NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Coples vagy Kirkpatrick
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintetek melyik elsőkörös fog utoljára aláírni? Az én tippem Fletcher Cox.
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Lesz cikk a draftról,ilyen csapt értékelős,elemzős?
Előre is köszönöm a választ.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem meglepetés, a draft volt csütörtökön a legnézettebb kábeles műsor

NFL Draft: Round 1 in New York – ESPN
6.661M; 18-49: 3.3, #1

Az NFL Network-ös közvetítés a 7. helyre futott be.
1.437M; 18-49: 0.7, #3

Pénteken a 2-3. kör az 5. lett kábelen a teljes nézőcsoportban, 18-49-ben viszont az is első, NFL Network 17.
NFL Draft: Rounds 2-3 in New York – ESPN
2.679M; 18-49: 1.2, #1

NFL Network
0.802M; 18-49: 0.4, #9

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nagy ígéret, aki sohasem vitte semmire. Tehetsége alapján azt gondolták, hogy Roystert hamar kiszorítja, ez azonban sohasem sikerült neki. Több rendőrségi ügye is volt, amik miatt eltiltották. Három vagy négy alkalommal gondolkodott azon az elmúlt két évben, hogy felhagy a játékkal.gsn
Köszönöm. Gyűjtjük a tehetséges de sérülékeny játékosokat, akikből soha nem lesz semmi.Bazzani
Nem baj az, jó lesz akkor, amikor az RB állomány leamortizálódik. Jut eszembe, lenyilatkozta az egyik, éppen aktuális felhagyok a focival monológja közben, hogy szeretne FBI ügynök lenni. Hillis is tőle vette az ötletet. 😊gsn
Megüresedett Scully ügynök mellett a hely? 😀
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ja így már értem. 😀
Visszatérve a kérdésre, milyen játékos amellett, hogy törékeny?Bazzani
Nagy ígéret, aki sohasem vitte semmire. Tehetsége alapján azt gondolták, hogy Roystert hamar kiszorítja, ez azonban sohasem sikerült neki. Több rendőrségi ügye is volt, amik miatt eltiltották. Három vagy négy alkalommal gondolkodott azon az elmúlt két évben, hogy felhagy a játékkal.gsn
Köszönöm. Gyűjtjük a tehetséges de sérülékeny játékosokat, akikből soha nem lesz semmi.Bazzani
Nem baj az, jó lesz akkor, amikor az RB állomány leamortizálódik. Jut eszembe, lenyilatkozta az egyik, éppen aktuális felhagyok a focival monológja közben, hogy szeretne FBI ügynök lenni. Hillis is tőle vette az ötletet. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja így már értem. 😀
Visszatérve a kérdésre, milyen játékos amellett, hogy törékeny?Bazzani
Nagy ígéret, aki sohasem vitte semmire. Tehetsége alapján azt gondolták, hogy Roystert hamar kiszorítja, ez azonban sohasem sikerült neki. Több rendőrségi ügye is volt, amik miatt eltiltották. Három vagy négy alkalommal gondolkodott azon az elmúlt két évben, hogy felhagy a játékkal.gsn
Köszönöm. Gyűjtjük a tehetséges de sérülékeny játékosokat, akikből soha nem lesz semmi.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja így már értem. 😀
Visszatérve a kérdésre, milyen játékos amellett, hogy törékeny?Bazzani
Nem értem mi bajod van már ez teljesíti az alapkövetelményt a Lions RB-knél 😀empty taxi
Kéne valaki olyan aki legalább a szezonkezdetet megéli. Vicc, hogy megint egy potenciális IR listást hoztunk.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ja így már értem. 😀
Visszatérve a kérdésre, milyen játékos amellett, hogy törékeny?Bazzani
Nem értem mi bajod van már ez teljesíti az alapkövetelményt a Lions RB-knél 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ja így már értem. 😀
Visszatérve a kérdésre, milyen játékos amellett, hogy törékeny?Bazzani
Nagy ígéret, aki sohasem vitte semmire. Tehetsége alapján azt gondolták, hogy Roystert hamar kiszorítja, ez azonban sohasem sikerült neki. Több rendőrségi ügye is volt, amik miatt eltiltották. Három vagy négy alkalommal gondolkodott azon az elmúlt két évben, hogy felhagy a játékkal.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja így már értem. 😀
Visszatérve a kérdésre, milyen játékos amellett, hogy törékeny?

