bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha itt írtok, az is megfelel, ha érthető. A korábbi hozzászólások meg nem ezt takarták................Kájzerszóze
Szerintem én eléggé érthetően elmagyaráztam, hogy miért nevetséges a trade...................

Egyébként hagyjuk a drámát, ezentúl ki kell várni a két napot, aztán kész 😉
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
irl is van ez ígyWyatt
de ott kisebb a tét. nincs kiesés.Höri
😂

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
irl is van ez ígyWyatt
de ott kisebb a tét. nincs kiesés.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én nem szóltam eddig egy rossz szót sem, minek is tettem volna, hiszen pont semmit nem csináltam a szervezésben, lebonyolításban
most sem mondtam, hogy etikátlan lehúzó lennél, mindössze annyit, hogy vicces ez a trade, és, hogy nem volt időm még vétózni sem (nem is biztos, hogy tettem volna)
am azt se figyeltem, kik kötötték akkor a trade-t, így személyeskedni még annyira sem tudtam volna 😛
de ha megbántottalak, akkor bocs, nem volt szándékom, láttam már billenősebb trade-et is, akkor sem hisztiztem, irl is van ez így

több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Soha ezzell nem volt gondja senkinek sem. Ha igen, akkor meg szóljatok, nem nyávogni kell.
😀 😀 😀 jeleket lehet nyomni, csak abból nem világos.
azért is írtam fentebb, hogy én sem nagyon értettem a cserét, míg végül elfogadtam.

Nem geci lehúzás volt, egy felajánlott cserét fogadtam el.

Volt tavaly is ami nem aratott osztatlan lelkesedést, de mivel ez volt az elvileg károsult játékos kifejezett kérése, hát tudomásul vette mindenki.

Egyedül Eaglesfan93 nem nyilatkozott még, de most már mindegy.

Ha tiltakozni akartok - nem feltétlen csak az espn oldalon lehet, hanem itt is. Jóváhagytam, mert épp akkor voltam ott.
Wyatt: ezért telt el olyan kevés idő közte.

Ha itt írtok, az is megfelel, ha érthető. A korábbi hozzászólások meg nem ezt takarták................

Szivesen csináltam eddig, de: ha személyeskedni, minősíteni akartok tegyétek. Csak akkor ehhez más mádám kell.

NEM FOGOK egyetlen trade-et sem jóvá hagyni. úgy cseréljetek, hogy a 48 óra meglegyen, mire a gép elintézi, én nem fogom leokézni - mint tavaly, kérésekre ugyebár. Nincs több tennivalóm a ligával, innen a gép intézi már.

Ha kell lemondok, ha kell le is lépek.

Ja!

Ha valakinek nem tetszett a másik korábbi cserék közül valamelyik, akkor szóljatok és azt is megmásítom.



több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
egészen pontosan egy perc sem volt az elfogadás és az érvényeztetés között, így pedig nehéz lett volna már vétózni 😊

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
igen nekem volt az a bajom, hogy amint a két csapat megegyezett akkor máris egyből át lett engedve minden trade így még az elbírálási időszak sem volt nem is beszélve az aggályok jelzéséről urambocsá member vétóról
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sanyi megfogalmazta a lényeget. Ez nem személyeskedés. A trade-ek átmenetele 2 nap. Ezalatt bárki vétózhat, a játékban, és ezt kötelessége megvitatni a kommishnak a ligatagokkal.
Ezért is nem lehet átnyomni a tradeket, csak kivételes esetben. Pl a szezonkezdetén, amikor nem telne le a draft és az első hét kezdete között a 2 nap. Ezen kívül szigorúan tilos, éppen a vétólehetőség miatt.
Mellesleg én nem szoktam olvasni ezt a topikot valószínűleg a sanyi sem, de Ork mondta hogy mi volt itt. Mert nem tudott vétózni a ligán belül/vagy nem lett figyelembe véve.
Ezt pedig nem szabad.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Egy dolgot kell tenni, minden egyes trade végrehajtása előtt megfigyelni, hogy van-e valakinek vele valamilyen problémája. Lehet vétózni és azt a commissionernek illik figyelembe vennie, főleg, ha egynél több résztvevő jelez vissza. Márpedig ez megtörtént itt a topikban a negyedik trade kapcsán. Mindenki véleményezhet, hiszen minden egyes tradenek hatása van a liga egészére, nem csupán a két fél véleménye számít. A vétó miatt érdemes a tradek átvitelével várni a következő játékhétig a commissionernek.

ESPN Standard League Fair Play Codex:

B: Collusive transactions

Collusion occurs when one team makes moves to benefit another team, without trying to improve its own position. One-sided trades are an obvious example of this. Another example is when a player drop is made so another team can pick up that player. Teams found in violation of this policy will be cancelled and their owners prohibited from participating in future ESPN Fantasy Games.

REMEMBER:
The game is for fun! Creating confrontation in your league inevitably leads to a bad game experience for all involved. Play hard, but play fair!

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
ez a Dqell még magyarázható.
De az ortonos nem. Az egyik oldal ad egy 1st fantasy WR-t és egy stabil 20 pontos QB-t, a másik meg egy meccsenként <10 carryt kapó RB-t és egy most már szar QB-t.
És úgy hogy ez a commish. EZ botrányos lehúzás.

A Turneres még annyira sem.

Ezt a kettőt csináljátok vissza mert etikátlan és fair playbe ütközik.haromt
Itt vagyok. Kinek mi a gondja?

Haromt: neked PM ment.



több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a Dqell még magyarázható.
De az ortonos nem. Az egyik oldal ad egy 1st fantasy WR-t és egy stabil 20 pontos QB-t, a másik meg egy meccsenként <10 carryt kapó RB-t és egy most már szar QB-t.
És úgy hogy ez a commish. EZ botrányos lehúzás.

A Turneres még annyira sem.

Ezt a kettőt csináljátok vissza mert etikátlan és fair playbe ütközik.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
az utolsó az tuti vétó. azt csináljátok vissza, de az Orton-os gáz így ebben a formában.
Dqwell Jackson meg nem is játszikharomt
Amikor azt cseréltük, Jackson-hoz nem írtak sérülést.fetomy
Ez nem igaz. Augusztus 11-én sérült meg, úgy volt, hogy másfél-két és fél hónapot kihagy miatta, a műtét sem volt kizárva. Megkezdte a limitált edzéseket a múlt héten, ha játszhat is hamarosan, jóideig nem lesz még kezdő.gsn
Mindegy volt, hogy sérült vagy nem. Playoffra tacklegyár lesz és azért mentem bele a cserébe.
Elsőre nem tünik jó boltnak, de szezon második felére , szerintem már OK lesz.
több mint 13 éve
Antman Chicago Bears 397
Az ortonos miért gáz?
Még a draft után nem sokkal, de az első hét előtt volt a csere.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az utolsó az tuti vétó. azt csináljátok vissza, de az Orton-os gáz így ebben a formában.
Dqwell Jackson meg nem is játszikharomt
Amikor azt cseréltük, Jackson-hoz nem írtak sérülést.fetomy
Ez nem igaz. Augusztus 11-én sérült meg, úgy volt, hogy másfél-két és fél hónapot kihagy miatta, a műtét sem volt kizárva. Megkezdte a limitált edzéseket a múlt héten, ha játszhat is hamarosan, jóideig nem lesz még kezdő.gsn
Igen, javítottam. Azért emlékeztem úgy, mert az akkori hírek szerint a 2-3. héttől már játszhat, tehát úgy voltam vele, hogy túl sokat nem von le az értékéből.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jackson (chest) is listed as out for Sunday's game against the Chiefs, the Browns' official site reports.
17-ei hír.

szerk: ja, ez a csere még előtte volt?kd
a draft után, mert akartam Malcolm-ot. 6-án egyébként.

Amúgy nem jól mondtam:

Jackson (chest) could be ready to return to the lineup by Week 2 or 3, Mary Kay Cabot of the Cleveland Plain Dealer reports.
Spin:
The news for Jackson keeps getting better. The original projection had him possibly missing the first two months of the season but now he could see action as soon as Sept. 19.

