bowl.hu div. 2./B

18 feliratkozó

8 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
á faszba, 1 meccs után vesztésre állok fetomyval
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem rossz, de remélem eldarállak a Sooners fan rivalry week keretén belül 😛konqueror
meglássuk, mindenesetre szép lenne ha döntőznénk...persze csak Vandals W-el 😛 😊

|
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ház akkor FA-zz. szerintem még most is találsz jobbat mint mondjuk Curryharomt
Curry tényleg nagyon trágya volt tavaly fantasy szempontból. Tavaly én is draftoltam, de pár forduló után lapát volt, sokkal jobbak voltak nála FA-k közt is.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ház akkor FA-zz. szerintem még most is találsz jobbat mint mondjuk Curryharomt
na igen, az ilyenekre kell még rájönnöm, hogy mit hol hogyan lehet

(de igyekszem majd bizonyítani, hogy nemhiába lettem benyomva a ligába 😛 )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ház akkor FA-zz. szerintem még most is találsz jobbat mint mondjuk Curry
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Hát igen, ez lehet h tényleg bajnokcsapat lesz...Szesze
:cool:

bizonyítottam, hogy nem csak nevem miatt lettem benyomva a ligába 😛 szerintem sem rossz draft, pláne 1/14-es pozícióból 😀

hátrányom viszont, hogy először játszok, így a menet közbeni waiver, FA, trade, cserélgetés igencsak új lesz még, ahogy maga a csapatfelület is 😛 egy misclick és vége, mint Grafi Rice draftjánál 😀 majd valami öreg rókát más ligából még kifaggatok, menet közben mi a teendő (vagy eme ligából Tomit SÖRÉRT 😀 )

egyelőre amit lehetett azt megtettem 😊konqueror
Azért az LB sor itt cinkes. Suggs itt nem sokat ér. Akkor jó volt amikor DEnek volt írva, LBnek nincs elég tackle. Curry SLB-ként dettó. A többi valóban pofás, de az LBsor, ami itt kb a legfontosabb igen gyengeharomt
az a baj az igazi tackle gépezetek kimentek mikor LB pickre került a sor 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lau fantasyben nálam tavaly nagyon jó volt, akkor valahogy a 1x. körben húztam, idén is akartam, de nagyon korán kiment sajnaWyatt
Lau es Pos nalam TOP 4 LB 😊
Divat csapata valoban solid.. DT, DE, CB posztra is 1-1 elit ember, jo csapat ez.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Brown meg porcelánból vankonqueror
hát meg csapata se nagyon van 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lau fantasyben nálam tavaly nagyon jó volt, akkor valahogy a 1x. körben húztam, idén is akartam, de nagyon korán kiment sajna

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Első draftnak igencsak pofásHöri
Hát igen, ez lehet h tényleg bajnokcsapat lesz...Szesze
:cool:

bizonyítottam, hogy nem csak nevem miatt lettem benyomva a ligába 😛 szerintem sem rossz draft, pláne 1/14-es pozícióból 😀

hátrányom viszont, hogy először játszok, így a menet közbeni waiver, FA, trade, cserélgetés igencsak új lesz még, ahogy maga a csapatfelület is 😛 egy misclick és vége, mint Grafi Rice draftjánál 😀 majd valami öreg rókát más ligából még kifaggatok, menet közben mi a teendő (vagy eme ligából Tomit SÖRÉRT 😀 )

egyelőre amit lehetett azt megtettem 😊konqueror
Azért az LB sor itt cinkes. Suggs itt nem sokat ér. Akkor jó volt amikor DEnek volt írva, LBnek nincs elég tackle. Curry SLB-ként dettó. A többi valóban pofás, de az LBsor, ami itt kb a legfontosabb igen gyenge
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
az volt gáz, hogy 1/14 poziból mindig behúztam 2 játékost, aztán meg vártam fél órát, hogy "na, ki marad" 😀

Bradshaw remélem jó lesz, pont Ork elől vittem 😛

próbáltam nem tufa mód húzni csak BPA alapján, hanem megkavarni stealekkel. elején már borult a terv, QB run volt, de futót akartam, pedig Gore-t nem bírom 😛 utána meg muszáj volt QB 😊 csak Schaub maradt

EDIT: melyik csapat erősebb akkor? 😊konqueror
schaub engem is érdekelneKájzerszóze
nem állítottam, hogy eladó
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
az volt gáz, hogy 1/14 poziból mindig behúztam 2 játékost, aztán meg vártam fél órát, hogy "na, ki marad" 😀

Bradshaw remélem jó lesz, pont Ork elől vittem 😛

próbáltam nem tufa mód húzni csak BPA alapján, hanem megkavarni stealekkel. elején már borult a terv, QB run volt, de futót akartam, pedig Gore-t nem bírom 😛 utána meg muszáj volt QB 😊 csak Schaub maradt

EDIT: melyik csapat erősebb akkor? 😊konqueror
A legerősebbnek talán Divat csapata tűnik azok közül akik bemásolták. A futókat leszámítva tök erős minden poszt.Szesze
hát elején D#-re mentem rá, de azért azok se vészesek sztem... 😛Divat
akkor őt pedig megkritizálom én 😛

QB: PM, Freeman --> ezzel nincs gond, Freemannél azért drukkolj, hogy gyenge ellenfele legyen PM bye weekjén 😛
RB: Stewart, Sproles, Hightower, Kevin Smith --> Stewartnál gáz, hogy splitben lesz DeAngeloval, Sprolestől is vesz el carryt Mathews, többiek se annyira jók fantáziaszempontból
WR: TO, Doucet, Husi, Henderson --> TO-nál drukkolj, hogy szeresse Palmer(t) 😛 Doucetnek nincs QB-ja 😀 Husinál mák, hogy talált csapatot
TE: Shiancoe, Fred Davis --> Shiancoen én is gondolkodtam, nem rossz pick
DT: Dockett, Kyle Williams --> fantasy szempontból ez annyira nem fontos poszt
DE: Peppers, Tuck, Starks --> Bears defense 😛 ha Peppers szar lesz akkor legalább gyengít téged 😀
LB: Lau, Pos, Bradley, Demorrio Williams --> POZ le ne sérüljön 😛 Lau-ban én annyira nem bízok, de lehet rámcáfol
CB: R. Marshall, T. Thomas, Renaldo Hill --> szvsz ez se akkora depth, de fantasyban nem is a CB a fő pontgyár
S: Dawkins, Landry, Mike Brown --> Dawkinsnál mi van, ha ez lesz az a szezon, ahol végleg kipukkad 😀 Mike Brown meg porcelánból van
K: Akers --> fasza
P: Graham --> ezis
HC: Colts --> meg ezis

nem rossz, de remélem eldarállak a Sooners fan rivalry week keretén belül 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát Wyatt, azok után, hogy kiket húztál be közvetlen előttem, úgy hogy a következő pickem lett volna, nem biztos, hogy megérdemelsz bármilyen trade-et. 😀 😀 😀
1-2 név ezekből:
Laurence Maroney, Dez Bryant, Randy Moss, DeMarcus Ware, Brian Urlacher, Asante Samuel, Brandon Meriweather

Úgyhogy néha "szerettelek" nagyon... 😉

LT-n meg még gondolkozom 😉11
na akkor azért jók voltak a readek 😀
majd szólj ha találsz megfelelő ellenértéket 😊

több mint 13 éve
11 New England Patriots 22
Hát Wyatt, azok után, hogy kiket húztál be közvetlen előttem, úgy hogy a következő pickem lett volna, nem biztos, hogy megérdemelsz bármilyen trade-et. 😀 😀 😀
1-2 név ezekből:
Laurence Maroney, Dez Bryant, Randy Moss, DeMarcus Ware, Brian Urlacher, Asante Samuel, Brandon Meriweather

Úgyhogy néha "szerettelek" nagyon... 😉

LT-n meg még gondolkozom 😉

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
az volt gáz, hogy 1/14 poziból mindig behúztam 2 játékost, aztán meg vártam fél órát, hogy "na, ki marad" 😀

Bradshaw remélem jó lesz, pont Ork elől vittem 😛

próbáltam nem tufa mód húzni csak BPA alapján, hanem megkavarni stealekkel. elején már borult a terv, QB run volt, de futót akartam, pedig Gore-t nem bírom 😛 utána meg muszáj volt QB 😊 csak Schaub maradt

EDIT: melyik csapat erősebb akkor? 😊konqueror
A legerősebbnek talán Divat csapata tűnik azok közül akik bemásolták. A futókat leszámítva tök erős minden poszt.Szesze
hát elején D#-re mentem rá, de azért azok se vészesek sztem... 😛

|
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
az volt gáz, hogy 1/14 poziból mindig behúztam 2 játékost, aztán meg vártam fél órát, hogy "na, ki marad" 😀

