockáztattam, Harvin és Floyd szerintem OK, Burleson utolsóra meg szerintem steal, elég vicces WR-ek mentek ki már előtte. Nem elit, de stabil poszt.
DL: szerintem jó lesz, itt igazából 5-6 DT és DE van, aki szignifikánsan eredményesebb a többieknél, de a maradékból meg van a 18 pont/2 pont és a 10 pont/10 pont féle, nekem többet ér a második típus, ezért nagyon későn húztam, főleg DT posztra. Ettől még pl. Carter szerintem igen jó lehet, Wright is, de ide majd úgyis jön waiver.
LB: itt nem értünk egyet, sérülés előtt Bradley és Tatupu is top 10 LB volt, és Cushing is tavaly. Ráadásul a két sérült a szezon elején esett ki tavaly, vagyis volt idejük rendesen felépülni. Szerintem top 10 lesz a 3-ból kettő, és top 20 a 3. is (Cushing mondjuk nem totál, hanem meccsátlagban. Witherspoon meg szerintem 4. LB-nek bőven jó, tavaly vándorcigányként is csinált majdnem 100 tackle-t.
CB: Dahl tavaly is jó volt, amikor átvette a kezdő posztot, stabilan 13-14 pontokat hozott, ezt ráadásul általában tackle formájában, ami sokkal jobb, mint a kiszámíthatatlan pick vagy sack vagy fumble. Ball valóban lutri, McCourty szerintem szintén nem lesz kiemelkedő, de ha hozza a stabil 10-12 pontokat, akkor nem leszek mérges.
S: ez nekem is tetszik, Coleman top 10, stabil tackler, Leonhard lesz szerintem az idei év egyik nagy dobása, tőle sok big play is jöhet, ráadásul punt returner is, márpedig punt aztán lesz a Jets D ellen... Burnett meg majd kiderül.

Tavaly azzal szívtam, hogy sok olyan posztom volt, ahol jöttek felváltva a 18-20 és a 2-3 pontos meccsek játékosoktól, idén ezért inkább a biztonságra mentem néhány poszton, többet ér stabilan 35 pont a DL-tól minden meccsen, mint 70 pont majd 11 pont... CB dettó. Összességében csalódott lennék, ha most se férnék be a PO-ba, de a tavalyi és tavalyelőtti év azt mutatja, hogy nem az én terepem a div. 1.

Egyébként kit vársz 1-3. közé? 😊

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
QB: Alex Smith, Jake Delhome --- Alextől sokat várok, végre megtanulte gy offense-t teljesen és vannak félpontjai is
RB: Benson, Best, Tomlinson --- kéne még valaki, mert amúgy is elcsesztem a bye weeket
WR: Fitz, Maclin, Amendola, Chambers, Deon Butler --- betáraztam, valakinek vlamelyik fitz kivételével?
TE John Carlson --- remélem idén többet fogják használni
DT: Peko, Gerland McCoy --- ezt csöppet hanyagoltam
DE: Calais Campbell, KVB, Haralson --- első kettőtől sokat várok, Parys meg vészmegoldás
LB: Laurinaitis, DJ Williams, Dan Connor, Mike Peterson --- szerintem tűrhető
CB: Zack Bowman, Greg Toler, Josh Wilson --- nekem tetszik
S: Adrina Wilson, Pat Ching, Nate Allen --- so-so, de van bennük potenciál
K: Nedney --- jó lesz a 49ers offense és stabil megbízható K
P: Ben Graham --- csak úgy mint tavaly Benny 😊
HC: 49ers --- látens niners szurkoló lennék? 😊

Yodának jó lesz 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höriet nem latom most, tobbieket nem turom elo.. egyelore ennyi 😊Igor
S.K.H. 😛

több mint 14 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Beírom én is és várom az értékelést Igor

QB: Kolb
RB: Jones Drew, McGahee, L Johnson, Norwood
WR: Breaston, Roddy White, S Moss, Massaqoui
TE: Daniels, Schockey
DT: Patterson, Seymour
DE: Cole, Pryce
LB: Ray Lewis, Durant, Barnett, McIntosh, Fujita
CB: Leon Hall, Reynaldo Hill, Dunta Robinson
S: Goldson, Meriweather, Considine
K: Gostkowski
P: Supulveda
Coach: Colts

több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Danna: Brees viszi a hatan az O-t, futoknal sok kerdojel.. sok jo No 2/3 WR, atlagos TE.
Elit DL, 2 elit LB+Dhani, eros CB-k, Atogwe.. remek depth. Talan a legjobb D, es ugye a D nyeri a ligat.
Mindent osszevetve kifejezetten tetszik, 3-6 koze.
Köszi Igor, megnyugtattál! 😊
Az igazsághoz egyébként az is hozzátartozik, h ez volt az első úgy igazán önálló draftom! Eddig míg volt gsn, vagy tavaly amikor bár már a játékban nem, de mindig tőle kérdeztem h ki legyen, általában 2-3 nevet bedobva, stb.
de tegnap tök egyedül, igaz gsn listájával, de egyébként senkitől nem tanácsot kérve csináltam meg. Illetve a draft előtt megkérdeztem gsnt és Fucut, h ha kimegy a 4 (sztem) tuti, akkor kit húzzak, mindketten RB-t mondtak, viszont ugye maradt Brees, így behúztam őt. 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt a Babs picket nagyon csúnyán benéztem,DODO92
Ezt én keeperben sz.ptam be... Keepereltem, hogy egy évet még kap, erre nemhogy nem kap, hanem kivágták... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Köszi Igor az értékelést! Azt a Babs picket nagyon csúnyán benéztem, mert úgy terveztem, hogy azzal a két pickkel Harpert és Bradie Jamest viszem el és pont előttem vitték el mindkettőjükőt így improvizáltam egyet gyorsan 😊 utána megpróbáltam javítani a hibámat, de nem nagyon sikerült. Most szerencsém van, hogy első vagyok waiveren és még van egy-kettő kezdő S a FA-k között.
Szerk.: Babs-ot ki is dobtam, jön helyette Sensabaugh, remélem őt nem vágják ki holnap. 😀
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Hurka:
QB okes, RB gyenge lesz, WR is one-done. TE okes, de Heap folos, DL sztem nagyon sovany, LB-ben a depth tetszik.. bar sztem csak egy elit lesz a negybol, a tobbi 30-50 kozotti, idealis esetben. Woodson iden sztem mar gyengebb lesz, DRC tul jo, Grimes nem biztos kezdo, S osztag korrekt de itt is voltak reachek.. so-so.
Ranezesre mezony masodik fele inkabb (11-14)

Soldados:
QB elit, RB osztag is jo lesz, Wr-eknel is van depth, de No 1 hianyzik majd.. Celek oke.
A DL sztem is gyenge lesz, elso ket LB jo, de tobbi kuka szvsz, CB atlagos, kicsit jobb mint gondolom.. viszont sztem a safetysor nem lesz annyira eros.
Kifejezetten eros O, atlagos/talan gyengebb D - sztem ez 7-10 koze predesztinal.

Magamat 4-7 koze varom. 😊

somos:
Felek a QB-idtol, a futok viszont jok lesznek, megha egyik sem akkora hatalmas steal.. volt WR reach,de atlagos. Miller mindegy.
DL egesz jo, nem elit, de kozel van; LB sor is hasonlo.. sztem ezt kicsit tulertekeled, nevre jobbak mint pontra, CB sztem bust lesz (mondjuk 1 bejohet a kettobol), a S osztag viszont tetszik.
Ezt is kb. 6-9 koze.

Rajna: QB szolid, RB sor tragikus... egy jo WR, tobbi necces. TE kicsit atlag felett.
Brown es Scott tetszik a DL-bol, de kicsit sok a homarpick.. atlagos LB sor, atlagos CB, atlagos S, utobbinel depth is veszes.
Haat, annyira nem tetszik -> 9-12

TTT: Brady reach, de sikerult moge ertelmes futokat hozni.. talan depth sovany. Jennings szep volt.. es Murphy is jo lehet, Gaffney reach. Elit TE, apro plusz - atlag feletti O.
Alualu no comment, de amugy szolid (Jason Jones es Hali foleg), kicsit gyenge LB sor, sztem az otbol 1 fog bevalni. Eros CB, atlagos S sor.
A sok reach ellenere egesz pofas (4-7)

Danna: Brees viszi a hatan az O-t, futoknal sok kerdojel.. sok jo No 2/3 WR, atlagos TE.
Elit DL, 2 elit LB+Dhani, eros CB-k, Atogwe.. remek depth. Talan a legjobb D, es ugye a D nyeri a ligat.
Mindent osszevetve kifejezetten tetszik, 3-6 koze.

Dodo: Schaub okes, RB/WR itt is necces kicsit.. Cooley jo lesz.
Korrekt DT-k, atlag alatti DE. A legjobb LB-sor. CB-k nagy kerdojel, sztem gyenge lesz, Bell pirosport.. Babs elegtelen 😛
Gyengebb mint Danna, sztem 5-8 koze.

Gabo:
QB-k neccessek, RB osztag jo depth, de nincs elit; viszont legjobb WR trio (meg ugyis hogy Smitty kb. 40. WR lesz), atlag TE.
Pickett jo lesz, DE sor kicsit gyenge szvsz, LB sor szinten atlag alatt. CB-ket nehezen tudom megtippelni is, sztem 1 jo lesz a harombol (valszeg Flowers), S atlagos.
Atlagos, cakk und pakk: 7-10

briaeros:
QB eros, RB poszt kicsit sovany sztem, WR-nel meg csak No 3 WR-ek.. TE poszton luxus. (Rendkivul erdekes taktika amugy,
kivancsi vagyok a vegeredmenyre)
DL sor mondjuk atlagos, de elegge keleti-part centrikus.. Willis stud, Wake-et majd meglatjuk. Mays olyan keson szep huzas (Polamalu nagy kockazat es reach sztem), CB sor megint lutri.
Nem igazan tetszik oszinten szolva (10-13)

Horiet nem latom most, tobbieket nem turom elo.. egyelore ennyi 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
QB: McNabb, Trent Edwards
RB: Ronnie Brown, Bradshaw, Sproles, Donald Brown
WR: Andre Johnson, Evans, Mike Williams (Bucs)
TE: Finley, Heap
DT: Suh, Fred Robbins
DE: Kampman, Abraham, Randy Starks
LB: Vilma, James Harrison, Weatherspoon, Anthony Spencer
CB: Woodson, DRC, Grimes
S: Branch, Sanders, Kenny Phillips
K: Kaeding
P: Rocca
HC: Cards

valaki értékelje
több mint 14 éve
Göbi Indianapolis Colts 731 — Retired WR
Tudom elkövettem pár nevetséges hibát, Schobel, Brown...de alapvetően, nem vagyok elégedetlen...olvasgattam sokat taktikáról és egyebekről, talán azt sem ártott volna, hogy ki vonul vissza hehehe

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem vagyok elégedett, főleg a védelemmel nem.

QB: Rivers, Orton - ez zsír
RB: Mendenhall, Wells, Portis - Ettől az egységtől nagyon sokat várok, Mendenhall szvsz nagyon-nagyon állat lesz
WR: Driver, Wallace, Jacoby Jones, Washington - solid, Wallace-tól nagyon sokat várok
TE: Celek - nagyon jó
DT: Hampton, Jamal Williams - mindegy, bár itt mindkét kiszemeltemet az orrom előtt vitték el
DE: Ray Edwards, Jarret Johnson, Aaron Smith - gyengus, mert nincs benne igazi primetime sackmester
LB: Mayo, Timmons, Keith Rivers, Shaun Philips, Roth - ettől az ötöstől és főleg a kezdőktől és azon belül is a Mayo-Timmons duótól sokat várok
CB: Sheldon Brown, B-Mac, Florence - gyengus
S: Dawan Landry, Hope, Michael Lewis - solid
K: Reed - szvsz a Steelers sokszor kényszerül majd FG-re, nem vagyunk jók RZ-ben
P: Lechler - egyik legjobb, de mindegy
HC: Packers - jók lesznek


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
http://games.espn.go.com/ffl/tradingblock?leagueId=30919&teamId=21
trade block updatelve

több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
11 Frank Gore, SF RB - nem igazán örültem neki, de nem akartam LB/QB-t reachelni, szóval nem volt más lehetősegem.
26 Reggie Wayne, Ind WR - ennek viszont nagyon örültem.
47 Arian Foster, Hou RB - valószínű reach, de sztem 1000-1200 yard kitelik tőle, és mondjuk 8-10 TD. Nem volt túl sok értelmes RB már bent.
62 Paul Posluszny, Buf LB - ez steal, TOP 5 LB lesz
83 Joe Flacco, Bal QB - sokat várok tőle, 4000+ yard, 25-30 TD
98 Bernard Pollard, Hou S - 100+ tackle, és sok egyéb nyalánkság mellé (sztem a Houston gyenge lesz, sok teköl a védőktől)
119 Justin Tuck, NYG DE - tacklemasina, elit DE
134 Mario Williams, Hou DE - dettó
155 Darnell Dockett, Ari DT - idén is rámentem a DL-re, elég erősen
170 Geno Hayes, TB LB - nem a legerősebb második LB, de ilyen későn már nem vészes húzás
191 Robert Meachem, NO WR - ez utólag nem tetszik annyira, sztem itt még várhattam volna kicsit...
206 Kelly Gregg, Bal DT - jó lesz, 50+ tackle idén is lesz, Cody nem fog annyi snapet elvenni
227 Cedric Griffin, Min CB - fene tudja.. a CB-ket sosem lehet tudni, pláne, hogy Winf visszajött
242 Devin Aromashodu, Chi WR - sokat várok tőle, No 2
263 Ellis Hobbs, Phi CB - remélem returnerekedik, akkor jó pick
278 Laurent Robinson, StL WR - sokat várok tőle, No 3
299 Stylez White, TB DE - ilyen későn már elmegy, hármas számú DE-nek kifejezetten erős
314 Bernard Scott, Cin RB - sztem steal.. remélem Benson elbénázza idén a kezdő szerepkört 😛
335 Keith Bulluck, NYG LB - szolid hármas lesz, a fiatalok mellett jut neki is tackle
350 Donte Whitner, Buf S - ez akár még steal is lehet.. pláne, ha a BUF védelem pocsék lesz, mint várom
371 Jason Campbell, Oak QB - backup, de ilyen későn már steal
386 Leon Washington, Sea RB - returnernek várom, bye week-re jó lesz
407 James Butler, StL S - tacklemasina gyenge csapatból/védelemből
422 Fred Davis, Was TE - kellett egy TE, a maradékból a legjobb volt..
443 Javier Arenas, KC CB - returner, pad
458 Chargers Coach, SD HC - maradékból ez tetszett a legjobb, mindegy
479 Jason Hanson, Det K - "maradékból ez tetszett a legjobb, mindegy" part II
494 Mat McBriar, Dal P - "maradékból ez tetszett a legjobb, mindegy" part III
515 Larry Grant, StL LB - gyenge védelem, még egy LB, hátha berobban

A védelmem ütős lesz, talán a No 2 RB kicsit gyenge, de a védelemtől sokat várok... közepes draft, 5-8 közé várom a csapatot.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
QB: Palmer, Bradford - Palmer idén csak jó lesz végre...
RB: Deangelo Williams, Mathews, Cadillac, Chester Taylor - nem a legerősebb, de 3 kezdő futó, a tavalyi Larry Johnson-Steve Slaton duohóz képest "enyhe" javulás
WR: Crabtree, Harvin, Floyd, Burleson - Crabtree 1000+ yard lesz, szerintem Rice hiányában Harvin is (plusz return), Floyd pass heavy offense 1st WR, Burleson meg CJ mellett kevesebb figyelmet fog kapni, PR is, utolsó körben steal szerintem,viszont igazi sztár WR nincs
TE: Miller - jó közepes, de miután a legjobb 5-6 TE-ről lecsúsztam, már mindegy volt igazából
DT: Mike Wright, Sedrick Ellis - Wright-tól sokat várok kezdő 3-4-es DE-ként
DE: Bryan Thomas, Andre Carter, Clemons - két 3-4-es OLB, meg egy csak pass rusher, a két OLB jó lesz stabilan 4-5 tackle-re reményeim szerint, minden más csak extra
LB: Bradley, Tatupu, Cushing, Witherspoon - 4. hét után szerintem top LB-sor lesz ez, addig Witherspoon se rossz Cushing helyett
CB: Dahl, Ball, Devin McCourty - két safety, majd kiderül, mire jók, McCourty-t pedig tesztelni fogják rendesen
S: Coleman, Leonhard, Burnett - Coleman stabil tackler, Leonhard Rhodes távozásával szerintem az egyik legeredményesebb Jets-védő lesz, Burnett meg majd kiderül
K: Buehler - dallasi rúgó, sok XP, remélhetőleg kevés kihagyott FG
P: Colquitt - Kansas punter nem unatkozik soha
HC: Texans - elsőre jó lesz, majd meglátjuk, legfeljebb match-up alapján variálom

Tippelni nem merek a tavalyi év után.

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
QB: PM, Freeman. Nem kell kommentár, PM egyszer nekem is tehet egy kis jót.

RB: Forte, J. Harrison, M. Bush, Slaton. Gyenge eresztés, mert nagyon szarul jött ki az első két körben a behúzható népség. Azért elkaristoglathatnak, szerintem nem leszek velük nagyon gáz.

WR: R. Moss, Nicks, Royal, Walter. Mosst rühellem de ott muszáj volt, Nicks sztem első számú playmaker lesz a Giantsben, Royal kreatív, Walter meg AJ mellett veszélyes lehet ha ép marad.

TE: Winslow. Freemannek egyetlen értelmes célpontja, a tavalyit hozni fogja.

DT: T. Brown, D. Edwards. Mellékes poszt, Brown azért jó lehet.

DE: T. Scott, Hayes, D. Morgan. Gyengus lett ez,a ztán lehet mégsem, Hayesben és Morganben nagy a potenciál csak jöjjön ki. Scott meg játsszon...

LB: DQ, Levy, Farrior, Diles. DQt szeretem és remélem visszatér az elit szintre, Levy szar D-ben mike, Farrior évezredek óta konstans, Diles meg most elég biztosnak tűnik a Texansban. Úgyis jön majd ide valami FA majd.

CB: Finnegan, J. McCourty, Quin. Állandóan passzolni fognaki ránk, jó a ekzdő duót magamnál tudni, pláne, hogy Cortland zúz. Quin pedig azért jött mert kareem jackson le lett nyúlva.

S: R. Harper, D. Manning. El kell tudják vinni a csapatot valameddig. De ide is mindig jut FA.

K: Rackers. Texansban szerezhet pármillió pontot.

P: Kern. Csak.

HC: Panthers. Főbunkó Viking elvitte Fisht a pofám elől amiért szívből gyűlölöm és előre várom, hogy tönkreverhessem, ez maradt.

Összességében elégedett nem vagyok, idei három draftomból leggyengébb, de nagyon fos poziból draftoltam, képtelenség volt hamar RBt húzni gigareach nélkül.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Esélye sem lesz senkinek
QB: Brady, Sanchez - 16.re nem rossz TB. Mindig QBval kezdek ebben a ligában. Rivers volt a legjobb megmaradt de őt nem fogom húzni. Sancho byera jó lesz
RB: S.Greene, Felix Jones, Traktor Hillis - A kezdők állatok. Hillis meg 2. RB lesz Hardesty hiányában. Mindig van benne jó meccs
WR: G.Jennings, Gaffney, L.Murphy, Golden Tate, Edelman - Jennings hatalmas steal szerintem a harmadik körben. Gaffney és Murphy legalább elsőszámú WR. Edelman elmegy, Tate-et meg majd meglátjuk. Projekt pick
TE: V.Davis, Scheffler - Vernon elit TE, Sheff meg kb 2. számú célpontja lesz Staffordnak 600-700 yard körül várom. Jó redzoneban is.

DT: ALUALU, Jason Jones, Okoye - Jones geci jó fantasyban, ALUALU meg a király. berícseltem poénból, de a DT a legkevésbé fontos poszt
DE: Ayers, Hali - Két OLB akit meghagytak DE-nek. Ayerstől sokat várok
LB: Bradie James, Bart Scott, Hawthorne, Goff, Brandon Spikes - James szolíd, akár csak Scott. Hawthorne tavaly állat volt. Goffot meglájuk mire megy kezdőként, Spikes meg szerintem tacklegyár lesz.
CB: Richard Marshall, Powers - Marshall alap fantasy CB. Sok tackle. Powers hasonló
S: A.Rolle, Michael Griffin - Elmegy.
K: Feely - Szar a cards -> Sok hosszú FG 😊
P: Szittyamagyarhős - 😊
HC: Jets - Legjobb választás

Legjobb 8ba várom magam. Majd meglátjuk. Nekem tetszik a csapat.
Hajrá ÉN!
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Ők lettek idény az én picikéim:

Qb: Brees, Anderson
RB: LeSean McCoy, Fred Taylor, Kareem Huggins
WR: Ochocinco, Sims-Walker, Mason, Brandon Tate
TE: R. Gronk
DT: Wilfork, Marcus Stroud, J Bannan
DE: Gocong, Shaun Ellis, Jacob Ford,
LB: B Ruud, L Fletcher, Dhani Jones, Zack Follett
CB: A Winfield, Chris Johnson (Oak), Terrence McGee
S: Atogwe, Abram Elam, Roy Williams
K: Akers
P: D Jones
HC Bengals

gsn listája alapján a D-m brutál erős, viszont az O-m pocsék. Remélem a valóságban is így van, legalább a D-m erős lesz ha már az O-m pocsék. 😀 Cél a bent maradás. 😊

trade ajánlatok jöhetnek PM-ben, természetesen O embereket várok, elsősorban RB.
több mint 14 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
A tavalyi draft jobban sikerült, cél a PO-ba kerülés.

QB: Schaub, Henne, Tarvaris Jackson (Mr. Irrelevant)
RB: Forsett, McFadden, Kevin Smith
WR: Hester, Bowe, Britt, Morgan, Heyward-Bey
TE: Cooley
DT: Ratliff, Cullen Jenkins
DE: Kelsay, Aley Brown, Tyler Brayton
LB: Jon Beason, David Harris, E.J. Henderson, Stephen Cooper
CB: Tramon Williams, Antonio Cromartie
S: Bell, Rhodes, Babineux
K: Gould
P: Ryan
HC: Saints

Egyik LB-m vihető elsősorban RB-ért cserébe.