NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És Newtonnál hány oldal lesz a dossziéjában a personal issues? 😛
Young nem volt orgazda és hasonlók 😊

Azért ha semennyire nem vagy NFL kompatibilis és mellé balhés is vagy nem első körös legitimációharomt
kivéve ha magas.
ez mindennél fontosabb 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És Newtonnál hány oldal lesz a dossziéjában a personal issues? 😛
Young nem volt orgazda és hasonlók 😊

Azért ha semennyire nem vagy NFL kompatibilis és mellé balhés is vagy nem első körös legitimáció
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Newton-nak ás Pryornak van esélye komoly profi karrierre? Viszonyítási alapul mondjuk Tebow-hoz képest, mert gondolom jövőre Newton körül is kb akkora cirkusz lesz?valaki2
Newton >>>>>>>>>> Pryor

ő játszik kb úgy, mint annak a tökelütött gesztenyének kéne a hype alapján. persze a OSU prostyleban nyomul, ez el is bassza a gameplant amit ki lehetne építeni Pryor mobilitására.

Newton jobban passzol mint Tebow.
Newton jobban fut mint Tebow.
Newton szarabb ember, mint Tebow.
Newton = Vince Young.
Vince Young = 1/3 😛

Szóval én megadom a lehetőséget rá, hogy Cam is első körös lesz, hiába csak shotgunt ismer. Akár idén, akár jövőre.
Pryor viszont maradjon a valagán jövőre is, aztán örüljön, hogya big tenben képes passzolni meccsenként 200 yardot.Höri
Én bírom Vince Young játékát, kár hogy a Maurice Clarett értelmi szintjén van.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Newton-nak ás Pryornak van esélye komoly profi karrierre? Viszonyítási alapul mondjuk Tebow-hoz képest, mert gondolom jövőre Newton körül is kb akkora cirkusz lesz?valaki2
Newton >>>>>>>>>> Pryor

ő játszik kb úgy, mint annak a tökelütött gesztenyének kéne a hype alapján. persze a OSU prostyleban nyomul, ez el is bassza a gameplant amit ki lehetne építeni Pryor mobilitására.

Newton jobban passzol mint Tebow.
Newton jobban fut mint Tebow.
Newton szarabb ember, mint Tebow.
Newton = Vince Young.
Vince Young = 1/3 😛

Szóval én megadom a lehetőséget rá, hogy Cam is első körös lesz, hiába csak shotgunt ismer. Akár idén, akár jövőre.
Pryor viszont maradjon a valagán jövőre is, aztán örüljön, hogya big tenben képes passzolni meccsenként 200 yardot.

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Newton-nak ás Pryornak van esélye komoly profi karrierre? Viszonyítási alapul mondjuk Tebow-hoz képest, mert gondolom jövőre Newton körül is kb akkora cirkusz lesz?

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Luck pedig akkor marad, ha Harbaugh is, szóval akit érdekel a QB sorsa, az figyelje a HC-ét isJJ Tiller
Harbaughnak azért kinéz egy NFL HC állás. És akkor viheti oda Luckot is.
Fucu mondjuk a nadrágjába élvezne ha menne ez a kettő így együtt Glendalebe 😊haromt
na igen 😀 akkor lenne 3 TE-es felállás dögivel 😊
én bízok Whisenhuntban, sajnálnám ha egy rossz szezon után elküldenénk (esélyt sem látok rá), viszont Luck-nak örülnék, egy kicsit be is rúgnék 😀Fucu
egy másik nagyszerű oldalon már megtudhattuk, hogy melyik csapatoknak kell majd Luck és mi a baja Lockernek 😀 😂

édes istenem, miért írnak egyesek muszájból cikkeket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Luck pedig akkor marad, ha Harbaugh is, szóval akit érdekel a QB sorsa, az figyelje a HC-ét isJJ Tiller
Harbaughnak azért kinéz egy NFL HC állás. És akkor viheti oda Luckot is.
Fucu mondjuk a nadrágjába élvezne ha menne ez a kettő így együtt Glendalebe 😊haromt
na igen 😀 akkor lenne 3 TE-es felállás dögivel 😊
én bízok Whisenhuntban, sajnálnám ha egy rossz szezon után elküldenénk (esélyt sem látok rá), viszont Luck-nak örülnék, egy kicsit be is rúgnék 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
USC-ről kik jönnek ki akik 1-2-3. körös tehetségek?Sebii
itt van Höri éveleji prospect listája
(underclassmenek nélkül)

szerk. link lemaradt: http://nflscout.blogter.hu/434097/prospectlista_-_vegzosok
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
USC-ről kik jönnek ki akik 1-2-3. körös tehetségek?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a velaxin király cucc. Én is azt szedek 😊
Lehet hogy bekómálva én voltam 😊

dzsoki: Blair Walsh > Skinny Assasin
Mellesleg ilyen termettel nem csodálom ha nem engedik kickoffot rúgni. Ha véletlenül neki kéne tacklet csinálni, garantált hogy jöhet a mentőhelikopter, de még egy komolyabb megblokkolásánál is 😛haromt
Gigagáz, de Henery nincs ott a Lou Groza díj három jelöltje között. Ruffer, Dan Bailey (Oklahoma State) és Danny Hrapmann (Southern Miss) közül nyer valaki. Nemtom, ez a draftértékét mennyire befolyásolja valakinek, de jelzésértékű, az biztos.Dzsokijuing
Ray Guy Awardot is nyert már valaki (ha jól emlékszem az Oklahoma State puntere) úgy, hogy jó, ha negyvenszer puntolt egész évben 😀

Luck pedig akkor marad, ha Harbaugh is, szóval akit érdekel a QB sorsa, az figyelje a HC-ét isJJ Tiller
Matt Fodge volt, már akkor is röhögött ezen mindenki 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Luck pedig akkor marad, ha Harbaugh is, szóval akit érdekel a QB sorsa, az figyelje a HC-ét isJJ Tiller
Harbaughnak azért kinéz egy NFL HC állás. És akkor viheti oda Luckot is.
Fucu mondjuk a nadrágjába élvezne ha menne ez a kettő így együtt Glendalebe 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
LOL mekkora harcos a kommentelő csávó 😀Höri
a velaxin király cucc. Én is azt szedek 😊
Lehet hogy bekómálva én voltam 😊

dzsoki: Blair Walsh > Skinny Assasin
Mellesleg ilyen termettel nem csodálom ha nem engedik kickoffot rúgni. Ha véletlenül neki kéne tacklet csinálni, garantált hogy jöhet a mentőhelikopter, de még egy komolyabb megblokkolásánál is 😛haromt
Gigagáz, de Henery nincs ott a Lou Groza díj három jelöltje között. Ruffer, Dan Bailey (Oklahoma State) és Danny Hrapmann (Southern Miss) közül nyer valaki. Nemtom, ez a draftértékét mennyire befolyásolja valakinek, de jelzésértékű, az biztos.Dzsokijuing
Ray Guy Awardot is nyert már valaki (ha jól emlékszem az Oklahoma State puntere) úgy, hogy jó, ha negyvenszer puntolt egész évben 😀

Luck pedig akkor marad, ha Harbaugh is, szóval akit érdekel a QB sorsa, az figyelje a HC-ét is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
azért mondjuk Luck pont nem abban a helyzetben van, hogy minél előbb kéne neki a pénz de sok senior van a StanfordbanOrk
Jajam, az offense nagyrésze idén végez.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 089 — Saturday Night Lights
LOL mekkora harcos a kommentelő csávó 😀Höri
a velaxin király cucc. Én is azt szedek 😊
Lehet hogy bekómálva én voltam 😊

dzsoki: Blair Walsh > Skinny Assasin
Mellesleg ilyen termettel nem csodálom ha nem engedik kickoffot rúgni. Ha véletlenül neki kéne tacklet csinálni, garantált hogy jöhet a mentőhelikopter, de még egy komolyabb megblokkolásánál is 😛haromt
Gigagáz, de Henery nincs ott a Lou Groza díj három jelöltje között. Ruffer, Dan Bailey (Oklahoma State) és Danny Hrapmann (Southern Miss) közül nyer valaki. Nemtom, ez a draftértékét mennyire befolyásolja valakinek, de jelzésértékű, az biztos.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
azért mondjuk Luck pont nem abban a helyzetben van, hogy minél előbb kéne neki a pénz de sok senior van a Stanfordban
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idei top QBk ha jól értelmezem Luck,Mallet és Locker akik közül tutira csak a 3. jön? Lehet tudni valamit hogy az előző 2-nek mekkora esélye van hogy kijön idén ?Toca
Mallettnak nagy esélye van mert senior "korú" csak 1 évig nem játszhatott transzfer miatt.
Luck az év elején még kerek perec elmondta, hogy nem fog kijönni (lásd topik eleje), de mivel lassan az ország no1 prospect-je így nehéz lesz elutasítani a tízmilliókat.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Idei top QBk ha jól értelmezem Luck,Mallet és Locker akik közül tutira csak a 3. jön? Lehet tudni valamit hogy az előző 2-nek mekkora esélye van hogy kijön idén ?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen a Hawksnal is eselyes ez.
Hat... Amenyiben a Billsnek eleg Fitz meg Luck is kibukkanhat. Pondert meg figyelgetik rendesen a meccseken, biztosan gyurnak ra, bar nekem nem kedvencem.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
El is kell adni,most még kapunk érte normális ellenértéket,1 év padozás nem nagyon segítene a helyzeten.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Phins is konnyen lehet.Delonso_
na igen. De kihagytam a Seahawkst is, mint nagyon valószínűt.

Érdekes lesz. nagy a QB igény, de talán csak 3 első első körös ember (ha nem akar kijönni Luck és Mallett akkor 1).
Esetleg még az lehet, hogy betalálják maguknak Pondert vagy Stanzit.haromt
az egyik QB needes csapat megoldja a dolgot Kolb leigazolásával.
ezt a cserét meg gondolom még a draft előtt lebonyolítjákHöri
de az a csapat legyen, mely nekem is szimpatikus 😊
Viccet félre téve, ebben én is szinte biztos vagyok, hogy draft előtt Kolb már egy új csapatnál lesz. Bár tavaly is ezt mondtam, hogy draft előtt elmegy a 3 irányítóból egy legalább tőlünk.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Phins is konnyen lehet.Delonso_
na igen. De kihagytam a Seahawkst is, mint nagyon valószínűt.

Érdekes lesz. nagy a QB igény, de talán csak 3 első első körös ember (ha nem akar kijönni Luck és Mallett akkor 1).
Esetleg még az lehet, hogy betalálják maguknak Pondert vagy Stanzit.haromt
az egyik QB needes csapat megoldja a dolgot Kolb leigazolásával.
ezt a cserét meg gondolom még a draft előtt lebonyolítják

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Phins is konnyen lehet.Delonso_
na igen. De kihagytam a Seahawkst is, mint nagyon valószínűt.

Érdekes lesz. nagy a QB igény, de talán csak 3 első első körös ember (ha nem akar kijönni Luck és Mallett akkor 1).
Esetleg még az lehet, hogy betalálják maguknak Pondert vagy Stanzit.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Phins is konnyen lehet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a billsnél van még QB kérdés?Fitz azért egész jó kis irányító lehet, vagy rosszul látom?talán qbra nagyobb szüksége lenne a cardsnak.aztec
szép nagy felvevő piaca lesz a QB-knak.
Vikings, Cards itt mindenképpen, én a Bengalst sem zárom ki
49ers, Bills, Panthers, Raiders, Redskins esetleg

még jó hogy lesz választék
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
a billsnél van még QB kérdés?Fitz azért egész jó kis irányító lehet, vagy rosszul látom?talán qbra nagyobb szüksége lenne a cardsnak.

A Jégember győz, nem beszél.