NFL Draft -2012

11 feliratkozó

több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 6 697 — Bradynek 10 gyűrűje legyen, ujja egy se
valaki aki tárolja a bowl.hu-s prospect ismertetőket, bemásolná a jonathan martin aktát?

#19 Jakeem Grant & #15 Albert Wilson /2018 week 3: 3-0/
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 9 506 — Haeana Aarai-tia
Visszatekintve csodálom, hogy Gene Smith ilyen bust hegyek közepette hogy tudott ilyen értelmesen draftolni(mondjuk Blackmont és Shortsot leszámítva kb ennyi haszna volt a pasasnak 4 év alatt...)iktriad
Alualu?empty taxi
Sajna nem Top 10es pick kaliberű játékos. De remélem az új posztján idén hasznosabb lesz.iktriad
csatlakozom az Alulista csoporthoz, muszáj jónak lennie.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 58 457 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Visszatekintve csodálom, hogy Gene Smith ilyen bust hegyek közepette hogy tudott ilyen értelmesen draftolni(mondjuk Blackmont és Shortsot leszámítva kb ennyi haszna volt a pasasnak 4 év alatt...)iktriad
Alualu?empty taxi
Sajna nem Top 10es pick kaliberű játékos. De remélem az új posztján idén hasznosabb lesz.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 24 911 — NFC East winner Giants GM
Alualu?

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 58 457 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Visszatekintve csodálom, hogy Gene Smith ilyen bust hegyek közepette hogy tudott ilyen értelmesen draftolni(mondjuk Blackmont és Shortsot leszámítva kb ennyi haszna volt a pasasnak 4 év alatt...)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 20 263 — Axel Foley
Nem sajnálom, hogy nem Jason Smith-t választottuk 1/1re pedig akkor nagyon őt akartam volna Backus helyére.
A detroitlions.com-on pedig Curry vitte el a szavazatok javát.
Jobb azért így.

több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 303 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Szerintem letojnám, hogy mekkora bust vagyok ha 34m$ -t kapook garantáltan. 😀

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons California Golden Bears 24 911 — NFC East winner Giants GM
Az első 12 pick fele simán bust nálam, nem néztem utána, de ez azért rekordközeli 😊

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát Curry hozzánk sem fért már be, ahhoz már tudás kell 😀

Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 18 966 — 1/1
mekkora bustok sorban atya világ...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Visszavonult Curry... Nyugodtan mondhatjuk, hogy Sanchez abszolút nem volt rossz választás!
jjncaa
sőt ha Sanchez már visszavonult volna tavalyelőtt, akkor steal!

több mint 6 éve
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Mississippi State Bulldogs 49 630 — No es importante
Visszavonult Curry... Nyugodtan mondhatjuk, hogy Sanchez abszolút nem volt rossz választás!

2009
1 1 Matthew Stafford
1 2 Jason Smith
1 3 Tyson Jackson
1 4 Aaron Curry
1 5 Mark Sanchez
1 6 Andre Smith
1 7 Darrius Heyward-Bey
1 8 Eugene Monroe
1 9 B. J. Raji
1 10 Michael Crabtree
1 11 Aaron Maybin
1 12 Knowshon Moreno

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Beki New York Jets 13 381
Arizona mint 1/1, Titans mint 1/22 stb?
Reális...Bazzani
Nagyon nem a sorrendről szól, semmi értelme. Amit érdemes lehet feljegyezni azok a játékosok, hogy kiket gondoltak a szezon elején első körösnek kb. (meg max annyi, hogy melyik csapatnak milyen needet gondolt az író).
A sorrendet veheted egy random generált cuccnak is.tenorx
Jetshez 3. éve OLB. 😀
Hááát kétségkívül kellene vmi QB fenyegető vádallat a defensebe és Thomas+Pace is idősek már, talán jövőre meglesz ez a pick is. 😀
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 120 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Reális...Bazzani
Nagyon nem a sorrendről szól, semmi értelme. Amit érdemes lehet feljegyezni azok a játékosok, hogy kiket gondoltak a szezon elején első körösnek kb. (meg max annyi, hogy melyik csapatnak milyen needet gondolt az író).
A sorrendet veheted egy random generált cuccnak is.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 20 263 — Axel Foley
Reális...

több mint 7 éve
szerintem eddig is hülyeség volt ömleszteni. új év, új topikHöri
Akkor nyiss neki. Neked hatalmadban áll ilyesmit tenni, Tig.
több mint 7 éve
szerintem eddig is hülyeség volt ömleszteni. új év, új topik

több mint 7 éve
Nem kéne lassan megint átírni a topic nevében szereplő évszámot?
több mint 7 éve
Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz egyáltalán első körös, érdemes lenne feljegyezni:

www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.phptenorx
nekem fel van jegyezve a 2009-es 1.0 draft is még 😀 csak otthon van, de majd pénteken előkeresem

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 10 120 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz egyáltalán első körös, érdemes lenne feljegyezni:

www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php
több mint 7 éve
ilyen még sose volt
senior bowl watchlist  bit.ly/PfadkXHöri
Éljenek az unortodox posztrövidítések!Schleck
ők már átálltak a JJ-féle szótárra

több mint 7 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 258 — ʞɔǝlɥɔS
ilyen még sose volt
senior bowl watchlist  bit.ly/PfadkXHöri
Éljenek az unortodox posztrövidítések!

több mint 7 éve
ilyen még sose volt
senior bowl watchlist  bit.ly/PfadkX

több mint 7 éve
valaki2 453 — Saints fan
 content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2012/08/olympic-silver-medalist-jeff-demps-wants-to-join-nfl-team/1#.UCu486BJz8Q

több mint 8 éve
Blackmonon, Tannehillen és Kendall Wrighton kivül van még valaki aki nem írt alá a rookiek közül(Blackmoné lesz a leghosszabb holdout a DUI miatt)? iktriad
pont ma néztem végig a hátsó körösöket, de csak ez a 3 maradt