NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
egy valamit még nem látok teljesen át,, a mostani junioroknak miért érdekük kijönni a draftra? hiszen a mostani tényállások mellett nem igazán indokolt hogy lesz liga+ ha jól emlékszem akkor előbb kell jelentkezni a draftra, mint hogy kiderülne tényleg lesz-e és ha van vkinek egy biztos éve még akkro minek érné meg a bizonytalanba ugrania?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nyilván a juniorok a meghatározóak, hiszen a jobb seniorok már kimentek a 2010es draftra.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
WR is eros S is lesz elso koros szerintem a DL is jo. Oke lehet seniorrok nincsennek, de ez nem ritka a draftok torteneteben hogy a juniorok a meghatarozoak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha a seniorokat nézzük valóban gyengécske, de ez általában így van. A juniorok emelik meg az értéket. a 3 top WRrel (AJ, Julio, Floyd) geci erős a WR class is, Fairley, Bowers nagyot dob a DL-en. Na meg ugye Bailey, Carrigan, Heyward, Jordan. Jó ez
ILB szerintem nagyon jó. főleg ha jön Hightower. Nem az elején ez tény, de kurva jó fogások lehetnek később. Most nincsenek szuperatléták de sok a képzett megbízható LB.
Az OLB valóban nem a legjobb, de főleg a 3-4esek mindig rizikósak, de Carter és Ayers nagyon komoly.
A S class meg kifejezetten erős lesz a juniorokkal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem bejonnek a korai mockolgatasok.

En viszont nem csipem Pondert. Stanzit tobbre tartom, bar neha eleg homaly.
De nem ez lesz a vekony poszt iden a drafton (marha kijon mindenki) Qb bol lehet boven valogatni, DE van rogyasig, van 3-4 igazan brutalis DE is, CB ben is nagyon gazdag a draft.
Arra leszek kivancsi az idei OT klaszbol hanyan viszik sokra.Delonso_
nincsenek most Jake Longok, de van pár potenciális franchise LT (Sherrod, Love, Solder, Carimi), RT (Castonzo) szóval még a második körben is lehet majd jót húzni.
Az RB class nagyon gyenge. Ingramen kívül nem nagyon van olyan akit feature backnek mondanék. Esetleg ha Todman kijön. Daniel Thomas lehetne, de ő eléggé lehasznált, akár csak Kendall Hunter. Ők is inkább 2. körösök.
Tehetsége alapján még Murray, de ő meg iszonyat sérülékeny. Vereent meg annyira sokra nem tartom, persze ettől még lehet jó.
Viszont lesz sok speedster (Devine, Locke, talán Quizz és Demps). Hátsó körökben lehet majd csemegézni
Ami nagyon sovány az a TE. Rudi nagyon kiemelkedik utána viszont semmi. DJ Williams nem klasszikus TE. Olyan kicsit mint Hernandez volt tavaly. a többiek szürkék
Ami feltünően erős, bár keveseket érdekel az a K/P class. Legalább 5-6 rúgó lesz most draftolva szerintem (Forbath, Henery, Jasper, Chas Henry, Donahue de még Boshert sem zárnám ki)haromt
Az RB porszt eleg meglepo pedig, de mostansag egy eros OL mogott tan ez a legkonnyebben megoldhato, A TE tenyleg vekony, bar ez a poszt is elmozdult mar erosen az atkepzett magas kosarasok iranyaba.Delonso_
Sztem ez az idei draft class nagyon gyengecske.. mindent egybevetve.
QB - na ez eros
RB - TTT leirta
WR - senior itt sincs elso koros, TE-t megint irta Tibi..
OL - en nem vagyok oda senkiert.. sztem amugy Carimi lesz a legjobb (franchise RT lehetne), de o is mondjuk TOP 15-os ember inkabb. Az hogy Punci elso koros tipp, jellemzi a classt (ugyanmar amugy)
DL - ez atlagos.. DE viszonylag sok van, de meg ennel is voltak durvabb evek, es itt is szkeptikus vagyok
ILB/OLB - tragedia..
S - so-so, elsokoros nem lesz itt se..
CB - ez okes.
K - eros

QB, CB, K.. esetleg DE (de sztem az csak azert lesz mert mostanaban a pass rushereket imadjak koran elvinni)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
En viszont nem csipem Pondert.Delonso_
Na jó, de egy Hurricanes fantől mit várjon az ember. 😛 (Ha jól tudom, az is vagy. Ha nem, akkor vissza az egész.)Mikey
Igen leginkabb Canes fan vagyok, de en az osszes floridait imadom, Pondert nem tartom eleg megbizhatonak es clutchnak ennyi a problemam. De egy masodik harmadik korben megerheti ha tudjak kepezni es neki valo jatekot tudnak jatszani.Delonso_
Elfogadom, hogy így gondolod, bár nekem bizonyította, hogy kellően megbízható és clutch is.
A másik dologban viszont egyetértünk. Sajnos az idei éve a sérülései miatt nem sikerült túl jól, így első körben tuti nem viszik el. Na meg a futójáték is (szerencsére) volt olyan jó idén a Nolesnál, hogy ne kelljen állandóan passzoltatni, így még csak az sem lehet, hogy a számai miatt beleszeret valamelyik GM/HC.
De azt nagyon remélem, hogy második körben elviszik, és úgy 2 év alatt valamelyik (számomra szimpatikus) csapatnál felépítik annyira, hogy kezdő tudjon lenni.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem bejonnek a korai mockolgatasok.

En viszont nem csipem Pondert. Stanzit tobbre tartom, bar neha eleg homaly.
De nem ez lesz a vekony poszt iden a drafton (marha kijon mindenki) Qb bol lehet boven valogatni, DE van rogyasig, van 3-4 igazan brutalis DE is, CB ben is nagyon gazdag a draft.
Arra leszek kivancsi az idei OT klaszbol hanyan viszik sokra.Delonso_
nincsenek most Jake Longok, de van pár potenciális franchise LT (Sherrod, Love, Solder, Carimi), RT (Castonzo) szóval még a második körben is lehet majd jót húzni.
Az RB class nagyon gyenge. Ingramen kívül nem nagyon van olyan akit feature backnek mondanék. Esetleg ha Todman kijön. Daniel Thomas lehetne, de ő eléggé lehasznált, akár csak Kendall Hunter. Ők is inkább 2. körösök.
Tehetsége alapján még Murray, de ő meg iszonyat sérülékeny. Vereent meg annyira sokra nem tartom, persze ettől még lehet jó.
Viszont lesz sok speedster (Devine, Locke, talán Quizz és Demps). Hátsó körökben lehet majd csemegézni
Ami nagyon sovány az a TE. Rudi nagyon kiemelkedik utána viszont semmi. DJ Williams nem klasszikus TE. Olyan kicsit mint Hernandez volt tavaly. a többiek szürkék
Ami feltünően erős, bár keveseket érdekel az a K/P class. Legalább 5-6 rúgó lesz most draftolva szerintem (Forbath, Henery, Jasper, Chas Henry, Donahue de még Boshert sem zárnám ki)haromt
Az RB porszt eleg meglepo pedig, de mostansag egy eros OL mogott tan ez a legkonnyebben megoldhato, A TE tenyleg vekony, bar ez a poszt is elmozdult mar erosen az atkepzett magas kosarasok iranyaba.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En viszont nem csipem Pondert.Delonso_
Na jó, de egy Hurricanes fantől mit várjon az ember. 😛 (Ha jól tudom, az is vagy. Ha nem, akkor vissza az egész.)Mikey
Igen leginkabb Canes fan vagyok, de en az osszes floridait imadom, Pondert nem tartom eleg megbizhatonak es clutchnak ennyi a problemam. De egy masodik harmadik korben megerheti ha tudjak kepezni es neki valo jatekot tudnak jatszani.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 354
Jó hír, hogy pont a legnagyobb needjeinken bő a választék. (CB, DE, QB)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem bejonnek a korai mockolgatasok.

En viszont nem csipem Pondert. Stanzit tobbre tartom, bar neha eleg homaly.
De nem ez lesz a vekony poszt iden a drafton (marha kijon mindenki) Qb bol lehet boven valogatni, DE van rogyasig, van 3-4 igazan brutalis DE is, CB ben is nagyon gazdag a draft.
Arra leszek kivancsi az idei OT klaszbol hanyan viszik sokra.Delonso_
nincsenek most Jake Longok, de van pár potenciális franchise LT (Sherrod, Love, Solder, Carimi), RT (Castonzo) szóval még a második körben is lehet majd jót húzni.
Az RB class nagyon gyenge. Ingramen kívül nem nagyon van olyan akit feature backnek mondanék. Esetleg ha Todman kijön. Daniel Thomas lehetne, de ő eléggé lehasznált, akár csak Kendall Hunter. Ők is inkább 2. körösök.
Tehetsége alapján még Murray, de ő meg iszonyat sérülékeny. Vereent meg annyira sokra nem tartom, persze ettől még lehet jó.
Viszont lesz sok speedster (Devine, Locke, talán Quizz és Demps). Hátsó körökben lehet majd csemegézni
Ami nagyon sovány az a TE. Rudi nagyon kiemelkedik utána viszont semmi. DJ Williams nem klasszikus TE. Olyan kicsit mint Hernandez volt tavaly. a többiek szürkék
Ami feltünően erős, bár keveseket érdekel az a K/P class. Legalább 5-6 rúgó lesz most draftolva szerintem (Forbath, Henery, Jasper, Chas Henry, Donahue de még Boshert sem zárnám ki)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
En viszont nem csipem Pondert.Delonso_
Na jó, de egy Hurricanes fantől mit várjon az ember. 😛 (Ha jól tudom, az is vagy. Ha nem, akkor vissza az egész.)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
De hát Ponder előbb kimegy mint ahogy jön a Raiders a második kör elején valahol! Már legalábbis szerintem!
Bár annyira nem tudom, hogy mely csapatoknál nagyon nagy need a QB, de lehet hogy inkább Nathan Enderle, akit lehetne húzni és még elérhető is akkoriban!

Róla mik a vélemények?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem bejonnek a korai mockolgatasok.

En viszont nem csipem Pondert. Stanzit tobbre tartom, bar neha eleg homaly.
De nem ez lesz a vekony poszt iden a drafton (marha kijon mindenki) Qb bol lehet boven valogatni, DE van rogyasig, van 3-4 igazan brutalis DE is, CB ben is nagyon gazdag a draft.
Arra leszek kivancsi az idei OT klaszbol hanyan viszik sokra.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Na azér'. 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Esetleg?Mikey
Rosszul fogalmaztam: vagy 😀
De hát ugye Höritől tudjuk, hogy Stanzi>all 😊
Egyébként tényleg csak elírtam, mert én is csípem Pondert.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Esetleg?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha a Raiders a második körben QB-t óhajtana húzni, akkor kik jöhetnének számításba és ezek közül melyikük olyan játékos, aki beválhat mint franchise QB?Bruce
Mielőtt beírná Höri, Stanzi 😀 Esetleg Ponder.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Ha a Raiders a második körben QB-t óhajtana húzni, akkor kik jöhetnének számításba és ezek közül melyikük olyan játékos, aki beválhat mint franchise QB?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nézzük csak kicsit,
óvatosan ezekkel a 'skins D húzásokkal, tipikusan az a terület ahol jövőre kb. bármi lehet, kezdve hogy elmegy Haslett a f*szba, és visszaállunk egy jókis 4-3ra, amiből kb. egy 4-3asOLB hiányzik kezdőre, esetleg egy Fs vagy 2. számú Cb 😀
ha még is marad a 3-4 akkor sem hinném hogy a front sevenbe nyúlnának bele elsőre+nem túl sok pickel
sokkal jobbnak tűnne valaki az O fal közepére, jelenleg Lg poszton egy harmadik számú center csere játszik,, +Rabach öreg és az Rg meg a T csere 😊, de ahogy látom nem nagyon van ide ember olyan korán, mint ahogy gondoljátok a végét :/
szóval kb. bármit el tudnék képzelni, a D front seven helyett, mert azt nemsapka
Bevallom a Skinsnél nem tudtam, hogy mi legyen. Lehet, hogy CBt kellett volna oda írni.tenorx
WR

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nézzük csak kicsit,
óvatosan ezekkel a 'skins D húzásokkal, tipikusan az a terület ahol jövőre kb. bármi lehet, kezdve hogy elmegy Haslett a f*szba, és visszaállunk egy jókis 4-3ra, amiből kb. egy 4-3asOLB hiányzik kezdőre, esetleg egy Fs vagy 2. számú Cb 😀
ha még is marad a 3-4 akkor sem hinném hogy a front sevenbe nyúlnának bele elsőre+nem túl sok pickel
sokkal jobbnak tűnne valaki az O fal közepére, jelenleg Lg poszton egy harmadik számú center csere játszik,, +Rabach öreg és az Rg meg a T csere 😊, de ahogy látom nem nagyon van ide ember olyan korán, mint ahogy gondoljátok a végét :/
szóval kb. bármit el tudnék képzelni, a D front seven helyett, mert azt nemsapka
Bevallom a Skinsnél nem tudtam, hogy mi legyen. Lehet, hogy CBt kellett volna oda írni.
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
WTF? OG? Qrva ritka az OG 1. körben, ráadásul abszolúte nagyon távol áll a legnagyobb needünktől (CB, DL), sőt a helye (RG) a legjelentéktelenebb poszt a falban, abszolút értelmetlen pick lenne.Soldados
http://sportsillustrated.cnn.com/2008/writers/ross_tucker/04/02/oline.rankings/DoM
Tudtam,h erre ugrani fogsz! 😀
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
nézzük csak kicsit,
óvatosan ezekkel a 'skins D húzásokkal, tipikusan az a terület ahol jövőre kb. bármi lehet, kezdve hogy elmegy Haslett a f*szba, és visszaállunk egy jókis 4-3ra, amiből kb. egy 4-3asOLB hiányzik kezdőre, esetleg egy Fs vagy 2. számú Cb 😀
ha még is marad a 3-4 akkor sem hinném hogy a front sevenbe nyúlnának bele elsőre+nem túl sok pickel
sokkal jobbnak tűnne valaki az O fal közepére, jelenleg Lg poszton egy harmadik számú center csere játszik,, +Rabach öreg és az Rg meg a T csere 😊, de ahogy látom nem nagyon van ide ember olyan korán, mint ahogy gondoljátok a végét :/
szóval kb. bármit el tudnék képzelni, a D front seven helyett, mert azt nem

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. Szvsz Ikeal hosszabbítunk, B-Maccel talán, Gay meg menjen innen gyorsan.
2. Nyilván nem jó a D-fal helyzete sem, oda gondoltam a 2. körben DEt Hood mellé.tenorx
OG=facepalm... A teljesen értelmetlenség és 1. körös pick elpazarlása lenne. Mondom, nemhogy 1. körben, 1-3. körben nem szabad húzni oda senkit. CB, DL, OT.

TOP3 cornerünknek jár csak le a szerződése. Mind úgyse marad, tehát kell corner, méghozzá minimum nickelnek, de lehet, hogy a kezdőbe, mert olyan vékony jégen táncolunk ezzel hogy mind3 CB szerződése lejár. Mellesleg Gay nickelnek elmegy, idén egy rossz meccse volt, azon kívül teljesen elfogadható, sőt voltak kiváló meccsei is, Ike pedig öregszik (30), hiába hosszabbítunk, most akkor is kell egy igazi CB, aki eleinte 2nd corner lehet Ike mögött, de 1-2 év múlva 1st CB-nek kell lennie. Ennél egyértelműbb needje kevés csapatnak van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
1. Szvsz Ikeal hosszabbítunk, B-Maccel talán, Gay meg menjen innen gyorsan.
2. Nyilván nem jó a D-fal helyzete sem, oda gondoltam a 2. körben DEt Hood mellé.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nevis pedig 6-1 magas. Soha nem lesz belőle 5 technique DEharomt
jaja, ő 3 tech DT vagy semmi (bár ha a Kansas viszi 😛)