Week 13

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Teljes program ||| Streamek ||| Eredmények

November 25., szombat
01:00 Oregon State @ Oregon - ESPN2 (stream)
01:30 #3 Clemson @ #24 South Carolina - ESPN (stream)
02:00 #8 Notre Dame @ #21 Stanford - abc (stream)
02:00 #13 Washington State @ #17 Washington - FOX (stream)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
tipikus módon veszít a Wazzu sajnos, szétfutja őket az ellenfél, Falk meg kétszer odaajándékozta nekik a labdát, ennyi volt sajnos az apple cup

ahogy a dél-karolinai derbi is, 27-0, szép volt Cocks! maradt a Stanford-ND, az legalább szoros


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Jól hallottam, hogy a HC-re dobtak egy unsportsmanlike-ot? 😀
Kampman
ha Big XII meccs lenne, akkor az ottani szabályok alapján fel is küldték volna a lelátóra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Jól hallottam, hogy a HC-re dobtak egy unsportsmanlike-ot? 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
20-0 Clemson, ennyit ér egy top25-ös sec csapat

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
És amíg ezt leírtam csinàltak egy 80 yardos TD-t 😊

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Notre Dane eddig 1 passz 2yard... Felállnak 3 WR-el egy oldalra majd igen, futnak 😉

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Notre Dame- Stanfordon eddig a védelmek játszanak egymással ...

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Clemson pick six, az Arizona State pedig megnyerte a Territorial Cupot

ja és hajrá Wazzu!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
ja és a no. 1. és no. 2. már kikapott ma, a no. 3. Clemson meg még csak most fog játszani, a South Carolina még bekavarhat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
akkor csak szerintem egyértelmű a PO részvevők kiléte?

-Sooners (ha nyeri a Big12-t)
-Auburn/Georgia
-ACC győztes
-Badgers (ha nyeri a Big10-t)

ha Sooners vagy Badgers elveszti a meccsét akkor megy az ACC másik döntőse a helyére
ZERO_L
akkor a Bama megy, amúgy korrekt

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
akkor csak szerintem egyértelmű a PO részvevők kiléte?

-Sooners (ha nyeri a Big12-t)
-Auburn/Georgia
-ACC győztes
-Badgers (ha nyeri a Big10-t)

ha Sooners vagy Badgers elveszti a meccsét akkor megy az ACC másik döntőse a helyére



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Ha már itt tartunk Oregonba nem akarták Chipet visszahozni, illetve nem akart visszamenni?
dande
Taggarttal mindenki elégedett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már itt tartunk Oregonba nem akarták Chipet visszahozni, illetve nem akart visszamenni?
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Gyerünk sun devils el kell picsázni a Zonát

Perception is reality.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Egy halk javaslat: nézzük a meccseket 😉
dande
most college kosárra is ajánlott figyelni, a Bama 3 az 5 ellen tolja a Minnesota ellen 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
USC-nek esélyes sincs PO-ra, ha megnyerik a PAC-12-t?
ZERO_L
talán ha nagyon domináns módon nyerik a pac12 döntőt, de nem hiszem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
pápá bama, ha ezek után bekerülnek valahogy a po-ba, akkor azt a rájátszást én kihagyom...
baggio
Hat pedig tetszik nem tetszik (nekem annyira nem) azert 4 jobb csapat nincs.
Klaci79
csak azért mert alabama van a mezükre írva és Saban az edzőjük, még nem lesznek elit csapat, igenis van náluk négy jobb, simán
baggio
Nem igazán értem. A mérlegünk szerint eddig akivel játszottak megverték. Most kikaptak egy másik jó csapattól, de olyan ellen nem tudnak bizonyítani, aki ellen nem játszanak...ráadásul mindenkinek van rossz napja, így ezt a vereséget erre is rá lehet húzni.
Klaci79
Igen, de a Bama ritkan jatszik jo csapattal, amikor valaszthat...
Es igazan jo csapatot nem vertek meg.
Godfather
ne haragudj, de ez baromság, a legtöbb kiemelt csapatot a Bama verte meg. A többi csapat sem játszott komolyabb ellenfelekkel ezt 1-2 hete le is írtam részletesen, nézd vissza a sorsolásokat.
A mai vereség után és mivel nem játszik konf döntőt a Bama én sem mondom azt, hogy tuti helye van a PO-ban.
Jövő heti eredmények függvénye lesz, pár kommentel lejjebb le is írtam, hogy melyik az a 4 csapat , aki megfelelő konf döntős eredménnyel jobban megérdemli a PO-t , mint a Bama.
Alabama Niners
Ezt most nem ertem, csak az LSU-t verte meg, aki top25. Es az OSU-Oklahoma, vagy a Georgia-ND, illetve mas nem jatszott div2 csapattal...
Godfather
Az adott fordulóban aktuális rangsorolást nézd, az alapján.
Alabama Niners
Tehat, ha a SEC overrated az elejen, es ido mire az ujsagirok rajonnek, akkor Bama jo...

O-H-I-O
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Nem emelkedik ki a Bama és a SEC, viszont nem gondolom, hogy bármelyik konf jelentősen a SEC fölé nőtt volna, mint eddig aSEC a többi fölé.
Alabama Niners
nem a többi konf lett domináns, hanem az sec gatyásodott le, de nagyon, a fél csoport edzőt vált idén, a nagy rivális Tennessee története első 8 vereséges szezonját produkálja, nézd meg hol tart a Florida, az LSU a Troytól kapott ki otthon, a 7-5-ös Missourit a gyenge Purdue, a 7-5-ös Kentucky-t a közepes Louisville alázta meg, tessék nyitott szemmel járni, nem a szubjektív rangsorokra mutogatni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
USC-nek esélyes sincs PO-ra, ha megnyerik a PAC-12-t?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy halk javaslat: nézzük a meccseket 😉
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 230
ez a fake reverse szep volt 😊
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
pápá bama, ha ezek után bekerülnek valahogy a po-ba, akkor azt a rájátszást én kihagyom...
baggio
Hat pedig tetszik nem tetszik (nekem annyira nem) azert 4 jobb csapat nincs.
Klaci79
csak azért mert alabama van a mezükre írva és Saban az edzőjük, még nem lesznek elit csapat, igenis van náluk négy jobb, simán
baggio
Nem igazán értem. A mérlegünk szerint eddig akivel játszottak megverték. Most kikaptak egy másik jó csapattól, de olyan ellen nem tudnak bizonyítani, aki ellen nem játszanak...ráadásul mindenkinek van rossz napja, így ezt a vereséget erre is rá lehet húzni.
Klaci79
Igen, de a Bama ritkan jatszik jo csapattal, amikor valaszthat...
Es igazan jo csapatot nem vertek meg.
Godfather
ne haragudj, de ez baromság, a legtöbb kiemelt csapatot a Bama verte meg. A többi csapat sem játszott komolyabb ellenfelekkel ezt 1-2 hete le is írtam részletesen, nézd vissza a sorsolásokat.
A mai vereség után és mivel nem játszik konf döntőt a Bama én sem mondom azt, hogy tuti helye van a PO-ban.
Jövő heti eredmények függvénye lesz, pár kommentel lejjebb le is írtam, hogy melyik az a 4 csapat , aki megfelelő konf döntős eredménnyel jobban megérdemli a PO-t , mint a Bama.
Alabama Niners
Ezt most nem ertem, csak az LSU-t verte meg, aki top25. Es az OSU-Oklahoma, vagy a Georgia-ND, illetve mas nem jatszott div2 csapattal...
Godfather
Az adott fordulóban aktuális rangsorolást nézd, az alapján.
több mint 6 éve
Godfather Seattle Seahawks Ohio State Buckeyes 177
pápá bama, ha ezek után bekerülnek valahogy a po-ba, akkor azt a rájátszást én kihagyom...
baggio
Hat pedig tetszik nem tetszik (nekem annyira nem) azert 4 jobb csapat nincs.
Klaci79
csak azért mert alabama van a mezükre írva és Saban az edzőjük, még nem lesznek elit csapat, igenis van náluk négy jobb, simán
baggio
Nem igazán értem. A mérlegünk szerint eddig akivel játszottak megverték. Most kikaptak egy másik jó csapattól, de olyan ellen nem tudnak bizonyítani, aki ellen nem játszanak...ráadásul mindenkinek van rossz napja, így ezt a vereséget erre is rá lehet húzni.
Klaci79
Igen, de a Bama ritkan jatszik jo csapattal, amikor valaszthat...
Es igazan jo csapatot nem vertek meg.
Godfather
ne haragudj, de ez baromság, a legtöbb kiemelt csapatot a Bama verte meg. A többi csapat sem játszott komolyabb ellenfelekkel ezt 1-2 hete le is írtam részletesen, nézd vissza a sorsolásokat.
A mai vereség után és mivel nem játszik konf döntőt a Bama én sem mondom azt, hogy tuti helye van a PO-ban.
Jövő heti eredmények függvénye lesz, pár kommentel lejjebb le is írtam, hogy melyik az a 4 csapat , aki megfelelő konf döntős eredménnyel jobban megérdemli a PO-t , mint a Bama.
Alabama Niners
Ezt most nem ertem, csak az LSU-t verte meg, aki top25. Es az OSU-Oklahoma, vagy a Georgia-ND, illetve mas nem jatszott div2 csapattal...

O-H-I-O
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
pápá bama, ha ezek után bekerülnek valahogy a po-ba, akkor azt a rájátszást én kihagyom...
baggio
Hat pedig tetszik nem tetszik (nekem annyira nem) azert 4 jobb csapat nincs.
Klaci79
csak azért mert alabama van a mezükre írva és Saban az edzőjük, még nem lesznek elit csapat, igenis van náluk négy jobb, simán
baggio
Nem igazán értem. A mérlegünk szerint eddig akivel játszottak megverték. Most kikaptak egy másik jó csapattól, de olyan ellen nem tudnak bizonyítani, aki ellen nem játszanak...ráadásul mindenkinek van rossz napja, így ezt a vereséget erre is rá lehet húzni.
Klaci79
baggio-ban túlteng a Bama ellenesség már régóta, de nem rosszindulatúan, már megszoktuk. Ez most olyan év ahol végre van rendes körbeverés és ember nem tudja mi lesz még a kiemelésekkel. A jövő hét tovább bonyolítja majd a dolgokat, aztán akiknek dolga megmondják kik mehetnek a PO-ba. Lesz akik ez tetszeni fog lesz, lesz akiknek meg nem. Mint minden évben, legyen az BCS vagy az PO Comittee.....
Alabama Niners
ez nem bama ellenesség, korábban is írtam, hogy a más sportokban is jelen levő, de itt pláne igen kártékony name recognition az, amit gyűlölök

mikor domináns volt az Alabama (és az SEC), akkor azt el kellett ismerni és lenyelni, de mikor fordult a kocka, akkor a konf szimpatizánsainak kellene sokkal-sokkal objektívebben nézni a dolgokat, ami nyilvánvalóan nem megy
baggio
kikkel fordult a kocka? Olyan tisztán egyértelműen nem látom hol törne elő az a dominancia.
Tény ez a Bama keret nem ugyanaz, mint az előző éveké, hanem gyengébb. A SEC-ből ott vannak 3-an a TOP8-ban.
Nem emelkedik ki a Bama és a SEC, viszont nem gondolom, hogy bármelyik konf jelentősen a SEC fölé nőtt volna, mint eddig aSEC a többi fölé.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
ne haragudj, de ez baromság, a legtöbb kiemelt csapatot a Bama verte meg.
Alabama Niners
azért idiótaság az előszezoni rangsor és a committee se véletlenül csak október végén adja ki a sajátját először, mert ne már a top5-ös florida state elleni könnyed győzelemre mutogasson már egy csapat, aki be akar csúszni a po-ba...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal