NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
WTF? OG? Qrva ritka az OG 1. körben, ráadásul abszolúte nagyon távol áll a legnagyobb needünktől (CB, DL), sőt a helye (RG) a legjelentéktelenebb poszt a falban, abszolút értelmetlen pick lenne.Soldados
Starks felküdzötte magát az "oké" státuszig, Flo marad még egy évet, vagy visszatér Colon, így a tackle annyira nem égető. Viszont Foster vagy bejön, vagy nem, Essex meg nem mehet a pálya közelébe. Meg amúgyis ennyit megér, hogyha lesz futójátékunk, és nem ölik meg Bent.
Egyébként nagyon gondolkodtam egy CB picken is, de ott annyi fiatal van, hátha kiszorítja valamelyik McFaddent (Lewis csinálhatna már valamit, vagy esetleg jövőre Butler).tenorx
1. Ike-nak. Gaynek, B-Macnek nincs szerződése jövőre. Miről is beszélünk?
2. Hoke szerződése szintén lejár, A. Smithnek ugyan még 1 évre van szerződése, de ki tudja, hogy visszavonul-e...

OG? WTF? Teljesen lényegtelen ki játszik RG-t. Hiába a cikk az én tapasztalatom az, hogy Kemo elvesztése gáz volt, az RG-t pedig úgy cserélgetjük, mint más a zokniját, mégsincs semmi komoly hatással a csapatra, még Essex balfaszkodása is elviselhető azon a poszton. Kb kardomba dőlnék, ha OG-t hoznánk az 1-3. körben...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
WTF? OG? Qrva ritka az OG 1. körben, ráadásul abszolúte nagyon távol áll a legnagyobb needünktől (CB, DL), sőt a helye (RG) a legjelentéktelenebb poszt a falban, abszolút értelmetlen pick lenne.Soldados
http://sportsillustrated.cnn.com/2008/writers/ross_tucker/04/02/oline.rankings/DoM
Kiváló cikk!
Tenorx mockjához: Pouncey nem reach 1/15-re? Bár kétségtelen, h óriási gondok vannak nálunk a fal közepén.Sebii
De valószínűleg reach a posztjából adandóan, a letrade is benne van természetesen, és utána valamelyik G prospect, hálistennek elég sok van idén.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
WTF? OG? Qrva ritka az OG 1. körben, ráadásul abszolúte nagyon távol áll a legnagyobb needünktől (CB, DL), sőt a helye (RG) a legjelentéktelenebb poszt a falban, abszolút értelmetlen pick lenne.Soldados
http://sportsillustrated.cnn.com/2008/writers/ross_tucker/04/02/oline.rankings/DoM
Kiváló cikk!
Tenorx mockjához: Pouncey nem reach 1/15-re? Bár kétségtelen, h óriási gondok vannak nálunk a fal közepén.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
WTF? OG? Qrva ritka az OG 1. körben, ráadásul abszolúte nagyon távol áll a legnagyobb needünktől (CB, DL), sőt a helye (RG) a legjelentéktelenebb poszt a falban, abszolút értelmetlen pick lenne.Soldados
http://sportsillustrated.cnn.com/2008/writers/ross_tucker/04/02/oline.rankings/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
WTF? OG? Qrva ritka az OG 1. körben, ráadásul abszolúte nagyon távol áll a legnagyobb needünktől (CB, DL), sőt a helye (RG) a legjelentéktelenebb poszt a falban, abszolút értelmetlen pick lenne.Soldados
Starks felküdzötte magát az "oké" státuszig, Flo marad még egy évet, vagy visszatér Colon, így a tackle annyira nem égető. Viszont Foster vagy bejön, vagy nem, Essex meg nem mehet a pálya közelébe. Meg amúgyis ennyit megér, hogyha lesz futójátékunk, és nem ölik meg Bent.
Egyébként nagyon gondolkodtam egy CB picken is, de ott annyi fiatal van, hátha kiszorítja valamelyik McFaddent (Lewis csinálhatna már valamit, vagy esetleg jövőre Butler).
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
WTF? OG? Qrva ritka az OG 1. körben, ráadásul abszolúte nagyon távol áll a legnagyobb needünktől (CB, DL), sőt a helye (RG) a legjelentéktelenebb poszt a falban, abszolút értelmetlen pick lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De arra amúgy ezek jók, hogy ki mit lát hiányposztnak egyes csapatoknál? Ezért Tibi SS húzása az Eaglesbe nekem nem adja (feltételezem, hogy Mikell marad), de tenorx CB-je igen. Bár, inkább OT 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
szinte biztos vagyok benne, hogy áprilisig DeMarcus Love és Derek Sherrod is felküzdi magát a "biztos első körös" szintig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ad1: csak szerintem irtó korai ez még?
ad2: de ha bejön az 1/3-as tipped, fizetek neked egy sört 😊
ad3: de ha bejön az 1/24-es is, akkor nem 😛Mikey
ez csak poénkodás. nyugodtan lehet bármikor, feltételezve hogy eléggé ismered a játékosokat akiket beirogatsz 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ad1: csak szerintem irtó korai ez még?
ad2: de ha bejön az 1/3-as tipped, fizetek neked egy sört 😊
ad3: de ha bejön az 1/24-es is, akkor nem 😛Mikey
de, nagyon korai.

nekem nincs is időm mockot írni de ha már megteszi valaki akkor muszáj válaszolni neki 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Pantherst annyira nem csípem, csak Baldwint. De lehet, hogy csak második kör lesz belőle.
Höri Bowers rajta van a listán 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
ad1: csak szerintem irtó korai ez még?
ad2: de ha bejön az 1/3-as tipped, fizetek neked egy sört 😊
ad3: de ha bejön az 1/24-es is, akkor nem 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
TenorX.
Ok hogy szereted a Pitt-et, de Baldwin semennyire sem első körös WR.
Egyetlen emberhez tudnám hasonlítani. James Hardy. Csodálatos húzás volt ő is

Nevis pedig 6-1 magas. Soha nem lesz belőle 5 technique DE
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
néhány név akit hiányolok tenorx

Nate Solder
DeMarcus Love
Da'Quan Bowers
Stephen Paea

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A GB biztos nem húz RB-t,a Carolina meg nem húz WR-t:ott van Smith,LaFellt tavaly húzták+Gettis,nem akkora need ez szvsz,csak nincs aki dobáljon nekik.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a Coltsba nem OL kell hanem védő.
lehetőleg linebacker, de SS vagy DT sem ártana

szerk Locker over Newton, lolHöri
Szerintem nem jön ki Newton. Ha mégis akkor sztem a Vikings elviszi.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Coltsba nem OL kell hanem védő.
lehetőleg linebacker, de SS vagy DT sem ártana

szerk Locker over Newton, lol

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Írtam énis egyet, lehet anyázni, hogy mennyire nem értek a focihoz 😀

1. Carolina: A.J. Green, WR, Georgia
Nagy valószínűséggel új vezetőség, mégis megbíznak Clausenben, és húznak neki egy célpontot.

2 .Detroit: Patrick Peterson, CB, LSU
BPA, és ráadásul needre jön, szükség is van PPre Detroitban, mint egy falat kenyérre.

3. Cincinnati: Andrew Luck, QB, Stanford
Új vezetőség, új QB. Egyszerűen nem hagyhatják bent Luckot, ha lecsúszik hozzájuk, esetleg tanulhat 1 évet még Palmer mögött.

4. Buffalo: Robert Quinn, DE/OLB, North Carolina
Fitzpatrick úgy tűnik, hogy nem annyira borzasztó, mint az előtte lévőek, és Luck kiment, így nem QB-húzást választanak. OTre szükség lenne, de mivel idén nincs olyan OT, aki megérné az 1/4et, és Maybin úgy tűnik gigabust, így behúzzák az egész évet kihagyó Quinnt. Másik lehetőség: Mark Ingram 😂 RB-ből sose elég 😀

5. Dallas: Prince Amukamara, CB, Nebraska
Newman öregszik, Jenkins meg a tavalyi tündöklése után borzasztó idén.

6. San Francisco: Ryan Mallett, QB, Arkansas
Troy Smith nem tűnik megoldásnak a QB poszton. Egy jó QBnyire van a Frisco a playofftól, és bíznak Mallettben.

7. Minnesota: Da’Quan Bowers, DE, Clemson
Ray Edwards valószínűleg elhagyja a Vikingeket, Bowers meg az ölükbe hullik, nem hagyják ott. Ha nem tradelnek valami QBért, akkor esetleg bereachelhetik itt Lockert.

8. Denver: Marcell Dareus, DE, Alabama
Vicc, hogy milyen emberek kezdenek DE poszton Denverben.

9. Cleveland: Julio Jones, WR, Alabama
Igaz, hogy nemrég húzták Robiskiet és Massaquoit, de egyik se váltja meg a világot. Jones egy igazi #1 célpont lehet McCoynak.

10. Arizona: Jake Locker, QB, Washington
Arizonának muszáj reachelnie, nincs olyan QB a rosteren, akit pályára lehet engedni. Talán Locker beválhat.

11. St.Louis: Jonathan Baldwin, WR, Pittsburgh
Bradford kap végre egy normális elkapót. Ha jövőre felépül Avery nem lesz rossz ez az offense.

12. Houston: Deunta Williams, FS, North Carolina
Borzasztó a Texans secondary, és talán az FS a legnagyobb need.

13. Washington: Allen Bailey, DE, Miami
Kicsit javítani kell még azon a falon.

14. Tennessee: Bruce Carter, OLB, North Carolina
Jó a Titans defense, talán ez a legnagyobb need.

15. Seattle: Mike Pouncey, G, Florida
Hamilton öregszik, Pouncey meg jó lesz, ha nem kell centert játszania.

16. San Diego: Adrian Clayborn, DE, Iowa
Cesaire FA lesz idén, kell helyére valaki.

17. New England(Oak): Mark Ingram, RB, Alabama
Nagyon nagy steal itt Ingram, orülhetnek a Pats fanok.

18. Miami: Rahim Moore, FS, UCLA
Erős a Miami defense, még egy jó safetyre lenne szükség. A legnagyobb need itt is QB, de hát nem nagyon van kit vinni.

19. NY Giants: Game Carimi, OT, Wisconsin
Beatty eddig nem tűnik a megoldásnak OT poszton, de ha mégis bejönne frissíteni kell ezt a falat, nagyon öreg.

20. Kansas City: Von Miller, OLB, Texas A&M
Hali és Miller elképesztő párost alkotnának.

21. Jacksonville: Akeem Ayers, DE, UCLA
A Jaguarsnak szüksége van a passrushra.

22. Indianapolis: Stefan Wisniewski, C/G, Penn State
Idővel majd átveheti Saturday helyét, addig meg játszhat guardként.

23. Tampa Bay: Ryan Kerrigan, DE, Purdue
A fal közepe faszányos, már csak passrushra lenne szükség.

24. Pittsburgh: Rodney Hudson, G, Florida State
Jó lett volna Pouncey 2, de nem csúszott le eddig, marad Hudson.

25. Philadelphia: Janoris Jenkins, CB, Florida
Kell valaki Samuel másik oldalára.

26. Green Bay: Shane Vereen, RB, California
Grant se volt túl jó, de ez ami most van meg egy borzalom. Vereennel végre lesz futás is, nem csak passzjáték

27. Chicago: Anthony Castonzo, OT, Boston College
Wow, nem hittem volna, hogy ezt valaha leírom, de ez a Bears fal rosszabb, mint a mi falunk tavaly.

28. Baltimore: Brandon Harris, CB, Miami
Carr nem rossz idén, de mégiscsak kell ide az ember, a leggyengébb része a baltimorei defensenek.

29. New Orleans: Justin Houston, DE, Georgia
A pletykák szerint Merrimanért is bejelentkeztek anno, illetve próbálták megszerezni Hughest is, egyértelműen szükség van egy DE-re.

30. NY Jets: Drake Nevis, DE, LSU
Jó hát a Gholston projectet hagyjuk, kell egy DE.

31. Atlanta: Michael Floyd, WR, Notre Dame
Ryan+Whte+Floyd+Turner=Megállíthatatlan offense.

32. New England: Cameron Jordan, DE, California
A legnagyobb hiányposzt a rosteren.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a kirívóan sok QB needes csapat és a lehetséges rookie megoldásokHöri
Aha. Érdekesnek hangzik. Köszi.

Amúgy a Penn State WR-e; Derek Moye nem jön ki a draftra:
http://blog.pennlive.com/patriotnewssports/2010/11/penn_state_wide_receiver_derek.htmliktriad
emiatt most minden csapat a kardjába dőlt, hogy egyel kevesebb UDFA-t hozhatnak idén 😛haromt
Gondoltam nem csak offolok; hanem csinálok valami hasznosat is. Ezek szerint tévedtem 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mármint a jövő évi ('nagy QB') draft vagy a Panthers?iktriad
a kirívóan sok QB needes csapat és a lehetséges rookie megoldásokHöri
Aha. Érdekesnek hangzik. Köszi.

Amúgy a Penn State WR-e; Derek Moye nem jön ki a draftra:
http://blog.pennlive.com/patriotnewssports/2010/11/penn_state_wide_receiver_derek.htmliktriad
emiatt most minden csapat a kardjába dőlt, hogy egyel kevesebb UDFA-t hozhatnak idén 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem ha a Panthers ha 1/1 lesz akkor Luckot viszi és elcseréli Clausent.
Sokkal nagyobb lehetőségek vannak benne.
és mivel van 15 QB needes csapat, így nem sokat vesztenek a cserével mert Clausent is 2/15-re vitték el, szóval ha kpanak egy 2. kör végi picket, nekik az jó.

[szerdán pont ez lesz a téma a sztársportban, majd vegye meg mindenki 😛 ]Höri
Mármint a jövő évi ('nagy QB') draft vagy a Panthers?iktriad
a kirívóan sok QB needes csapat és a lehetséges rookie megoldásokHöri
Aha. Érdekesnek hangzik. Köszi.

Amúgy a Penn State WR-e; Derek Moye nem jön ki a draftra:
http://blog.pennlive.com/patriotnewssports/2010/11/penn_state_wide_receiver_derek.html
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem ha a Panthers ha 1/1 lesz akkor Luckot viszi és elcseréli Clausent.
Sokkal nagyobb lehetőségek vannak benne.
és mivel van 15 QB needes csapat, így nem sokat vesztenek a cserével mert Clausent is 2/15-re vitték el, szóval ha kpanak egy 2. kör végi picket, nekik az jó.

[szerdán pont ez lesz a téma a sztársportban, majd vegye meg mindenki 😛 ]Höri
Mármint a jövő évi ('nagy QB') draft vagy a Panthers?iktriad
a kirívóan sok QB needes csapat és a lehetséges rookie megoldások

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem ha a Panthers ha 1/1 lesz akkor Luckot viszi és elcseréli Clausent.
Sokkal nagyobb lehetőségek vannak benne.
és mivel van 15 QB needes csapat, így nem sokat vesztenek a cserével mert Clausent is 2/15-re vitték el, szóval ha kpanak egy 2. kör végi picket, nekik az jó.

[szerdán pont ez lesz a téma a sztársportban, majd vegye meg mindenki 😛 ]Höri
Mármint a jövő évi ('nagy QB') draft vagy a Panthers?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem ha a Panthers ha 1/1 lesz akkor Luckot viszi és elcseréli Clausent.
Sokkal nagyobb lehetőségek vannak benne.
és mivel van 15 QB needes csapat, így nem sokat vesztenek a cserével mert Clausent is 2/15-re vitték el, szóval ha kpanak egy 2. kör végi picket, nekik az jó.

[szerdán pont ez lesz a téma a sztársportban, majd vegye meg mindenki 😛 ]

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jó vicc tényleg 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter