bowl.hu div. 2./B

19 feliratkozó

11 hónapja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
DRAFT időpontja: szeptember 1, péntek, 1900 óra

Draftsorrend

1. @Vieri - Atomic Falcons
2. @Igor - Hangover Boyz
3. @Antman - Wampas Hoth
4. @Castleai01 - Castleai Rebels
5. @dr0725 - Manchester Patriots
6. @Arms - Barcika Wolverines
7. @zavi27 - Ujhegy Bulldogs
8. @miilann - Philadelphia Phireballs
9. @hrabovszki - Hrabomania
10. @ozibozi - Team Ozzy
11. @shagi0206 - Bihari Murderers
12. @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
13. @JoeyPorter - Team Tebow
14. @Jack Zoltán - Happy City Cats
15. @Greengo - Team Greengo
16. @zemanla - Budapest Blues
17. @Göbi - Reno Hightower
18.@clbass - Dunakanyar Dwarf Rabbits

Szerkesztette: Igor
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
ebben a ligában a jó QB a legfontosabb. Ezért mennek ki hamar. Mondjuk Brady 1/3ra irgalmatlan reach, és grafi megszegte az aranyszabályt 😛. Főleg mondjuk Rodgers előtt. Nálunk 1/16ra vittem én, de csak azért mert Riverst nem voltam hajlandó.haromt
mi volt az aranyszabály?

3. körre kiment mindenki. Willist kellett húznom, a másodikban legalább egy elfogadható RB-t. Maradt Brett papa. Szarság, mert kifejezetten utálom, de így alakult. Ezért eladó 😀 😀 😀 Rivers a másik aki tuti nem kell nekem sem. vagy mégis? 😀

nyolcba jutás a cél, talán meglesz!Kájzerszóze
Sztem nem kell elit QB, ez csak Tibi elve 😛 (bar az iden en is huztam egyet Flacco szemelyeben.. 😉)
Van 4-5 elit fantasy QB (lehet, hogy csak 3 az iden), de utana mar nincs olyan nagy szakadek.. Orton, Campbell v. Stafford siman bevalhat es lehet TOP 8-10-12 QB.
Sot, ebben a ligaban meg lehet csinalni mondjuk egy rotalos rendszert is.. a fftoolbox-on voltak ilyen konstrukciok.. kicsit elmelkedtem rajta, aztan hagytam a fenebe vegul.

Mondjuk ugy latszik, nalatok volt a legnagyobb QB run az osszes ligaban, ezert voltam kivancsi a listakra

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
ebben a ligában a jó QB a legfontosabb. Ezért mennek ki hamar. Mondjuk Brady 1/3ra irgalmatlan reach, és grafi megszegte az aranyszabályt 😛. Főleg mondjuk Rodgers előtt. Nálunk 1/16ra vittem én, de csak azért mert Riverst nem voltam hajlandó.haromt
mi volt az aranyszabály?

3. körre kiment mindenki. Willist kellett húznom, a másodikban legalább egy elfogadható RB-t. Maradt Brett papa. Szarság, mert kifejezetten utálom, de így alakult. Ezért eladó 😀 😀 😀 Rivers a másik aki tuti nem kell nekem sem. vagy mégis? 😀

nyolcba jutás a cél, talán meglesz!Kájzerszóze
Sztem nem kell elit QB, ez csak Tibi elve 😛 (bar az iden en is huztam egyet Flacco szemelyeben.. 😉)
Van 4-5 elit QB (lehet, hogy csak 3 az iden), de utana mar nincs olyan nagy szakadek.. Orton, Campbell v. Stafford siman bevalhat es lehet TOP 8-10-12 QB.
Sot, ebben a ligaban meg lehet csinalni mondjuk egy rotalos rendszert is.. a fftoolbox-on voltak ilyen konstrukciok.. kicsit elmelkedtem rajta, aztan hagytam a fenebe vegul.

