NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
írtam egy bejegyzést a QB draft helyzetről http://nflscout.blogter.hu/450540/qb_draft_-_megoldokepletHöri
Jó lett 😊
Newtonnál mennyi az esély,hogy kijön?

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
írtam egy bejegyzést a QB draft helyzetről http://nflscout.blogter.hu/450540/qb_draft_-_megoldokepletHöri
Hát egy ilyen fajta embernek örülnék a Raidersben, de sajnos nálunk sztem JMR effektus lépne életbe, még ha nem is igazán hasonlíthatók egymáshoz!

Tényleg örülnék egy ilyen fickónak! De én Pondernek is ugyanennyire örülnék, benne is látok fantáziát!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 714
írtam egy bejegyzést a QB draft helyzetről http://nflscout.blogter.hu/450540/qb_draft_-_megoldokepletHöri
Az egyetlen hibája ennek, hogy Mallettet nem szeretem. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én egyáltalán nem érzem, hogy Vick elrettentő példa lenne. És ezt nem az idei éve miatt mondom, azért volt ott 2006-ban vele főcsop.döntő és attól a Falconstól azért rettegtek rendesen.

Én Hörivel értek egyet, egyáltalán nem látom azt, hogy a profi csapatok leszakadnának az atléta QB-król.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtam egy bejegyzést a QB draft helyzetről http://nflscout.blogter.hu/450540/qb_draft_-_megoldokeplet

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Értem, köszönöm a válaszotokat. Akkor nem is olyan rossz gyerek, mint amilyennek elképzeltem. Mondjuk ha őt elviszik az elején, akkor talán arra is van remény, hogy DT is draftolva legyen majd, ha még tovább fejlődik.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 740 — Vikings fan
Tebowból tényleg pocket passert akarnak csinálni ? 😀 😀
Amúgy lehet annyi QB-ra ácsingózó csapat hogy Newtont elvigyék első körben.
Én pl. őt is szívesen látnám első körös Vikes picknek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Newton sztem VY és Tebow között fog elmenni.. és kb. ez a pro potenciálja is sztem, a másik két QB-hez hasonlítva.Igor
Akkor szerinted többel jobb Tebownál, mint amennyivel rosszabb a jelleme?F.Schleck
hát Tebow nem egy szuperatléta, mint Newton vagy Vick. Márpedig ha mindenképpen ilyent QB-t akarsz akkor legyen az. Tebowból nem sokat futó QB-t akarnak csinálni hanem pocket passert. AZt Newtonból soha nem fogsz, inkább megtanítod csak rendesebben passzolni, hogy jó legyen NFL szintű dual-threetnek.

Höri nyugodtan tarthatod első körösnek Newtont, szerintem jellemhibái miatt nem lesz az.

Pat White más kategória volt. ő bevallottan azért lett második körös, mert a Miami wildcat-re akarta használni. Az más kérdés hogy ez a projekt gyorsan elbukott.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
2 balfaszságot követett el karrierje folyamán. Mindkettőt azért mert kurva csóró.
Emiatt van benne kockázat, hogy eldzsámárküszösödik ha megdobják hírtelen lóvéval, dehát valamit valamiért.Höri
Szvsz inkább buta mint csóró (amit a laptoppal csinált, facepalm..), de ha ez kizáró ok lenne, a liga nagy része más munka után nézhetne.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Newton sztem VY és Tebow között fog elmenni.. és kb. ez a pro potenciálja is sztem, a másik két QB-hez hasonlítva.Igor
Akkor szerinted többel jobb Tebownál, mint amennyivel rosszabb a jelleme?F.Schleck
Sokkal. Jobban passzol, jobban fut, és őszintén szólva a jelleme 1) nem igazán fontos 2) bőven vannak olyan QB-k/játékosok a ligában, akinek a jelleméhez képest Cam kifejezett ministránsgyerek 😉

(Én amúgy máig nem értem, Tebow-ban mit láttak, hogy első körös húzás volt..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Newton sztem VY és Tebow között fog elmenni.. és kb. ez a pro potenciálja is sztem, a másik két QB-hez hasonlítva.Igor
Akkor szerinted többel jobb Tebownál, mint amennyivel rosszabb a jelleme?F.Schleck
jobban passzol és eredményesebben fut.

2 balfaszságot követett el karrierje folyamán. Mindkettőt azért mert kurva csóró.
Emiatt van benne kockázat, hogy eldzsámárküszösödik ha megdobják hírtelen lóvéval, dehát valamit valamiért.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Newton sztem VY és Tebow között fog elmenni.. és kb. ez a pro potenciálja is sztem, a másik két QB-hez hasonlítva.Igor
Akkor szerinted többel jobb Tebownál, mint amennyivel rosszabb a jelleme?

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Newton sztem VY és Tebow között fog elmenni.. és kb. ez a pro potenciálja is sztem, a másik két QB-hez hasonlítva.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elhiszed hogyha most végezne VIck nem lenne 1/1es prospect? Még talán első körös sem. Ő volt az elrettentő példaharomt
Viszont amit meg most csinál szerintem pont bassza a scoutok meg az edzők agyát, hogyha ezeket csávókat is meg lehet tanítani passzolni, olvasni rendesen, akkor nagyon brutál QB-kat lehet csinálni.Döme
alig 9 év és összejött... és gyanítom, hogy a sitt is kellett hozzá hogy megkomolyodjon, esetleg olvasson is a fociról. Ideje volt rá. Mostanában nem merik már bevállalni az ilyeneket. Igazából a mindenkori falcons edzőnek is több gondja volt vele mint amennyi pluszt hozott.haromt
én akkor sem látom azt, hogy a profi csapatok leszakadnának az atléta QB-król.

Pat White is 2. körös lett. Ha nem lenne 20 fonttal még Vicknél is könnyebb, akkor lehet, hogy 1. lett volna.
Vince Young 1/3

idén speciel nem T-Mobile az érdekes ilyen szempontból, mert őt leginkább Tarvaris Jacksonnal párosítanám össze ha stílusról beszélünk, hanem Newton.

és igen, én be is fogom írni a mockba az első körbe ha kijön 😛 általában konzervatív a liga, de ha valakiben megvan a lehetőség, hogy extra fegyver lehet akkor rákapnak az edzők. Tebow sem egy pocket passer mégis 1/20

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Elhiszed hogyha most végezne VIck nem lenne 1/1es prospect? Még talán első körös sem. Ő volt az elrettentő példaharomt
Viszont amit meg most csinál szerintem pont bassza a scoutok meg az edzők agyát, hogyha ezeket csávókat is meg lehet tanítani passzolni, olvasni rendesen, akkor nagyon brutál QB-kat lehet csinálni.Döme
alig 9 év és összejött... és gyanítom, hogy a sitt is kellett hozzá hogy megkomolyodjon, esetleg olvasson is a fociról. Ideje volt rá. Mostanában nem merik már bevállalni az ilyeneket. Igazából a mindenkori falcons edzőnek is több gondja volt vele mint amennyi pluszt hozott.haromt
Jó most arra gondoltam, hogyha egy alapvetően normális atletikus gyereket fognak, aki annyira nincs lemaradva az olvasásban, mechanikában a pocket passzolóktól (akikből azért elég kevés normális minőségű van), akkor talán megéri fejlesztgetni. Nyilván Vicknek se kellett volna 9 év, ha nem faszok az edzői, nem fasz ő maga, stb...

Persze fejlesztgetni nem első körben kell QB-t hozni. Bár mintha lett volna ilyen idén. 😛

De én. pl. egy Newtont bevállalnék 2-3. körben ha van jó kezdőm.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak az egyik 1/1-es prospect, a másik meg 7. körös.Höri
Elhiszed hogyha most végezne VIck nem lenne 1/1es prospect? Még talán első körös sem. Ő volt az elrettentő példaharomt
Viszont amit meg most csinál szerintem pont bassza a scoutok meg az edzők agyát, hogyha ezeket csávókat is meg lehet tanítani passzolni, olvasni rendesen, akkor nagyon brutál QB-kat lehet csinálni.Döme
alig 9 év és összejött... és gyanítom, hogy a sitt is kellett hozzá hogy megkomolyodjon, esetleg olvasson is a fociról. Ideje volt rá. Mostanában nem merik már bevállalni az ilyeneket. Igazából a mindenkori falcons edzőnek is több gondja volt vele mint amennyi pluszt hozott.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyrod Taylor-ból lehet valami az nfl-ben?Félelmetes a hasonlóság Vickkel...valaki2
Feka, VTre jár és QBt játszik? 😛tenorx
+scrambler és ugyanakkora.

Télleg hasonlít.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tyrod Taylor-ból lehet valami az nfl-ben?Félelmetes a hasonlóság Vickkel...valaki2
Feka, VTre jár és QBt játszik? 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyrod Taylor-ból lehet valami az nfl-ben?Félelmetes a hasonlóság Vickkel...valaki2
csak az egyik 1/1-es prospect, a másik meg 7. körös.Höri
Elhiszed hogyha most végezne VIck nem lenne 1/1es prospect? Még talán első körös sem. Ő volt az elrettentő példaharomt
egy olyan draft classban ahol a 3. QB Quincy Carter, a 4. meg Tuisasosopo, ott Vick simán value pick.
mondjuk az poén, hogy 2001-ben Brees volt a 2/1 😊 dehát ő kicsi, így nem lehet első körös, mint tudjuk.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Tyrod Taylor-ból lehet valami az nfl-ben?Félelmetes a hasonlóság Vickkel...valaki2
csak az egyik 1/1-es prospect, a másik meg 7. körös.Höri
Elhiszed hogyha most végezne VIck nem lenne 1/1es prospect? Még talán első körös sem. Ő volt az elrettentő példaharomt
Viszont amit meg most csinál szerintem pont bassza a scoutok meg az edzők agyát, hogyha ezeket csávókat is meg lehet tanítani passzolni, olvasni rendesen, akkor nagyon brutál QB-kat lehet csinálni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tyrod Taylor-ból lehet valami az nfl-ben?Félelmetes a hasonlóság Vickkel...valaki2
csak az egyik 1/1-es prospect, a másik meg 7. körös.Höri
Elhiszed hogyha most végezne VIck nem lenne 1/1es prospect? Még talán első körös sem. Ő volt az elrettentő példa
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyrod Taylor-ból lehet valami az nfl-ben?Félelmetes a hasonlóság Vickkel...valaki2
csak az egyik 1/1-es prospect, a másik meg 7. körös.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát éppen ez az a Badgers fal mint egység nagyon jó, de kiemelkedő egyén csak Carimi. Moffitt egy mauler. Jó lehet NFL-ben, de ez a draft helyén nem fog meglátszani
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ha Raiders és OT, akkor Nate Solder 😀
ő a legnagyobb, legerősebb, leggyorsabb.Höri
Az már megvolt tavaly a 4. körben. 😀 Meg szerintem T-t most is csak hátsó körben szed a Raiders ha egyáltalán, Veldheer talán lehet franchise LT, a három osztálynyi ugrás után nem olyan gáz a gyerek, 100 % hogy fog még fejlődni tovább is.

RT-t meg lehet későn is találni.Döme
mit szólnátok a teljes Wisconsin OLine Oaklandbe viteléhez? 😛 az a fal az utóbbi évek egyik legdominánsabbja, ennek ellenére tagjai eléggé alulértékeltek... egyelőre a drafton az LT Gabe Carimi és az LG John Moffitt jöhet szóba (esetleg a junior RT, Josh Oglesby)JJ Tiller
+1 - Moffitt sztem foleg nagyon sokat fog csuszni, pedig voltak meccsek ahol a legjobb OL ember volt.. es ahanyszor a pull figurat megcsinaltak vele (volt asszem valamelyik topicban, hogy egy all-star NCAA teamet valogattatok.. hat oda OL helyere nem embereket kenem, hanem a Wisco otost.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Tyrod Taylor-ból lehet valami az nfl-ben?Félelmetes a hasonlóság Vickkel...