bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az MNF újra számolás előtt 222 - 224 oda és mivel nekem nem játszott emberem odaát meg 3 szóval akkor ebből már L lesz
igazi szoros rangadó volt grat 😊
ha nem hallgatok másra az RB-WR kérdésben akkor nyerhettem is volna de azért nem lett volna igazságos mert nekem maradt kevesebb pont a padon 😊
több mint 13 éve
tothbebe 19 — Steelers fan
a szokásos 300+ jóslás nagyon mellé ment......

Ki is kapok, szóval gratulálok tothbebe!!!!

Braylon Edwards: dropkirály, eddig nulla, a héten piás vezetés is. Nem mertem betenni - 19 pont.
Shaun Ellis: rajta sokat gondolkodtam, nem tettem be - 10 pont (a két kezdő DE összesen nem hozott ennyit, pedig elvileg LB is mindkettő)

Hátra van még Finley 13 pont a jóslás és a Packers HC. 20 pont hártányom van. Ez azt jelenti, pont ki is kaptam!!!Kájzerszóze
Azert en meg nem vagyok ennyire magabiztos, szoros lesz ez meg szerintem :/ 😊


You're waiting for a train - a train that will take you far away. You know where you hope the train will take you, but you can't know for sure. But it doesn't matter...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
lehet meglesz a BMS második győzelme, ehhez Cutler és Matthews gyenge, Nick Collins erős produktum szükséges
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Colliera opciós jogom van 😂 én draftoltam csak én állat kidobtam.Antman
Ezen miért nem lepődök meg?
több mint 13 éve
Antman Chicago Bears 397
Colliera opciós jogom van 😂 én draftoltam csak én állat kidobtam.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet hogy meglesz életem első fantasy tradeje, mert ez a WR-sor így kicsit túl sok, Collie 31 pontja a padon maradt most is.Tomeee
mindjárt megsajnállak 😛

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
a szokásos 300+ jóslás nagyon mellé ment......

Ki is kapok, szóval gratulálok tothbebe!!!!

Braylon Edwards: dropkirály, eddig nulla, a héten piás vezetés is. Nem mertem betenni - 19 pont.
Shaun Ellis: rajta sokat gondolkodtam, nem tettem be - 10 pont (a két kezdő DE összesen nem hozott ennyit, pedig elvileg LB is mindkettő)

Hátra van még Finley 13 pont a jóslás és a Packers HC. 20 pont hártányom van. Ez azt jelenti, pont ki is kaptam!!!



több mint 13 éve
Tomeee 753
Lehet hogy meglesz életem első fantasy tradeje, mert ez a WR-sor így kicsit túl sok, Collie 31 pontja a padon maradt most is.Tomeee
És kit kérsz érte?zinedine5
Még nem biztos hogy Collie megy közülük, a hét folyamán eldöntöm. RB kéne.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Lehet hogy meglesz életem első fantasy tradeje, mert ez a WR-sor így kicsit túl sok, Collie 31 pontja a padon maradt most is.Tomeee
És kit kérsz érte?
több mint 13 éve
Tomeee 753
Lehet hogy meglesz életem első fantasy tradeje, mert ez a WR-sor így kicsit túl sok, Collie 31 pontja a padon maradt most is.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
...de szoros lesz ez így...

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
a rangadón meglesz a 200 pont de valszeg nem lesz elég, de így ki lehet kapni mert én a magamét megtettem csak nem volt szerencsém az ellenféllel, remélem azért nem Mario 0 pontján fog múlniOrk
Szerintem kb. 230 - 220-ra megnyered. Az újraszámolás meg egyébként is rengeteget változtathat még az eredményen, +-20 pont könnyen benne lehet.

Az én összecsapásom is érdekesen alakult:
Godfrey-t hosszas tanakodás után leültettem, erre nyilván csinált 11 tackle-t, meg egy intet. 😀
A másik remek húzásom a 49ers HC behozása volt a Cards helyett... még jó, hogy a többi nagyjából bejött, így a meccs nyertnek látszik, hacsak Rodgers nem dob 40 pont felett.kd
Hátha dob. Már csak ebben bízok, meg az átszámolásban. Valami kicsi sanszot kaphatnék még! innen szép nyerni! 😊
Valahogy nem megy ez nekem az idén......




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a rangadón meglesz a 200 pont de valszeg nem lesz elég, de így ki lehet kapni mert én a magamét megtettem csak nem volt szerencsém az ellenféllel, remélem azért nem Mario 0 pontján fog múlniOrk
Szerintem kb. 230 - 220-ra megnyered. Az újraszámolás meg egyébként is rengeteget változtathat még az eredményen, +-20 pont könnyen benne lehet.

