NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anger felhúzta.adam8
😂
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Anger felhúzta.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
itt a 2. rész, lehet szidni http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-nem-ezek-a-csapatok-a-kovetendo-peldak-2135485Höri
Ezt nem hiszem el. A Jags bekerült a legjobb 16ba? Mit fizetett neked Shao vagy Gene ezért? 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már itt B-nél tartasz, akkor a vége csupa csupa A lesz, egy-két kósza A+ eredménnyel. Ez valóban elég optimista, ahogy ígérted.ulpianus
A+ csak 1 van, de a szívem így is arany

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
itt a 2. rész, lehet szidni http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-nem-ezek-a-csapatok-a-kovetendo-peldak-2135485Höri
Számomra meglepően jóra értékelted a Denver draftját. Legyen igazad 😊akike
Én azt hittem mi simán a mezőny második felében leszünk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Ami kimaradt h Mughellit azóta elküldték a Falconsból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Ha már itt B-nél tartasz, akkor a vége csupa csupa A lesz, egy-két kósza A+ eredménnyel. Ez valóban elég optimista, ahogy ígérted.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
volt náluk Osweiler a draft előtt, gondolom akkor is ugyanúgy dobott, mint most, szóval nem tartották akkora problémának, hogy dolgozni kell rajta.

Greenwood okés hogy freak, de a mondandóm lényege, hogy semmi elvárást se tudok hozzá kapcsolni. Meg kell tanítani focizni, és akkor jó lesz, ezt nem nagyon tudom szalonképesebben megfogalmazni 😀

De nyilván nem várom el a teljes egyetértést senkivel, már ennek is örülök ha csak ennyi ellenvélemény jön fel 😊

több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
"Chris Greenwood detroiti származású, remek felépítése van, de a legalsó ligában szereplő Albionból érkezve nehéz bármilyen reményeket is fűzni felé." - Azért ez egy kicsit erős. A 2-4. osztályból érkező játékosoknál - de a WR-eknél és a DB-knél különösen - a fizikum a lényeg, a játékot aztán vagy megtanulják vagy nem, az már az edzőkön múlik. Egy Citadelből draftolt Cortez Allen is pályára került rookie évében egy Steelers D-ben.
Greenwood pedig a combine legatletikusabb CB-je lehetett volna. Nem véletlen az az 5/13-as drafthely.

Demario Davis pedig nálam legalább olyan jó pick, mint az előtte érkező kettő. Ha nem az Arkansas State-ben játszott volna, hanem egy SEC csapatban, akkor sztem top50 pick lett volna.
Jets-hez tartozik még, h White lábközépcsont-törést szenvedett, és sokat ki kell hagynia.

Osweilert meg tudom, h kedveled, de engem az aért megijesztene Broncos drukkerként, ha az első hír az lenne felőle, h a Rivers-es parasztlengős dobómozdulata helyett újra tanítják dobni (mintha nemrég lett volna valami hasonló eset arrafelé...):
Broncos coach John Fox is pleased with second-round pick QB Brock Osweiler's efforts to heighten his release point.
Osweiler spent the spring developing a higher and more upright delivery. "(He) has to use his height advantage a little bit better with that higher delivery," Fox said of his 6-foot-7 quarterback's work to refine his mechanics. "He's an accurate passer, and I think he became more accurate."


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 347 — Wrath of Khan
itt a 2. rész, lehet szidni http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-nem-ezek-a-csapatok-a-kovetendo-peldak-2135485Höri
" Négyrészes sorozatunk első felvonásaként a (szubjektív rangsorunk alapján) nyolc legrosszabbul választó együttes húzásait mutatjuk be."
Biztos ez kell a cikk elejére?

Meg
"A holtszezon legpasszívabb csapata volt a Falcons, két, az előző idényt csapat nélkül töltő veterán (Manuwai, Tatupu) igazolásán kívül nem erősítettek a kereten, így fokozott jelentősége volt a draftnak. "
Asante Samuel?
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
itt a 2. rész, lehet szidni http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-nem-ezek-a-csapatok-a-kovetendo-peldak-2135485Höri
Számomra meglepően jóra értékelted a Denver draftját. Legyen igazad 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a 2. rész, lehet szidni http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-nem-ezek-a-csapatok-a-kovetendo-peldak-2135485

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kövi elemzés holnapra csúszik a sok anyag miatt

több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nemcsak megsértődött, be is fejezi karrierjét...jjncaa
mekkora fasz 😀 lájkHöri
ekkora arcot 😀😀 mondjuk ha egy Jax elkapót akarnának a nyakamra hozni én is megfontolnám 😛adam8
az hagyján, de tavaly nem egész 3 hónapon belül mi is elküldtük MSW-t, a híresen erős WR corp-unkból...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
az undrafted Dwight Jones megsértődött amiért a Texans megnézi Mike Sims-Walkert, hogy mit tud, ezért nem ment el az OTA-ra 😀Höri
nemcsak megsértődött, be is fejezi karrierjét...jjncaa
mekkora fasz 😀 lájkHöri
ekkora arcot 😀😀 mondjuk ha egy Jax elkapót akarnának a nyakamra hozni én is megfontolnám 😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az undrafted Dwight Jones megsértődött amiért a Texans megnézi Mike Sims-Walkert, hogy mit tud, ezért nem ment el az OTA-ra 😀Höri
nemcsak megsértődött, be is fejezi karrierjét...jjncaa
mekkora fasz 😀 lájk

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
az undrafted Dwight Jones megsértődött amiért a Texans megnézi Mike Sims-Walkert, hogy mit tud, ezért nem ment el az OTA-ra 😀Höri
nemcsak megsértődött, be is fejezi karrierjét...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=84852&draftyear=2013&genpos=RB
supplemental draft

(Ronnie Hillman light - 6. kör kb.)jjncaa
Sajnálom, hogy kijön, én bírtam, tényleg Hillman-hez hasonló nagyon. Egy roster helyet elcsíphet.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az undrafted Dwight Jones megsértődött amiért a Texans megnézi Mike Sims-Walkert, hogy mit tud, ezért nem ment el az OTA-ra 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
http://www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=84852&draftyear=2013&genpos=RB
supplemental draft

(Ronnie Hillman light - 6. kör kb.)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Nézegettem a jövő évi elite prospecteket.
Hát ha valaki ilyen névvel nem lesz sztár akkor magára vesse:
Star Lotulelei
😀Bazzani
Kifejezett jó kis NT prospect, jelenleg ő meg a 2 Dawgsos disznó tűnik azon poszton komoly prospectnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 804 — SuperLOL
Nem, csak fura az elmúlt 2 év után. 😊
És én ekézem őket rendesen (néha már itt is), főleg a Black & Tealen. 10 cikkemből 7 inkább negatív ott.iktriad
akinek az első 2 pickje rendben van, az már Bminusznál nehezen kap rosszabbat, főleg ha kevés játékos érkezettHöri
És ha a 3. ZS+ ? 😉 😛lotus86
Akkor hamarosan felbukkan.
Bár hozzáteszem, nálunk pont egy király punter jött harmadik körben anno. Igaz, az 3/35 volt, majdnem egy kör van köztük.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem a jövő évi elite prospecteket.
Hát ha valaki ilyen névvel nem lesz sztár akkor magára vesse:
Star Lotulelei
😀

több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
szeretnéd? 😀

emberek, ideje, hogy iktriad ekézze a jaguarst!Höri
Nem, csak fura az elmúlt 2 év után. 😊
És én ekézem őket rendesen (néha már itt is), főleg a Black & Tealen. 10 cikkemből 7 inkább negatív ott.iktriad
akinek az első 2 pickje rendben van, az már Bminusznál nehezen kap rosszabbat, főleg ha kevés játékos érkezettHöri
És ha a 3. ZS+ ? 😉 😛


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem vagyunk benne a 8 legrosszabb draftban?! WTF?iktriad
szeretnéd? 😀

emberek, ideje, hogy iktriad ekézze a jaguarst!Höri
Nem, csak fura az elmúlt 2 év után. 😊
És én ekézem őket rendesen (néha már itt is), főleg a Black & Tealen. 10 cikkemből 7 inkább negatív ott.iktriad
akinek az első 2 pickje rendben van, az már Bminusznál nehezen kap rosszabbat, főleg ha kevés játékos érkezett