Week 4

1 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91271-2014-NCAA-Football-Week-4-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
Pac-12 Network:  xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8 (letöltés -> megnyitás VLC-ben)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
beharangozó, összefoglaló:  ncaahu.wordpress.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nagyon sokba fognak kerülni az ilyen hibák Stoudt-tól....
23 yardos FG hiba, még jobb....

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
COOOOOPER

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
rory bammeg anderson ....

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cooper egy zseni !Sixo67
Ezt ma már mintha egyszer írták volna valahol 😛 Ugyan arról a személyről beszélünk? Bocsássátok meg tudatlanságom.dande
Nem tudom mire gondolsz pontosan, de nem lepődnék meg ha Pharaoh Coopert még akkor is dicsérnék amikor nem játszik.Sixo67
Még jóval korábban egy bizonyos Coopert dicsért Greengo, De mivel túl járatos nem vagyok és nem néztem épen meccset nem tudom kiről/kikről van szó, csak annyit, hogy rossz játékos/játékosok nem lehetnek. S mivel nálnuk is van egy bizonyos cooper remélem róla is elmondhatjuk majd ma ugyan ezt.dande
Ez a Cooper 40 perce ha játszik, ha előtte dicsérte, nem hinném , hogy róla volt szó, inkább az bama elkapójáról Amari Cooperről.Sixo67
Valószínű köszi, off vége 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Cooper egy zseni !Sixo67
Ezt ma már mintha egyszer írták volna valahol 😛 Ugyan arról a személyről beszélünk? Bocsássátok meg tudatlanságom.dande
Nem tudom mire gondolsz pontosan, de nem lepődnék meg ha Pharaoh Coopert még akkor is dicsérnék amikor nem játszik.Sixo67
Még jóval korábban egy bizonyos Coopert dicsért Greengo, De mivel túl járatos nem vagyok és nem néztem épen meccset nem tudom kiről/kikről van szó, csak annyit, hogy rossz játékos/játékosok nem lehetnek. S mivel nálnuk is van egy bizonyos cooper remélem róla is elmondhatjuk majd ma ugyan ezt.dande
Ez a Cooper 40 perce ha játszik, ha előtte dicsérte, nem hinném , hogy róla volt szó, inkább az bama elkapójáról Amari Cooperről.

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elkezdődött a Clemson meccs.Greengo
gyors FSU 3rd&out-tal.... 😊

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cooper egy zseni !Sixo67
Ezt ma már mintha egyszer írták volna valahol 😛 Ugyan arról a személyről beszélünk? Bocsássátok meg tudatlanságom.dande
Nem tudom mire gondolsz pontosan, de nem lepődnék meg ha Pharaoh Coopert még akkor is dicsérnék amikor nem játszik.Sixo67
Még jóval korábban egy bizonyos Coopert dicsért Greengo, De mivel túl járatos nem vagyok és nem néztem épen meccset nem tudom kiről/kikről van szó, csak annyit, hogy rossz játékos/játékosok nem lehetnek. S mivel nálunk is van egy bizonyos Cooper 😀 remélem róla is elmondhatjuk majd ma ugyan ezt.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Elkezdődött a Clemson meccs.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Cooper egy zseni !Sixo67
Ezt ma már mintha egyszer írták volna valahol 😛 Ugyan arról a személyről beszélünk? Bocsássátok meg tudatlanságom.dande
Nem tudom mire gondolsz pontosan, de nem lepődnék meg ha Pharaoh Coopert még akkor is dicsérnék amikor nem játszik.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cooper egy zseni !Sixo67
Ezt ma már mintha egyszer írták volna valahol 😛 Ugyan arról a személyről beszélünk? Bocsássátok meg tudatlanságom.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Cooper egy zseni !

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Azt hittem túl jól sikerült a ráalvás a rangadóra, de még el sem kezdődött...3-kor kezdődik?Newman
Lehet az időjárás miatt csúszik ez is..Szóljatok ha nekikezdenek...addig is Mississippi vs LSU.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Azt hittem túl jól sikerült a ráalvás a rangadóra, de még el sem kezdődött...3-kor kezdődik?Newman
Hivatalosan 2kor.Sixo67
Kickoff 2:30-kor.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
Azt hittem túl jól sikerült a ráalvás a rangadóra, de még el sem kezdődött...3-kor kezdődik?Newman
Hivatalosan 2kor.

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt hittem túl jól sikerült a ráalvás a rangadóra, de még el sem kezdődött...3-kor kezdődik?

több mint 9 éve
Brian 70
A Vandy már 14-0-ra vezet a South Carolina ellen, és a Miss State is tovább növelte az előnyét egy mezőnygóllal.

Őrület, mi van ebben a fordulóban is, remélem az FSU-Clemson sem okoz csalódást.vassadi
WV meg vezet 7-3ra az Oklahoma ellen egy szép nagy passz után 😊
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
A Vandy már 14-0-ra vezet a South Carolina ellen, és a Miss State is tovább növelte az előnyét egy mezőnygóllal.

Őrület, mi van ebben a fordulóban is, remélem az FSU-Clemson sem okoz csalódást.
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
24:7 -re nyert a Minnesota a San José State ellen. Mindössze egyetlen egy passzkísérlet lett sikeres. Összesen 381 yardot futott a csapat ebből az irányító 162-t. Lehetett volna több pont is, de most ennyi volt a csapatban. Majd egyórás viharszünet volt, így kiestünk a nemlétező ritmusból. 3-1, innentől már csak konferenciameccsek jönnek. Go Gophers!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 429 — LIGHTS OUT!
És a mai napon legjobb pályára lépő Cooper-nek is van már elkapása 😊

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Hivatalosan még 10 yard hiányzik Streveler-nek, hogy megdöntse MarQueis Gray egy meccsen, irányítóként futott rekordját a Minnesota Gophers-nél. Streveler (redshirt freshman) most 162 yardnál jár.
több mint 9 éve
Brian 70
kicsit költői kérdésnek szántam 😀 tekintve, hogy hulla vagyok, de meglássuk még
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 526
mit nézzek? vagy lehet inkább alszok, ki kell pihenni a mai szerencsétlenkedéseket 😕Brian
Mississippi State @ LSU. elég jó most a Bulldogs

choose life
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
mit nézzek? vagy lehet inkább alszok, ki kell pihenni a mai szerencsétlenkedéseket 😕Brian
uramisten... :p annyi opció van, most gyalogolt pl. a Miss State végig a pályán, és már 14-0-ra mennek az LSU otthonában, az Oklahoma @ West Virginia is upset-esélyes, nem is beszélve a Clemson @ FSU-ról, ahol ugye Winston nem játszhat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
MEGVAN!! Sikerült összehozni az első sikeres passzkísérletet. Végül is még van csak 54 perc kellett hozzá.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
mit nézzek? vagy lehet inkább alszok, ki kell pihenni a mai szerencsétlenkedéseket 😕Brian
Nehogy, negyed óra múlva kezdődik az FSU-Clemson.