Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ha kell offens vagy defens falba ember akkor szoljatok..még nem volt időm visszaolvasni, de mindenképpen érdekel 😊Szobi22QB: Lecso4, maximilien, Shevi
RB: arcsike, Harminch37, kisember, PaTyOmKiN
WR: Kalo, pc_x, Szobi22, Tred
OL: e52m62, fokhagyma, 69, kisdani, Natloz, racsy
TE: Kopasz98, Kori
DL: Boti63, JSanyo, vadibandi
LB: Bruce, JUNIOR#46, kutya23c, Ricsi56
DB: barbárJW, Döme, Farky, Joci, Pacman, shawnka, szampi#33
Zorddd: Zorddd
Ha karácsonyhoz közeli időpontban lesz a torna/meccs akkor rám is számíthattok 😊Tred
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lezártuk a jelentkezést 8 csapattal, akik elsőként jelezték indulási szándékukat(ezt találtuk lebonyolíthatónak): Dabas Sparks, Budapest Giants fun team, Pécs Gringos, Pécs Gringos fun team, Szeged Bats, Nyíregyháza Tigers, Kecskemét Ninjas(tulajdonképp egy újabb fun team) Szekszárd BadBones. Minden további érdeklődő csapattól elnézést kérünk, de jelen helyzetben ezt találtuk a legjobb megoldásnak. A III. kupán remélhetőleg már a 10feletti indulószám is belehet ütemezve. Köszönjük mindenki megértését, további információk még lesznek közölve, minél többen látogassatok el a rendezvényünkre.Táczi István
Szekszárd Badbones AFSE
több mint 14 éve
eddig 20ból 7 embernek jó a szekszárdi időpont...JSanyoPacman és én a Batsszel leszünk ott úgyhogy velünk se számoljatok...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ó, köszi!Ha akkor van akkor nekem sem! 😕megerősítem 😊JSanyo
Erősítse már meg valaki!barbárJW
több mint 14 éve
Ha akkor van akkor nekem sem! 😕megerősítem 😊
Erősítse már meg valaki!barbárJW
több mint 14 éve
Ha akkor van akkor nekem sem! 😕"II. Szekszárdi Aréna Kupa - Amerikai futball torna
Erősítse már meg valaki!barbárJW
Idő:
2011. szeptember 3., 9:30 - szeptember 4., 12:30
Helyszín:
Sportcsarnok
Sport u.
Szekszárd"

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ha akkor van akkor nekem sem! 😕Erősítse már meg valaki!
több mint 14 éve
Az Pc-nek, Márknak meg nekem akkor nem jó.Mikor van pontosan a szexárdi aréna?barbárJWHa jól emlékszem szeptember 3zolika26
több mint 14 éve
Mikor van pontosan a szexárdi aréna?barbárJWHa jól emlékszem szeptember 3

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Mikor van pontosan a szexárdi aréna?
több mint 14 éve
Az nálunk volt régen... Az eredményt tudjátok 😊 😐áhhá... ugy emlékeztem h csak 2-2 embert pisikéztettek megRicsi563:0??? nem csak 2 volt? 😮Ricsi56Igen. Összesen 6 fő a két csapatnál!kisdani
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
áhhá... ugy emlékeztem h csak 2-2 embert pisikéztettek megIgen. Összesen 6 fő a két csapatnál!kisdaniIdén legalább ezt az akadályt sikerrel vettük 3:0 -ra 😀 Natural Wolverines Power! :okisdani3:0??? nem csak 2 volt? 😮Ricsi56
Crushers #12
több mint 14 éve
Igen. Összesen 6 fő a két csapatnál!3:0??? nem csak 2 volt? 😮Ricsi56Azóta sem ittam annyi teát és vizet mint akkor 😀parker39Idén legalább ezt az akadályt sikerrel vettük 3:0 -ra 😀 Natural Wolverines Power! :okisdani
több mint 14 éve
3:0??? nem csak 2 volt? 😮Idén legalább ezt az akadályt sikerrel vettük 3:0 -ra 😀 Natural Wolverines Power! :okisdanihééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63Azóta sem ittam annyi teát és vizet mint akkor 😀parker39
Crushers #12
több mint 14 éve
Uraim! Az előbb sikerült beszélnem telefonon a szekszárdi események főszervezőjével. Mivel szerény számításaim szerint beugró csapat szerepre simán jók lennénk, amennyiben sikerül annyi embert összeboronálni, megkérnék mindenkit, hogy legjobb tudásának megfelelően töltse ki az alábbi excel-táblát 😊https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ai3HPGXzCs3JdFkxQklUZ0FpUzNBOFlqZUlucXI3S3c&hl=en_US#gid=0
Aki még nincs benne, de mindenképp jönne, az legyen szíves írja be magát.
Továbbá szépen kéretik a mezszám mezőt egy kívánt mezszámmal (jelenleg mindenkinél az aktuális mezszáma van feltüntetve, ha el nem b*sztam), illetve részvételi lehetőségeknek megfelelően az eseményeknél 0, illetve 1es megadásával kitölteni. FONTOS: mindenki beszélje meg a csapatával/vezetőséggel/elnökkel, hogy eljön(ne), ebből ne legyen felesleges fennakadás.
ÉS IGEN, jól látjátok, sajnos én sem tudok Szekszárdon megjelenni, de szerencsére még időben eszembe jutott 😊
több mint 14 éve
Idén legalább ezt az akadályt sikerrel vettük 3:0 -ra 😀 Natural Wolverines Power! :ohééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63Azóta sem ittam annyi teát és vizet mint akkor 😀parker39
több mint 14 éve
parker39
34
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63Azóta sem ittam annyi teát és vizet mint akkor 😀
" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 14 éve
így igaz 😊 ez már rajtunk marad mint másnak a kerítés ugrálás... De ez van jövőre biztos történik valami újabb érdekesség 😊 😊 😊így meg is nyertétek iagz-e? 😂 😊 / bocsi, nem lehetett kihagyni/Ricsi56hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
így meg is nyertétek iagz-e? 😂 😊 / bocsi, nem lehetett kihagyni/hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46
Crushers #12
több mint 14 éve
vagy Bear ingyen 😊 http://9gag.com/gag/156798/Befizetni bármikor belehet, szerintem szívesen megcsinálják 15-20000 Forintért. 😀 😀barbárJWvalószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46mondjuk arra én befizettem volna...😊Pacman
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Befizetni bármikor belehet, szerintem szívesen megcsinálják 15-20000 Forintért. 😀 😀mondjuk arra én befizettem volna...😊Pacmanhééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46
több mint 14 éve
mondjuk arra én befizettem volna...😊hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...JUNIOR#46


See what you hit,and hit what you see
több mint 14 éve
hééééééééé emberek, idén hol volt dopping teszt? Vagy csak egy Zala Predators- Jászberény Wolverines meccsre jöttek el Alsónemesapátiba ?😀 Szerintem kicsit vicces ha így van 😀Boti#63valószínű hogy igen mivel a döntőn sem volt semmi...
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
jvic
115
Voltak, ha funból csináljuk, akkor szívesen megyek akár egyedül is, de ha egy picit is komolyabban gondoljuk, akkor várnám a nálam tapasztaltabb fórumhuszár edzők segítségét is.a 3 QB majd összeül elkészíteni az offense playbúkot majd kemény 10 play-yel v amennyit gondolnak, meg kéne csinálni (én nem vágom hogyan, azért csak az ujjam jár a klavin) egy levlistát a csapattal és ott terjeszteni az igét. a DEF ugyanígy. bár ott azért ecerűbb a szitu.Mintha lettek volna leendő Coaching Staff jelöltek is nem? 😊Shevi
puxaKopasz98
