bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
igazi lila henger 😀Ork
off
És abban mi a jó? (a Fradi-Újpestben)
A füstbomba, a késelés, az utcai "harc", a rohamrendőrség, a "parasztozás", a köpködés, a lezárt szektorok, a buszok és a metró szétverése? (mindegy, hogy lila, vagy zőőőőőd!)
Mert értékelhető foci nincs!
Én már 10 éve ki sem járok...... és a fiam nem is fogja megtudni, milyen volt egy kettős meccs a Népstadionban, mert ide nem viszem! :/
Egyébként sok boldogságot! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Jellemző, hogy Arian Foster pont "ellenem" játsza élete meccsét.... :mad: Az a 45 pontot képtelenség behozni! a LB sorom össz 26 pontját meg már nem is minősítem. 😕11
végül nem kellett Foster a pontjai nélkül is meglett a 200+ pont és a győzelem
de így 252 pont a 3. legtöbb és 2 újpest lesz a top 3ban igazi lila henger 😀
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
amúgy is hárobújules
Erről van szó! 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
amúgy is hárobú

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem is volt vita
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Szerintem amit a program enged azt szabad.jules
Gyerekek!
Egy ilyen sz@rral ne rontsuk már el a fórumot!
Ugyan arra szavaztam, hogy kell HC, de belátom, mindenki úgy állítja be a csapatát, ahogy akarja, tudja. Ha nincs HC, hát nincs. Ha nincs RB, hát nincs.....
Kajzer! (commish)
Zárjuk le a vitát. :cool:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
Szerintem amit a program enged azt szabad.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szavazzon mondjuk egy TTT, Rajna, Igor nevekkel felálló, ligán kívüli fantasy insider világtanács, aztán készkonqueror
Sőt rögtön kérjük ki az alkotmánybíróság véleményét is....GRAFI
én a council of nine véleményét kérném ki.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
szavazzon mondjuk egy TTT, Rajna, Igor nevekkel felálló, ligán kívüli fantasy insider világtanács, aztán készkonqueror
Sőt rögtön kérjük ki az alkotmánybíróság véleményét is....GRAFI
nem kötelező megfogadni a javaslatom

de három ember hamarabb döntene, mint hogy itt menjen a szájtépés oldalakon át

vagy akkor döntsön a commish egymaga. diktatúra rulez. nekem tökmindegy, ha zavar irogatásom akkor annyit írok csak ide győzelem után hogy 😊 zakó után meg hogy 😕
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
szavazzon mondjuk egy TTT, Rajna, Igor nevekkel felálló, ligán kívüli fantasy insider világtanács, aztán készkonqueror
Sőt rögtön kérjük ki az alkotmánybíróság véleményét is....
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából nincs min szavazni. Ha nem akar nem kell HC. ugyanúgy, ahogy RB-t sem muszáj berakni, vagy akármi mást. Bárki megteheti, hogy nem rakja be a HC-t, ha szerinte az számottevő előnyt jelent 😉 Szerintem. 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
szavazzon mondjuk egy TTT, Rajna, Igor nevekkel felálló, ligán kívüli fantasy insider világtanács, aztán kész
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem mindenkinek szíve joga, hogy indít-e pl. QB-t, miért lenne a HC más? (nyilván a HC szerzi a legkevesebb pontot a szezonban, de azért kis ésszel pozitívba lehet kihozni, szóval hosszú távon csak magának árt, ha nem indít)

Mellesleg én nem bánnám, ha az ellenfelem egy játékost sem játszatna. 😊kd
Egyetértve azzal, hogy szíve joga indítani vagy sem, (tehát én a nem kötelező mellett vagyok), a HC-nál az a nagy gebasz, hogy általában a 32-ből 16 minuszban zár (nekem pl 49ers -7 pont, hogy rohadnának meg), azaz nem kell élete betlijének lenni, hogy minuszban legyen, hanem 50% esély van rá.

De ez is csak taktika, mint az egész játék, úgyhogy mindenki tegyen a belátása szerint.zinedine5
Nyilván nem 50% esély van rá, különben az összes csapat nagyjából egyformán végezne az évad végén, nem pedig 16-0 és 0-16-tal, de ez már szőrszálhasogatás. 😊
Tavaly 14 HC fejezte be negatív mérleggel a szezont, itt azért van mozgástér minden héten. (bár nem tudom mennyien foglalkoznak HC cserélgetéssel az adott ellenfélnek megfelelően - én többnyire csak K-t szoktam)
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Szerintem mindenkinek szíve joga, hogy indít-e pl. QB-t, miért lenne a HC más? (nyilván a HC szerzi a legkevesebb pontot a szezonban, de azért kis ésszel pozitívba lehet kihozni, szóval hosszú távon csak magának árt, ha nem indít)

Mellesleg én nem bánnám, ha az ellenfelem egy játékost sem játszatna. 😊kd
Egyetértve azzal, hogy szíve joga indítani vagy sem, (tehát én a nem kötelező mellett vagyok), a HC-nál az a nagy gebasz, hogy általában a 32-ből 16 minuszban zár (nekem pl 49ers -7 pont, hogy rohadnának meg), azaz nem kell élete betlijének lenni, hogy minuszban legyen, hanem 50% esély van rá.

De ez is csak taktika, mint az egész játék, úgyhogy mindenki tegyen a belátása szerint.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintem nem para, ha nincs, van ismerősöm, aki egy ponttal vezetett, és inkább kivett egy akár 10-20 pontra is esélyes játékosát, nehogy élete betlije után szopjon vele 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem mindenkinek szíve joga, hogy indít-e pl. QB-t, miért lenne a HC más? (nyilván a HC szerzi a legkevesebb pontot a szezonban, de azért kis ésszel pozitívba lehet kihozni, szóval hosszú távon csak magának árt, ha nem indít)

Mellesleg én nem bánnám, ha az ellenfelem egy játékost sem játszatna. 😊
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
jól eldumáltok. akkor mi legyen a HC témában?



több mint 13 éve
jules New England Patriots 101 — ideasokszart@gmail.com
Akkor az enyém teljes boldogság?
6-0, Pats, fantasy...
Kár, hogy nem lesz mindig így.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az igen 😂
bocsi, az újpestből valamiért ork jutott elsőre eszembe 😀
akkor Jules-től szopok, de IRL akkor is happy 😛

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
én nagy zacsit kapok orktól, de üsse kavics, amíg irl ilyen szépen alakulnak az eredmények 😛Wyatt
milyen kár, hogy jules ellen nyomod
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én nagy zacsit kapok orktól, de üsse kavics, amíg irl ilyen szépen alakulnak az eredmények 😛

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
valószínű az még az újraszámlálás előtti eredmény voltSzesze
ja hogy ilyen is van

amúgy rutinos arcok, 147 szerzett pont az sok vagy kevés? Suggs van még nekem, nagyot nem fog ugrani, fetomynál meg ottvan a fantasyszinten sztár safety Weddle + Larry English, pár sack lehet

csak hogy tudjam, hogy én voltam fos, vagy fetomy szerzett extrém sok pontot 😛 pont ex-Sooner barátom, Lofton végzett ki 😕konqueror
Kb 200 körül az már okés. Ezért szívás hogy én most kb 190 szerzett ponttal fogok kikapni 😊Tomeee
😂
akkor mindketten szarok vagyunk 😊 hülye játékosok 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
200 alatt byeweek mentes fordulóban a 147 nagyon szerény
több mint 13 éve
Tomeee 753
ezt te hol nézed? 147-140 ide, legalábbis nálam ez szerepel

mondjuk valszeg kikapok :/konqueror
valószínű az még az újraszámlálás előtti eredmény voltSzesze
ja hogy ilyen is van

amúgy rutinos arcok, 147 szerzett pont az sok vagy kevés? Suggs van még nekem, nagyot nem fog ugrani, fetomynál meg ottvan a fantasyszinten sztár safety Weddle + Larry English, pár sack lehet

csak hogy tudjam, hogy én voltam fos, vagy fetomy szerzett extrém sok pontot 😛 pont ex-Sooner barátom, Lofton végzett ki 😕konqueror
Kb 200 körül az már okés. Ezért szívás hogy én most kb 190 szerzett ponttal fogok kikapni 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...

konqueror – Fetomy: 142 -134 (Suggs illetve Weddle és English van hátra)
Kájzerszóze
ezt te hol nézed? 147-140 ide, legalábbis nálam ez szerepel

mondjuk valszeg kikapok :/konqueror
valószínű az még az újraszámlálás előtti eredmény voltSzesze
ja hogy ilyen is van

amúgy rutinos arcok, 147 szerzett pont az sok vagy kevés? Suggs van még nekem, nagyot nem fog ugrani, fetomynál meg ottvan a fantasyszinten sztár safety Weddle + Larry English, pár sack lehet

csak hogy tudjam, hogy én voltam fos, vagy fetomy szerzett extrém sok pontot 😛 pont ex-Sooner barátom, Lofton végzett ki 😕