Mondjuk ugy latszik, nalatok volt a lenagyobb QB run az osszes ligaban, ezert voltam kivancsi a listakra

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
Első körben QB-t akartam. Zemanla előttem volt, tudtam, hogy Breesre gyúr, 1/5-nél ez bele is fért. Saints fan, de Brees valóban is elsőkörös. Mondom én a másik Saints fan 😀 😀 😀.
Gondoltam, hogy kimegy 4-5 futó, meg Brees és akkor Rogers az enyém.
Meglátjuk. Nehéz lesz Favre-nak szorítani csütörtök éjjel...........................
Go Saints!
Kájzerszóze
Pont így volt tesókám, ahogy mondod! 😀
Én agyaztam az elit RB-ken, de ahogy számoltam kb Gore jöhetett volna, ezért úgy döntöttem, legyen Brees.Aztán mikor 1/1-nek kiment...de ezt már mondtam.
Kb a 10 pick után elveszítettem a fonalat. Jöttek a védők (akik maradtak addigra) és agyaztam közben a bye weekeken. Nehogy a fél csapat egyszerre menjen pihenni!

Csütörtöre a megoldás: kezdj Andersonnal! 😀
Two dat! :cool:




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
ebben a ligában a jó QB a legfontosabb. Ezért mennek ki hamar. Mondjuk Brady 1/3ra irgalmatlan reach, és grafi megszegte az aranyszabályt 😛. Főleg mondjuk Rodgers előtt. Nálunk 1/16ra vittem én, de csak azért mert Riverst nem voltam hajlandó.haromt
mi volt az aranyszabály?

3. körre kiment mindenki. Willist kellett húznom, a másodikban legalább egy elfogadható RB-t. Maradt Brett papa. Szarság, mert kifejezetten utálom, de így alakult. Ezért eladó 😀 😀 😀 Rivers a másik aki tuti nem kell nekem sem. vagy mégis? 😀

nyolcba jutás a cél, talán meglesz!



több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ebben a ligában a jó QB a legfontosabb. Ezért mennek ki hamar. Mondjuk Brady 1/3ra irgalmatlan reach, és grafi megszegte az aranyszabályt 😛. Főleg mondjuk Rodgers előtt. Nálunk 1/16ra vittem én, de csak azért mert Riverst nem voltam hajlandó.haromt
Rodgers jobb is minden tekintetben mint rivers.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ebben a ligában a jó QB a legfontosabb. Ezért mennek ki hamar. Mondjuk Brady 1/3ra irgalmatlan reach, és grafi megszegte az aranyszabályt 😛. Főleg mondjuk Rodgers előtt. Nálunk 1/16ra vittem én, de csak azért mert Riverst nem voltam hajlandó.
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
Benyomom én is a draftomat:


** (7) Dogei Dogevok - Patrick Willis LB
** (26) Dogei Dogevok - Rashard Mendenhall RB
** (39) Dogei Dogevok - Brett Favre QB
** (58) Dogei Dogevok - Jonathan Vilma LB
** (71) Dogei Dogevok - LeSean McCoy RB
** (90) Dogei Dogevok - Yeremiah Bell S
** (103) Dogei Dogevok - Jermichael Finley TE
** (122) Dogei Dogevok - Mike Wallace WR
** (135) Dogei Dogevok - Tanard Jackson S
** (154) Dogei Dogevok - Tracy Porter CB
** (167) Dogei Dogevok - Dhani Jones LB
** (186) Dogei Dogevok - Aaron Kampman DE
** (199) Dogei Dogevok - Braylon Edwards WR
** (218) Dogei Dogevok - Richard Seymour DT
** (231) Dogei Dogevok - Shaun Ellis DE
** (250) Dogei Dogevok - Thomas Jones RB
** (263) Dogei Dogevok - Haloti Ngata DT
** (282) Dogei Dogevok - Nnamdi Asomugha CB
** (295) Dogei Dogevok - Derrick Mason WR
** (314) Dogei Dogevok - Derek Anderson QB
** (327) Dogei Dogevok - Julian Peterson LB
** (346) Dogei Dogevok - Garrett Hartley K
** (359) Dogei Dogevok - Kelly Jennings CB
** (378) Dogei Dogevok - Packers Coach HC
** (391) Dogei Dogevok - Ed Reed S
** (410) Dogei Dogevok - Eddie Royal WR
** (423) Dogei Dogevok - Julius Jones RB
** (442) Dogei Dogevok - Thomas Morstead P
** (455) Dogei Dogevok - Thomas Howard LB