Az én összecsapásom is érdekesen alakult:
Godfrey-t hosszas tanakodás után leültettem, erre nyilván csinált 11 tackle-t, meg egy intet. 😀
A másik remek húzásom a 49ers HC behozása volt a Cards helyett... még jó, hogy a többi nagyjából bejött, így a meccs nyertnek látszik, hacsak Rodgers nem dob 40 pont felett.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a rangadón meglesz a 200 pont de valszeg nem lesz elég, de így ki lehet kapni mert én a magamét megtettem csak nem volt szerencsém az ellenféllel, remélem azért nem Mario 0 pontján fog múlni
több mint 13 éve
Tomeee 753
Jé, van offense-em. Tolbert meg remélem ma villant, nem lesz Mathews.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Akkor sok szerencsét mindenkinek a következő fordulóhoz!



több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
most hogy Session O lesz még jobban utálom azt aki aljas módon felszedte előttem a fetomy által botor módon kidobott Brackettet P de már csak 2 hét és Cush visszatérhetOrk
Bocs!
Nem láttam, hogy jössz utánam! 😀
A jövő héten kicsit sokan lesznek bye weeken....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amikor azt cseréltük, Jackson-hoz nem írtak sérülést.fetomy
Ez nem igaz. Augusztus 11-én sérült meg, úgy volt, hogy másfél-két és fél hónapot kihagy miatta, a műtét sem volt kizárva. Megkezdte a limitált edzéseket a múlt héten, ha játszhat is hamarosan, jóideig nem lesz még kezdő.gsn
Mindegy volt, hogy sérült vagy nem. Playoffra tacklegyár lesz és azért mentem bele a cserébe.
Elsőre nem tünik jó boltnak, de szezon második felére , szerintem már OK lesz.zinedine5
most rakták IR-re 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
most hogy Session O lesz még jobban utálom azt aki aljas módon felszedte előttem a fetomy által botor módon kidobott Brackettet P de már csak 2 hét és Cush visszatérhet
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Értem. Azt hittem, ha elmagyarázom, hogy Turner egyedül jobb, mint a másik kettő együtt, akkor az egyértelmű. De legközelebb akkor beleírom azt a szót is, hogy vétó 😉^^
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Fetomy: ha azt írod hogy ez komolytalan, akkor azt jelenti VÉTÓ? Hát szerintem nem.
Ha azt akartál volna, és ott nem tudsz akkor itt írsz, hogy mivel ott nem tudtam, akkor itt szeretnék szólni, hogy vétó.

Nem tanítalak, csak ha világosan akarsz fogalmazni, akkor nem így kell.


Eaglesfan: örülök hogy te is szóltál.



több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy: ha nevetségest írsz, az még nem az hogy vétóznál.

Néma gyereknek anyja sem érzi a szagát!Kájzerszóze
Milyen néma gyereknek????? Ember, olvasd már el újra azt a hszt... Még mi a fenét írjak bele?? Teljesen nyilvánvalóan le van írva, hogy Turner egymaga jóval értékesebb, mint Clayton, nemhogy még mellé adjanak egy 10 pontos DE-t.....

Mellesleg de, ha azt mondom, hogy "ez a trade komolytalan, nevetséges", az pontosan azt jelenti, hogy ha rajtam múlik, tuti, hogy nem engedném. És mivel annyit kaptam e-mailben, hogy a trade megköttetett, gondoltam ebben a ligában nincs vétó, nem fogom ide beírkálni, hogy márpedig én akarok. Mi változott volna, ha azt mondjuk, hogy vétó? Semmi. Vagy hárman szóltunk, hogy a trade komolytalan, te meg annyit reagáltál, hogy ez van, te csak elfogadtad.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok én ajánlottam fel a trade-t szóval ennyit erről!
Lehet hogy hülye voltam, de ez van.
Röhögjetek csak ki, leszarom, de Kajzert meg hagyjátok békén ő csak elfogadta.
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 096 — playoffs???
Egy valaki személyeskedett csak, nem Te Wyatt.

marad az alapbeállítás és kész, majd két nap után a gép jóváhagyja.

Fetomy: ha nevetségest írsz, az még nem az hogy vétóznál.

Néma gyereknek anyja sem érzi a szagát!

Orr-tone ügyében nem döntöttetek még?



több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha itt írtok, az is megfelel, ha érthető. A korábbi hozzászólások meg nem ezt takarták................Kájzerszóze
Szerintem én eléggé érthetően elmagyaráztam, hogy miért nevetséges a trade...................

Egyébként hagyjuk a drámát, ezentúl ki kell várni a két napot, aztán kész 😉fetomy
Egyetértek. Meg különben is itt mindenki szeret mindenkit, nem kell ezt ilyen komolyan venni.
Elvégre ez csak hárobú, nem háború. 😊
Remélem ezért most nem mondasz le a posztról, Kájzer.