Bradshaw remélem jó lesz, pont Ork elől vittem 😛

próbáltam nem tufa mód húzni csak BPA alapján, hanem megkavarni stealekkel. elején már borult a terv, QB run volt, de futót akartam, pedig Gore-t nem bírom 😛 utána meg muszáj volt QB 😊 csak Schaub maradt

EDIT: melyik csapat erősebb akkor? 😊konqueror
A legerősebbnek talán Divat csapata tűnik azok közül akik bemásolták. A futókat leszámítva tök erős minden poszt.
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
az volt gáz, hogy 1/14 poziból mindig behúztam 2 játékost, aztán meg vártam fél órát, hogy "na, ki marad" 😀

Bradshaw remélem jó lesz, pont Ork elől vittem 😛

próbáltam nem tufa mód húzni csak BPA alapján, hanem megkavarni stealekkel. elején már borult a terv, QB run volt, de futót akartam, pedig Gore-t nem bírom 😛 utána meg muszáj volt QB 😊 csak Schaub maradt

EDIT: melyik csapat erősebb akkor? 😊konqueror
schaub engem is érdekelne



több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na nekem ez sikeredett...
Előre bocsátom, hogy Rivers-t utálom, de az elején elindult QB run után nem nagyon volt más arternatíva. Bret apót tavaly megkaptam autopick, és egész jól muzsikált, de idén mégsem volt szívem behúzni.
A végén meg a Faulk, Edelman, Hernandez hármas az utolsó három pick-re meg volt inkább csapatszinpátia mint átgondolt választás. Ott már kevésbé voltam jártas játékosnevekben.
Aztán majd waiver-en kukázok, nekem 2 éve az ott szerzett játékosok hozták meg a bajnoki címet., mint pl Cassel.

Hálás lennék ha a mélyen tisztelt szakértők egyike ízekre szedne...

QB: Philip Rivers, Matthew Stafford
RB: Brandon Jacobs, LaDainian Tomlinson, Joseph Addai, Kevin Faulk
WR: Reggie Wayne, Donald Driver, Jabar Gaffney, Julian Edelman
TE: Antonio Gates, Aaron Hernandez
DT: Tony Brown, Anthony Adams, Vince Wilfork
DE: Andre Carter, David Bowens
LB: Kirk Morrison, Nick Barnett, David Hawthorne, Keith Bulluck
CB: Dominique Rodgers-Cromartie, Ronde Barber, William Gay
S: George Wilson, Reed Doughty
K: Nate Kaeding
P: Zoltan Mesko
HC: Saints

Kösz előre is!11
ide is írok akkor, ha már ott nem, LT valamilyen formában? 😊
amúgy nekem jöhet Rivers, kapsz érte nagy árat is én bírom

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
az volt gáz, hogy 1/14 poziból mindig behúztam 2 játékost, aztán meg vártam fél órát, hogy "na, ki marad" 😀

Bradshaw remélem jó lesz, pont Ork elől vittem 😛

próbáltam nem tufa mód húzni csak BPA alapján, hanem megkavarni stealekkel. elején már borult a terv, QB run volt, de futót akartam, pedig Gore-t nem bírom 😛 utána meg muszáj volt QB 😊 csak Schaub maradt

EDIT: melyik csapat erősebb akkor? 😊
több mint 13 éve
11 New England Patriots 22
Na nekem ez sikeredett...
Előre bocsátom, hogy Rivers-t utálom, de az elején elindult QB run után nem nagyon volt más arternatíva. Bret apót tavaly megkaptam autopick, és egész jól muzsikált, de idén mégsem volt szívem behúzni.
A végén meg a Faulk, Edelman, Hernandez hármas az utolsó három pick-re meg volt inkább csapatszinpátia mint átgondolt választás. Ott már kevésbé voltam jártas játékosnevekben.
Aztán majd waiver-en kukázok, nekem 2 éve az ott szerzett játékosok hozták meg a bajnoki címet., mint pl Cassel.

Hálás lennék ha a mélyen tisztelt szakértők egyike ízekre szedne...

QB: Philip Rivers, Matthew Stafford
RB: Brandon Jacobs, LaDainian Tomlinson, Joseph Addai, Kevin Faulk
WR: Reggie Wayne, Donald Driver, Jabar Gaffney, Julian Edelman
TE: Antonio Gates, Aaron Hernandez
DT: Tony Brown, Anthony Adams, Vince Wilfork
DE: Andre Carter, David Bowens
LB: Kirk Morrison, Nick Barnett, David Hawthorne, Keith Bulluck
CB: Dominique Rodgers-Cromartie, Ronde Barber, William Gay
S: George Wilson, Reed Doughty
K: Nate Kaeding
P: Zoltan Mesko
HC: Saints

Kösz előre is!

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Megkritizálom én, ha akarod 😀
Schaub oké, backup is elmegy. Gore nem rossz (gondolom 1/14.. én 1/11-re kénytelen voltam elvinni 😊), de rajta kívül nincs értelmes futód.. talán valaki beválik, de ez elég sovány lehet azért. A WR.ek viszonylag jó névből állnak, de én azért Marshallal kapcsolatban mindig szkeptikus vok, és Colstonnak bőven van társa -ettől függetlenül átlag feletti. Minek két TE? 😛

Ami miatt nem fogsz nyerni, az a védelem (mindig ez nyeri a bajnokságot), és az, hogy abszolút nincs bench a front seven mögött. Ráadásul a DL-ben inkább nevek (Allen stud, de a többi három nem fog zúzni) vannak, nem pedig fantasy producerek. Dansby okés mondjuk No 2 LB-nek, Suggs viszont mint LB elég gáz.. Curry pedig Hawthorne és Tatupu mellett, SLB-ként nem sok vizet zavar. Gyenge az LB sorod.
A CB-k elfogadhatóak, mondjuk átlag.. a S-k is, a többi lényegtelen.

Nem rossz csapat, és a PO meglesz, de a front seven/D nem elég erős a bajnoksághoz.Igor
Azért Bradshaw nem lesz rossz, Shockey gondolom hátsó körös volt (nálunk is FA). Az LB sor mondjuk tényleg vékony picit, de oda lehet találni embert azért később is.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mi lenne, ha Igor értékelné mindenki draftját? 😀
ha nem tetszik neki az ötlet, akkor elég az enyém 😂

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
na és igor az enyém? 😊
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=14130#p14130
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Megkritizálom én, ha akarod 😀
Schaub oké, backup is elmegy. Gore nem rossz (gondolom 1/14.. én 1/11-re kénytelen voltam elvinni 😊), de rajta kívül nincs értelmes futód.. talán valaki beválik, de ez elég sovány lehet azért. A WR.ek viszonylag jó névből állnak, de én azért Marshallal kapcsolatban mindig szkeptikus vok, és Colstonnak bőven van társa -ettől függetlenül átlag feletti. Minek két TE? 😛

Ami miatt nem fogsz nyerni, az a védelem (mindig ez nyeri a bajnokságot), és az, hogy abszolút nincs bench a front seven mögött. Ráadásul a DL-ben inkább nevek (Allen stud, de a többi három nem fog zúzni) vannak, nem pedig fantasy producerek. Dansby okés mondjuk No 2 LB-nek, Suggs viszont mint LB elég gáz.. Curry pedig Hawthorne és Tatupu mellett, SLB-ként nem sok vizet zavar. Gyenge az LB sorod.
A CB-k elfogadhatóak, mondjuk átlag.. a S-k is, a többi lényegtelen.

Nem rossz csapat, és a PO meglesz, de a front seven/D nem elég erős a bajnoksághoz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bizonyítottam, hogy nem csak nevem miatt lettem benyomva a ligába 😛 szerintem sem rossz draft, pláne 1/14-es pozícióból 😀

hátrányom viszont, hogy először játszok, így a menet közbeni waiver, FA, trade, cserélgetés igencsak új lesz még, ahogy maga a csapatfelület is 😛 egy misclick és vége, mint Grafi Rice draftjánál 😀 majd valami öreg rókát más ligából még kifaggatok, menet közben mi a teendő (vagy eme ligából Tomit SÖRÉRT 😀 )

egyelőre amit lehetett azt megtettem 😊konqueror
legjobb taktika, hogy ne cserélj soha. 😛 nem tudnak átbaszni 😊

a waiverrel mondjuk lehet bűvészkedni, főleg ha kidől 1-2 kulcsember, akkor meg kell is.