Ezt írták 2-án, és ez volt akkor az utolsó hír róla.
több mint 13 éve
gsn 3 548
az utolsó az tuti vétó. azt csináljátok vissza, de az Orton-os gáz így ebben a formában.
Dqwell Jackson meg nem is játszikharomt
Amikor azt cseréltük, Jackson-hoz nem írtak sérülést.fetomy
Ez nem igaz. Augusztus 11-én sérült meg, úgy volt, hogy másfél-két és fél hónapot kihagy miatta, a műtét sem volt kizárva. Megkezdte a limitált edzéseket a múlt héten, ha játszhat is hamarosan, jóideig nem lesz még kezdő.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jackson (chest) is listed as out for Sunday's game against the Chiefs, the Browns' official site reports.
17-ei hír.

szerk: ja, ez a csere még előtte volt?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az utolsó az tuti vétó. azt csináljátok vissza, de az Orton-os gáz így ebben a formában.
Dqwell Jackson meg nem is játszikharomt
Amikor azt cseréltük, Jackson-hoz nem írtak sérülést.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az utolsó az tuti vétó. azt csináljátok vissza, de az Orton-os gáz így ebben a formában.
Dqwell Jackson meg nem is játszik
több mint 13 éve
gsn 3 548
Fájdalmasak...

1. SGR traded Michael Boley, NYG LB to Avieholics
SGR traded Malcolm Jenkins, NO CB to Avieholics
AVIE traded D'Qwell Jackson, Cle LB to Guerillas

2. ANT dropped Brian Westbrook, SF RB to Waivers
ANT traded Wes Welker, NE WR to Dogevok
ANT traded Kyle Orton, Den QB to Dogevok
Dogs traded Brett Favre, Min QB to Boy's
Dogs traded Thomas Jones, KC RB to Boy's

3. SGR traded Darren McFadden, Oak RB to Boy's
ANT traded Chris Cooley, Was TE to Guerillas
ANT traded Michael Bush, Oak RB to Guerillas

4. Dogs traded Mark Clayton, StL WR to Gangsters
SZG traded Michael Turner, Atl RB to Dogevok
SZG traded Stylez White, TB DE to Dogevok
Dogs dropped Donald Brown, Ind RB to Waivers

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na álljunk csak meg.
milyen tradek voltak?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tavaly volt olyanról szó, hogy a commish átnézi a trade-eket, és nem engedi, ha valami egetverő nagy baromság történne, pl. egy már bukott csapat eladományozná a játékosait a playoffosoknak.
Persze gondolom ez nem működik, ha a commish kap ilyen ajánlatot... 😛
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ha már ilyen jót derültök: legalább 10 percig néztem, bámultam, nem értettem. Végül elfogadtam.
Mondjuk jó elkapó hiányzik, de Welker mellett eddig Royal is jól teljesített.Kájzerszóze
Tavaly én is így jutottam hozzá Thomlinsonhoz és R.White-hoz talán egy CB vagy S árán...... úgyhogy nem replikázok! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Ha már ilyen jót derültök: legalább 10 percig néztem, bámultam, nem értettem. Végül elfogadtam.
Mondjuk jó elkapó hiányzik, de Welker mellett eddig Royal is jól teljesített.



több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mondjuk ez elég vicces volt 😛Wyatt
mi?Kájzerszóze
még a Clayton-féle trade-re gondoltam 😊Wyatt
Én azóta röhögök 😀 Ez azért nagyon komolytalan volt 😀 Egy hogy a hátralevő meccsekre is kell gondolni, de azért nonszensz, hogy Turner-nél csak azt nézi valaki, hogy 4 és 7 pont... Bár végülis bizonyára lényegtelen, hogy a 4 pontot a Steelers ellen szedte össze, akik ellen pl. a Titans-es Chris Johnson mennyit is szerzett? 2-t talán? A második héten meg Turner 1 negyed, és a 2-ból 2 percig tudott játszani, azalatt futott 76 yardot... (8.6-os átlag)

Persze mindez nem probléma, legalább nevettem egy jót ^^

ui.: Mondjuk azért sajnálom, mert nekem is jól jött volna egy top5 futó ilyen olcsón 😊