NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A 2009-es draftclass, worst ever
 grantland.com/the-triangle/2009-nfl-draft-may-be-the-worst-ever/
A Broncos szempontjából alá tudom támasztani 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pass rushers are key but with only nine career sacks in five seasons, despite 55 starts, isn't going to cut it. Plus, it's a tad too early to announce Marcel Dareus, Dion Jordan or even Trent Richardson -- all No. 3 picks -- as busts. Hát nekem ebből nem ez jön leWyatt
Valóban. Ez így elég szégyen. Mondjuk aki szerint LT-t és Breest AJ Smith draftolta, az nálam alapból nem hiteles.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Pass rushers are key but with only nine career sacks in five seasons, despite 55 starts, isn't going to cut it. Plus, it's a tad too early to announce Marcel Dareus, Dion Jordan or even Trent Richardson -- all No. 3 picks -- as busts. Hát nekem ebből nem ez jön leWyatt
Jaja, én is azt néztem. Dion Jordan + TRich még csak-csak, de Dareus gecijó DT

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pass rushers are key but with only nine career sacks in five seasons, despite 55 starts, isn't going to cut it. Plus, it's a tad too early to announce Marcel Dareus, Dion Jordan or even Trent Richardson -- all No. 3 picks -- as busts. Hát nekem ebből nem ez jön le

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hú, mondjuk most ahogy nézem ezt a listát, azért vannak nagy gondolatok. Ha Milliner ezzel az újoncszezonjával a leggyengébb 1/9-es lett, akkor minden évben 1/9-en szeretnék húzni, mert itt úgy látszik nem lehet rosszul választani. Tyson Jacksont pass rushernek draftolták? Mert annak mondjuk tényleg értékelhetetlen. Jimmy Smith persze gyengén kezdett, de azért az előző éve már nem volt rossz, de ha ő volt a leggyengébb, akkor az 1/27 is fasza hely, és én mondjuk egyelőre Grahamet sem írnám le, amikor játszott, akkor azért jó volt, de oké, ezek beleférnek. De Marcell Dareus nevét egyáltalán megemlíteni a bustgyanús emberek kapcsán...Wyatt
Dareus telitalálat kapcsán lett említve.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szvsz nincs sok értelme összehasonlítani egy olyan játékost akit tavaly vagy két éve draftoltak egy olyannal, akit 8 vagy 10 éve. Az értelmesebb lett volna, ha mondjuk 2009-től visszafelé nézik, azoknak a játékosoknak a rookie szerződése már lejárt, róluk azért meg lehet mondani mi lett belőlük. Persze így meg lehet nem lenne kellő számú játékos. Az meg örök vitatéma, hogy egy QB-t hogyan hasonlítsanak össze mondjuk egy DT-vel. Nehezen lehet egy ilyen írásból jól kijönni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú, mondjuk most ahogy nézem ezt a listát, azért vannak nagy gondolatok. Ha Milliner ezzel az újoncszezonjával a leggyengébb 1/9-es lett, akkor minden évben 1/9-en szeretnék húzni, mert itt úgy látszik nem lehet rosszul választani. Tyson Jacksont pass rushernek draftolták? Mert annak mondjuk tényleg értékelhetetlen. Jimmy Smith persze gyengén kezdett, de azért az előző éve már nem volt rossz, de ha ő volt a leggyengébb, akkor az 1/27 is fasza hely, és én mondjuk egyelőre Grahamet sem írnám le, amikor játszott, akkor azért jó volt, de oké, ezek beleférnek. De Marcell Dareus nevét egyáltalán megemlíteni a bustgyanús emberek kapcsán...

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem vagyok nagy Eli fan de miért jobb választás nála Luck?
Elég sok helyen nem értek egyet a listával de ez legyen az én bajom.Bazzani
Miért, C.Johnson mitől jobb választás, mint Von Miller?
SB-t egyikse nyert, az egyik támadó, a másik védő, Johnson 0 sack, igaz Miller meg 0 TD. Maga az összehasonlítás full szubjektív és eleve faszság, hisz a szempontok se egzaktak.Sobri Jóska
Szerintem Millernek már volt TD-je.szaba
Ráadásul, ha mást nem, az ellenünk szerzettjére lehetne emlékezni 😀

több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem vagyok nagy Eli fan de miért jobb választás nála Luck?
Elég sok helyen nem értek egyet a listával de ez legyen az én bajom.Bazzani
Miért, C.Johnson mitől jobb választás, mint Von Miller?
SB-t egyikse nyert, az egyik támadó, a másik védő, Johnson 0 sack, igaz Miller meg 0 TD. Maga az összehasonlítás full szubjektív és eleve faszság, hisz a szempontok se egzaktak.Sobri Jóska
Szerintem Millernek már volt TD-je.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok nagy Eli fan de miért jobb választás nála Luck?
Elég sok helyen nem értek egyet a listával de ez legyen az én bajom.Bazzani
Miért, C.Johnson mitől jobb választás, mint Von Miller?
SB-t egyikse nyert, az egyik támadó, a másik védő, Johnson 0 sack, igaz Miller meg 0 TD. Maga az összehasonlítás full szubjektív és eleve faszság, hisz a szempontok se egzaktak.Sobri Jóska
Direkt ezért utaltam egy olyan párosra ahol két irányítót hasonlítottam össze, de gondolom csak random kötöttél bele szokás szerint.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 321 — #NoStress
Nem vagyok nagy Eli fan de miért jobb választás nála Luck?
Elég sok helyen nem értek egyet a listával de ez legyen az én bajom.Bazzani
Miért, C.Johnson mitől jobb választás, mint Von Miller?
SB-t egyikse nyert, az egyik támadó, a másik védő, Johnson 0 sack, igaz Miller meg 0 TD. Maga az összehasonlítás full szubjektív és eleve faszság, hisz a szempontok se egzaktak.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok nagy Eli fan de miért jobb választás nála Luck?
Elég sok helyen nem értek egyet a listával de ez legyen az én bajom.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az utóbbi 10 év legjobb, legrosszabb pickjei 1/1től- 1/32ig.
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qwjjsf1hn9656a9llknw
Best, worst picks for first 32 draft slots over last 10 years
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Josh Freeman mint legjobb pick 1/17en picit vicces. 😀😀
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Ryan Mallett a legnagyobb király! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 444
2008-as draft top 8 a Scout Inc's szerint 2007 decemberében. Brohm FTW! (nem játszott egy snapet sem az NFL-ben)
deyell
Nem igaz, mert 3 meccsen is pályára lépett, igaz nem az eredetileg őt draftoló packersben (egyébként nem volt csak 2/56)
 www.pro-football-reference.com/players/B/BrohBr00.htm
kezdő qb (győzelmi) mutatója 0-2, td-int mutatója 0-5, 26.0-s passer rating,Black_Adder
jó akkor, valóban rosszul írtam, a Packersben nem játszott egy snapet sem, de nem ez a lényeg, a képet a draftszakértők mellélövése miatt tettem be. még nagyobb lett volna a mellélövés, ha 2007-ben kijön a draftra, amikor is a Sporting News a legjobb prospectnek tartotta. 1/1-es mondjuk nem lett volna, mert Al Davis a karerősséget nézi a QB-kben, az meg neki nem volt, Russellnek meg igen, de ekkor valószínűleg még első körben kelt volna el. aztán Petrino elment a Falconshoz, Brohm senior szezonjában 6-6-os mérleggel zárt, de ekkor még mindig top 8 a Scout Inc's szerint, végül a második körben ment ki, de McShay meg Hoge úgy vélte, hogy jobb lesz, mint Rodgers. nagyon hasonlóan járt Tyler Wilson is, csak őt nem a második profi évében vágta ki az a csapat, amely draftolta, hanem rögtön az elsőben. nem sok sót ettek meg a Petrino QB-k az NFL-ben az utóbbi időben.

choose life
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
2008-as draft top 8 a Scout Inc's szerint 2007 decemberében. Brohm FTW! (nem játszott egy snapet sem az NFL-ben)
deyell
Nem igaz, mert 3 meccsen is pályára lépett, igaz nem az eredetileg őt draftoló packersben (egyébként nem volt csak 2/56)
 www.pro-football-reference.com/players/B/BrohBr00.htm
kezdő qb (győzelmi) mutatója 0-2, td-int mutatója 0-5, 26.0-s passer rating,

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2008-as draft top 8 a Scout Inc's szerint 2007 decemberében. Brohm FTW! (nem játszott egy snapet sem az NFL-ben)

deyell
3 már a St.Louis-ban van, Brohm és Ellis FA, le kéne őket is igazolni.

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 444
2008-as draft top 8 a Scout Inc's szerint 2007 decemberében. Brohm FTW! (nem játszott egy snapet sem az NFL-ben)


choose life
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Sports Illustrated címlapja 15 éve, Couch vs Akili Smith az 1/1-ért. szöveg: "Is this the best quarterback class since 1983?"

deyell
Köszönöm Andy Reid!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 444
Sports Illustrated címlapja 15 éve, Couch vs Akili Smith az 1/1-ért. szöveg: "Is this the best quarterback class since 1983?"


choose life
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 444
egy 1998-as cikk az ESPN magazinban az az évi draft előtt arról, hogy ki lesz a jobb prospect, Manning vagy Leaf.



 splitcoverage.wordpress.com/2013/04/24/manning-vs-leaf-revisited/

choose life
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Aki szereti a grafikonokat és a statisztikákat, annak itt egy hosszabb elemzés a 2004 és 2008 közötti draftokról
 www.sbnation.com/nfl/2014/2/25/5430150/nfl-draft-history-worst-picks

Ízelítő:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Komoly WR need van Clevelandben, de egy második körös pick Gordonért... Elgondolkodtató. A Browns választott amúgy másodiknak.vassadi
Browns=Stupidgsn
😀
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ventura
Erősségek:
Prototípus magasság és felépítése van. Erős alsótestének köszönhetően a bull rusht jól tartja meg. Nagyon jó futásblokkoló. Remekül alacsonyan tartja a súlypontját és ezzel a védőket meg tudja tartani. Jól felismeri és lereagálja a blitzeket. Nem volt komoly sérülése.

Gyengeségek:
Atletikussága átlagos. Passzblokkolásnál a lábmunkája lassú. A gyors, szélen támadó védőket kevésbé hatékonyan blokkolja meg. A következő szinten gondjai lehetnek az elit pass rusherekkel. Nem biztos, hogy meg van minden képessége, hogy a vak oldalon játszon a profik között.

Összegzés:
Nagyjából Jeff Otah vagy Phil Loadholt kisebb megfelelője. Tudja az alapokat és az ereje is megvan, hogy bárkit megtartson, ha már ott van a közelében, de az igazán kiválló gyors pass rusherek folyamatosan gondot okozhatnak neki a széleken. Bal oldali tacklenek még nem azonnal bevethető, de a jobb oldalon vagy guardként már most kezdő szint. Már most NFL szinten is kiemelkedő futásblokkoló.bowl.hu
Telitalálat.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
2012-es prospect ismertetők - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes