NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
gabimalu 175
lesz live blog amit mondtatok tegnap?
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Van cset valahol?Bazzani
A tegnapi chat még él.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van cset valahol?

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
Sajnálom, hogy nem lesz közvetítés...apeszos
már a 3. kör vége is kész káosz, hát még itt mi lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sajnálom, hogy nem lesz közvetítés...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2973

kész a coverit
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bezzeg a mi harmadik körös LB-nk... :o :mad:Robilluma
Ezt kifejtenéd bővebben? Mennyi esélyt látsz, h valaha is több lesz, mint egy jó ST játékos? Kiket vársz illetve kinek örülnél a mai napon?Shilkor
Először is érdemes elolvasni Keith Butler magyarázatát: Third Round Press Conference Transcript
Érdekeseket mond úgy általában a LB-eink feladatairól is. Spence-t Mack LBnek (a playmakerebb ILB poszt ugye) draftoltuk Timmons mögé, aki kezdetben a szokásos módon ST-ben virgonckodik majd.
Probléma No.1
Ezzel az a bajom, h és azután? Timmons-nak van hosszútávú szerződése. Akkor minek egy örök backup mögé 3. körben?

Probléma No.2
Aztán a méretei.
Nálunk az volt a lényeg egy ILB draftolásakor az utóbbi időben (legalábbis én így gondoltam), h gyors, fordulékony legyen, alacsonyan legyen a súlypontja, mert jól kell mozognia a pályán, jól kell blitzelni, DE EMELLETT nagyon jó szerelőkészség kell és igen fizikális játékstílus, mert a guardokkal azért el kell boldogulniuk. A viszonylag alacsony súly nem nagy probléma, Foote 231, Sylvester 231, Timmons 234, Kendrel Bell 231 font volt, amikor draftoltuk. Előbbi kettő a Buck ILB poszt kezdő-backup párosa, amint azt Butler is lenyilatkozta most. Farrior is 230 fonttal játszotta le az utolsó szezonjait. Az alacsony súlyt aztán szükség szerint a remek kondícionális edzőnk majd feljebbtornázza. Így lett Timmons 248 font és Sly is ránézésre már 240+ font. Igor ugyanúgy lehúzta a Sly picket, mint most Spence-t, de nekem az tetszett, mert ő a 6'2-es magassága mellett volt 231 font és emellé jól szerelt és fizikálisan játszott a Utahban és simán fel tudott szedni izmot még.
Spence-szel az a bajom, h ő az 5'11 1/2 és 231-es méretei mellé rohadtul nem fizikális. Én nem tudom, h mit fog csinálni, ha a Yanda-Osemele (kjó pick!!!) vagy a Wharton-Zeitler(szintén jó pick) guard páros valamelyike szembejön vele egy pulling játéknál. Plusz izom pedig sztem egy gramm sem fér rá.
Butler azt mondta erre, h már nem Bettis-ek jönnek szembe RB poszton, hanem Rice-ok, arra elég ez a méret és különben is, a Mack Lb-ünk nem találkozik annyit guardokkal, nem kell annyira bikának lenni:
A lot of stuff today is mis-direction and trying to fool you or out-number you one way and then give you a different look coming back the other way. A lot of that requires the ability to read from the linebackers now-a-days, not so much to get down and stuff a hole. Sometimes you have to do it on the goal line when you have to take on a big running back, but we’re taking on Ray Rice, we’re not taking on Jerome Bettis anymore.
Hát ez engem mellbevágott. Eddig tartott a fizikális LB soraink kora??? 😕 :rolleyes:
Remélem, h ez csak valami ködösítés és inkább valamilyen 3rd down cover LB posztra jött playmakernek, ami a mai passzligában nem lenne rossz gondolat. De hogy egy Timmons sérülés esetén egy SS méretű, rohadtul nem fizikális LB legyen a pályán, AFC North támadófalak ellen? Hát ez nekem nagyon nem tetszik.

De ez csak az én laikus megközelítésem, milliószor jobban ért a stábunk a dologhoz (ki ért a LB-khez, ha ők nem 😊 ), így inkább magamban bosszankodok, h miért nem húztuk ki Keenan Robinsont Buck poziba és akkor Sly maradhatott volna Timmons backupja vagy ha már Mack LBt kerestünk, akkor miért nem Carder jött.

Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo FangupoRobilluma
Köszi szépen!
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Bezzeg a mi harmadik körös LB-nk... :o :mad:Robilluma
Ezt kifejtenéd bővebben? Mennyi esélyt látsz, h valaha is több lesz, mint egy jó ST játékos? Kiket vársz illetve kinek örülnél a mai napon?Shilkor
Először is érdemes elolvasni Keith Butler magyarázatát: Third Round Press Conference Transcript
Érdekeseket mond úgy általában a LB-eink feladatairól is. Spence-t Mack LBnek (a playmakerebb ILB poszt ugye) draftoltuk Timmons mögé, aki kezdetben a szokásos módon ST-ben virgonckodik majd.
Probléma No.1
Ezzel az a bajom, h és azután? Timmons-nak van hosszútávú szerződése. Akkor minek egy örök backup mögé 3. körben?

Probléma No.2
Aztán a méretei.
Nálunk az volt a lényeg egy ILB draftolásakor az utóbbi időben (legalábbis én így gondoltam), h gyors, fordulékony legyen, alacsonyan legyen a súlypontja, mert jól kell mozognia a pályán, jól kell blitzelni, DE EMELLETT nagyon jó szerelőkészség kell és igen fizikális játékstílus, mert a guardokkal azért el kell boldogulniuk. A viszonylag alacsony súly nem nagy probléma, Foote 231, Sylvester 231, Timmons 234, Kendrel Bell 231 font volt, amikor draftoltuk. Előbbi kettő a Buck ILB poszt kezdő-backup párosa, amint azt Butler is lenyilatkozta most. Farrior is 230 fonttal játszotta le az utolsó szezonjait. Az alacsony súlyt aztán szükség szerint a remek kondícionális edzőnk majd feljebbtornázza. Így lett Timmons 248 font és Sly is ránézésre már 240+ font. Igor ugyanúgy lehúzta a Sly picket, mint most Spence-t, de nekem az tetszett, mert ő a 6'2-es magassága mellett volt 231 font és emellé jól szerelt és fizikálisan játszott a Utahban és simán fel tudott szedni izmot még.
Spence-szel az a bajom, h ő az 5'11 1/2 és 231-es méretei mellé rohadtul nem fizikális. Én nem tudom, h mit fog csinálni, ha a Yanda-Osemele (kjó pick!!!) vagy a Wharton-Zeitler(szintén jó pick) guard páros valamelyike szembejön vele egy pulling játéknál. Plusz izom pedig sztem egy gramm sem fér rá.
Butler azt mondta erre, h már nem Bettis-ek jönnek szembe RB poszton, hanem Rice-ok, arra elég ez a méret és különben is, a Mack Lb-ünk nem találkozik annyit guardokkal, nem kell annyira bikának lenni:
A lot of stuff today is mis-direction and trying to fool you or out-number you one way and then give you a different look coming back the other way. A lot of that requires the ability to read from the linebackers now-a-days, not so much to get down and stuff a hole. Sometimes you have to do it on the goal line when you have to take on a big running back, but we’re taking on Ray Rice, we’re not taking on Jerome Bettis anymore.
Hát ez engem mellbevágott. Eddig tartott a fizikális LB soraink kora??? 😕 :rolleyes:
Remélem, h ez csak valami ködösítés és inkább valamilyen 3rd down cover LB posztra jött playmakernek, ami a mai passzligában nem lenne rossz gondolat. De hogy egy Timmons sérülés esetén egy SS méretű, rohadtul nem fizikális LB legyen a pályán, AFC North támadófalak ellen? Hát ez nekem nagyon nem tetszik.

De ez csak az én laikus megközelítésem, milliószor jobban ért a stábunk a dologhoz (ki ért a LB-khez, ha ők nem 😊 ), így inkább magamban bosszankodok, h miért nem húztuk ki Keenan Robinsont Buck poziba és akkor Sly maradhatott volna Timmons backupja vagy ha már Mack LBt kerestünk, akkor miért nem Carder jött.

Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo Fangupo


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Úgy értettem ha nem történik meg az ACL szakadás akkor hol helyezkedne el.
Olvastam már olyat, hogy a 2. WR lett volna Blackmon mögött, ami sztem jókora túlzás.Bazzani
Látva a többi WR-t, akkor is legfeljebb kb. ezt a mostani 2/22-t érte volna meg, de inkább 3. kör eleje.vassadi
Az előző szezon kezdetén még 1.-2. kör volt amit Broyles kapcsán emlegettek, de annyi Sooners WR-ből lett bust mostanában h én Broyleshoz még ha nem is sérült volna meg akk se fűznék túl sok reményt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a közvetítést mikor kezditek 6kor? vagy 1orával előbb mint tegnap?superbrutal88
Ma csak liveblog van 18órától.

több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
ma mikor kezdődik a draft ?-Krisi13-
18:00shawnka
köszi 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a közvetítést mikor kezditek 6kor? vagy 1orával előbb mint tegnap?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
ma mikor kezdődik a draft ?-Krisi13-
18:00
több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
ma mikor kezdődik a draft ?
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bezzeg a mi harmadik körös LB-nk... :o :mad:Robilluma
Ezt kifejtenéd bővebben? Mennyi esélyt látsz, h valaha is több lesz, mint egy jó ST játékos? Kiket vársz illetve kinek örülnél a mai napon?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha Broyles egészséges akkor hol helyezkedett volna el a WR listán?
(Állítólag amúgy teljesen rendben va. Pettigrew is ACL műtét után került hozzánk, azóta semmi baja.)Bazzani
3-4. kör, a legtöbb helyen ilyen besorolást is kapott, miután jól mozgott a pro day-én.vassadi
Úgy értettem ha nem történik meg az ACL szakadás akkor hol helyezkedne el.
Olvastam már olyat, hogy a 2. WR lett volna Blackmon mögött, ami sztem jókora túlzás.Bazzani
legjobb esetben top slot WR lehetett volna. a #2 WR prospect erős túlzás.
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
mit lehet tudni DE olivier vernon-ról (miami selected in 3. round)? milyen jövőt jósoltok neki?Ventura
Atletikus pass rusher, nézd meg magad: Olivier Vernon vs FSU 2011


DeMario Davis ha jól tudom az egyetemen 4-3 OLB volt, nálunk 3-4 ILBként számolunk vele. Beválhat ez a project pick?Beki
Demario Davis vs N Illinois 2011 Nekem az egyik sleeper LB prospectem volt, örültem volna, ha mi húzzuk be, gyors, agilis, keményen beleáll a tackle-kbe, nem letisztult a játéka, de lesz ideje Scott mögött tanulni egy évet. Sztem ez egy nagyon jó pick.
Bezzeg a mi harmadik körös LB-nk... :o :mad:


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy értettem ha nem történik meg az ACL szakadás akkor hol helyezkedne el.
Olvastam már olyat, hogy a 2. WR lett volna Blackmon mögött, ami sztem jókora túlzás.Bazzani
Látva a többi WR-t, akkor is legfeljebb kb. ezt a mostani 2/22-t érte volna meg, de inkább 3. kör eleje.vassadi
Értem, köszi.
Reménykedjünk, hogy egészséges marad.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Úgy értettem ha nem történik meg az ACL szakadás akkor hol helyezkedne el.
Olvastam már olyat, hogy a 2. WR lett volna Blackmon mögött, ami sztem jókora túlzás.Bazzani
Látva a többi WR-t, akkor is legfeljebb kb. ezt a mostani 2/22-t érte volna meg, de inkább 3. kör eleje.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Ha Broyles egészséges akkor hol helyezkedett volna el a WR listán?
(Állítólag amúgy teljesen rendben va. Pettigrew is ACL műtét után került hozzánk, azóta semmi baja.)Bazzani
3-4. kör, a legtöbb helyen ilyen besorolást is kapott, miután jól mozgott a pro day-én.vassadi
Úgy értettem ha nem történik meg az ACL szakadás akkor hol helyezkedne el.
Olvastam már olyat, hogy a 2. WR lett volna Blackmon mögött, ami sztem jókora túlzás.Bazzani
pedig volt olyan időszak pár évtizeddel ezelőtt, amikor őt az egyik top WR prospectnek könyvelték el.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Broyles egészséges akkor hol helyezkedett volna el a WR listán?
(Állítólag amúgy teljesen rendben va. Pettigrew is ACL műtét után került hozzánk, azóta semmi baja.)Bazzani
3-4. kör, a legtöbb helyen ilyen besorolást is kapott, miután jól mozgott a pro day-én.vassadi
Úgy értettem ha nem történik meg az ACL szakadás akkor hol helyezkedne el.
Olvastam már olyat, hogy a 2. WR lett volna Blackmon mögött, ami sztem jókora túlzás.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ha Broyles egészséges akkor hol helyezkedett volna el a WR listán?
(Állítólag amúgy teljesen rendben va. Pettigrew is ACL műtét után került hozzánk, azóta semmi baja.)Bazzani
3-4. kör, a legtöbb helyen ilyen besorolást is kapott, miután jól mozgott a pro day-én.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Broyles egészséges akkor hol helyezkedett volna el a WR listán?
(Állítólag amúgy teljesen rendben va. Pettigrew is ACL műtét után került hozzánk, azóta semmi baja.)

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Adam Schefter @AdamSchefter
Jets GM Mike Tannenbaum: "In the fourth round, we are going to aggressively go after an athletic, back-up, left-handed quarterback."

Ezek megőrültek? Nehogy már ilyenre használjunk egy jövő évi picket? Minek nekünk backup QB, nem elég kettő Tebow és McElroy személyében?
Nem kellene tönkretenni az eddigi nekem tetsző draftunkat...Beki
nyugodj meg, ez poén volt. Tebowra gondolt, 4. köröst adtatok ugye érte. is.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Adam Schefter @AdamSchefter
Jets GM Mike Tannenbaum: "In the fourth round, we are going to aggressively go after an athletic, back-up, left-handed quarterback."

Ezek megőrültek? Nehogy már ilyenre használjunk egy jövő évi picket? Minek nekünk backup QB, nem elég kettő Tebow és McElroy személyében?
Nem kellene tönkretenni az eddigi nekem tetsző draftunkat...Beki
Kellen Moore to Jets, OMG...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...