NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze. más azt mondani egy évvel a draftolása előtt hogy valaki első körös, aztán a kövi év tapasztalataiból levonni, hogy jaj mégse, mint valakiről kategórikusan kijelenteni hogy ő messze a legnagyobb prospect és sima 1/1. Innen sokkal cikibb visszatáncolni.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
most vagy rájött, hogy Locker nem tud dobni, vagy a saját presztízse miatt nem akarja egy ilyen idény után még az első kör elejére rakni... lehet választani, melyik a gázabbJJ Tiller
alapból ha csak annyit mondott volna tavaly hogy top prospect első kör eleje pick, nem lenne gáz hogy most visszasorolja elsőkör vége-második eleje szintre. Nem ez lenne az első eset.

De ő egyszerűen kijelentette, az összes bigboardján lehozta 1,5 éve folyamatosan hogy csak Locker lehet az 1/1, most meg már 2.kör... ekkorát betlizni elég nehéz, viszont jól mutatja mennyire szánalmas arcok vannak néha az ilyen draft guruk közöttharomt
Nem nevezném szánalmas arcoknak őket, mert a scoutok sem különbek, mint említettem annak idején a tehetségkutatásos cikkemben. Egyszerűen ez a jóslás/játékosértékelés ilyen. Az egy dolog, hogy mondjuk mi sosem láttuk 1/1-es szintnek Lockert, de vannak azért bőven, akiket nem tartottunk semmire, és mégis jó játékos lett belőlük. Ebben a "tudományágban" a melléfogások száma hosszú távon meghaladja a jó jóslatokét.gsn
Na azért... az oké, hogy van melléfogás és eltalált jóslat, de amikor valaki egy adott játékost hónapokon, éveken keresztül belő egy bizonyos szintre, az ne változtassa már meg egyik napról a másikra a véleményét
Ha Locker Kipernél 1/1 volt, az feltételezhetően - jó esetben - a technikája (dobómozdulat, lábmunka, stb.) volt, attól, hogy produkált pár gyenge meccset, ez szerintem változatlan maradt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
A lényeg hogy nem szánalmas a csávó, hogy már 1,5 éve nem hogy első körösnek hanem 1/1nek reklámozza...haromt
most vagy rájött, hogy Locker nem tud dobni, vagy a saját presztízse miatt nem akarja egy ilyen idény után még az első kör elejére rakni... lehet választani, melyik a gázabbJJ Tiller
alapból ha csak annyit mondott volna tavaly hogy top prospect első kör eleje pick, nem lenne gáz hogy most visszasorolja elsőkör vége-második eleje szintre. Nem ez lenne az első eset.

De ő egyszerűen kijelentette, az összes bigboardján lehozta 1,5 éve folyamatosan hogy csak Locker lehet az 1/1, most meg már 2.kör... ekkorát betlizni elég nehéz, viszont jól mutatja mennyire szánalmas arcok vannak néha az ilyen draft guruk közöttharomt
Nem nevezném szánalmas arcoknak őket, mert a scoutok sem különbek, mint említettem annak idején a tehetségkutatásos cikkemben. Egyszerűen ez a jóslás/játékosértékelés ilyen. Az egy dolog, hogy mondjuk mi sosem láttuk 1/1-es szintnek Lockert, de vannak azért bőven, akiket nem tartottunk semmire, és mégis jó játékos lett belőlük. Ebben a "tudományágban" a melléfogások száma hosszú távon meghaladja a jó jóslatokét.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
@schadjoe
Wow. Mel Kiper says Jake Locker has slid to "late first, early second"Höri
A lényeg hogy nem szánalmas a csávó, hogy már 1,5 éve nem hogy első körösnek hanem 1/1nek reklámozza...haromt
most vagy rájött, hogy Locker nem tud dobni, vagy a saját presztízse miatt nem akarja egy ilyen idény után még az első kör elejére rakni... lehet választani, melyik a gázabbJJ Tiller
alapból ha csak annyit mondott volna tavaly hogy top prospect első kör eleje pick, nem lenne gáz hogy most visszasorolja elsőkör vége-második eleje szintre. Nem ez lenne az első eset.

De ő egyszerűen kijelentette, az összes bigboardján lehozta 1,5 éve folyamatosan hogy csak Locker lehet az 1/1, most meg már 2.kör... ekkorát betlizni elég nehéz, viszont jól mutatja mennyire szánalmas arcok vannak néha az ilyen draft guruk között
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Úgy tűnik Lockernek nem volt jó ötlet maradni még egy évet.tenorx
tavaly se volt jobb, sőt szerintem fejlődött 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
@schadjoe
Wow. Mel Kiper says Jake Locker has slid to "late first, early second"Höri
A lényeg hogy nem szánalmas a csávó, hogy már 1,5 éve nem hogy első körösnek hanem 1/1nek reklámozza...haromt
most vagy rájött, hogy Locker nem tud dobni, vagy a saját presztízse miatt nem akarja egy ilyen idény után még az első kör elejére rakni... lehet választani, melyik a gázabb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Úgy tűnik Lockernek nem volt jó ötlet maradni még egy évet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
@schadjoe
Wow. Mel Kiper says Jake Locker has slid to "late first, early second"Höri
A lényeg hogy nem szánalmas a csávó, hogy már 1,5 éve nem hogy első körösnek hanem 1/1nek reklámozza...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@AaronAloysius
Texas CB Aaron Williams reportedly will head to the NFL if the Advisory Committee gives him a 1st Round grade.

@schadjoe
Wow. Mel Kiper says Jake Locker has slid to "late first, early second"

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
flashback http://nflscout.blogter.hu/440319/visszatekinto_-_2008-as_mokolasHöri
kihagytad anno Dorseyt 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
flashback http://nflscout.blogter.hu/440319/visszatekinto_-_2008-as_mokolasHöri
Patses rész: Extra pont: tényleg el akarták cserélni a picket, csak nem volt vevő.
de, a Saints, és 1/10-zel jött Mayo 😊
am volt anno ilyen össznépi irl draft elemzés évek múltából, az véget ért végül?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
flashback http://nflscout.blogter.hu/440319/visszatekinto_-_2008-as_mokolas

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
írtam egy bejegyzést azoknak, akik számára teljesen homály még a 2011-es class és ez a menüpontunk sokat nem mond nekik.
http://nflscout.blogter.hu/437935/a_2011-es_vegzos_osztaly_i_resz_offenseHöri
"...Rodney Hudsont a Seminoles-ból. Egyes vélemények szerint az iskola történetének legjobb támadófalembere lehet a 4 kezdőként töltött éve alapján, pedig még nincs vége. Mondjuk Alex Barron vagy Ray Willis munkássága nem egy felülmúlhatatlan dolog..."
khhm....Walter Jones.braxa88
Jones egy szezont, összesen 12 meccset játszott a Seminolesban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
írtam egy bejegyzést azoknak, akik számára teljesen homály még a 2011-es class és ez a menüpontunk sokat nem mond nekik.
http://nflscout.blogter.hu/437935/a_2011-es_vegzos_osztaly_i_resz_offenseHöri
"...Rodney Hudsont a Seminoles-ból. Egyes vélemények szerint az iskola történetének legjobb támadófalembere lehet a 4 kezdőként töltött éve alapján, pedig még nincs vége. Mondjuk Alex Barron vagy Ray Willis munkássága nem egy felülmúlhatatlan dolog..."
khhm....Walter Jones.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Potenciális 4-3 SAM LB-knél mondjuk Ayers-en és Herzlich-en kívül kit érdemes figyelni szerintetek?BleedingGreen
Mason Foster pl. érdekes prospect, bár annyira gyenge a Washington védőfala, hogy nehéz felmérni a tényleges képességeit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Potenciális 4-3 SAM LB-knél mondjuk Ayers-en és Herzlich-en kívül kit érdemes figyelni szerintetek?


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
írtam egy bejegyzést azoknak, akik számára teljesen homály még a 2011-es class és ez a menüpontunk sokat nem mond nekik.
http://nflscout.blogter.hu/437935/a_2011-es_vegzos_osztaly_i_resz_offense

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha már szóba jöttek a kickerek tegnap http://draftcountdown.com/draft-blog/2010/10/how-early-is-too-early-to-kick-yourself/Höri
kicsit kezdni elveszteni nálam a respectjét Wright. Mintha se NFL-t se NCAA-t nem nézne rendesen.
Most ez a Forbath dolog. Tavaly kiemelkedő volt, sőt valóban a legjobb senior K Prospect, de idén 5 meccs alatt majdnem annyit hibázott, mint tavaly összesen, ergo romlik, tehát totális baromság a 3.kört emlegetni vele kapcsolatban

A másik amin behaltam, hogy a mockjában azt írta, hogy Denver: Kyle Rudolph.
valami komoly baj lehet annál, aki belenéz egy denver meccsbe és azt vonja le belőle, hogy: ide egy tight end kell, mint első körös pickharomt
yup, Forbath idén bűnrossz, ezért is hypeoltam a Szenteknek Henery-t.

de a bevezetőt azért érdemes volt elolvasni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már szóba jöttek a kickerek tegnap http://draftcountdown.com/draft-blog/2010/10/how-early-is-too-early-to-kick-yourself/Höri
kicsit kezdni elveszteni nálam a respectjét Wright. Mintha se NFL-t se NCAA-t nem nézne rendesen.
Most ez a Forbath dolog. Tavaly kiemelkedő volt, sőt valóban a legjobb senior K Prospect, de idén 5 meccs alatt majdnem annyit hibázott, mint tavaly összesen, ergo romlik, tehát totális baromság a 3.kört emlegetni vele kapcsolatban

A másik amin behaltam, hogy a mockjában azt írta, hogy Denver: Kyle Rudolph.
valami komoly baj lehet annál, aki belenéz egy denver meccsbe és azt vonja le belőle, hogy: ide egy tight end kell, mint első körös pick
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha már szóba jöttek a kickerek tegnap http://draftcountdown.com/draft-blog/2010/10/how-early-is-too-early-to-kick-yourself/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DeMarcus Love simán top15-be való OT. haromt
Derek Sherrod nem az?Höri
nem. Idén ő nem mutat semmi extrát. Bár most nézem hogy a CBS-nél nagyon felkapták. Amikor én legutóbb láttam picsázták rendesen az Auburn védői. Majd megnézem a hétvégén.
Love viszont iszonyatos pass protector. Prototipus LT
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DeMarcus Love simán top15-be való OT. haromt
Derek Sherrod nem az?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki a legjobb kicker prospect?EasyGhost
2 éve Mehlhaff (le sem bírom írni, tudom) is magasan lett draftolva (arányleg), aztán néhány meccset élt csak meg a rosteren.
Valamiért úgy érzem, ide nem kell rookie, mert hamar ott lesz a helyén Carney. Hartley még vihetné valamire, bár nem fogja. Tavaly/idén hős volt, még egyszer nem lesz az. Valami nem túl gyenge veteránt kéne keríteni, aki nem 46 éves, és már valamit bizonyított. Csak ilyen meg ugye nincs igazolható, szóval érdekes lesz ez.
Bocs, nem akartam Saints topikba illő hozzászólással élni, de muszáj volt.csabi19
igen, a rookie kickerek általában nem jók.
azok sem, akiket draftolnak.
utóbbi évekből csak Carpenter ragadt meg tartósan.

viszont ha Henery nem lesz franchise kicker, akkor senki 😊Höri
crosby is.,meg Succop.
Mondjuk draftolnak évente 4-5 kickert/puntert és jó ha 1 megmarad tartósan.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki a legjobb kicker prospect?EasyGhost
2 éve Mehlhaff (le sem bírom írni, tudom) is magasan lett draftolva (arányleg), aztán néhány meccset élt csak meg a rosteren.
Valamiért úgy érzem, ide nem kell rookie, mert hamar ott lesz a helyén Carney. Hartley még vihetné valamire, bár nem fogja. Tavaly/idén hős volt, még egyszer nem lesz az. Valami nem túl gyenge veteránt kéne keríteni, aki nem 46 éves, és már valamit bizonyított. Csak ilyen meg ugye nincs igazolható, szóval érdekes lesz ez.
Bocs, nem akartam Saints topikba illő hozzászólással élni, de muszáj volt.csabi19
igen, a rookie kickerek általában nem jók.
azok sem, akiket draftolnak.
utóbbi évekből csak Carpenter ragadt meg tartósan.

viszont ha Henery nem lesz franchise kicker, akkor senki 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Ki a legjobb kicker prospect?EasyGhost
2 éve Mehlhaff (le sem bírom írni, tudom) is magasan lett draftolva (arányleg), aztán néhány meccset élt csak meg a rosteren.
Valamiért úgy érzem, ide nem kell rookie, mert hamar ott lesz a helyén Carney. Hartley még vihetné valamire, bár nem fogja. Tavaly/idén hős volt, még egyszer nem lesz az. Valami nem túl gyenge veteránt kéne keríteni, aki nem 46 éves, és már valamit bizonyított. Csak ilyen meg ugye nincs igazolható, szóval érdekes lesz ez.
Bocs, nem akartam Saints topikba illő hozzászólással élni, de muszáj volt.csabi19
igazad van, van néhány legendás K, akik sokkal rosszabb teljesítménnyel kezdték a karrierjük első éveit, mint Hartley.
De nem biztos hogy nekünk Brees mellett egy rúgó beérésére kéne várnunk