Első körben QB-t akartam. Zemanla előttem volt, tudtam, hogy Breesre gyúr, 1/5-nél ez bele is fért. Saints fan, de Brees valóban is elsőkörös. Mondom én a másik Saints fan 😀 😀 😀.
Gondoltam, hogy kimegy 4-5 futó, meg Brees és akkor Rogers az enyém.
Ledöbbentem az 1/1. nálam borult is minden.
Mire sorra kerültem, kiment Brady is. Gondoltam, ha már ennyire borul minden, én meg LB-t húzok. szerezhető pontban is belefér az első körbe szerintem. második körre futót kellett húznom, a harmadikban meg QB-t mert akkorra már kiment mindenki szint.
Favre-ot nagyon nem szeretem. Mégis húztam. Aki ad érte valami elfogadhatót viheti is.
A többi húzásom szerintem jó volt nagyjából.
CB és DE kellene és talán LB. Meg a szokásos jó WR.
Meglátjuk. Nehéz lesz Favre-nak szorítani csütörtök éjjel...........................
Go Saints!

(cserét jóvá is hagytam.)
ha ma nem viszi el valakit Brettet, holnap új draft lesz!!!!! 😀



több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fura draft volt nálunk. Első öt helyen három QB.
zinedine5
1/5. re vállalható lett volna Brees, úgy éreztem bent is marad addig. De elkelt 1/1-en. Brady kiment 1/3-ra :cool:
Beláthatjátok, hogy be kellett húznom Rogerst... 😉zemanla
Nálunk a második körben ment csak ki Brady... én húztam be és ott is középen.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
sziasztok!

ez a tréd komoly akkor? mehet?Kájzerszóze
aha, mehet
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 103 — playoffs???
sziasztok!

ez a tréd komoly akkor? mehet?



több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nesztek, enyimé, lehet szétsavazni 😛

QB: Schaub, Jason Campbell
RB: Gore, Bradshaw, Buckhalter, Lynch
WR: Marshall, Colston, Berrian, Cotchery, Shipley
TE: Gonzalez, Shockey
DT: Haynesworth, Pat Williams
DE: Jared Allen, Abraham
LB: Dansby, Suggs, Curry
CB: Finnegan, Grimes, Sheppard
S: Adrian Wilson, Nick Collins, DeCoud
K: Bironas
P: Lechler
HC: Vikings

BAJNOKCSAPAT! 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Schobelt az utolsó draftcetlimmel húztam. Előre mondtam éjjel, hogy hülyeség lesz. Persze azt nem gondoltam, hogy ekkora.jules
ne sírj

NFL Network's Jason La Canfora disputes a rumor that Aaron Schobel is contemplating a return to football.
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
Nekem is az első 3 pick a 10 héten bye weekes (aztán már próbáltam figyelni)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is csak néztem, hogy mi van.
Aztán 5. körben behúztam Kolbot és a 15-ben Alex Smitht.
Nem egy erős QB páros, de Smithben bízom, hogy alakít valamit.