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Redskins runningback. És nem rossz.apeszos
Akkor végképp nem értem mi köze van a Lionshoz. JJ sztem másra gondolt.Bazzani
egy csapatban játszottak az egyetemenJJ Tiller
Penn State, tavalyi hatodik körös... playmaker futó, igaz kellett Hightower sérülése is, hogy felkerüljön, de Torain-t simán kiszorította...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Evan Royster? Ő ki?Bazzani
Redskins runningback. És nem rossz.apeszos
Akkor végképp nem értem mi köze van a Lionshoz. JJ sztem másra gondolt.Bazzani
egy csapatban játszottak az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
én már Evan Roystert is túl törékenynek éreztem, de a Lions szépen gyűjti az all-american játékosokat 😊JJ Tiller
Evan Royster? Ő ki?Bazzani
Redskins runningback. És nem rossz.apeszos
Akkor végképp nem értem mi köze van a Lionshoz. JJ sztem másra gondolt.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Stephon Greenről valaki valamit?
Felférhet a Lions rosterre?Bazzani
én már Evan Roystert is túl törékenynek éreztem, de a Lions szépen gyűjti az all-american játékosokat 😊JJ Tiller
Evan Royster? Ő ki?Bazzani
Redskins runningback. És nem rossz.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stephon Greenről valaki valamit?
Felférhet a Lions rosterre?Bazzani
én már Evan Roystert is túl törékenynek éreztem, de a Lions szépen gyűjti az all-american játékosokat 😊JJ Tiller
Evan Royster? Ő ki?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Stephon Greenről valaki valamit?
Felférhet a Lions rosterre?Bazzani
én már Evan Roystert is túl törékenynek éreztem, de a Lions szépen gyűjti az all-american játékosokat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stephon Greenről valaki valamit?
Felférhet a Lions rosterre?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a Pats sztem inkább marad 4-3-nál szal én Jonest is oda írnámkristof
Ne vedd már el az első helyem! 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Pats sztem inkább marad 4-3-nál szal én Jonest is oda írnám
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
én is ideges lennék, ha egy udfa-t húzok be egy pickkel egy 1. körös előtt 😛 Aldon Smith sikeréből mondjuk okulhattunk volna, mert jelentősen megnövekedett az edge rusherek értéke az nfl csapatok szemébenJJ Tiller
Gondolhatod.. 😀 Főleg, hogy 50-50 volt hogy melyiket választom. Ha nem lennék OSU drukker, most de boldog lennék 😀

Amúgy igen, de nem is csodálom. Ahogyan a passz felé tolódik offense-ben a liga, úgy defense-ben is gondolom egyre fontosabb lesz a passrush képesség, és egyre kevésbé a futás elleni teljesítmény.fetomy
az (nem) meglepő még szerintem, hogy mennyi "no-name" safety megy ki a drafton, hiszen mindig írom, hogy ez az a poszt, amit a tv-képernyőkön keresztül aztán tényleg lehetetlen "scoutolni"... mondjuk a class milyenségét mutatja, hogy a negyedik kör végéig mindössze 5 safety-t draftoltak (abból is ez egyik Tavon Wilson volt 😊), onnantól viszont 14-et, melyből 8-an gm játékban (bocs gsn 😊) udfa-k lettek [Jerron McMillian, Matt Johnson, Robert Blanton, Corey White, Winston Guy, Josh Bush, Charles Mitchell, D.J. Campbell]

és eredményt hirdetek minijátékunkban:
Quinton Coples 3-4
Melvin Ingram 3-4
Whitney Mercilus 3-4
Nick Perry 3-4
Courtney Upshaw 3-4
Andre Branch 4-3
Chandler Jones 3-4
Vinny Curry 4-3
(scleck 5 pont, tenorx és empty taci 4, höri 3)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én is ideges lennék, ha egy udfa-t húzok be egy pickkel egy 1. körös előtt 😛 Aldon Smith sikeréből mondjuk okulhattunk volna, mert jelentősen megnövekedett az edge rusherek értéke az nfl csapatok szemébenJJ Tiller
Gondolhatod.. 😀 Főleg, hogy 50-50 volt hogy melyiket választom. Ha nem lennék OSU drukker, most de boldog lennék 😀

Amúgy igen, de nem is csodálom. Ahogyan a passz felé tolódik offense-ben a liga, úgy defense-ben is gondolom egyre fontosabb lesz a passrush képesség, és egyre kevésbé a futás elleni teljesítmény.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
természetesen Bruce Irvinnél is kiderül, hogy STEAL volt, a Jets érdeklődött iránta a legkomolyabban, a Bears, a Packers és a 49ers mellett...

draftközvetítésünkben pl. erre gondoltam, mikor azt mondtam, hogy futás ellen semmit nem ér:
http://www.youtube.com/watch?v=y9s85CjEexg&feature=player_detailpage#t=34sJJ Tiller
Na mondjuk kár, hogy nem scoutoltam jobban utána, csak hallgattam a túl sok fikázó kritikára megint, így ezer százalék, hogy GM-ben 3. körben elviszem Brúszter helyett... futás ellen lehet, hogy kevés, de azért 3-4-es DE-ként is igen szép nyomást tudott gyakorolni, 3-4 olbként elég fasza passrusher lehetne belőle.fetomy
én is ideges lennék, ha egy udfa-t húzok be egy pickkel egy 1. körös előtt 😛 Aldon Smith sikeréből mondjuk okulhattunk volna, mert jelentősen megnövekedett az edge rusherek értéke az nfl csapatok szemében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
természetesen Bruce Irvinnél is kiderül, hogy STEAL volt, a Jets érdeklődött iránta a legkomolyabban, a Bears, a Packers és a 49ers mellett...

draftközvetítésünkben pl. erre gondoltam, mikor azt mondtam, hogy futás ellen semmit nem ér:
http://www.youtube.com/watch?v=y9s85CjEexg&feature=player_detailpage#t=34sJJ Tiller
Na mondjuk kár, hogy nem scoutoltam jobban utána, csak hallgattam a túl sok fikázó kritikára megint, így ezer százalék, hogy GM-ben 3. körben elviszem Brúszter helyett... futás ellen lehet, hogy kevés, de azért 3-4-es DE-ként is igen szép nyomást tudott gyakorolni, 3-4 olbként elég fasza passrusher lehetne belőle.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
természetesen Bruce Irvinnél is kiderül, hogy STEAL volt, a Jets érdeklődött iránta a legkomolyabban, a Bears, a Packers és a 49ers mellett...

draftközvetítésünkben pl. erre gondoltam, mikor azt mondtam, hogy futás ellen semmit nem ér:
http://www.youtube.com/watch?v=y9s85CjEexg&feature=player_detailpage#t=34s


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal