Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 15 éve
tudu28 152
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....Ricsi56
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.tudu28
Azért az elég fura hogy egy csapat azért kéri a meccse elhalasztását, mert a saját játékosai akkor egy másik csapatban játszanak. :rolleyes:Zorddd
hát valóban elég egyedi eset

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 15 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....Ricsi56
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.tudu28
Azért az elég fura hogy egy csapat azért kéri a meccse elhalasztását, mert a saját játékosai akkor egy másik csapatban játszanak. :rolleyes:


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 15 éve
tudu28 152
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....Ricsi56
Itt nem arról van szó h Győriek nélkül nem vállalják be a meccset, hanem a saját játékosaik nélkül, akik szeretnének játszani interliga meccsen (ami érthető, mert 1 iylen szintű meccs felér legalább három div2-es mérkőzéssel). Annak meg a Pécs sem örülne ha egy 50%-os Szhely ellen kéne játszania. Nem azért lett elhalasztva a meccs, mert a Sharks interliga meccset játszik, hanem mert jó pár szhelyi interliga meccsen játszik.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 15 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
A Cowboys 2- től szeretnék kérni egy szervező ember telefonszámát. Email-ra nem jön válasz.
Előre is kösziRicsi56
Ha az it[kukac]cowboys[pont]hu -ra írsz tuti kapsz választ 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 15 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
A Cowboys 2- től szeretnék kérni egy szervező ember telefonszámát. Email-ra nem jön válasz.
Előre is köszi

Crushers #12
több mint 15 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!zsolti_23
Én nem vok vetezö és már a győrben sem játszom, ugyh sorry, de én kishal vok....

Crushers #12
több mint 15 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kori!
csak nem tudom érzekeled-e a kettő közötti különbséget?
A Gringossal mások voltak jó fejekfejek?nem kaptunk pályát,és úgy tudom itt a w2nek sem volt jó az időpont,de te bekértél tőlünk mindenféle igazolást hogy tényleg nem tudunk pályát kapni.Haladás nem jön mert a Győrnek interliga meccse van.Erre milyen igazolást kértetek be?Gondolom semmilyet.
Ez azért vicc,mi nem a győrrel játszunk bajnokit hanem a Haladással.zsolti_23
Érzékelem. Másoknak meg saját gondjuk van, de mégis tud hozzájuk alkalmazkodni az ellenfél, holott amúgy szopás neki egy időpont változás (szabik, van már busz rendelve, stb.), ha halasztás merül fel. Egyszer te kérsz másoktól, aztán majd valamikor tőled kérnek, így megy ez.

A mindenféle igazolást meg azért kell beküldeni, mert ez a szabály, pontosabban törvényi előírás, hogy igazold a gondjaidat, különben mindenki azt ír amit akar. Bocs, hogy be kell tartani, tényleg elnézést kérek érte. Ha a versenykiírástól meg el akarsz térni, fordulj az Elnökséghez, az majd eldönti lehet-e.

Én is baszottul élvezem, hogy az időpontokkal (nekem mindenkiével kell foglalkoznom) szarakodom minden nap szolid 1 órát, ezt elhiheted. De ha a tiétekkel kell foglalkozni, gondolom az természetes kell legyen, de mi hogy jövünk ahhoz, hogy bármit akarjunk bármikor bárkitől. :/

Eddig még soha nem kértünk halasztást senkitől, bocs ha most gondot okozunk bárkinek. Hogy a jövőben egy csapat leszünk-e, majd még kiderül, majd a 3 csapat eldönti akarja-e, de csak új nevet adnánk ugyanannak a dolognak, én nem érzem ezért lényegesnek.

Az őszi pihenő meg tudtommal minden országban jelen van, de javítsatok ki ha tévednék. Ettől persze még csinálhatunk úgy mintha ez is magyar sajátosság lenne. Ráadásul 2 hónap alatt lebonyolítani egy 5-6 csapatos HFL és egy talán tizencsapatos junior bajnokságot playoffal együtt erősen korlátozza az egyéb lehetőségeket, ami a bírókat illeti.

Ettől még lehet kupa, támogatnám is, de ezt se azzal kéne kezdeni, hogy a fórumon feldobott öltet után néhány HSZ-szel már fikázunk egyből, hogy miért nincs, holott azt se tudjátok ezzel kapcsolatban vannak-e tervek, vagy sem. Nyilván csak akkor lehet terv, ha már tudható a junior és HFL bajnokságok létszáma, mérkőzésszáma, a JB kapacitásai, stb. Mindezek után lehet foglalkozni az egyéb sorozatok lehetőségével, annak a mérkőzésszámával, hogy mennyi csapatot bír el, stb.


több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ha már említik a statisztikát, itt a Gladiators-Hurricanes-é:

http://hurricanes.hu/stats/DGBPH.HTMSzobi22
Az üdítő kivétel 😊
több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ha már említik a statisztikát, itt a Gladiators-Hurricanes-é:

http://hurricanes.hu/stats/DGBPH.HTM

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Hmm ez tök érdekes, hogy itt is erről ír a szerző:

http://amerikaifoci.blogspot.com/2011/03/2011-kerdojelek-eve.htmlBruce
Hat elég jól átlátja a helyzetet a cikk író.
Ez a helyzet most, 6 év sport után.
több mint 15 éve
HTW 118 — Eagles fan
Sziasztok.

Igen szeretnénk megismételni a kupát, a nevezésben a bírók díjai és a gyűrűk voltak benne.
Ha többen jelentkeznek, kevesebb lesz a díj, ez így van.

Átgondoljuk és átnézzük az időpontokat és ki is írjuk majd, hogy mindenki tudjon tervezni.



Jaja, amúgy jó lenne ez a kelet-nyugat megoldás! De persze ehhez is az kéne, hogy állandósuljon a szövetség által lebonyolított bajnokság is, mert akkor lehetne tervezni, hogy tavasz MAFSZ bajnokság, ősz AFA kupa (vagy mindegy hogy hívjuk)Bruce
Igazad van. 😀
Ha több csapat nevez az AFA kupára kevesebb a nevezési költség.
Remélem lesz valami az ötletemből, az illetékesek elolvastak, s lesz rá elég jelentkező csapat. 😊delear

több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Hmm ez tök érdekes, hogy itt is erről ír a szerző:

http://amerikaifoci.blogspot.com/2011/03/2011-kerdojelek-eve.html
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Jaja, amúgy jó lenne ez a kelet-nyugat megoldás! De persze ehhez is az kéne, hogy állandósuljon a szövetség által lebonyolított bajnokság is, mert akkor lehetne tervezni, hogy tavasz MAFSZ bajnokság, ősz AFA kupa (vagy mindegy hogy hívjuk)Bruce
Igazad van. 😀
Ha több csapat nevez az AFA kupára kevesebb a nevezési költség.
Remélem lesz valami az ötletemből, az illetékesek elolvastak, s lesz rá elég jelentkező csapat. 😊
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Jaja, amúgy jó lenne ez a kelet-nyugat megoldás! De persze ehhez is az kéne, hogy állandósuljon a szövetség által lebonyolított bajnokság is, mert akkor lehetne tervezni, hogy tavasz MAFSZ bajnokság, ősz AFA kupa (vagy mindegy hogy hívjuk)
több mint 15 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Magánkezdeményezésnek nagyon jó, egy helyszínen 2 mérkőzést lat a nagyérdemű 1-nek az aráért, vagy ingyen.
Mit akarhatunk meg többet. 😛
En támogatom ezt a kezdeményezést, meg lehetne oldani hogy az AFA kupának lenne egy keleti megfelelője és a 2 győztes játszana az AFA Szuperkupáért.
Ezt meg lehet oldani párhuzamosan a HFL és a Junior bajnoksággal csak most el kell kezdeni a szervezését. 😊delear
Mondjuk egyedileg gyártott bajnoki gyűrű nélkül el tudnám képzelni, mert bármennyire is szarul hangzik, nekünk nem lenne pénzünk ősszel 250.000ért benevezni...Zorddd
A tavaly sem volt tudtommal 250.000, ha jól tudom 181.000 volt, ebben benne volt a gyűrűk is. Ami plusz volt a mentő 1 alkalom (hazai mérkőzés, 30.000) és az utazás.delear
Csak egy random összeget mondtam, nem tudtam mennyi volt 😊 Csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy minél lejjebb kell tartani a nevezési költséget, mert sajnos sok csapatnak nagyon nincs pénze. Persze az lenne az ideális ha egy csapat egy évben minimum 12-15 meccset játszana, mert fejlődni csak úgy lehet.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Viszont nem kizárt, hogy így olcsóbb, hogy legyen valami pozitívum is 😊Bluemountain
Magánkezdeményezésnek nagyon jó, egy helyszínen 2 mérkőzést lat a nagyérdemű 1-nek az aráért, vagy ingyen.
Mit akarhatunk meg többet. 😛
En támogatom ezt a kezdeményezést, meg lehetne oldani hogy az AFA kupának lenne egy keleti megfelelője és a 2 győztes játszana az AFA Szuperkupáért.
Ezt meg lehet oldani párhuzamosan a HFL és a Junior bajnoksággal csak most el kell kezdeni a szervezését. 😊delear
Mondjuk egyedileg gyártott bajnoki gyűrű nélkül el tudnám képzelni, mert bármennyire is szarul hangzik, nekünk nem lenne pénzünk ősszel 250.000ért benevezni...Zorddd
A tavaly sem volt tudtommal 250.000, ha jól tudom 181.000 volt, ebben benne volt a gyűrűk is. Ami plusz volt a mentő 1 alkalom (hazai mérkőzés, 30.000) és az utazás.
több mint 15 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Én is remélem hogy lesznek ilyen kezdeményezések! 😉

Csak jelenleg úgy gondolom, hogy nem nagyon lesz, meg az a baj, hogy ez magánkezdeményezés, miért nem lehet ezt szövetségi szinten (pl régiós szinteken megoldani)?Bruce
Viszont nem kizárt, hogy így olcsóbb, hogy legyen valami pozitívum is 😊Bluemountain
Magánkezdeményezésnek nagyon jó, egy helyszínen 2 mérkőzést lat a nagyérdemű 1-nek az aráért, vagy ingyen.
Mit akarhatunk meg többet. 😛
En támogatom ezt a kezdeményezést, meg lehetne oldani hogy az AFA kupának lenne egy keleti megfelelője és a 2 győztes játszana az AFA Szuperkupáért.
Ezt meg lehet oldani párhuzamosan a HFL és a Junior bajnoksággal csak most el kell kezdeni a szervezését. 😊delear
Mondjuk egyedileg gyártott bajnoki gyűrű nélkül el tudnám képzelni, mert bármennyire is szarul hangzik, nekünk nem lenne pénzünk ősszel 250.000ért benevezni...


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Én is remélem hogy lesznek ilyen kezdeményezések! 😉

Csak jelenleg úgy gondolom, hogy nem nagyon lesz, meg az a baj, hogy ez magánkezdeményezés, miért nem lehet ezt szövetségi szinten (pl régiós szinteken megoldani)?Bruce
Viszont nem kizárt, hogy így olcsóbb, hogy legyen valami pozitívum is 😊Bluemountain
Magánkezdeményezésnek nagyon jó, egy helyszínen 2 mérkőzést lat a nagyérdemű 1-nek az aráért, vagy ingyen.
Mit akarhatunk meg többet. 😛
En támogatom ezt a kezdeményezést, meg lehetne oldani hogy az AFA kupának lenne egy keleti megfelelője és a 2 győztes játszana az AFA Szuperkupáért.
Ezt meg lehet oldani párhuzamosan a HFL és a Junior bajnoksággal csak most el kell kezdeni a szervezését. 😊
több mint 15 éve
zsolti_23 66
Ricsi, kin múlik ha nem rajtatok az hogy bevállaljatok meccset Győriek nélkül is?
Ha a csapat vezetése lenne annyira tökös nálatok,hogy azt mondja gyerekek ez el lett baszva de akkor is elmegyünk még ha kevesebben is vagyunk,de megmutatjuk hogy nem bújunk a Győr háta mögé!Nem pedig önállóan bejelenti a vb, hogy az a meccs el lesz halasztva mert a sharks interliga meccset játszik.Röhej!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Én is remélem hogy lesznek ilyen kezdeményezések! 😉

Csak jelenleg úgy gondolom, hogy nem nagyon lesz, meg az a baj, hogy ez magánkezdeményezés, miért nem lehet ezt szövetségi szinten (pl régiós szinteken megoldani)?Bruce
Viszont nem kizárt, hogy így olcsóbb, hogy legyen valami pozitívum is 😊
több mint 15 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )Ricsi56
Erre az a válaszom, hogy tavaly egy olyan bajnokság volt, hogy ősszel is tartott a DIV I-ben, így DIV I-es csapatok nem jelentkeztek!

Ott volt a Haladás és a Zala, akik ugye nem indultak bajnokságban, így nekik adott volt, ott volt a főszervező az Eagles,nekik is adott volt, tehát a tavalyit ne keverjük ide!

Most majd mindenkinek jó lenne egy ilyen kupa, de idén meg gondolom nem lesz!Bruce
a div I-eseknek volt, de a div II -nek nem, nem nagyon volt rá érdeklődés sajna :S

Crushers #12
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Én is remélem hogy lesznek ilyen kezdeményezések! 😉

Csak jelenleg úgy gondolom, hogy nem nagyon lesz, meg az a baj, hogy ez magánkezdeményezés, miért nem lehet ezt szövetségi szinten (pl régiós szinteken megoldani)?
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )Ricsi56
Erre az a válaszom, hogy tavaly egy olyan bajnokság volt, hogy ősszel is tartott a DIV I-ben, így DIV I-es csapatok nem jelentkeztek!

Ott volt a Haladás és a Zala, akik ugye nem indultak bajnokságban, így nekik adott volt, ott volt a főszervező az Eagles,nekik is adott volt, tehát a tavalyit ne keverjük ide!

Most majd mindenkinek jó lenne egy ilyen kupa, de idén meg gondolom nem lesz!Bruce
Remélem nem lesz igazad. Az AFA kupa reményeim szerint ősszel megint megrendezik, de akkor már lesz elég magyar csapat szabad itthon is. Avval egy pár csapatnak megoldódna az őszi mérkőzései. Szerintem amelyik magyar csapat játszott az AFA kupában mindegyik akar újra játszani. 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )Ricsi56
Erre az a válaszom, hogy tavaly egy olyan bajnokság volt, hogy ősszel is tartott a DIV I-ben, így DIV I-es csapatok nem jelentkeztek!

Ott volt a Haladás és a Zala, akik ugye nem indultak bajnokságban, így nekik adott volt, ott volt a főszervező az Eagles,nekik is adott volt, tehát a tavalyit ne keverjük ide!

Most majd mindenkinek jó lenne egy ilyen kupa, de idén meg gondolom nem lesz!Bruce
Idén AHA kupa lesz 😉 😀
több mint 15 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ott volt az AFA kupa, és arra is úgy kellett összevadászni a 4. csapatot, mert nem volt itthonról jelentkező. Úgyh nem úgy festett h ősszel bárki is játszadozni akart! (hóban k...a jó futkozni 😊 )Ricsi56
Erre az a válaszom, hogy tavaly egy olyan bajnokság volt, hogy ősszel is tartott a DIV I-ben, így DIV I-es csapatok nem jelentkeztek!

Ott volt a Haladás és a Zala, akik ugye nem indultak bajnokságban, így nekik adott volt, ott volt a főszervező az Eagles,nekik is adott volt, tehát a tavalyit ne keverjük ide!

Most majd mindenkinek jó lenne egy ilyen kupa, de idén meg gondolom nem lesz!