NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért első körbe be lehet taszigálni pár OLB-t. Bruce Cartert mondjuk, de top10es nincs idén sem. Meg általában nem szokott lenni. Nem az a poszt ami korán menne. Viszont a 2-3.körben rengeteget lehet találni. Herzlich-től kezdve

Gondolom a Lions miatt kérdezed. Ott azért sokkal nagyobb baj van a secondaryben. Jó CB-t inkább lehet húzni top5-10-ben
Nézzél sok LSU meccset meg Nebraskát Patrick Peterson és Amukamara miatt
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Van e esély arra,hogy egy 4-3OLB top5-8 közelébe kerüljön a draftra?
Ha igen akkor ki lehet?Bazzani
első körbe se nagyon fog


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van e esély arra,hogy egy 4-3OLB top5-8 közelébe kerüljön a draftra?
Ha igen akkor ki lehet?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Salas, Szczur, Herzlich 😊 muszáj nézni, mondjuk am is 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En nagyon birom Luckot, remelem nem egy Alex Smith lesz (gigatehetsegesnek tartott, nagyon okos pali aztan mi lett belole
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma elhívták Lockert a Senior Bowlra.
itt lehet követni, hogy kik kaptak eddig meghívót.

Stanley Havili, FB, USC

Jerrel Jernigan, WR, Troy
Ronald Johnson, WR, USC
Greg Salas, WR, Hawaii
Matt Szczur, WR, Villanova

Anthony Castonzo, OT, Boston College
Ben Ijalana, OG, Villanova
Kris O'Dowd, C, USC
Nate Solder, OT, Colorado

Mark Herzlich, OLB, Boston College

Jalil Brown, CB, Colorado
Davon House, CB, New Mexico St.
Jimmy Smith, CB, Colorado
Shareece Wright, CB, USC

Aztán, hogy ezek közül ki az, aki el is megy, más kérdés.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az a Luck-féle 9 sack nagyon komoly.Mikey
erős futójáték, kevesebb passz, mobilitás 😊
(de természetesen az O-Line is elég faszentos 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Az a Luck-féle 9 sack nagyon komoly.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Number of times sacked in 2009-10: Luck (9) Locker (43) Mallett (38) Gabbert (24) Ponder (24) Barkley (30) Pryor (38) In 2010: Newton (15)

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Roy Helut hányadik körbe tippelitek? Nagyon látványos és szimpatikus rb, remélem van jövője.valaki2
4 vagy 5

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Roy Helut hányadik körbe tippelitek? Nagyon látványos és szimpatikus rb, remélem van jövője.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tegyük fel, hogy elmarad a jövő évi nfl szezon, mi lenne akkor a mostani senior játékosokkal?Maradhatnak az egyetemen de csak edzésre mehetnek?Vagy egy évig vegetálnak?aztec
Részt vesznek a 2011-es drafton, aztán lógatják a lábukat a jövendő NFL csapatuk többi játékosával együtt a parton, amíg vége nem lesz a lockoutnak.DoM
CBA nélkül tudnak szerződni v elhúzódó lockout esetén akár el is bukhatják a csapatok a drafton szerzett jogokat ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meddig lehet ügynököt fogadni?Mi a legkésőbbi időpont a draftra jelentkezésre?aztec
január 15

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Meddig lehet ügynököt fogadni?Mi a legkésőbbi időpont a draftra jelentkezésre?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Danke, mégvalami, a 2012-es draft szezon nélkül milyen sorrendben zajlana le?JayB
Gondolom a most következő kérdéssel símán elindulhatnék a Hülye Kérdések Világbajnokságán,de mégis felteszem. (kérdezték már csapat topikban mások is,de nem jött rá válasz)
Ha elmarad a 2011es idény(elmarad???),akkor mi alapján lesznek a draftcetlik kiosztva a 2012es draftra?
Ugyanaz lesz a sorrend mint a 2011esen?Bazzani
NHL-ben lottery volt, de több lasztit kaptak a megelőző évben elöl húzó csapatok, mint akik hátul húztak.Rajna
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Danke, mégvalami, a 2012-es draft szezon nélkül milyen sorrendben zajlana le?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és a draftra jelentkezett juniorok? vagy addig biztosan eldől?JayB
úgy tudom, hogy aki ügynökött fogadott (ami alap a draftnál) az már nám játszhat egyetemi szinten, hisz profi lett míg az ncaa nem az. így ugyanaz a helyzetük mint a senioroknak
(más kérdés h sztem addig simán eldől)

szerk. JJ gyorsabb volt 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
és a draftra jelentkezett juniorok? vagy addig biztosan eldől?JayB
ha valaki ügynököt szerződtet, az utána az ncaa szabályai szerint már nem minősül amatőrnek, ergo nem játszhat az egyetemi bajnokságban
amennyiben úgy alakul, hogy tényleg nem lesz nfl szezon, akkor gondolom a draftra csak írásban jelentkezettek még visszatáncolhatnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
és a draftra jelentkezett juniorok? vagy addig biztosan eldől?
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
az utolsókristof
Ha jól tudom lockout esetén is meg lesz tartva a 2011es draft.
FViktor93
persze, de attól még egy évig vegetálnak nem? 😀 (legalábbis én így értelmeztem aztec kérdését
egyébként van lehetőségük bizonyítani máshol ha mondjuk nem jött össze a draft és nem mehetnek vissza ncaa-be (cfl, ufl, afl(?))kristof
persze, a ufl pl. pont a lockoutra rájátszva alakult meg
az ncaa-be semmiképp se mehet vissza senki, aki senior évét is letöltötte, már a felvetés is vicces


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem biztos hogy egy evig.
Ha megegyeznek pl oktober kornyeken lenyomjak vszinu a szezont vagz roviditett szezont.

Avagy kilepnek kollektiven a szakszervbol es ugy ervenyesitik a szandekukat.
Van par lehetseges varians.

De attol meg lesz draft, a milyensege a kerdes, hisz a huzoero nem a seniorokban van altalaban.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jajam én is úgy értettem, hogy draft után, hisz a lockout gondolom ősszel kezdődik.Vagy esetleg már a minicampek se lennének megtartva? mondjuk minek lennének, ha nincs szezon...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegyük fel, hogy elmarad a jövő évi nfl szezon, mi lenne akkor a mostani senior játékosokkal?Maradhatnak az egyetemen de csak edzésre mehetnek?Vagy egy évig vegetálnak?aztec
az utolsókristof
Ha jól tudom lockout esetén is meg lesz tartva a 2011es draft.
FViktor93
persze, de attól még egy évig vegetálnak nem? 😀 (legalábbis én így értelmeztem aztec kérdését
egyébként van lehetőségük bizonyítani máshol ha mondjuk nem jött össze a draft és nem mehetnek vissza ncaa-be (cfl, ufl, afl(?))
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tegyük fel, hogy elmarad a jövő évi nfl szezon, mi lenne akkor a mostani senior játékosokkal?Maradhatnak az egyetemen de csak edzésre mehetnek?Vagy egy évig vegetálnak?aztec
az utolsókristof
Ha jól tudom lockout esetén is meg lesz tartva a 2011es draft.
szerk: Dom megelözőtt.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tegyük fel, hogy elmarad a jövő évi nfl szezon, mi lenne akkor a mostani senior játékosokkal?Maradhatnak az egyetemen de csak edzésre mehetnek?Vagy egy évig vegetálnak?aztec
Részt vesznek a 2011-es drafton, aztán lógatják a lábukat a jövendő NFL csapatuk többi játékosával együtt a parton, amíg vége nem lesz a lockoutnak.