NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ki a legjobb kicker prospect?EasyGhost
2 éve Mehlhaff (le sem bírom írni, tudom) is magasan lett draftolva (arányleg), aztán néhány meccset élt csak meg a rosteren.
Valamiért úgy érzem, ide nem kell rookie, mert hamar ott lesz a helyén Carney. Hartley még vihetné valamire, bár nem fogja. Tavaly/idén hős volt, még egyszer nem lesz az. Valami nem túl gyenge veteránt kéne keríteni, aki nem 46 éves, és már valamit bizonyított. Csak ilyen meg ugye nincs igazolható, szóval érdekes lesz ez.
Bocs, nem akartam Saints topikba illő hozzászólással élni, de muszáj volt.

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ki a legjobb kicker prospect?EasyGhost
Alex Henery , Nebraska

Skinny Assassin 😊Höri
Köszi, azt hiszem ez a név mehet SP-nek postán. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki a legjobb kicker prospect?EasyGhost
Alex Henery , Nebraska

Skinny Assassin 😊

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ki a legjobb kicker prospect?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez természetesen igaz, és pont az elit tehetség hiánya miatt képzelhető el könnyen reach az elején OT poszton nagy bajban lévő csapatoknak. Csupán jelenlegi tudásunk szerintem nem lenne meglepő, ha a QB után a legfontosabb posztról nem kelne el játékos a top15-ben elsőrangú prospect hiányában.DoM
Tavaly ilyenkor Carimit símán top15be sorolták, Costanzo meg összesenben 7. a draftcountdawn oldalon.Bazzani
Castonzo a neve csak úgy mellékesen.

Érzem az ő nevének elírása lesz idén a sláger a tavalyi Ryan Mathews után 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DeMarcus Love simán top15-be való OT.
Addig meg felesleges underclasmanekről írni amíg nincs CBA. Ha nem lesz meg január végéig, akkor minden nem végzős maradni fog.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez természetesen igaz, és pont az elit tehetség hiánya miatt képzelhető el könnyen reach az elején OT poszton nagy bajban lévő csapatoknak. Csupán jelenlegi tudásunk szerintem nem lenne meglepő, ha a QB után a legfontosabb posztról nem kelne el játékos a top15-ben elsőrangú prospect hiányában.DoM
Tavaly ilyenkor Carimit símán top15be sorolták, Costanzo meg összesenben 7. a draftcountdawn oldalon.Bazzani
Carimi biztosan nem áll technikailag olyan szinten, hogy képes legyen LT-t játszani az NFL-ben. Legjobb esetben idővel (1-2-3 év) belejön, de ez is elég kétséges.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez természetesen igaz, és pont az elit tehetség hiánya miatt képzelhető el könnyen reach az elején OT poszton nagy bajban lévő csapatoknak. Csupán jelenlegi tudásunk szerintem nem lenne meglepő, ha a QB után a legfontosabb posztról nem kelne el játékos a top15-ben elsőrangú prospect hiányában.DoM
Tavaly ilyenkor Carimit símán top15be sorolták, Costanzo meg összesenben 7. a draftcountdawn oldalon.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért nem hinném,hogy lemegy az első 15 pick OT nélkül.Bazzani
Nagyon gyenge az OT felhozatal. Még juniorok között sem találni olyat, akiről bizton állítható, hogy top15-es pick lenne.DoM
Hiszek Neked,de nem mindig esik egybe az,hogy valaki top15-öt ér meg az hogy top15ben kel el.
Lásd Alualu.Bazzani
Ez természetesen igaz, és pont az elit tehetség hiánya miatt képzelhető el könnyen reach az elején OT poszton nagy bajban lévő csapatoknak. Csupán jelenlegi tudásunk szerintem nem lenne meglepő, ha a QB után a legfontosabb posztról nem kelne el játékos a top15-ben elsőrangú prospect hiányában.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért nem hinném,hogy lemegy az első 15 pick OT nélkül.Bazzani
Nagyon gyenge az OT felhozatal. Még juniorok között sem találni olyat, akiről bizton állítható, hogy top15-es pick lenne.DoM
Hiszek Neked,de nem mindig esik egybe az,hogy valaki top15-öt ér meg az hogy top15ben kel el.
Lásd Alualu.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én nem nagyon látok olyan domináns LTket idén, mint ahogy volt 2-4 tavaly illetve tavalyelőtt. Szerintem simán megtörténhet ez a 15 pick OT nélkül (bár Barksdale nem rossz)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért nem hinném,hogy lemegy az első 15 pick OT nélkül.Bazzani
Nagyon gyenge az OT felhozatal. Még juniorok között sem találni olyat, akiről bizton állítható, hogy top15-es pick lenne.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért nem hinném,hogy lemegy az első 15 pick OT nélkül.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Green meg Luck szerintetek kijön? én kételkedem, főleg Andrew-bankristof
Green, Ingram, Julio biztos, hogy megy, Luck valószínűleg marad, Aldon Smith esete érdekes, de szerintem ő is visszatér még 2011-re


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jó itt nem kell "komolyan" venni a dolgokat, Scott azt feltételezi kijönnek ezek az underclassmen-ek.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Green meg Luck szerintetek kijön? én kételkedem, főleg Andrew-ban
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a mester frissített http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.phpHöri
Peterson egyértelműen jobb CB mint Amukamara?
Meg nem korai egy CB 1/2vel?Bazzani
returnernek is óriási, bár CB-re az 1/2 mindenképpen korai, de tudtommal a Lionsnál ez most óriási hiányposztJJ Tiller
Óriási hiányposzt valóban,csak nem tudom,hogy lesz e hely 1/2e fizetést adni egy CBnek.
Mert ugye Backus sem tud már sokáig Pro Bowler formában játszani.
Remélem érted az iróniát...
Úgyhogy alighanem LT lesz ez,kivéve ha van egy 1/2-t érő MLB vagy DE.

Meg nem hinném,hogy egy 1/2es CB-t returnerként használnánk (töretnénk össze),lásd Best sem hord vissza.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
a mester frissített http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.phpHöri
Peterson egyértelműen jobb CB mint Amukamara?
Meg nem korai egy CB 1/2vel?Bazzani
returnernek is óriási, bár CB-re az 1/2 mindenképpen korai, de tudtommal a Lionsnál ez most óriási hiányposzt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a mester frissített http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.phpHöri
Peterson egyértelműen jobb CB mint Amukamara?
Meg nem korai egy CB 1/2vel?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a mester frissített http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak egy név a Floridából.
Carl Moore. Idény végére szépen fel fog kúszni a listákon. Rohadt magas, iszonyatos emelkedéssel és jó kezekkel. csak a tavalyi szezont kihagyta illetve mindig televolt WRekkel a Gators és csak most lett kezdő, így a scouter oldalak nem igen jegyzik. De olyan 4-5. körösre fel fog jönni
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt meg most csináltam
http://nflscout.blogter.hu/434097/prospectlista_-_vegzosokHöri
Nem akarom mindig én dicsérni a cikkeidet, de sajnos ezt is muszáj, szóval grat. 😊

Egyébként elnézést, hogy megint hazabeszélek, de arra, hogy az aláírásomat draftolják te nem látsz esélyt?F.Schleck
dícsérd nyugodtan 😀

Maehl-nél én a Blair White-faktort látom. Hiába jó focista ha fizikailag nem kiemelkedő. A sok kiscsapatból érkező rastaniggaatléta könnyen elhomályosíthatja a felmérőkön. De ez még odébb van, lehet a következő frissítésbe majd bekerül.

Plusz ő olyan játékos, akire kiemelés nélkül is felfigyel a néző ha Oregon meccset néz 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ezt meg most csináltam
http://nflscout.blogter.hu/434097/prospectlista_-_vegzosokHöri
Nem akarom mindig én dicsérni a cikkeidet, de sajnos ezt is muszáj, szóval grat. 😊

Egyébként elnézést, hogy megint hazabeszélek, de arra, hogy az aláírásomat draftolják te nem látsz esélyt?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mustain szerintetek elkel majd? Normál esetben sima UDFA de ugye ott van a USC faktor és a high school eredmények..JayB
benne van, hogy egy 7. kört rááldoz valaki.

(20 napos kérdésre válaszolni menő)

ezt meg most csináltam
http://nflscout.blogter.hu/434097/prospectlista_-_vegzosok

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtam egy ilyet http://nflscout.blogter.hu/433176/jatekosimertetok_i_-_kenrick_ellisHöri
Ilyen témájú cikkek már kerültek ki ide is, ez miért nem? Egyébként nagyon jó lett, akár több ilyen, egy játékosra koncentráló cikk sem tenne szomorúvá. 😊F.Schleck
számos oka van.
a bowl.hu más kávéház, ide nincs pofám kitenni 6 oldalnál rövidebb anyagot 😛
950 jobb játékos van, akiről lehetne írni.
nem mindig objektív.
rendszertelen a kedvem a profilíráshoz.
alapszakasz közben nem érdekel annyi embert, mint utána.
a blogomra általában olyan dolgokról szoktam írni, ami visszatérő kérdés, márpedig a "milyen NT-k vannak?" ilyen, és 100x leírni egy offszezon alatt nem vicces.
de lesz még ilyen, ez biztos.