Egy dolgot biztosan rosszul csináltam. A 6-9. héten van szinte az összes játékosom (cserék is 😀) bye weekje, ott csúnya buktáim lesznek.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
túl sokat nézegettetek nfl.comos mock draftokat 😀
qb-k így ki is mentek szépen gyorsan 😛

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
zinedine5, küldtem PM-et 😊
fetomy
Ment válasz.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 19 338 — Giants fan
Szerintem ez abszolut vállalható.
A QB poszt az ami szerintem kevés minőségileg, de az az előzőekben tárgyaltak miatt van. RB-be gyakorlatilag négy kezdő futód van. (Julius Jonest reptette a Seahawaks).zinedine5
Tavaly is a LB sorom gyengesége volt a főok amiért majdnem kiestem. És ez idén is így maradt. Mire nekiduráltam magam, hogy húzzak egy LB-t -mert korainak éreztem amúgy még- addigra valaki kihúzta. Így aztán csak halasztgattam, halasztgattam és ez lett belőle.jules
Hát igen, sztem is az LB poszt ami gyenge, a QB BigBennel még elmuzsikál majd. Cserélj RBt-LBre.
több mint 13 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
Schobelt az utolsó draftcetlimmel húztam. Előre mondtam éjjel, hogy hülyeség lesz. Persze azt nem gondoltam, hogy ekkora.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
Szerintem ez abszolut vállalható.
A QB poszt az ami szerintem kevés minőségileg, de az az előzőekben tárgyaltak miatt van. RB-be gyakorlatilag négy kezdő futód van. (Julius Jonest reptette a Seahawaks).zinedine5
Tavaly is a LB sorom gyengesége volt a főok amiért majdnem kiestem. És ez idén is így maradt. Mire nekiduráltam magam, hogy húzzak egy LB-t -mert korainak éreztem amúgy még- addigra valaki kihúzta. Így aztán csak halasztgattam, halasztgattam és ez lett belőle.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
DE: Hali, Douglas, Schobeljules
Schobel sztem visszavonult 😉
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
zinedine5, küldtem PM-et 😊

Amúgy CJ-n is gondolkodtam 1/1-nek, de mivel még soha nem volt király QB-m fantasy-ban, úgy döntöttem idén másképp lesz 😊
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
QB: Roetlisberger, Young, Hasselbeck
RB: Rice, Forte, Forsett, Portis
WR. Fitzgerald, Bowe, Massaquoi
TE: Boss
DT:Gregg, Stroud
DE: Hali, Douglas, Schobel
LB: Peterson, Witherspoon, McIntosh, Spikes
CB: Tillman, Flowers, Cox
S: Pollard, Atogwe, Chung
K: Carpenter
P: Kern
HC: Chargers

Én kissé elégedetlen vagyok, de ezt magamnak köszönhetem. Semminek nem néztem utána. Nem lepődnék meg, ha a csapat egy része kezdő se lenne.jules
Szerintem ez abszolut vállalható.
A QB poszt az ami szerintem kevés minőségileg, de az az előzőekben tárgyaltak miatt van. RB-be gyakorlatilag négy kezdő futód van. (Julius Jonest reptette a Seahawaks).
több mint 13 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
Bezzeg nálunk az RB-k mentek így csak Jackson maradt, pedig örültem volna Rice-nak..Szesze
Rice-ot a 10. helyen húztam be. Addig kiment egy rakat QB.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."
több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 318 — Do Your Job
Fura draft volt nálunk. Első öt helyen három QB.
zinedine5
1/5. re vállalható lett volna Brees, úgy éreztem bent is marad addig. De elkelt 1/1-en. Brady kiment 1/3-ra :cool:
Beláthatjátok, hogy be kellett húznom Rogerst... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
jules New England Patriots 102 — ideasokszart@gmail.com
QB: Roetlisberger, Young, Hasselbeck
RB: Rice, Forte, Forsett, Portis
WR. Fitzgerald, Bowe, Massaquoi
TE: Boss
DT:Gregg, Stroud
DE: Hali, Douglas, Schobel
LB: Peterson, Witherspoon, McIntosh, Spikes
CB: Tillman, Flowers, Cox
S: Pollard, Atogwe, Chung
K: Carpenter
P: Kern
HC: Chargers

Én kissé elégedetlen vagyok, de ezt magamnak köszönhetem. Semminek nem néztem utána. Nem lepődnék meg, ha a csapat egy része kezdő se lenne.

PunBB bbcode test

"We got Tom Bradyed again."