NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jordan Jeffersont (ex-LSU QB) már ki is rakta a Tampa, szerintem az idei újoncok közül ezzel ő az első, de erősítsen meg ebben valaki 😀jjncaa
Nagyon kemény...
Ennyi idő alatt ki sem derül valakiről, hogy milyen...

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Jordan Jeffersont (ex-LSU QB) már ki is rakta a Tampa, szerintem az idei újoncok közül ezzel ő az első, de erősítsen meg ebben valaki 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki megsúghatná, hogy Patrick Edwards (Houston WR) miért lett UDFA?
Ahogy néztem ő volt Keenum kedvenc célpontja, elég jó számai vannak.
Megcsíphet egy 5.WR posztot a Lionsnál?Bazzani
Azért, mert kicsik a kezei, alacsony és gyenge amit nem kompenzál elit sebességgel, habár azért gyors, szarrá volt törve a lába pár éve (emiatt is lett lassabb), és a kombájnon sem tudott részt venni combizom húzódás miatt, szóval durability concern. Talent alapján lehetett volna draftolva, de ezek túl nagy negatívumok ahhoz, hogy draftolják.

Viszont -szerintem- simán megcsípheti a 4-5. WR posztot, mert azért van benne kitartás, és nem is rossz játékos egyáltalán, hiszen spread offense ide vagy oda, sulirekordot döntött 3 1000+os szezonjával pl. szóval azért kiemelkedett ő onnan. Rövid távon nagyon gyors, és YAC-ban is jó és azért Keenumnak sokszor nem volt ideje tökéletesen passzolni, szóval néha Edwards segítette ki úgymond. A CJ-TY-NB triót első évben biztos nem veri meg, de 4. WR simán lehet, és 1-2 év alatt kinőheti magát stabil slotWR-é, főleg mivel Megatron ugye Madden curse, Burleson meg kezd korosodni 😀 Viccet félretéve én hiszek benne, és nagyon sajnálom is, hogy hozzátok ment. Sokkal jobb lett volna nálunk 😛fetomy
Köszi a választ. 😉
4.WR nem hinném, hogy lesz.
Arra hoztuk Broylest.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valaki megsúghatná, hogy Patrick Edwards (Houston WR) miért lett UDFA?
Ahogy néztem ő volt Keenum kedvenc célpontja, elég jó számai vannak.
Megcsíphet egy 5.WR posztot a Lionsnál?Bazzani
Azért, mert kicsik a kezei, alacsony és gyenge amit nem kompenzál elit sebességgel, habár azért gyors, szarrá volt törve a lába pár éve (emiatt is lett lassabb), és a kombájnon sem tudott részt venni combizom húzódás miatt, szóval durability concern. Talent alapján lehetett volna draftolva, de ezek túl nagy negatívumok ahhoz, hogy draftolják.

Viszont -szerintem- simán megcsípheti a 4-5. WR posztot, mert azért van benne kitartás, és nem is rossz játékos egyáltalán, hiszen spread offense ide vagy oda, sulirekordot döntött 3 1000+os szezonjával pl. szóval azért kiemelkedett ő onnan. Rövid távon nagyon gyors, és YAC-ban is jó és azért Keenumnak sokszor nem volt ideje tökéletesen passzolni, szóval néha Edwards segítette ki úgymond. A CJ-TY-NB triót első évben biztos nem veri meg, de 4. WR simán lehet, és 1-2 év alatt kinőheti magát stabil slotWR-é, főleg mivel Megatron ugye Madden curse, Burleson meg kezd korosodni 😀 Viccet félretéve én hiszek benne, és nagyon sajnálom is, hogy hozzátok ment. Sokkal jobb lett volna nálunk 😛
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
jjncaa
Odavagyok az ilyen illusztrációkért, köszi.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Valaki megsúghatná, hogy Patrick Edwards (Houston WR) miért lett UDFA?
Ahogy néztem ő volt Keenum kedvenc célpontja, elég jó számai vannak.
Megcsíphet egy 5.WR posztot a Lionsnál?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
PhillyBlog Draftjáték végeredmény: http://philly.blog.hu/2012/05/07/draftjatek_vegeredmeny
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 617 — Raiders fan
épp ezért fogja legalább egy évig csak a lábmunkát gyakorolni 😊Fucu
okok, de aki egyetemen ennyire homaly annak van realis eselye ezt kijavitani?Rolni
van, mert Whiz azt nyilatkozta, hogy a lábmunkája gyatra (ezt Lindley is megerősítette, de hozzátette a szezon óta külön edzőkkel gyakorolta a helyes lábmunkát) és ez a legfőbb oka a pontatlanságának.Fucu
kösi...majd kiderül akkor mire jó....

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
1/1-es QB-k a drafton, melyik irányító neve lett kanonizálva és melyiké nem?

1944 Angelo Bertelli
1946 Frank Dancewicz
1948 Harry Gilmer
1952 Bill Wade
1954 Bobby Garrett
1955 George Shaw
1958 King Hill
1959 Randy Duncan
1963 Terry Baker
1970 Terry Bradshaw
1971 Jim Plunkett
1975 Steve Bartkowski
1983 John Elway
1987 Vinny Testaverde
1989 Troy Aikman
1990 Jeff George
1993 Drew Bledsoe
1998 Peyton Manning
1999 Tim Couch
2001 Michael Vick
2002 David Carr
2003 Carson Palmer
2004 Eli Manning
2005 Alex Smith
2007 JaMarcus Russell
2009 Matthew Stafford
2010 Sam Bradford
2011 Cam Newton
2012 Andrew Luck


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Hát akkor a 90%uk bust. 😀Bazzani
Az 1/1-eseknek tlán nem, de szerencséje van akkor Marino-nak, hogy nem 1/1 volt, most bust lenne 😀fetomy
mivel tudtommal az NFL-ben a csapatok fő célja a Super Bowl-megnyerése, így egy 1/1-es kezdő irányítótól, akinek újonc évétől dollártízmilliókat fizetnek, szerintem igenis "elvárás" a Lombardi Trophy

a mai futballban Trent Dilferek már amúgy sem lennének képesek gyűrűt nyerni, így a jó statokkal az eredményesség kéz a kézben jár, de utóbbival kitörölheti a delikvens a hátsó fertáját, BB többek között ezért top irányító


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát akkor a 90%uk bust. 😀Bazzani
Az 1/1-eseknek tlán nem, de szerencséje van akkor Marino-nak, hogy nem 1/1 volt, most bust lenne 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hármat, mert már korábban jeleztem a bustveszélyt a Sooners-elkapóknál 😊jjncaa
tweener LBre gondoltam.
Bár sztem Ronnel jó lesz (STben főleg) a 7.körös pick meg minden más esetben is lutri.

szerk: Bár ha Broyles is akkora bust lesz mint Stafford akkor nem félek. 😀Bazzani
1/1-es QB akkor nem bust, ha minimum egy Super Bowlt nyer csapatával 😛jjncaa
Hát akkor a 90%uk bust. 😀

Amúgy sztem sokkal nagyobb baromság volt egy jövő éves 4.körös picket áldozni Tahir Whitehead-re. Azóta sem találok embert aki értené a dolgot.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Nekünk sikerült most kettőt is húzni.Bazzani
hármat, mert már korábban jeleztem a bustveszélyt a Sooners-elkapóknál 😊jjncaa
tweener LBre gondoltam.
Bár sztem Ronnel jó lesz (STben főleg) a 7.körös pick meg minden más esetben is lutri.

szerk: Bár ha Broyles is akkora bust lesz mint Stafford akkor nem félek. 😀Bazzani
1/1-es QB akkor nem bust, ha minimum egy Super Bowlt nyer csapatával 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az elmúlt négy évben minden draftra jutott egy tipikus oklahomai tweener... Nic Harris, Keenan Clayton, Jeremy Beal, és most Travis Lewis, lassan új kifejezést kell kitalálni errejjncaa
Nekünk sikerült most kettőt is húzni.Bazzani
hármat, mert már korábban jeleztem a bustveszélyt a Sooners-elkapóknál 😊jjncaa
tweener LBre gondoltam.
Bár sztem Ronnel jó lesz (STben főleg) a 7.körös pick meg minden más esetben is lutri.

szerk: Bár ha Broyles is akkora bust lesz mint Stafford akkor nem félek. 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Loftont leszámítva ilyen LB-ket sikerült kinevelnie mostanában az Oklahomának: Rocky Calmus, Teddy Lehman, Lance Mitchell, Dan Cody, Clint Ingram, Rufus Alexander, Nic Harris, Keenan Clayton...empty taxi
az elmúlt négy évben minden draftra jutott egy tipikus oklahomai tweener... Nic Harris, Keenan Clayton, Jeremy Beal, és most Travis Lewis, lassan új kifejezést kell kitalálni errejjncaa
Nekünk sikerült most kettőt is húzni.Bazzani
hármat, mert már korábban jeleztem a bustveszélyt a Sooners-elkapóknál 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
??Bazzani
Loftont leszámítva ilyen LB-ket sikerült kinevelnie mostanában az Oklahomának: Rocky Calmus, Teddy Lehman, Lance Mitchell, Dan Cody, Clint Ingram, Rufus Alexander, Nic Harris, Keenan Clayton...empty taxi
az elmúlt négy évben minden draftra jutott egy tipikus oklahomai tweener... Nic Harris, Keenan Clayton, Jeremy Beal, és most Travis Lewis, lassan új kifejezést kell kitalálni errejjncaa
Nekünk sikerült most kettőt is húzni.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
és rájöttek, hogy az Oklahomában játszik... nem mellesleg volt egy komoly sérülésejjncaa
??Bazzani
Loftont leszámítva ilyen LB-ket sikerült kinevelnie mostanában az Oklahomának: Rocky Calmus, Teddy Lehman, Lance Mitchell, Dan Cody, Clint Ingram, Rufus Alexander, Nic Harris, Keenan Clayton...empty taxi
az elmúlt négy évben minden draftra jutott egy tipikus oklahomai tweener... Nic Harris, Keenan Clayton, Jeremy Beal, és most Travis Lewis, lassan új kifejezést kell kitalálni erre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Azt tartották róla h annak ellenére h nem kicsi (6-1 246) kellően gyors és ezért egy jó edzővel képes lehet a gyengeségein javítani, ehhez képest kombinéban tudott 4.88-at 40 yardon, ami rendesen betett az értékének.empty taxi
és rájöttek, hogy az Oklahomában játszik... nem mellesleg volt egy komoly sérülésejjncaa
??Bazzani
Loftont leszámítva ilyen LB-ket sikerült kinevelnie mostanában az Oklahomának: Rocky Calmus, Teddy Lehman, Lance Mitchell, Dan Cody, Clint Ingram, Rufus Alexander, Nic Harris, Keenan Clayton...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Oké. Csak akkor amikor a listák elején (értsd első kör) volt akkor nem volt gyenge coverben, képes volt nagy területet bejátszani, nagy upside-ja volt?
Vagy csak egyszerűen hülye volt aki ezt a listát írta?Bazzani
Azt tartották róla h annak ellenére h nem kicsi (6-1 246) kellően gyors és ezért egy jó edzővel képes lehet a gyengeségein javítani, ehhez képest kombinéban tudott 4.88-at 40 yardon, ami rendesen betett az értékének.empty taxi
és rájöttek, hogy az Oklahomában játszik... nem mellesleg volt egy komoly sérülésejjncaa
??

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Oké. Csak akkor amikor a listák elején (értsd első kör) volt akkor nem volt gyenge coverben, képes volt nagy területet bejátszani, nagy upside-ja volt?
Vagy csak egyszerűen hülye volt aki ezt a listát írta?Bazzani
Azt tartották róla h annak ellenére h nem kicsi (6-1 246) kellően gyors és ezért egy jó edzővel képes lehet a gyengeségein javítani, ehhez képest kombinéban tudott 4.88-at 40 yardon, ami rendesen betett az értékének.empty taxi
és rájöttek, hogy az Oklahomában játszik... nem mellesleg volt egy komoly sérülése


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Oké. Csak akkor amikor a listák elején (értsd első kör) volt akkor nem volt gyenge coverben, képes volt nagy területet bejátszani, nagy upside-ja volt?
Vagy csak egyszerűen hülye volt aki ezt a listát írta?Bazzani
Azt tartották róla h annak ellenére h nem kicsi (6-1 246) kellően gyors és ezért egy jó edzővel képes lehet a gyengeségein javítani, ehhez képest kombinéban tudott 4.88-at 40 yardon, ami rendesen betett az értékének.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem ez tetszik: 😀
"Burfict's only issue is that the NFL doesn't seem to value linebackers in the draft."
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/andrew_perloff/05/03/2012.mock.draft/index.html

Vicces nevek vannak az első körben 😀tenorx
Trawis Lewis miért zuhant ennyit?
Ha valóban első kört ért a tehetsége akkor nagy steal a hetedikben.Bazzani
Coverben gyenge, nem képes nagy területet bejátszani, nincs vmi nagy upside-ja. Ez mind a 3 olyan dolog amire izgulnak az NFL csapatok.empty taxi
Oké. Csak akkor amikor a listák elején (értsd első kör) volt akkor nem volt gyenge coverben, képes volt nagy területet bejátszani, nagy upside-ja volt?
Vagy csak egyszerűen hülye volt aki ezt a listát írta?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/andrew_perloff/05/03/2012.mock.draft/index.html

Vicces nevek vannak az első körben 😀tenorx
Trawis Lewis miért zuhant ennyit?
Ha valóban első kört ért a tehetsége akkor nagy steal a hetedikben.Bazzani
Coverben gyenge, nem képes nagy területet bejátszani, nincs vmi nagy upside-ja. Ez mind a 3 olyan dolog amire izgulnak az NFL csapatok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...