NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 911 — No es importante
ha Raiders és OT, akkor Nate Solder 😀
ő a legnagyobb, legerősebb, leggyorsabb.Höri
Az már megvolt tavaly a 4. körben. 😀 Meg szerintem T-t most is csak hátsó körben szed a Raiders ha egyáltalán, Veldheer talán lehet franchise LT, a három osztálynyi ugrás után nem olyan gáz a gyerek, 100 % hogy fog még fejlődni tovább is.

RT-t meg lehet későn is találni.Döme
mit szólnátok a teljes Wisconsin OLine Oaklandbe viteléhez? 😛 az a fal az utóbbi évek egyik legdominánsabbja, ennek ellenére tagjai eléggé alulértékeltek... egyelőre a drafton az LT Gabe Carimi és az LG John Moffitt jöhet szóba (esetleg a junior RT, Josh Oglesby)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat LT kent jatszik leginkabb, Satelet megtalaltak megint.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Raiders és OT, akkor Nate Solder 😀
ő a legnagyobb, legerősebb, leggyorsabb.Höri
Az már megvolt tavaly a 4. körben. 😀 Meg szerintem T-t most is csak hátsó körben szed a Raiders ha egyáltalán, Veldheer talán lehet franchise LT, a három osztálynyi ugrás után nem olyan gáz a gyerek, 100 % hogy fog még fejlődni tovább is.

RT-t meg lehet későn is találni.Döme
Veldheer centerré alakítása akkor abbamaradt ?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 722 — Sworn to the Black
ha Raiders és OT, akkor Nate Solder 😀
ő a legnagyobb, legerősebb, leggyorsabb.Höri
Az már megvolt tavaly a 4. körben. 😀 Meg szerintem T-t most is csak hátsó körben szed a Raiders ha egyáltalán, Veldheer talán lehet franchise LT, a három osztálynyi ugrás után nem olyan gáz a gyerek, 100 % hogy fog még fejlődni tovább is.

RT-t meg lehet későn is találni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha Raiders és OT, akkor Nate Solder 😀
ő a legnagyobb, legerősebb, leggyorsabb.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
FA-n előbb találtok És talán értelmesebb is lenne. Castonzo lesz esetleg elérhető 2.kör eleje közepén.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Köszi, akkor felejtős!

Akkor valami más RT jelölt, aki még elérhető a második kör elején/közepén és jó is nagyjából?

Mondjuk én szerintem a Raiders helyében egy QB-t húznék, de egy jó fal is kell mint egy falat kenyér!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Derek Sherrod mint második körös RT jó választás lehet a Raiders számára?
Mennyire kész NFL játékos?
Valaki tudna róla írni egy bemutatás?Bruce
első körös lesz a legjobb LT az idei classban
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Derek Sherrod mint második körös RT jó választás lehet a Raiders számára?
Mennyire kész NFL játékos?
Valaki tudna róla írni egy bemutatás?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most sokkal értelmesebbnek tartanám a Panthersnek AJ Greent vagy Fairleyt.
Jövőre felépül a fal nagyrésze + DeWill és Stewart.
Hozni kell egy rendes edzőt és lehet egy normális próbát tenni Clausennel
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 911 — No es importante
több mockban írják a carolina qb húzását első körben.tényleg nagy hülyeség lenne a 2010es 2 qb draftolása után?véleményem szerint igen, de tényleg elgondolkoztató, hogy egyáltalán ez az ötlet egyáltalán felmerült.aztec
egy rossz, valószínűleg 1/1-es csapatnak mit írjanak egyelőre mást?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
több mockban írják a carolina qb húzását első körben.tényleg nagy hülyeség lenne a 2010es 2 qb draftolása után?véleményem szerint igen, de tényleg elgondolkoztató, hogy egyáltalán ez az ötlet felmerült.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hankerson egy vadallat szepen lassan felkuszik a masodik kor elejere, de lehet meg feljebb is.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 911 — No es importante
Baldwin. Lehet hogy azért nem bírom mert sokat látom a nagyokat (Julio, AJ, Jeffery) de hozzájuk képest ég és föld. Randa a mozgása, nincs olyan jó keze, rondán futja a routokat, meg olyan darabos az egész. Csak a méretei miatt faszság korán elvinni. Jövőre már látom, hogy Tori Gurley lesz a scoutok hasonló kedvence, pedig ő is ugyan ilyen. Csak őt még fel fogja húzni Jeffery értéke is, pedig abszolút nem nagy szám.haromt
és akkor Hankersonról még nem is beszéltünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a NT class valóban gyenge, de azt láttuk tavaly, hogy Nose-t akkor se draftolnak korán ha olyan kiemelkedő tehetség elérhető, mint Cody.

mondjuk Dan Williams kiment az első kör végén...Höri
és mutatott valamit? nem

nehéz az NT dolog. Van néha 1-1 kiemelkedő tehetség, lásd Raji vagy annak idején Wilfork akik rögtön bevethetőek, mert nem csak fizikálisan hanem technikailag NFL készek, míg a többség akit elvisznek korán általában azok akik méretben NT prototipusok, mint Cody vagy Dan Williams, de kb pont annyit vagy mégtöbbet kell velük dolgozni, hogy NFL szinten játszanak mint egy később húzott, még méretben sem teljesen ideális játékossal (Cam Thomas pl.) Szóval én nem vagyok híve a korai NT picknek, csak a kirívóan nagy tehetségek esetében.

Baldwin. Lehet hogy azért nem bírom mert sokat látom a nagyokat (Julio, AJ, Jeffery) de hozzájuk képest ég és föld. Randa a mozgása, nincs olyan jó keze, rondán futja a routokat, meg olyan darabos az egész. Csak a méretei miatt faszság korán elvinni. Jövőre már látom, hogy Tori Gurley lesz a scoutok hasonló kedvence, pedig ő is ugyan ilyen. Csak őt még fel fogja húzni Jeffery értéke is, pedig abszolút nem nagy szám.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
a NT class valóban gyenge, de azt láttuk tavaly, hogy Nose-t akkor se draftolnak korán ha olyan kiemelkedő tehetség elérhető, mint Cody.

mondjuk Dan Williams kiment az első kör végén...Höri
Raji?JayB
Tavalyról volt szó.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 649
a NT class valóban gyenge, de azt láttuk tavaly, hogy Nose-t akkor se draftolnak korán ha olyan kiemelkedő tehetség elérhető, mint Cody.

mondjuk Dan Williams kiment az első kör végén...Höri
Raji?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a NT class valóban gyenge, de azt láttuk tavaly, hogy Nose-t akkor se draftolnak korán ha olyan kiemelkedő tehetség elérhető, mint Cody.

mondjuk Dan Williams kiment az első kör végén...

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 911 — No es importante
Igazad van, ő kimaradt. Én inkább 4-3 DTnek gondolom, de végülis 6-1 és 311-el lehet NT-t játszani. Mindenesetre ő sem az a klasszikus méret.Robilluma
azért egyetemistákról beszélünk, oké hogy van pár Flukerhez hasonló óriásbébi, de ne várd már el hogy 20-21 évesen valaki prototípus NFL nose tackle méretekkel rendelkezzen...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Igazad van, ő kimaradt. Én inkább 4-3 DTnek gondolom, de végülis 6-1 és 311-el lehet NT-t játszani. Mindenesetre ő sem az a klasszikus méret.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 911 — No es importante
Amúgy még a posztokhoz: sajnos a leggyengébb poszt idén, még a TE-t is alulmúlva a NT.
A karcsúsított Jerrell Powe, Kendrick Ellis a másodosztályból, Sione Fua a maga 308 fontjával és a gyengus Phil Taylor. Slussz-passz. Ellis is csak remény. A Hamptonban villog, de állítólag problémás egyén. Ennyit lehet tudni róla...Robilluma
és Paea?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
ha a seniorokat nézzük valóban gyengécske, de ez általában így van. A juniorok emelik meg az értéket. a 3 top WRrel (AJ, Julio, Floyd) geci erős a WR class isharomt
Ennyire rossz szted Jon Baldwin? Szinte csak rossz hírek jönnek róla. Wes Bunting (én őt szoktam olvasni) is csúnyán lehúzta, mondván, hogy feleslegesen megerősödött, ezáltal mackósabb lett, a routjait is gyengébben futja emiatt.
Én csak a Utes ellen láttam még a nyitókörben, ahol Brandon Burton mellett nem sok sót evett meg, szóval most megint megnéztem a WVU ellen és nekem tetszett a mozgása. Csak Sunseri is gyenge meg a playcalling is rossz, sztem egyszerűen nem használják ki ami benne van.
Na de majd nagyítóval nézem a Cinci ellen.

Amúgy még a posztokhoz: sajnos a leggyengébb poszt idén, még a TE-t is alulmúlva a NT.
A karcsúsított Jerrell Powe, Kendrick Ellis a másodosztályból, Sione Fua a maga 308 fontjával és a gyengus Phil Taylor. Slussz-passz. Ellis is csak remény. A Hamptonban villog, de állítólag problémás egyén. Ennyit lehet tudni róla...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mikel Leshoure-ból sztem lehet még egy jó kis workhorse RB. Az indulósebessége nem elit, de erős, labdabiztos, kemény 230 fontos pali. A mockokon is kezd felkúszni a 2. körbe. Sztem ennyire nem jó, de 3-4. körben jó választás lehet.
Carimi sztem is kjó RT lesz.
3-4 OLB azért akad majd. Quinn, Ayers, Von Miller (őt nagyon bírom, de kissé szkeptikus vagyok, milyen lesz futás ellen) és Jeremy Beal jók lehetnek. Beal tisztára a tavalyi Brandon Graham. Nem épp egy workout warrior, de technikás, nagyon jó kis playa. Houstonnál sokkal jobb sztem.
A CB class sztem is király lesz. Ha lecsúszna hozzánk Janoris Jenkins (nálam top 15 simán) a bő kínálat miatt, nagyot röhögnék.
Marvin Austinról amúgy mit gondoltok? Mekkorát zuhan?Robilluma
szerintem NFL szinten az ügynök faszkodás nem számít annyira. A kihagyás inkább. De egy jó workouttal visszamehet az első körbe
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mikel Leshoure-ból sztem lehet még egy jó kis workhorse RB. Az indulósebessége nem elit, de erős, labdabiztos, kemény 230 fontos pali. A mockokon is kezd felkúszni a 2. körbe. Sztem ennyire nem jó, de 3-4. körben jó választás lehet.
Carimi sztem is kjó RT lesz.
3-4 OLB azért akad majd. Quinn, Ayers, Von Miller (őt nagyon bírom, de kissé szkeptikus vagyok, milyen lesz futás ellen) és Jeremy Beal jók lehetnek. Beal tisztára a tavalyi Brandon Graham. Nem épp egy workout warrior, de technikás, nagyon jó kis playa. Houstonnál sokkal jobb sztem.
A CB class sztem is király lesz. Ha lecsúszna hozzánk Janoris Jenkins (nálam top 15 simán) a bő kínálat miatt, nagyot röhögnék.
Marvin Austinról amúgy mit gondoltok? Mekkorát zuhan?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy valamit még nem látok teljesen át,, a mostani junioroknak miért érdekük kijönni a draftra? hiszen a mostani tényállások mellett nem igazán indokolt hogy lesz liga+ ha jól emlékszem akkor előbb kell jelentkezni a draftra, mint hogy kiderülne tényleg lesz-e és ha van vkinek egy biztos éve még akkro minek érné meg a bizonytalanba ugrania?sapka
ha nem lesz szezon akkor nem érdekük kijönni. igazad van.

de egyszerűbb úgy számolnunk, hogy lesz szezon és kijönnek.
majd ha eldől, hogy mégse, akkor ráérünk azzal a teóriával foglalkozni 😊